Odgovorjeno Svet 4

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Uff moja igrca je že hit

celo gx-a je ganila in me je napadel z njegovimi jeznimi:D komentarji
 

DeletedUser

Guest
sej zdej mi lepo svet 4 dela, sam kaj ko je v nemščini.. :S
 

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni igralci!
Ravnokar so me obvestili, da server sveet 4 ponovno deluje.
Edino izpostavil bi pomanjkljivost, da je zaenkrat še server v Nemškem jeziku, dokler ga ne prevedemo. To bo v zelo kratkem roku.
Drugače pa svet 4 ponovno deluje.

Obilo užitkov ob igranju.
Glede nastale škode bo tudi v kratkem prišlo obvestilo kako in kaj.

Lep pozdrav,
Flako/Forum moderator
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni igralci!
Ravnokar so me obvestili, da server sveet 4 ponovno deluje.
Edino izpostavil bi pomanjkljivost, da je zaenkrat še server v Nemškem jeziku, dokler ga ne prevedemo. To bo v zelo kratkem roku.
Drugače pa svet 4 ponovno deluje.

Obilo užitkov ob igranju.
Glede nastale škode bo tudi v kratkem prišlo obvestilo kako in kaj.

Lep pozdrav,
Flako/Forum moderator



Je že slo :)
 

DeletedUser

Guest
sej drgač pa, se server ni nč ustavu, če je kdo poslal kak napad, je napad prispel do cilja.. :D:D
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni igralci!
Ravnokar so me obvestili, da server sveet 4 ponovno deluje.
Edino izpostavil bi pomanjkljivost, da je zaenkrat še server v Nemškem jeziku, dokler ga ne prevedemo. To bo v zelo kratkem roku.
Drugače pa svet 4 ponovno deluje.

Obilo užitkov ob igranju.
Glede nastale škode bo tudi v kratkem prišlo obvestilo kako in kaj.

Lep pozdrav,
Flako/Forum moderator

da se razumemo - svet 4 ne deluje, razen morda za nemško govorečo populacijo.
 

DeletedUser

Guest
Joj pa kaj mate take probleme z tem nemškim jezikom. Prej ste skoraj 1 leto slovenjsko brali tak, da bi že vse na pamet mogli vedet :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Joj pa kaj mate take probleme z tem nemškim jezikom. Prej ste skoraj 1 leto slovenjsko brali tak, da bi že vse na pamet mogli vedet :rolleyes:

1. kdo pravi da imamo probleme? Pravim, da svet ne deluje in ta podatek o številu nedelujočih dnevov bo tudi zate prav prišel, samo razmisliti moraš kako...rabiš hint :confused:?

2. preveč posplošuješ stvari - kako pa veš da v tej zmedi niso še kako drugače naredili "zbrko"? In vsi ne igrajo eno leto, ampak so nekateri šele začeli, tako da malo razmisleka preden zagovarjaš "nedelujoči" sistem, ki se s strani nekaterih igralcev plačuje...
 

DeletedUser

Guest
Pa dej no ;(

Star sm 12let pa znam več nemško k ti ;)

boš morda razumel moj post ko boš starejši ;)

ps: sem pa seveda zelo vesel zate, da obvladaš deutche sprache so gut...samo tako naprej
 

DeletedUser

Guest
lol, jst sm se nauču nemško po televiziji, ko sm risanke gledu.. :D
Sej drgač je vse isto kot prej, sam da je nemško, pa tud dvomim da mate take probleme s tem :)
men je čist fajn.. :D
 

DeletedUser

Guest
A tako zelo si želiš brezplačnega premiuma? Veš, karitas pa nismo. Sicer pa jaz sem malo starejši in te zelo dobro razumem ;)

niste dobrodelna organizacija (da ravno ne omenjam imen takšnih organizacij), kar sem že napisal v enem od prejšnjih postov, zato se je treba obnašati temu primerno. Če izdelek ne deluje, je potrebno ustrezno ukrepati. Premium pa je v bistvu samo logična odškodnina, vsaj za tiste, ki smo uporabniki te storitve. Seveda, denar "se dela" tudi na račun tistih, ki premiuma ne uporabljajo, zato je prav da tudi na njih ne pozabijo... Še zdaleč pa to ni vse, kar mora innogames urediti, vendar se o tem pogovarjam direktno s snovalci te igre, ker komunikacija med CoMa in Innogames očitno ni na neki "normalni" ravni. Žal. In ne me narobe razumet - innogames je tisti, ki mora določene zadeve urediti, ne vi. Sej veš, tržna ekonomija daje pravice tudi potrošnikom, ne samo tistim, ki z minimalnim vložkom pridejo do velikih dobičkov.
 

DeletedUser

Guest
se neki u brez veze pričkate tuki, :)

(...:ram: / :eek::eek: ..-... :sekira::lc::paladin: || :cool: / :p...)
 
Status
Not open for further replies.
Top