Top 20 plemen na svetu 7

DeletedUser

Guest
Miki še velikokrat vam nebo uspelo plana speljat in še dosti naših bo nepredvidama zdržalo ;)
 

DeletedUser

Guest
Takšne načrte bi jaz raje vzel za sebe ne pa da se bojo zaradi tega še malo bolj potrudili ko so nas že zdavnej "zownal":)
 

DeletedUser

Guest
Takšne načrte bi jaz raje vzel za sebe ne pa da se bojo zaradi tega še malo bolj potrudili ko so nas že zdavnej "zownal":)


hehe lepo spisano :D mislim da si že ti rusu odgovoril na moj odgovor :D


Veš tako mišljenje lahko pleme pokoplje :rolleyes:


Ne hvali dneva pred nočjo pravijo kajne :D
Ni še konec in do takrat se bom potrudil,pa msilim da ne edini,tako da če ne drugega...kakšno štreno vam bomo pa že pomešali..samo jast msilim da bo še kaj drugega xD
 

DeletedUser

Guest
Še dobro da ni konec, bomo vsaj lahko še kaj pravično ponoblali :D

lp
 

DeletedUser

Guest
haha ja nič če bo kaj časa se kaj oglasite meni na obisku ker Mr strah je zdaj bol kripel ratal pa se nemorem več zanest da mi ODD daje,tko da rabim novega pogumneža da rata kripel xD :D :D


ps: brez zamere gospod strah,hec mora bit ;)
 

DeletedUser

Guest
Oprostite za dvojni post.

Ej miki a bi bil tolk prjazen in bi reku gospodu strahu da me odblokira pa da še kakšno rečeva.Pri zadnjem pogovoru me je blokiral.
hvala že v naprej ;)
 

DeletedUser

Guest
MR Fear te bo odloblokiral ampak te moram razočarati... Predčasno boš moral zaključiti si7 :D Uzivaj :p

PS: Ne pozabi priti 17.4.2012 na speed tekmo..

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
ooo krasno da me bo odblokiral ;)
Predčasno?? veš mislim da če že zgubimo,da bom eden zadnjih padlih kohovcev...boš videl sem malo za en mesec naprej razmišljav pa sem malo zrihtal da mamm še dolgo dobo ;)

ti pišem po zs za speed ;)
 

kinna92

Member
Reaction score
0
Upam, da se potrudite toliko, da bo vsaj delovalo, da videz vara. Je pa res, da tiha voda bregove dere. Samo navzgor pa nikoli ne teče... :)
 

DeletedUser

Guest
Spet je s7 forum zamru :))

Nič AIE zdaj vam bo pa Last probleme delal ;)
 

jonke

Member
Reaction score
0
no če je to res, pol ti morm priznat, da si me bl nasmejov, kukr pa southpark v 2 dneh skupi :D :D
 
Top