Top 20 plemen na svetu 7

DeletedUser

Guest
Saj bi se poglabljal v MR fearja ampak ne veš kako je na stvari zato lahko še naprej mlatiš prazno slamo. :D
 

jonke

Member
Reaction score
0
jaaa tukej bi tud lahko naštimal gumb "zahvali se" --> tko kot je na plemenskih forumih.. just saying :D
 

DeletedUser

Guest
Saj bi se poglabljal v MR fearja ampak ne veš kako je na stvari zato lahko še naprej mlatiš prazno slamo. :D

Vem vem..same besede so ga...kdaj že bi me mogu ponoblat..mogoče 1 mesec nazaj :rolleyes:

ps: Še fejkov ni bil zmožen poslat...ccc napadalec pa tak xD
 

DeletedUser

Guest
midva se odlično razumeva samo z amaterjem ne morem igrat :p

Točno tako... z amaterjem se da tezko igrati.. Tak je če si PEK :)

Jaz mislim da KOH pleme pošteno skrbi v 2 dneh so minus 72 vasic.. Pa se še sploh akcija ni začela.. To je bla mini akcija da se znebimo odvečne teze na karti :D

Prava šele prihaja tako da se pripravite :)
 

DeletedUser

Guest
To bi lahko naredili že pred 1im mescom saj večina igralcev ki so kaj naredili za pleme ne igra več tak da že dolgo čakate da ste se odločil noblat...
In še hvalite se ko pobirate račune brez pravih igralcev:D
Edina dva k se še drudta sta pia in onix če se ne motim pa še kak iz ERROR, mogoče tut kaki iz KOH nespremljam niti več s7...:D
 

kinna92

Member
Reaction score
0
To je najlažje rečti na koncu, da pač se predajate, ker je itak brezveze...
Saj je vedno tako, na vsakem svetu do zdaj je marsikomu težko priznati poraz in se vedno opirajo na goljufijo, brezveznost, neizkušenost, blah blah...

Temu se lahko reče le slovenska faušeritnost :)
 

kinna92

Member
Reaction score
0
Če te to tolaži, pa naj te tolaži.
Me pa veseli, da se lahko nekdo zadovolji s tem. Res!
 

DeletedUser

Guest
smo mogli en svet pustit za amaterje :p

Pa dobro vidi se kdo je amater.. Tisti ki so koncali svet, pa zdaj pišejo kot psenicka.. da so boljši končali.. če bi bili tako dobri kot on pravi potem ne bi končali. Bli so ponoblani in slabši od nas.. Piaaa999 in onix se trudita kdo bo več barbarskih vasic prevzel.. :)

lp
 

kinna92

Member
Reaction score
0
O barbarih pa nič ne govori, ker smo imeli tudi mi naval po njih :D Tako da tukaj smo v istem košu :D
 

DeletedUser

Guest
ta svet so odprli zato da tekmujete kdo več barbarov prevzame.
Miki je vedno slovel po tem :D
 

DeletedUser

Guest
O barbarih pa nič ne govori, ker smo imeli tudi mi naval po njih :D Tako da tukaj smo v istem košu :D

Pa dobro govorim o posameznikih.. Ki niso od sovraznika prevzeli od samega začetka 5 vasic.. Pa si vzamimo primer: Mene pa piaaa999 kdo je več vasic od sovraznika prevzel ona ali jaz :D


Parkl ti pa tak si n00b.. pridi na kafu kaj okol če boš mel cajt.. edin če ti spet zena ne pusti :) hehe :D :D
 
Top