Top 20 plemen

kira27

Member
Reaction score
0
Ti že veš...
Lahko pa pogledaš na LESTVICO pod plemenske vojne pa boš videl tam na 1. mestu S-A pleme staro 12dni !

Napis na profilu pa je da odvrne noobe ne pa zato da bi se hvalil...

Glede na to kakšne igralce imate v plemenu.......:D:D:D:D:D
mislim ,da res nimate ničesar z čimer bi se bilo vredno hvaliti;)
da pa ne bo pomote leti to samo na par modelov ,ki so znani po tem da zje... vsako pleme v katerega pribegnejo.

l.p.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Z taktiko da vzamejo prebežnike med sebe, bodo res imeli zmagovalno kombinacijo :rolleyes:.. Tako kot morda kdo danes na sedmici :). Optimizem mora bit :D..
 
Last edited:

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
brez veze da komentiraš če ne veš zakaj se gre...saj vsi morate biti pametni ka da ne vem kaj vsete...(raje ne bom naprej)
 

DeletedUser

Guest
Nisem se hotel nič hvalit pa to... Samo mi gre pa naživce da mi nekdo reče de le govorimo in nič ne naredimo in to še posebaj tak kot je (klavec 7)!
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Kaj pa še je potrebno vedet?

Razen tega da ste vzeli igralce ki se sami niso bili sposobni organizirat oz. vodstvo "ni imelo časa" za to ? :confused:


NE da niso bili sposobni organizirat plemena ampak niso imeli te možnosti.
Ja v nekaterih plemenih res ni imlo časo.

ZAto pa je takratni podvodja TMP organiziral te igralci in si zastavili cil zavladati kontinentu. ŽAl tega vodja ni več zaradi spora z dualom.
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Sploh veš na o katerem plemenu govorim ?

NE da niso bili sposobni organizirat plemena ampak niso imeli te možnosti.

Govorim za pleme anonimnežev ki so v zadnjih dneh pobrali člane rokerjev, in njih ni nič omejevalo da se nebi mogli zoorganizirat, tako da možnosti so imeli vsi enake.
 

DeletedUser

Guest
Ni bilo samo zaradi spora z dualom. Enostavno je delal preveč sranja in ko mu je dual rekel, da naj neha s tem, je spremenil geslo. Bil je pa res otročji...
 

DeletedUser

Guest
Vidim da veiko omenjate mene. Hvala, otrok sem res, tudi ti nisi kaj več. :)

Vem dual mi je to rekel. Po 10 dneh sem moral spoznati pleme in še marsikej. Tega mi niste pustili. Spremeni sem geslo, ker je dual rekel da bo prenehal igrati z mano (imam dokaze). Bom se bolj posvetil svetu s7 pa je rešeno. Bomo čakali na s9, ali pa se komu pridružim na s8. :)



LP.
 

DeletedUser

Guest
poznam par članov s katerimi imam kontakt ki imajo + 5k točk in ji S-A vabijo tako da ... pol pa neki profesional players...
 

DeletedUser

Guest
Vprašaj jih kdo jih je vabil. ;)
Stavim, da je bil CoD2.

@big hit
Tvoj bivši dual pa je svetoval, da bi te vrgli iz plemena. Lahko bi mi razložil, zakaj si vabil naše nasprotnike v pleme? Kolikor vem je mi rekel, da si mu nekaj grozil.
 

DeletedUser

Guest
Grozil nisem nbenmu, saj psoledično bi me lahko prijavil.

Cilj plemena ni da 10 igralcev, ki so malo egoistični zavzamejo cel kontinent in tako vodijo to celino, nato pa zgubimo. po izklušnjah je treba obvezno imet usaj 35 članov, saj peri 10 je velika kriza že če en preneha z igranjem. Vabil sem samo izkušene. Zakaj ste pa pol v zadnji dneh sprejeli 6 zaveznikov? :)


LP.
 

DeletedUser

Guest
Kdo je pa te vabil v pleme?...
Meni osebno bi bilo boljše, če bi bil limit pri 20 igralcih.

Rekel mi je samo, da sta imela prepir in da si mu grozil.
 

DeletedUser

Guest
Zaradi mene ti lahko na zs kopiram use pogovore. Pol boš pa brisal komentarje.

20 igralcev se ne mroe dovolj hitro razširit in ne mroe rpedstavljat veliko grožnjo ostalim plemenom.
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Ni pa nato treba 2 ali 3 vprašat za zavezništvo, in vabiti v pleme sovražnike pa čeprav so izkušeni.
JA in še to jaz sem ta dual.

Pa da ti povem jaz sem ti rekel da nehaj delat takih neumnosti ali pa bom enhal s tabo igrati(odločil si se za 2-kar pomeni da si še delal bedarije). NIkoli pa nisme rekel točno da bom nehal igrat s tabo.

Najbol bi blo 50 igraucov pa da jih 20 sodeluje kajne??
 

DeletedUser

Guest
Ni pomembna količina igralcev, ker glede tega ne bi imeli možnosti proti ERRORju in njihovimi zavezniki.
 

DeletedUser

Guest
Seveda prav imata.

Urban....sam si mi poslal sms da boš nehal igrat.
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Nisem ti poslal sms da bom nehal igrati. Ker še vedno igram. POslal sem ti samo tako rekoč ulitmat oz. kaj naredi to ali to ali pa to in ker si izbral drugo sem bil prisiljen nehati igrati s tabo.
 

DeletedUser

Guest
Ni bilo 1. ali 2. možnost. sms, mam še vedno shranjen kot dokaz.
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
mi ga pošleš na sporočilo??? ali kar po tlefonu ??

na fb pa sam več da sem ti dal možnost. In Uro zatem si sam to sprejel
 
Top