Svet 16

midva

Member
Reaction score
0
infra kaj ti zopet ne špila meni nimaš kej čestitat ne špilam drguače pa, ja lahko jim čestitate kajt tudi za burek niso imeli kolikor vidim in še na nobenem svetu nisem videl da se celo pleme ponobla do zadnje vasice pa naj te boli kolikor hoče tako je in lepo se imejte kjerkoli že ste.
 

DeletedUser

Guest
Jap točno tako je..niti za burek nismo imeli..celo tako slabi smo bli, da so 4 plemena začela barbarke jemat...pa dobr itak je brezveze razglablat kaj je blo itd. vsak je pri sebi vidu kam pes taco moli...jaz sem že od samega začetka marsikateremu iz te četverice povedal do česa bo prišlo...obrazi se bodo začeli razkrivat takrat, ko se bodo delila mesta na vrhu lestvice....začuda se spet nisem zmotil...preveč prepametnih glav na kupu ;) mi se ne rabimo sikirat za nič in se tudi ne...kar smo želeli smo dosegli za ostalo pa nam dol visi...fajn se mamo pa že skos, zato tut držimo skup....

in še na nobenem svetu nisem videl da se celo pleme ponobla do zadnje vasice
ja pol pa zelo dobro spremljaš situacije, da nisi vidu vsega ampak samo vaš BEER, LAŠKO pa TQ in TQ2...
 

Thorin

Member
Reaction score
0
infra kaj ti zopet ne špila meni nimaš kej čestitat ne špilam drguače pa, ja lahko jim čestitate kajt tudi za burek niso imeli kolikor vidim in še na nobenem svetu nisem videl da se celo pleme ponobla do zadnje vasice pa naj te boli kolikor hoče tako je in lepo se imejte kjerkoli že ste.

Kar se mene tice, lahko do jutr nakladas pa vseno ne bo spremenilo dejstva da niste 1 uspesne akcije nardil dokler so orginalni igralci na glavnih racunih igral....Oziroma ce bolje pomislim ste clo zaostajal pri vojni statistiki....

In z 100% zagotovostjo tudi javno trdim da ste imeli pomoc slovenske podpore! Nesteto krsitev oziroma acc pushingov sem prijavil motorki ki nikoli niso bila kaznovana ali so pa bila tako da racun iz vase koalicije ni dobil nobene resne kazni....Najvecja kazen je bila prav na racunu midva (1 dnevni ban) zaradi izkoriscanja drugega racuna, imeli ste na situ enega clana vasega plemena ki smo ga noblali, nam ste stimal vojsko ter dajal not okrepitve vasim pa puscu vasi, umes si pa se seveda malo uril noble pa pomagu zbijat lojalnost, mislim da ste se okoristili z 25-30 vasi takrat...vse to je jasna krsitev pravil, ko gre acc na interno noblanje more bit acc v popolnem mirovanju se pravi nobenega urjenja, nobenega premikanja vojske, pravila mislim da so jasna vsem to je vsem razen motorke ki je sele po 3tji prijavi ko sta ostale 2 vasice ugotovil da so dejansko bile krsitve....V pravilniku jasno pise da cuvaj ni nikoli odgovoren za acc ki ga cuva, se pravi ban vasega racuna ni bil nic drugega kot metanje peska v oci...pravilna kazen bi mogla bit povrnitiev racuna v stanje v kaksnem je bil pred zacetkom krsenja pravil ter seveda njegov ban! Zdej pa da si motorka interpretira pravila po svoje ni 1vic pa sigurno tud ne zadnic....Borili smo se proti podpore ter 4im plemenom po mojem mnenju vec kot uspesno, smo pa itak vedl da bo to vojno dobil tisti ki bo dal ustrajal....Nazalost mi nismo imeli vec casa niti volje, ne trdim da bi zmagali ce bi se naprej igral, trdim pa da nas sigurno ne bi tko ponoblal....Oziroma to statistika sv16 sama pove vsem ki jo hocjo videt....

Kakor kol, cestitke na zmagi verjetno ni vse tok crno belo kot eni i drugi prestavljamo so tudi doloceni ki so se casno birili iz "beer koalicije" v mislih imam predvsem kustusa ter nasikanca

LP Yoshi
 

anej10

New Member
Reaction score
0
BEER še z daleč ni zmagau na tem svetu. MIslm pa da so beeroci pa TQ ene navadne pičke namesto da bi se borili do konca pa bi pač bolši zmagau se grejo oni združit mi se bomo njim upirali do konca tako da naj kr lepo zbrišejo ko majo napisano na vas "time to end" pa take fore bodo vidl pijančki :D
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Lep pozdrav Joshi,


Kar se tiče igre Vp so zgodbe različne...so pa le del igre, ki nam ustvarja dvom kaj je prav in kaj ni:).
Igra še zmeraj pravim, da zame ni zanimiva
zaradi ekrana. Zanimiva je zaradi ljudi, ki igrajo...ki delajo team work, delajo igro zanimivo..
Četudi gre za igro, ki je v smislu relaksacije kar seveda ni:)
Vp osnova še zmeraj trdim, da je zgrešena. Modi na SLO sceni so zanič:)...sori vsem prjatlčki...

In iz tega vidika me žalosti, da nekateri kot ti dragan :)....pišeš kar veš da ni res...igrali smo na veliko svetovih in verjetno bomo še na kakem...torej kar se mene tiče je BEER ikona ampak ne način zmage....

BERI IKONA KAKO SODELOVATI V SKUPINI----verjetno sledi iz tega tisti brajn storming, ki ga premore eno pleme prej kot drugo....

Torej....svaka čast...Kar ste naredili z odporom in samo kvaliteto igre na s16 v koncu poletja samo kapo dol.:)

Človk se vpraša:)...ni to smisel igre, da se malo po bockaš...preizkusiš meje nasprotnika itd.

Skratka, ne pozabite je samo igra in je dobra samo takrat kadar je dober nasprotnik...torej:)

Dobre igre na slo sceni ni več, torej za vsako dobro smo lahko hvaležni. Dobro igro pa delate vi vsi :)

Lep večer,

S.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Salute-Veterans-Day-Memorial-Day-United-States-smiley-emoticon-001226-medium.gif


Yea Sir. No no no...it says Yes Sir, you idiot.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Hehehe,

Jem sir Gal:)

in sem idiot....verjetno moram k zdravniku;)

pač sindrom simon says....zgleda da se te je nalezel:)
 

DeletedUser

Guest
Thorinu/yoshiju/Draganu samo tole:
Namesto da toliko ur preživiš na VP se raje vpiši na kak tečaj slovenščine ali pa preberi nekaj knjig, ti bo bolj koristilo kot iskanje izgovorov zakaj je BEER (spet) zmagal še en svet. Čeprav ni še konec in nihče ni še zmagal. Simon je čisto lepo napisal.
Dejstvo ostaja da je BEER najboljši kolektiv slovenskih strežnikov in hramovi slavnih to trditev potrjujejo. Dejstvo je pa tudi da na tem svetu kolektiv BEER igra s polovično močjo (nekateri celo v reduktorju)...
 

DeletedUser

Guest
No L0K0 če smo že tako daleč in govorimo kdo se mora čemu posvetit. Med igro si se tudi sam mogu posvetit določeni osebi, pa zdej ne bomo tukej o tem. Pač prideš včasih do zaključka, ko je ena stvar bolj pomembna od druge in pustiš VP ob strani,... če ima nekdo pač več časa za igro je to njegova stvar. Nikoli nismo govorili o nobenih izgovorih, kot je še yoshi povedal so bila navedena dejstva. Brezveze je sploh z vami diskuterat o vaši taktiki, ker itak vse 3× obrnete v vseh smereh. Prišel je čas, ko se je bilo treba odločit, če bi nadaljevali z igro v takratnem tempu ali pa si vzeli čas zase in zaključili z neprespanimi nočmi itd. Odločitev je padla in mislim, da nobenemu ni žal. Proti 4-im plemenom (od tega 2× rekrutanju ter na koncu še prevzemu barbark) se je pač težko borit in za to rabiš preklemano dobro taktiko,...

Glede tega, da imate najboljši kolektiv, :

14562984-vendita-smiley.jpg


Če maš za sabo 10-15 ljudi s katerimi se dobro razumeš in s katerimi zmagaš 2-3 svetove še ne pomeni, da imaš najboljši kolektiv, daleč od tega. Če bi vi imeli najboljši kolektiv, potem nebi rabli 4-ih plemen za osvojitev sveta, potem nebi imeli takšnih sporov, kakršne imate itd. Skratka napihovanje za prazen nič. Sploh pa ti L0K0,...na s16 nisi pokazal nič kaj več, kot je renoblanje ter bežanje iz meje z noblanjem barbark; samo toliko, ko že govorimo o nekem "dokazovanju" najboljšega kolektiva na naši sceni.

Meni je bilo prav v veselje, da sem videl kak poden lahko doseže folk, počasi že rijete ko krti. :)


~ See Ya Soon ~
 

DeletedUser

Guest
Haha, ti pa pejt malo pogledat po mapi koga bi lahko teroriziru, da bi vohunil zate :)


V tem si najboljši, za razliko od igranja vp ;)
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
Haha, ti pa pejt malo pogledat po mapi koga bi lahko teroriziru, da bi vohunil zate


V tem si najboljši, za razliko od igranja vp

Nam je vse metelkec povedal,on vas je prečekiral in spregledal, drugi pa vas še bodo.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
No L0K0 če smo že tako daleč in govorimo kdo se mora čemu posvetit. Med igro si se tudi sam mogu posvetit določeni osebi, pa zdej ne bomo tukej o tem. Pač prideš včasih do zaključka, ko je ena stvar bolj pomembna od druge in pustiš VP ob strani,... če ima nekdo pač več časa za igro je to njegova stvar. Nikoli nismo govorili o nobenih izgovorih, kot je še yoshi povedal so bila navedena dejstva. Brezveze je sploh z vami diskuterat o vaši taktiki, ker itak vse 3× obrnete v vseh smereh. Prišel je čas, ko se je bilo treba odločit, če bi nadaljevali z igro v takratnem tempu ali pa si vzeli čas zase in zaključili z neprespanimi nočmi itd. Odločitev je padla in mislim, da nobenemu ni žal. Proti 4-im plemenom (od tega 2× rekrutanju ter na koncu še prevzemu barbark) se je pač težko borit in za to rabiš preklemano dobro taktiko,...

Glede tega, da imate najboljši kolektiv, :

14562984-vendita-smiley.jpg


Če maš za sabo 10-15 ljudi s katerimi se dobro razumeš in s katerimi zmagaš 2-3 svetove še ne pomeni, da imaš najboljši kolektiv, daleč od tega. Če bi vi imeli najboljši kolektiv, potem nebi rabli 4-ih plemen za osvojitev sveta, potem nebi imeli takšnih sporov, kakršne imate itd. Skratka napihovanje za prazen nič. Sploh pa ti L0K0,...na s16 nisi pokazal nič kaj več, kot je renoblanje ter bežanje iz meje z noblanjem barbark; samo toliko, ko že govorimo o nekem "dokazovanju" najboljšega kolektiva na naši sceni.

Meni je bilo prav v veselje, da sem videl kak poden lahko doseže folk, počasi že rijete ko krti. :)


~ See Ya Soon ~


Dejstvo je, da vas ni več....in to ni hipoteza:)

Če imaš 15 ljudi v plemenu s katerimi se razumeš si že zmagovalec:)...četudi izgubiš. Napihovanja ni..še zmeraj si vabljen na piknik ki bo v kratkem(problem je da nekateri živijo za masko celo življenje:))...Če si res tko ok nimaš ovire in spoznaj vse folk, ki je igral in mogoče še igra vp, ob pijači pa zakuski pa kako še rečemo:)...Seveda če si upaš:)

Pustimo izgovore in natolcevanja(blatenje drug drugega)....Dajmo o dejstvih in ne hipotezah bo šlo???:)...Še enkrat pravim bili ste dostojni sovražnik-kapa dol. Zate gal pa plisss...dej mej tolk pameti pa si reč...to je igra ne resničnost...:).

Pusti žalitve(vtikanje v RL)....Mej tolk samospoštovanja in razuma:)


Lep večer,

Igra je zanič če ni dobre vojne:)

 

anej10

New Member
Reaction score
0
tkole bi pa jst puvedu za beerouce in podobno :) kakorkoli to je navadna igra vi nekateri igralci pa ste odvisni od tega ko pogledam na dnevne dosežke in vidim ta dan je rekord 2000 uplenjenih vasi WTF? enkrat sm probu pač sam za foro in sm rabo zlo velik cajta da sm uplenu 300 vase eni pa uplente 2000 ali več na dan recimo mitja64 pa drzni mal se zamislte da tolk uplente rabte sigurn ene 5 ur za kompom verjetno v življenju ne znate delati nič drugega mal se zamislte da je v življenju še kaj bol pomembno kot ta igra lp anej10 najdeš na 16 :D
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
12x Plenilec dneva
Opleni največ vasi na tem svetu.
Najboljši rezultat: dne 22.07.2014 (22.007 vasi)

Kaj boš pa na to rekel?
 

anej10

New Member
Reaction score
0
okostnjak že žće poznam pomočnik za plenjenje ker sem si z njim tudi pomagal vendar v njemu lahkio naštimaš s kolkimi enotami napadaš ne moreš pa naštiomati recimo da lahko eno vas 50 krat napadeš al kako mordaa to ni res? ti lahko samo klikneš npr. 30 lahkih konjenikou si naštimaš vendar moraš za vsak napad posebej klikniti na recimo predlogo a nemoreš dati 30 lahkih pa zraven dati x30 napadou na isto vas v istem času je to res ali se morda motim ?:)
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
fantič

dej mi povedat zakaj dfak bi napadal 50x eno barbarko? ko jih pa je 10.000 na svetu, oz pardon 9.000(1000 jih je že vinetu pobral)
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
haahha xD V eni minuti lahko poklikaš 200 barbark. Torej 5 minut 1000 barbark... Če gremo še bolj v mejo mogočnega v 10min 2000 barbark ... No zdej pristejmo malo dodatnega casa in dobimo v piclih 15min lahko posljes 2000 napadov. To govorim samo o pomocniku, da ti bo pa LK potoval 5 ur to ne racunam
 
Top