Svet 9 - Prihajamo!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
SREČNO PA KDO METNO, METNO

@SOTO mogel si napisat na mesto osman - starkwolf ( ker ma še neki osman na slo8..da ne bo kaj narobe :D)
 

settlers

Member
Reaction score
0
Se popolnoma strinjam,SPQR je znan po odlčnem sodelovanju in aktivnost je vedno na višku.Ta spisek od Sotoflowa me spominja na gladiatorje,odlični posamezniki en bolj pameten ko drugi-težko jih bo vodja vodil,ker vse znajo.Bo zanimivo jih opazovat,moje mislenje je,da bodo razpadli zaradi notranjih trenj.

Sem enakega mnenja,ampak pustimo se presenetit.

Lp R-max
 

DeletedUser

Guest
Definitivno jim bo SPQR konkuriral brez težav...

katerega leta?

Se popolnoma strinjam,SPQR je znan po odlčnem sodelovanju in aktivnost je vedno na višku.Ta spisek od Sotoflowa me spominja na gladiatorje,odlični posamezniki en bolj pameten ko drugi-težko jih bo vodja vodil,ker vse znajo.Bo zanimivo jih opazovat,moje mislenje je,da bodo razpadli zaradi notranjih trenj.

pa kaj je tvoj problem?, a si ljubosumen da je njemu uspelo zbrat take igralce tebi pa ne? Kje je problem, če vse znajo?,to je ja zaželjeno. To da so izkušeni in vedo veliko je samo + in bo toliko lažje vodit pleme ne pa težje

PS: Calimero koliko računov si še boš naredil in pisal v svojo temo če se lahko pridružiš? Glede na to da si tako glasen kakšno povpraševanje maš, zakaj si potem moral naredit 3račune in se delat kod da si nekdo drug in spraševat v svoji temi, če se lahko pridružiš?
 
Last edited by a moderator:

settlers

Member
Reaction score
0
katerega leta?



pa kaj je tvoj problem?, a si ljubosumen da je njemu uspelo zbrat take igralce tebi pa ne? Kje je problem, če vse znajo?,to je ja zaželjeno. To da so izkušeni in vedo veliko je samo + in bo toliko lažje vodit pleme ne pa težje



Zakaj se pa potem razburjaš,če to ne drži, potem zadevo enostavno ignoriraš.Calimero in SPQR so dokazali kaj so sposobni zato boš ti in vaše pleme(ki še nima imena) pokazali kaj znate in ali ste svet sposobni pripeljati do konca.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Dajmo pokazat malo kulture in svoje komentarje navežite na temo. Naj bo tekmovalnost med igralci vsaj navezana na pleme, če že nimate druge ideje o čem pisati.

Izbrisal offtopice.

/Kot igralec pa lahko povem, da komaj čakam svet 9. Fantje, samo še dan bo treba potrpeti in potem bomo zelo hitro videli pri čem smo. ;)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Gdo pa bo ingem-mod in mod zunanjega foruma sveta9?Iz tvojga spiska je razbrano,da so vsi moderatorji pri tebi v plemenu,nisem pa opazil Motorke,zgleda da bo sam flako in Motorka moderirala.
Zanimivo!
 

kinna92

Member
Reaction score
0
PS: Calimero koliko računov si še boš naredil in pisal v svojo temo če se lahko pridružiš? Glede na to da si tako glasen kakšno povpraševanje maš, zakaj si potem moral naredit 3račune in se delat kod da si nekdo drug in spraševat v svoji temi, če se lahko pridružiš?

Ravno to sem imela včeraj sama v mislih, ko sem brala, koliko članov se je javljalo calimerotu :D
 

DeletedUser

Guest
Definitivno jim bo SPQR konkuriral brez težav...

R-max tebi bo pa tezko kdo konkuriral :) Mislim da se boma mogla z danijelom kar krepko potrudit kaj misliš :) Se vidimo na bojišču :D

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Dajmo pokazat malo kulture in svoje komentarje navežite na temo. Naj bo tekmovalnost med igralci vsaj navezana na pleme, če že nimate druge ideje o čem pisati.

Izbrisal offtopice.

/Kot igralec pa lahko povem, da komaj čakam svet 9. Fantje, samo še dan bo treba potrpeti in potem bomo zelo hitro videli pri čem smo. ;)

Pravilno. Marsikaj se je ze zgodilo pri vam v plemenu. Ti kot mod si vedel nastavitve malo prej in so jih tvoji clani vedeli ze prej. Torej eno izdajanje s tvoje strani je ze odkrito....
 

DeletedUser

Guest
Zakaj se pa potem razburjaš,če to ne drži, potem zadevo enostavno ignoriraš.Calimero in SPQR so dokazali kaj so sposobni zato boš ti in vaše pleme(ki še nima imena) pokazali kaj znate in ali ste svet sposobni pripeljati do konca.

popravek SPQR je dokazal svoje ne calimero,calimero ni imel nič pri uspehu plemena a si vendar prislužuje vse dosežke, ki pravilno pripadajo sanzesu. Vprašaj kateregakoli od tistih SPQRjevcev, ki vedo razmišljat s svojo glavo in ti bodo enako povedali. Pleme zgrajeno na lažeh nebo obstajalo dolgo,še posebaj ko ni stebrov, ki bi ga držali pokoncu kot na 4ki. Kaj bo na 9ki, pa bomo videli, vedno obstaja možnost močnejšega plemena, vendar to zagotovo ne bo SPQR.

Pravilno. Marsikaj se je ze zgodilo pri vam v plemenu. Ti kot mod si vedel nastavitve malo prej in so jih tvoji clani vedeli ze prej. Torej eno izdajanje s tvoje strani je ze odkrito....

Tudi če je to res, kakšno vezo ima? Nihče ni zarad tega nič profitiral in ne da nikomur nobene prednosti, če je kdo vedel nastavitve prej.
 
Last edited by a moderator:

settlers

Member
Reaction score
0
Ubijalec in druščina bo lahko že konec tedna pokazal-a svoje znanje tko da,(kot je rekel mikimuki)SE VIDIMO NA BOJIŠČU.
Mi noobi proti najboljšim...

Lp R-max
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec in druščina bo lahko že konec tedna pokazal-a svoje znanje tko da,(kot je rekel mikimuki)SE VIDIMO NA BOJIŠČU.
Mi noobi proti najboljšim...

Lp R-max

Noben ti ni rekel n00b.. ampak bo zanimivo.. to da smo mi boljši bomo pa dokazali na svetu 9.. ali bo pa obratno, kaj veš.. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top