Svet 9 - Prihajamo!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Upam, da se pogovor o SPQRju, ki prihaja na svet 9 ne bo nadaljeval tukaj v takšni obliki, kot se je v temi, kjer se SPQR predstavi. V kolikor bo kateri koli naslednji post vseboval žaljivke oz. napeljeval k žaljenju bo izbrisan, avtor pa strogo kaznovan.
 

DeletedUser

Guest
Upam, da se pogovor o SPQRju, ki prihaja na svet 9 ne bo nadaljeval tukaj v takšni obliki, kot se je v temi, kjer se SPQR predstavi. V kolikor bo kateri koli naslednji post vseboval žaljivke oz. napeljeval k žaljenju bo izbrisan, avtor pa strogo kaznovan.

tako je kazen mora bit vzgojna..ban do konca..nagarada pa je takojšna prijava pod drugim imenom..hehe
 

DeletedUser

Guest
Vsak ima svoje mislenje o osebah a ne.....................blatiš me pa ti in grega,moje mnenje je,da to pleme,ki ga ste ustanovili žal nima prihodnosti.Zakaj,ker pač ze zdaj ko se server ni odprt se imate za zmagovalce.Server se ne dobi s kvaliteto,znat moras motivirat člane jih obdrzat skupaj jih naucit dihat en za drugega,zal ti ki ste zbrani teh vrlin nimate.Mislite le na svojo zvisenost,to pa je premalo,da se osvoji server.Če bom igral bom igral pod imenom za znanim in se nisem skrival za drugim.
Se pravi CALIMERO.Žal ti pa se bos skrival kot vedno,bodi faca pa imej v igri ime ubijalec124.





Je pa tukaj nekaj mojih,ki še z njimi nisem konaktiral(gorcilo,Washinghton,TheCrazyBora,) in stari dober čiko1 bo se zanimivo,ce ne druzga informacije bodo curjale do mene

Torej boš le še enkrat dokazal da boš noči in dneve prebedel na vp. Ja kar se tiče aktivnosti si morda med najboljšimi, kar se tiče znanja na računu Calimero pa lahko rečem le Infra kapo dol ;)
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
Spqr je perajt naj se zacne svet9 infra je eden od najboljsih kapa dol skoda, da je izbral napacno stran.Sem pa mojster rekrutiranja in koga hočem tega dobim,pa ne sam posameznikov celo pleme je ze prestoplo k meni,tako smo kar mal na trnih naj se ze vse skup zacne.
 

DeletedUser

Guest
Spqr je perajt naj se zacne svet9 infra je eden od najboljsih kapa dol skoda, da je izbral napacno stran.Sem pa mojster rekrutiranja in koga hočem tega dobim,pa ne sam posameznikov celo pleme je ze prestoplo k meni,tako smo kar mal na trnih naj se ze vse skup zacne.

seveda je pripravljen:rolleyes:, pa ti si tudi mojster rekrutiranja /not

Lepo te prosim zarad tebe bodo začeli uporabnika foruma dobivat infarkte, ker se bodo morali tako smejati. Edino kaj si mojster, si mojster noblanja barb vasi,nesposobnosti ter mojster napihovanja svojega ega. Očitno so ti vsi pritrdili, sam noben od njih neve nič o tem. Čudno kajne?
 

DeletedUser

Guest
Še preden se bo si9 začel se bote prek foruma zlamali.. počakte še neki dni pa se in game lamlite :)
Glede tega kdo je pa mojster in še kei se je že pokazalo.. več pa se bo še na si9 če bo res tako zanimiv kot se kaže na forumu ...
 

DeletedUser

Guest
Calimero, boma se vidla na si9...

Namrec na si4, si na veliko in na dolgo razlagal, da si bolsi od mene. :)

Ko se server odpre, se imas moznost izkazat... Ce me ti premagas, ti placam pir, oz. kr celo gajbo ti castim ... :)

Ce pa se zelis na hitro izkazat, pa pridi danes na enourni speed :)


Dokler ne pokazes nasprotnega, si se vedno zame noobek :))


Lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Še preden se bo si9 začel se bote prek foruma zlamali.. počakte še neki dni pa se in game lamlite :)
Glede tega kdo je pa mojster in še kei se je že pokazalo.. več pa se bo še na si9 če bo res tako zanimiv kot se kaže na forumu ...

pa lepo te prosim, calimerota blizu 9ke nebo, ne da bi še svoje pleme imel. Večina SPQRa še slišat noče za njega, ne da bi z njim igrali.
 

DeletedUser

Guest
pa lepo te prosim, calimerota blizu 9ke nebo, ne da bi še svoje pleme imel. Večina SPQRa še slišat noče za njega, ne da bi z njim igrali.

Dobro ubijalec tudi ti 3/4 nakladaš in 1/4 sanjaš. Ne, da branim calimerota - poznaš najino zgodovino. Vendar nekaj članov plemena najbrž ima, ki mu bojo sledili - ugibam: mago, gox, harli, lisjak, lokavcan itd... Tako, da osnovo plemena ima, če mu bo ratalo kaj več storiti pa bo odvisno od sreče, znanja itd...

Pa še jaz bi igral pri njemu v plemenu :)
 

DeletedUser

Guest
Tema zaklenjena, ker gre vse v isto smer, kot v calimerotovi temi.
 

DeletedUser

Guest
Ponovno odpiram temo za odprto debato brez žaljenja.

Prav tako je bila updejtana lista članov.
 

DeletedUser

Guest
Aha, torej vam jas povem... Malo vas je malo vas je p.....e malo vas je mlao vasi je .... Bolse da ne povem naprej (sem iz okolice mb prevelika zalitev za zabare) .... :p
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Sestava zasedbe samih najbolših igralcev VP.He he zanimivo bo spremljat,katero pleme se vam bo postavilo po robu :D
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Se popolnoma strinjam,SPQR je znan po odlčnem sodelovanju in aktivnost je vedno na višku.Ta spisek od Sotoflowa me spominja na gladiatorje,odlični posamezniki en bolj pameten ko drugi-težko jih bo vodja vodil,ker vse znajo.Bo zanimivo jih opazovat,moje mislenje je,da bodo razpadli zaradi notranjih trenj.
 
Status
Not open for further replies.
Top