Top 20 plemen

DeletedUser

Guest
Imamo toliko premaganih nasprotnikov zaradi tega, ker ko smo se osamostojili smo imeli okoli nas veliko nasprotnikov.

Glede SHOPa pa bo težko.
 

DeletedUser

Guest
Ah nevem zakaj primerjate S-A in SHOP zenkrat nista na čisto noben način povezana... In tudi glede vojne nevem kaj sanjate (razen če seveda kot člani SHOP veste nekaj več kot mi). Glede vojne je moje mnenje da se je svet ravno začel in da bodo vsa plemena najprej se na svojih kontinentih borila in razvijala potem pa se bodo začeli šele diplomatski sporazumi in vojne med plemeni iz drugih kontinentov.
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
S tem pa se tudi s trinjam. Razmišljel sem samo v prihodnosti.

1 S-A 227.274
2 SHOP 202.292
3 SS8 186.611
4 MF 181.895
5 DWV 167.180
6 ERROR 161.782
7 BASH 152.330
8 Japan 132.965
9 -TRL- 121.324
10 SV 119.768
11 GIX 117.901
12 CoW 1 102.492
13 SF 96.299
14 -B- 87.036
15 TMP 85.394
16 WoR 84.811
17 TRM 80.575
18 WP 79.774
19 GIX2 75.820
20 SF 2 74.464

evo lestvico
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
v S-A bo kmalu padel Chewbacca in ne iz vojn ampak od drugih igralcev ki se spravljajo na njega... ta nebo dolgo razen če mu bodo močno pomaglai kar pa dvomim ker je tam kr dost ''obkoljen''... ja zdj odvisno kaj je med S-A in SHOP... S-A se mi zdi da veliko išče zavezništev tako da pomoje se tut že malo bojijo SHOP-a ;)
 

DeletedUser

Guest
Meni se pa zdi da nasplošno vsi malo pozabljamo na CILJ tega sveta... Vsi pišete tako kot da bi MORALO zavladati eno pleme vendar na tem svetu je cilj drugačen in sicer da ima eno pleme vseh 12 skrivnosti v lasti 4 dni. Tako da na tem svetu ni nujno da bo sploh prišli do vojn o katerih govorite...
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Meni se pa zdi da nasplošno vsi malo pozabljamo na CILJ tega sveta... Vsi pišete tako kot da bi MORALO zavladati eno pleme vendar na tem svetu je cilj drugačen in sicer da ima eno pleme vseh 12 skrivnosti v lasti 4 dni. Tako da na tem svetu ni nujno da bo sploh prišli do vojn o katerih govorite...

Verjami, tole je že v prioriteti slovencem.. Pa če je nuja ali ne.
 

DeletedUser

Guest
Dark-Rider- ti bi brez vojn a? vojna plemen brez vojn.. bravo... vojne morjo bit drgač je bv... pol bi se že skor vse vedlo naprej ...
 

DeletedUser

Guest
Dark-Rider- ti bi brez vojn a? vojna plemen brez vojn.. bravo... vojne morjo bit drgač je bv... pol bi se že skor vse vedlo naprej ...

OMG gdaj sem rekel da bi brez vojn ?
Sam rekel sem da ni nujno da se bodo vsa plemena spopadala med seboj ker ni cilj igre da en zavlada...
 

DeletedUser

Guest
OMG gdaj sem rekel da bi brez vojn ?
Sam rekel sem da ni nujno da se bodo vsa plemena spopadala med seboj ker ni cilj igre da en zavlada...

aia... se opravičujem narobe sem razumel ...
ja to pa vem ja .. samo meni osebno je boljše da so vojne in ena zavlada...
 

DeletedUser

Guest
aia... se opravičujem narobe sem razumel ...
ja to pa vem ja .. samo meni osebno je boljše da so vojne in ena zavlada...

Tudi meni samo na tem svetu je drugače... In to sem omenil ker se mi je zdelo da tudi na forumu vsi pišemo po starem kot da bi eno pleme moralo zavladat ;)
 

DeletedUser

Guest
Pleme S-A ne išče veliko zavezništev. Ampak eno in to močno zavezništvo.....

Sem član enega plemena ki so nam pisali če bi postali zavezniki.. pa še enemu plemenu s katerimi smo mi zavzeniki so pisali tako da pomoje jih kr iščejo .!!
 

DeletedUser

Guest
Rad bi videl vojno med Shop in s-a... Ker s-a kao Sami profesjonalci.. To bi bill zanimivo.!
 

DeletedUser

Guest
Afff,to so samo besede,oni imajo večja usta od dejanj


lp

Ti že veš...
Lahko pa pogledaš na LESTVICO pod plemenske vojne pa boš videl tam na 1. mestu S-A pleme staro 12dni !

Napis na profilu pa je da odvrne noobe ne pa zato da bi se hvalil...
 
Top