Odgovorjeno Svet 4

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Hvala Grobi, ampak naj prosim odgovori uslužbenec Innogames na vsa vprašanja. Pa še eno mu zastavljam - trdim, da ste neposredno vplivali na vojno na S4, v kolikor posledic nedelovanja serverja ne boste uredili na drug način. Ste drugačnega mnenja in če ste drugačnega mnenja, zakaj tako menite?

verjetno ne bom dočakal odgovorov, me pa veseli, da se strinjate z mojo trditvijo. Morda pa še počakam kak dan za pojasnilo....
 
Last edited by a moderator:

Mrs. Brglez

New Member
Reaction score
0
še vedno nisem dobil pojasnila kaj je bilo narobe in nisem dobil premium računa kot opravičilo zanima me če je že znanega kaj več o tej napaki in ali je odpravljena.
 

DeletedUser

Guest
še vedno nisem dobil pojasnila kaj je bilo narobe in nisem dobil premium računa kot opravičilo zanima me če je že znanega kaj več o tej napaki in ali je odpravljena.

za karkoli od tega boš moral kontaktirat podporo.
 

DeletedUser

Guest
Premium račun

Mene zanima zakaj še kar nisem dobil brezplačnega PRja kot opravičilo, bi res tako radi da vsi igralci SHOPa nehamo?
 

Flako

Member
Reaction score
0
Mene zanima zakaj še kar nisem dobil brezplačnega PRja kot opravičilo, bi res tako radi da vsi igralci SHOPa nehamo?

Zakaj misliš, da ima bilokdo v ekipi bilokaj proti tvojemu plemenu? Bili ste v enakem položaju kot vsi ostali na serverju. Ni bilo izjem! Zato, prosim, da nehaš dramatizirati, da je bilo 1 pleme prikrajšano, ker ste bili v identični situaciji kot vsi ostali.

Glede Premiuma - kontaktiraj podporo, tukaj na forumu ti na takšna vprašanja ne moremo odgovoriti.
 

DeletedUser

Guest
Mene zanima zakaj še kar nisem dobil brezplačnega PRja kot opravičilo, bi res tako radi da vsi igralci SHOPa nehamo?

Preden karkoli komentiraš preveri. Sigurno ti ekipa ne bo nakazal 100 pik premiuma ampak ti ga avtomatsko podaljša za toliko dni kolikor so bile težave (ali kaj podobnega). Tako je bilo vedno do slej in vedno se je našel nekdo, ki namesto, da preveri zna le kritizirati.

Lp M.
 

DeletedUser

Guest
Zakaj misliš, da ima bilokdo v ekipi bilokaj proti tvojemu plemenu? Bili ste v enakem položaju kot vsi ostali na serverju. Ni bilo izjem! Zato, prosim, da nehaš dramatizirati, da je bilo 1 pleme prikrajšano, ker ste bili v identični situaciji kot vsi ostali.

Glede Premiuma - kontaktiraj podporo, tukaj na forumu ti na takšna vprašanja ne moremo odgovoriti.



1. Nihče ne misli, da ima kdo kaj proti kakšnemu plemenu.
2. Posamezna plemena niso bila v enakem položaju kot vsi ostali na serverju in ne zavajat s takšnimi vsebinami!
3. Kdo dramatizira? Tisti, ki so odnehali zaradi nesposobnosti obveščanja? Tisti, ki so verjeli zapisani besedi po vrnitvi vasi? Ali tisti, ki sploh ne vedo kaj naj zahtevajo, ker ne berejo tega foruma?
 

DeletedUser

Guest
1. Nihče ne misli, da ima kdo kaj proti kakšnemu plemenu.
2. Posamezna plemena niso bila v enakem položaju kot vsi ostali na serverju in ne zavajat s takšnimi vsebinami!
3. Kdo dramatizira? Tisti, ki so odnehali zaradi nesposobnosti obveščanja? Tisti, ki so verjeli zapisani besedi po vrnitvi vasi? Ali tisti, ki sploh ne vedo kaj naj zahtevajo, ker ne berejo tega foruma?

če misliš flakota se motiš. on je "super" moderator
tkoda nimaš izgovorov zakaj bi on dramatiziral
 
Status
Not open for further replies.
Top