Top 20 plemen na svetu 7

DeletedUser

Guest
Pa dobro govorim o posameznikih.. Ki niso od sovraznika prevzeli od samega začetka 5 vasic.. Pa si vzamimo primer: Mene pa piaaa999 kdo je več vasic od sovraznika prevzel ona ali jaz :D


Parkl ti pa tak si n00b.. pridi na kafu kaj okol če boš mel cajt.. edin če ti spet zena ne pusti :) hehe :D :D

Hehe, ne moreš iz svoje kože, a ne :) Jst vam čestitam za zmago, primerjava med tabo in Pio na tak način, kot si ga napisal - a je smiselna? Kaj hočeš z tem dokazat? Neaktivnemu sovražniku ni težko jemat vasi :)

Še enkrat, na S7 ste bili boljši, meni ni težko priznat. Vse, kar se je dogajalo v KOHu in našimi podplemeni, smo sami krivi, da je bilo tako.

Čestitke še enkrat.
 

DeletedUser

Guest
Hehe, ne moreš iz svoje kože, a ne :) Jst vam čestitam za zmago, primerjava med tabo in Pio na tak način, kot si ga napisal - a je smiselna? Kaj hočeš z tem dokazat? Neaktivnemu sovražniku ni težko jemat vasi :)

Še enkrat, na S7 ste bili boljši, meni ni težko priznat. Vse, kar se je dogajalo v KOHu in našimi podplemeni, smo sami krivi, da je bilo tako.

Čestitke še enkrat.

Neaktivni smo vsi sami po sebi.. Zato pa obstajajo čuvaji če ze tako gledamo :) Drugače pa hvala za čestitko.. Mislim da si prvi KOHOVEC, ko si priznal poraz in nam čestital zmago :D

To da ste izgubili ni kriva neaktivnost, najbolj je krivo nesodelovanje.. Ker vaši soigralci so non stop aktivni le sodelujejo NE.. Ko npr: zavzamem vašo vas mi hodi 5 okrepitev od vašega plemena.. Vsak se boji za svoje vasice oz. svoje riti.. No tak veš kak je to.. :)

LP
 

DeletedUser

Guest
Neaktivni smo vsi sami po sebi.. Zato pa obstajajo čuvaji če ze tako gledamo :) Drugače pa hvala za čestitko.. Mislim da si prvi KOHOVEC, ko si priznal poraz in nam čestital zmago :D

To da ste izgubili ni kriva neaktivnost, najbolj je krivo nesodelovanje.. Ker vaši soigralci so non stop aktivni le sodelujejo NE.. Ko npr: zavzamem vašo vas mi hodi 5 okrepitev od vašega plemena.. Vsak se boji za svoje vasice oz. svoje riti.. No tak veš kak je to.. :)

LP

To, da so KOHovci non stop aktivni na S7, je buča. Sam že dolgo časa ne špilam S7, tudi spremljam ga ne - razen, kar mi PIA pove. Če se nabere skupek napak, efekt ne more bit drugačen, kot se je pokazalo. To je dobra šola za naprej, za naslednje svetove. Provokacije z strani zmagovalca seveda bodo, vendar to je treba vzeti v zakup. Kot posameznik - kdo je boljši, kdo bolj obvlada igro itd - to je težko naredit neko "lestvico" ;) Zmeraj bodo igralci, ki "vlečejo" pleme naprej - in zmeraj bodo igralci, ki zavirajo razvoj plemena z svojim jamranjem, teženjem in paničarjenjem. Kje in kako postavit mejo, da se takih igralcev znebiš - to je pa umetnost, ki jo mora vodja prepoznat. Ne more biti vsak vodja - in posebej ne more bit vodja tist, ki je preveč mehak po duši in tist, ki je preveč vzkipljiv. :) Iz mojih izkušenj so redki tisti, ki so sposobni odlično vodit pleme. Par jih je, pa sem to že nekje napisal.

Ajde, da ne zaspamam preveč.
 

DeletedUser

Guest
Si7, se bo dokaj hitro koncal.
Pleme AIE, le povecuje prednost, v plemenu KOH, je se nekaj posameznikov ki se trudijo...

Vendar kaj jim pomaga, da se trudijo zdaj, ce so prej pobirali same barbare ko je bila najhujsa vojna...
Ena takih je igralka PIAAA999, vendar tudi ona brezglavo napada, bunkerji na fronti so premocni.. :))
http://si7.vojnaplemen.si/public_report/dea593fc6caacd8231c37d2434bb8a61 :D:D

Lp, Grega
 
Last edited by a moderator:

rfaric

Member
Reaction score
0
Branilec dneva
rfaric
Do polnoči kot branilec premagaj največ enot na tem svetu!

sem pa dober očitno;)
 

DeletedUser

Guest

juna

New Member
Reaction score
0
Neaktivni smo vsi sami po sebi.. Zato pa obstajajo čuvaji če ze tako gledamo :) Drugače pa hvala za čestitko.. Mislim da si prvi KOHOVEC, ko si priznal poraz in nam čestital zmago :D

To da ste izgubili ni kriva neaktivnost, najbolj je krivo nesodelovanje.. Ker vaši soigralci so non stop aktivni le sodelujejo NE.. Ko npr: zavzamem vašo vas mi hodi 5 okrepitev od vašega plemena.. Vsak se boji za svoje vasice oz. svoje riti.. No tak veš kak je to.. :)

LP

no, no miki, ne napihuj se preveč. pred sabo pobirate barbarke in jih od zadaj polnite z obrambo.
 

PIAAA999

New Member
Reaction score
0
Si7, se bo dokaj hitro koncal.
Pleme AIE, le povecuje prednost, v plemenu KOH, je se nekaj posameznikov ki se trudijo...

Vendar kaj jim pomaga, da se trudijo zdaj, ce so prej pobirali same barbare ko je bila najhujsa vojna...
Ena takih je igralka PIAAA999, vendar tudi ona brezglavo napada, bunkerji na fronti so premocni.. :))
http://si7.vojnaplemen.si/public_report/dea593fc6caacd8231c37d2434bb8a61 :D:D

Lp, Grega

Koliko smo se/se trudimo in koli se ne, vemo samo mi in mislim, da ti o temu ne moreš pisati niti soditi.

Hmmm, barbare smo vsi zavzemali... imam pa vprašanje zate, kdaj pa je bila najhujša vojna?

Tukaj pa pročilo o tvojem napadanju...
http://si7.vojnaplemen.si/public_report/7e1fd8ecf52fd748cb108969f2330766
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Koliko smo se/se trudimo in koli se ne, vemo samo mi in mislim, da ti o temu ne moreš pisati niti soditi.

Hmmm, barbare smo vsi zavzemali... imam pa vprašanje zate, kdaj pa je bila najhujša vojna?

Tukaj pa pročilo o tvojem napadanju...
http://si7.vojnaplemen.si/public_report/7e1fd8ecf52fd748cb108969f2330766

Najhujša vojna je vsakič ko jaz kordiniram akcijo, ne vem ni bilo še akcije da vam nismo vzeli vsaj 5 vasic :) Tak da številka 72 zdaj je pa nekaj pravega v 2 dneh :D pa še se stopnjuje.. :D

Glede barbarov noben ni rekel da jih mi nismo jemali, tak prav da smo jih.. ampak poleg barbarov noblamo tudi vas to je pa druga pesem :)

LP MIKI
 

PIAAA999

New Member
Reaction score
0
Mikimuki,

Za vsako vprašanje imaš odgovor, ampak ne spoštljiv odgovor, pa ni važno ali je to za parkel, Mitja54, JUNA, ali pa jaz. Kmalu boš lahko sam igral na S7.
 

kinna92

Member
Reaction score
0
Juna vi pa očtno imate preveč obrambe in lahko celo z OBRAMBNO VOJSKO NAPADATE NEUNICLJIVEGA :)

http://si7.vojnaplemen.si/public_report/2f2c144a130fff67e476e6019bf5393c :D:D

Tud jaz sem napadala z obrambo, pred kratkim. Zato, ker sem v tisti vasi rabla cerkev, pa jo je blo treba spucat. :D In kaj? Še sreča...

Meni je samo žal, da so/ste se nasprotniki predali oz se počasi predajate. Saj je lepo gledat same pozitivne reporte, ampak sploh ni tiste akcije, napetosti, ipd... Škoda, ko pa vem, da ste v večini dobri igralci...
 

DeletedUser

Guest
Mikimuki,

Za vsako vprašanje imaš odgovor, ampak ne spoštljiv odgovor, pa ni važno ali je to za parkel, Mitja54, JUNA, ali pa jaz. Kmalu boš lahko sam igral na S7.

Ja ko bomo vas ponoblali bomo mi sami igrali in ne jaz sam.. Da pa omenjas parklna pa pojma nimaas o čem je stvar.. On ne igra ze dolgo dolgo zaradi osebnih razlogov...

To pa da boste vi koncali oz. brisali racune pa ni nič novega.. :) Smo ze dobili tako ponudbo ampak ni na mojih plečih.. kot sem ze napisal.

Pa nespostljivega odgovora jaz nikjer ne vidim malo zajebancije večina je resnica.. :)


LP
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Joj miki,če gledaš vojno od samega začetka ste imeli veliko prednost,pa tudi barbarov ste pobrali take količine...
Se pa strinjam da je glavni problem da izgubljamo oz. propadamo res nesodelovanje pa predaja nekaterih...tako da ni čudno kakšen je razplet..
 

DeletedUser

Guest
Tukaj je bilo veliko okoliščin...

Na začetku ste mel št. premoč+naša organizacija in vam res ni bilo težko...:D

Drugače pa na tem svetu ni bilo hude vojne, saj se ne spomnim da bi mi naredli akcijo in vam vsaj 10 vasi pobrali...;)
 

DeletedUser

Guest
Tukaj je bilo veliko okoliščin...

Na začetku ste mel št. premoč+naša organizacija in vam res ni bilo težko...:D

Drugače pa na tem svetu ni bilo hude vojne, saj se ne spomnim da bi mi naredli akcijo in vam vsaj 10 vasi pobrali...;)

Kdo vam je pa kriv da niste naredili akcije.. ? :)

To da ste vi nesposobni kaj sestaviti je vaš problem, velika vojna če temu tako rečemo je to da je AIE premagal KOH pleme, ki je na svetu 1 nadvladalo :D Tukaj ste hoteli še igrat pa vam ni uspelo, ker našo pleme deluje kot eno in ne kot posamezniki ..

LP
 

rfaric

Member
Reaction score
0
Tukaj je bilo veliko okoliščin...

Na začetku ste mel št. premoč+naša organizacija in vam res ni bilo težko...:D

Drugače pa na tem svetu ni bilo hude vojne, saj se ne spomnim da bi mi naredli akcijo in vam vsaj 10 vasi pobrali...;)

nima zdaj veze razpravljat kaj je bilo in če bi bilo ta svet smo pač napačno zastavili in tu ni nobenega opravičila

miki,a mi je ostala še kakšna vas?:p
 

DeletedUser

Guest
slabo si tole uštimal še kar nekaj vasi je ostalo:rolleyes:

hehe :D tak je to če vsi ne napadejo kot je zmenjeno :D ze ob prvem napadu so nekateri ZAJ :D pa na naslednji dan poslali napade. .Racunano je bilo drugače..

No vsaj drzis se :D dobrega cuvaja imaš :D

lp
 
Top