Trenutek Resnice.

nofear

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni

Stanje na svet1 se je zopet malce spremenilo. Pleme TLAELF ( villin ) je dočakal svoj konec. Na tem mestu bi vprašal vodjo plemena KOH ali ima tisto o sprejemanju novih članov napisano tko, da se tega drži ali bolj za hec, da daje občutek kvalitete. Kakorkoli že mislim, da če nebi KOH imel svoje "akademije" S-L-O in če nebi sedaj pobral nekaj vilinov bi šteli cca 20 članov pa še od tega je vprašanje koliko bi bilo aktivnih.
Vsa tista posmehovanja in neumna govorjenja o mass recrutingu in o akademijah so se še enkrat potrdila in mi dajejo na znanje da sem imel prav.

Fluxde oprosti za tisti KDO SI SPLOH TI? vem da je bilo pod nivojem in ni to moj stil komuniciranja. Vedel sem da si vodja TMP sam mal sem moral provocirat.

O šalabajskih nič novega vojna poteka in moj upam da se je Mungo že izbrisal z foruma ( v igri ga bomo mi :p ).

Kakorkoli že zanimivo bo videti na koga se bo spravil KOH sedaj. Raje ne rečem nič, ampak več kot 1 fronte ne bodo odpirali.

Na tem svetu obstajta 2 strani in vprašajte se kdo je na kateri.

Komentarji zaželjeni.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
človek pa ti si resnično bolan prosim,če greš v LJ-polje na pregled

tega raje ne bom komentiral ker to so rasprave za razumne ljudi ti bi bil pa dober za kašne ZF filme

tole je za tebe najbolj primerno

Iz Wikipedije, proste enciklopedije
Skoči na: navigacija, iskanje

Teorija zarote je vrsta teorije, ki se močno ali popolnoma razlikuje od uradno priznane teorije. Ta vrsta teorije podaja alternativno razlago stvari ali dogodkov, uradno razlago pa obravnava kot manipulacijo in prikrivanje skrivnega delovanja ene ali več skrivnih oseb ali združb.[1]

Take teorije so se v zgodovini pojavile v povezavi z marsikaterim dogodkom ali stvarjo. Pri tem je šlo po navadi za dogodke, ki so bili zaviti v skrivnost ali so bile uradne razlage zelo suhoparne oz. celo v nasprotju z logiko, zaradi česar so ljudje začeli razvijati svoje teorije, ki naj bi pojasnile pravo ozadje takih dogodkov.

Pojem »teorija zarote« se včasih uporablja za poskus diskreditacije alternativnih razlag kot absurdnih oz. neresničnih. Zato so zagovorniki alternativnih teorij s strani okolice večinoma obravnavani negativno. Najbolj so na udaru tisti, ki za svoje trditve nimajo dovolj dobrih dokazov. Kljub temu nekatere take teorije z dovolj dokazi delujejo bolj logično od uradnih razlag. Zagovorniki so tudi mnenja, da jih odgovorni z negativnim odnosom do teh teorij poskušajo diskreditirati in na tak način poskušajo prikriti resnico. Med zagovorniki in raziskovalci alternativnih teorij se kljub negativnemu odnosu okolice najdejo tudi znanstveniki, čeprav imajo nekateri zaradi tega raziskovanja tudi težave.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Enkrat sem že povedal svoje mnenje o tebi, nebi se rad ponavljal.Moram pa priznat da se vedno nasmejim ob vseh tvojih postih.Nisem prepričan ali zato ker so tako zelo neumni ali zato ker prepričuješ sam sebe da ste najbolši.

Torej kaj je resnica?

1) Da si zelo žalosten saj so KOH spet 8mill pred vami, z polovico manj člani in si še enkrat več videl da jim niste dorasli.

2) Da so vaši zavezniki karak zelo veseli vsakega novega člana (ko majmun banane), na katerem koli k, in da so vsi člani bivšega tlaelf dobili povabila z njihove strani takoj po razpustju plemena.

3) Da mungota nisi sposoben zavzet.(lepo si povedal : mi)

4) Z vsakim postom se bolj sramotiš.(nevem kje so tvoji člani da ne vidijo)

Pa brez zamere.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Mislim da tko k me imate pa tule radi je pa res prov zanimivo. Pa res ne vem ali se zdaj samo delaš neumnega ali preprosto si neumen in vse bolj se nagibam drugi opciji. Razlika je v tem, da jst bi verjetno še kako zahtevno besedilo razumel kar pa zate ne morem trditi. Pač takšno je moje razmišljanje in tako kot sem imel do sedaj vedno prav imam tudi tokrat. Nikoli nisem rekel da niste dobri, ampak dajte se malo spustit dol z tega neba.

Jst sem človek, ki spoštuje vsakega igralca in zato tudi uživam spoštovanje nazaj. Sorry če sem morda premalo dober ali premalo velik, da bi lahko komuniciral s tabo, ampak upam da nisi tudi takšen v real lifu, ker potem res srečna tista k te je zgrešila. Pa kaj je z vami vsi ste nekam zamorjeni pa zavedajte se, da tole je igra in ne rabite bit tečni in ozmerjat vsakega k ima drugačno mnenje kot je vaše. Nikomur ni potrebno igrat te igre še manj se mu je potrebno tle gor jezit. Star sem 26 let in moja igralniška leta so mimo čas je za družino in podobno.

Rfaric prosim prepričaj se koga pošiljaš na preglede in podobno ker mislim da je pod tvojim nivojem, da bi takole komuniciral z mano. V primeru pa da ne premoreš česa bolj prijaznega pa ti predlagam da tudi sam posežeš po kakšni knjigi:

za otroke:
Lepo vedenje
Avtor: Marja Baseler

Če te slučajno zanimajo kakšne kratke knjige pa preberi:
Junaška dela Šalabajskov
Templarjev priročnik za izkušene
Bonton plemena KOH

Če se gremo besedno vojno potem si jo pa pojdimo...
 

DeletedUser

Guest
Ni vredno komentirat na vse, a še enkrat te bom opomnil da prvo predstavi dokaze da so S-L-O akademija od KOH preden jih začneš blatit tu gor. Isto velja za ostala plemena, ki jih kakorkoli blatiš.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Enkrat sem že povedal svoje mnenje o tebi, nebi se rad ponavljal.Moram pa priznat da se vedno nasmejim ob vseh tvojih postih.Nisem prepričan ali zato ker so tako zelo neumni ali zato ker prepričuješ sam sebe da ste najbolši.

Torej kaj je resnica?

1) Da si zelo žalosten saj so KOH spet 8mill pred vami, z polovico manj člani in si še enkrat več videl da jim niste dorasli.

2) Da so vaši zavezniki karak zelo veseli vsakega novega člana (ko majmun banane), na katerem koli k, in da so vsi člani bivšega tlaelf dobili povabila z njihove strani takoj po razpustju plemena.

3) Da mungota nisi sposoben zavzet.(lepo si povedal : mi)

4) Z vsakim postom se bolj sramotiš.(nevem kje so tvoji člani da ne vidijo)

Pa brez zamere.

Da ti kar na hitro odgovorim:
ad1) Pač je KOH pred nami ampak skupno smo zaenkrat še vedno spredaj. Hja veš tako je s tem če gredo igralci iz enega plemena v drugega. Z vsem spoštovanjem to je njihov acc in njihova pravica in o nikomur nimam zato slabega mnenja, saj verjamem da dokler so imeli pleme so se borili zanj in niso izdajali.

ad2) Komu je poslal KaraK vabila ne vem in zato tudi ne morem komentirat.

ad3) Ni point igre 1 vs 1 ampak pleme proti plemenu, če še tega nisi razumel potem mi je žal da si vodja kao elite. Mogoče te bo pa Ata naučil tudi to.

ad4) Ne vem s čim se sramotim??? Če želiš priti v EoW povej in te bomo povabili, da boš lahko tudi ti kdaj dobre volje in ne zamorjen na strani "elite"

PS: Jst nikoli ne zamerim itak sem vedno noob retard... AMPAK NA KONCU ...
 

DeletedUser

Guest
ad2) Komu je poslal KaraK vabila ne vem in zato tudi ne morem komentirat.

Govoril si o resnici, zato sem te samo malo rasvetlil.


ad3) Ni point igre 1 vs 1 ampak pleme proti plemenu, če še tega nisi razumel potem mi je žal da si vodja kao elite. Mogoče te bo pa Ata naučil tudi to.

Jaz to vem.Ampak če ga napada celo pleme, nevem kako lahko blatiš igralca kot je mungo.Je slab igralec ker ga razbija tvojih 80clanov + akademija?Kakšen igralec je bi lahko rekel samo v primeru da bi ga uničil ti sam oz igralec, ki bi ga.

ad4) Ne vem s čim se sramotim??? Če želiš priti v EoW povej in te bomo povabili, da boš lahko tudi ti kdaj dobre volje in ne zamorjen na strani "elite"

Hvala za povabilo, vem da bi bili veseli novega člana ampak imam svoje pleme.

AMPAK NA KONCU

Mislim da sem ti konec ze enkrat napovedal :p
 

ninja

Member
Reaction score
0
Še komentar od vodje KOH:

Nisem mogel verjet, kaj sem slišal, pa sem za hec kliknil na link. :)
In začudenje se je samo še povečalo. Da pojasnim še ostalim, naključnim bralcem: bolj neumestnega pisanja že dolgo nisem videl. Natrosil si toliko neumnosti in neresnic, da kar glava boli. Pa pojdimo povrsti:
1. Sprejemanje novih članov: zaprto - kaj tu ni jasno. Vendar ko osvojiš velik del ozemlja, potem povabiš tiste aktivne, dobre igralce, ki uživajo v igri. Lahko bi jih pustili in se igrali še mesec, dva, pa bi bile vse te vasice tudi KOH. Samo na drugi način. S pomočjo noblov. Rezultat je podoben.
2. Bonton plemena KOH: kaj te muči, da bi moral brati kakšno pisanje? Naš bonton je lahko vam vzor. Kakšen je KOH kot pleme pa vprašaj naše nasprotnike. Boš imel dovolj za poslušat, pa še prisluhni jim. Veliko te bodo naučili. Zavezniki bodo lahko povedali o nam preveč dobrega, pa ti ne bo objektivno.
3. SLO in akademije. Ravno zaradi takšnih kot si ti, sem na malo drugačen način napisal v opis plemena, da nimamo kril, akademij in podobnih zadev. Imamo zavezništvo, ki je trdno in na to smo ponosni. Ob pivu se pogovarjamo na skypu in hkrati noblamo. Vzdušje je takšno, ki ga je potrebno iskati. Kot je napisal nekdo pred mano: ne žali SLO plemena, ker niso akademija. Veliko je bilo res začetnikov, vendar se dobro držijo.
4. Ko boste mungota ponoblal, mi piši. Bom dal za pivo. Po njegovih ODD točkah sodeč ga napadajo tudi noobi. Vprašanje, če v napadih niso tudi sulice in meči. :) (ta je bila podla, priznam)...
5. Seveda sta dve strani, tako kot pri vsaki stvari. Mi smo na eni, naši nasprotniki so na drugi, ti pa nisi na nobeni. Mi te ne maramo, sovražniki pa očitno tudi ne. S tem pisanjem te tudi ne bodo dodali v kakšno čudovito skupino na skypu...sem prepričan.

Še za ostale: ko sem se pridružil KOH-u, je bilo pleme z veliko potencijala. Takrat sem se odločeval med KOH ali TMP, samo oni so bili na drugem K. KOH ni bil najmočnejši, je pa imel statistiko bojevanja vzpodbudno. In odločil sem se prav. Potem se je počasi začelo čiščenje okolice in posameznih plemen. To pa je druga zgodba. Plemena so padala počasi, a sigurno. In v tem času so nastale prave dogodivščine, razne okrožnice npr. #1942 je bila zanimiva, pa Jalta itd. Vohuni so bili aktivni kot na vrhuncu hladne vojne...itd. Vendar cilj je bil jasen...zavladat in krepit pleme, igralce, se zabavat, spoznavat nove prijatelje, skratka uživat. In zaenkrat nam kar gre.

Ponosen sem, da sem član KOH. Meni osebno je prav vseeno, kako drugi gledajo na naše pleme. Lahko nas blatijo, zaničujejo, sovražijo ali ljubijo. Meni to ne pomeni veliko. Mi igramo, kako smo pa aktivni, pa prosim preverite. Lahko nam tudi kaj pošljete, samo ne supporta, ker nimamo kam z vojsko. Sicer pa mislim, da so krematoriji še topli, da doc še vedno kuri...

ninja, vodja KOH
 

DeletedUser

Guest
Fluxde oprosti za tisti KDO SI SPLOH TI? vem da je bilo pod nivojem in ni to moj stil komuniciranja. Vedel sem da si vodja TMP sam mal sem moral provocirat.

Nič se mu ni treba opravičevat, saj vidiš da sam pograbi vsako priložnost, da bi malo provociral pa pljuval po drugih, tudi če se jih sploh ne omeni :)

P.S. Kakor je bilo nam razloženo je AtaSmrk vodja TMP, Flux pa njegov pomočnik
 

DeletedUser

Guest
Na zadevo, bi glede, tega, kar mi je moja pozicija v igri in (ne)aktivnost v zadnje času omogočala podal še svojo mnenje.

KOH sem vedno spoštoval, spoštoval sem jih, dosti prej, preden, so prišli med top 10, ko smo bili mi (tudi oni) šele v nastajanju, takrat sem imel celo idejo, da bi diplomatsko sodelovali, ampak zaradi preglasovanja ostalih vodij v plemenu (1,25 ostalih), do ponudbe nikoli ni prišlo. Spoštoval sem jih, preden smo napadli TMP, spoštoval sem jih preden so nas napadli, spoštoval sem jih, ko so nas napadali, in spoštujem jih zdaj, ko je pleme razpuščeno. Če bi bivšim članom svetoval, kam naj gredo (če bi zanemaril vso diplomacijo in dogajanje), bi jim svetoval naj gredo h KOH.

Spoštoval (precej manj) sem tudi TMP, ki se mi smilijo. Nevem, kakšno je stanje, v resnici, igre že nekaj časa ne spremljam dovolj aktivno, zato bom povedal svoje mnenje in predstave. Glede na situacijo, kot jo vidim, bi rekel, da je TMP obsojen na propad, premalo imajo aktivnih članov, večino časa sveta so bili stisnjeni na 2eh straneh od zaveznikov in na eni strani v vojni s KaraK, kjer se linija ni nikamor bistveno premaknila. Ostala plemena z več člani (in prostora) so jih prehitela in obkrožila. KOH je na severu, ŠB na vzhodu, KaraK in Eow pa povsod okoli z precej debelo linijo. Verjetno najboljše za njih, če želijo igrati, da se v prihodnosti pridružijo KOHu in naredijo skupaj nadpleme, ki bo imelo monopol nad svetom.

Spoštujem EoW, imajo veliko članov, veliko novih članov, kar pomeni ogromno dela, z vzgajanjem igralcev, zasedajo velik teritorij, verjetno bodo ostali zadnje pleme, ki je opozicija velikemu trojčku. Njihov sistem, je, čeprav ni niti prljubljen, niti lahek, njih ponesel tja, kamor so.

Če se mene vpraša, bi se moral svet zamrzniti in zaključiti 2 meseca ali več nazaj, preprosto preveč je postalo neaktivnosti, na vseh straneh in samo diplomatskega spreminjanja stanja v svetu. Preprosto ni dovolj izkušenih in dobrih igralcev z voljo, tukaj, da bi bilo vredno svet vleči več let, ker po manj kot letu postane igra tistih nekaj igralcev, iz tistih nekaj plemen ki tako ali drugače držijo cel svet, vse ostalo bi lahko odstranili, pa bi še vedno bilo enako.

Vse ostale resnice glede povsem nepomembnih stvari so zanemarljive in glede njih se prepirati je kot pihati v veter.
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Še komentar od vodje KOH:

Nisem mogel verjet, kaj sem slišal, pa sem za hec kliknil na link. :)
In začudenje se je samo še povečalo. Da pojasnim še ostalim, naključnim bralcem: bolj neumestnega pisanja že dolgo nisem videl. Natrosil si toliko neumnosti in neresnic, da kar glava boli. Pa pojdimo povrsti:
1. Sprejemanje novih članov: zaprto - kaj tu ni jasno. Vendar ko osvojiš velik del ozemlja, potem povabiš tiste aktivne, dobre igralce, ki uživajo v igri. Lahko bi jih pustili in se igrali še mesec, dva, pa bi bile vse te vasice tudi KOH. Samo na drugi način. S pomočjo noblov. Rezultat je podoben.
2. Bonton plemena KOH: kaj te muči, da bi moral brati kakšno pisanje? Naš bonton je lahko vam vzor. Kakšen je KOH kot pleme pa vprašaj naše nasprotnike. Boš imel dovolj za poslušat, pa še prisluhni jim. Veliko te bodo naučili. Zavezniki bodo lahko povedali o nam preveč dobrega, pa ti ne bo objektivno.
3. SLO in akademije. Ravno zaradi takšnih kot si ti, sem na malo drugačen način napisal v opis plemena, da nimamo kril, akademij in podobnih zadev. Imamo zavezništvo, ki je trdno in na to smo ponosni. Ob pivu se pogovarjamo na skypu in hkrati noblamo. Vzdušje je takšno, ki ga je potrebno iskati. Kot je napisal nekdo pred mano: ne žali SLO plemena, ker niso akademija. Veliko je bilo res začetnikov, vendar se dobro držijo.
4. Ko boste mungota ponoblal, mi piši. Bom dal za pivo. Po njegovih ODD točkah sodeč ga napadajo tudi noobi. Vprašanje, če v napadih niso tudi sulice in meči. :) (ta je bila podla, priznam)...
5. Seveda sta dve strani, tako kot pri vsaki stvari. Mi smo na eni, naši nasprotniki so na drugi, ti pa nisi na nobeni. Mi te ne maramo, sovražniki pa očitno tudi ne. S tem pisanjem te tudi ne bodo dodali v kakšno čudovito skupino na skypu...sem prepričan.

Še za ostale: ko sem se pridružil KOH-u, je bilo pleme z veliko potencijala. Takrat sem se odločeval med KOH ali TMP, samo oni so bili na drugem K. KOH ni bil najmočnejši, je pa imel statistiko bojevanja vzpodbudno. In odločil sem se prav. Potem se je počasi začelo čiščenje okolice in posameznih plemen. To pa je druga zgodba. Plemena so padala počasi, a sigurno. In v tem času so nastale prave dogodivščine, razne okrožnice npr. #1942 je bila zanimiva, pa Jalta itd. Vohuni so bili aktivni kot na vrhuncu hladne vojne...itd. Vendar cilj je bil jasen...zavladat in krepit pleme, igralce, se zabavat, spoznavat nove prijatelje, skratka uživat. In zaenkrat nam kar gre.

Ponosen sem, da sem član KOH. Meni osebno je prav vseeno, kako drugi gledajo na naše pleme. Lahko nas blatijo, zaničujejo, sovražijo ali ljubijo. Meni to ne pomeni veliko. Mi igramo, kako smo pa aktivni, pa prosim preverite. Lahko nam tudi kaj pošljete, samo ne supporta, ker nimamo kam z vojsko. Sicer pa mislim, da so krematoriji še topli, da doc še vedno kuri...

ninja, vodja KOH

Ninja lepo si napisal veliko bolje kot rfaric. Nikoli nisem rekel da ne spoštujem tebe ali tvojega plemena, ampak ne vem kaj sem jaz vam naredil in kaj vam je naredilo naše pleme, da se pač tako obnašate do nas. Prav boli me kdo me ima na skypu in kdo ne... celo raje imam da nisem nikjer ker imam že tako ali tako preko 500 kontaktov pa je tu zraven še msn in ventrilo pa teamspeak..... Skratka preveč vsega. Mogoče bi se pa res kdaj dobila na pivu, če boš upal prit na njega. Meni resnično ni problem, če si za mi napiši v igri. Verjetno tako kot si ti ponosen da si član KOHa tako sem jaz ponosen da sem član EoW in to igro igram prvič nikoli nisem bil na nobenem mednarodnem serverju nikoli nisem igral traviana ali ikarina ali česarkoli podobnega in prav vse sem se naučil. Če bi še enkrat začel bi verjetno igral drugače na drug način in bi verjetno bil še boljši. Preprosto pri 26 mi je verjetno to ena izmed zadnjih iger ker se od tega "športa" poslavljam pa verjemi, da sem bil eden najboljših igralcev na svetu. Veliko sem prispeval k igram in vem kako je biti vodja v plemenu. Še enkrat ti povem da jst spoštujem vse igralce tudi Mungota, da ne bo pomote, sem pač temparamenten igralec in se ne pustim jebat. Fluxde če me boste ponoblal prav meni ni problem rečt nekomu da je boljši in mu čestitat, ampak koliko vas je to sposobnih.

Verjamem da ste lepo organizirani in prav rad to čujem. Mogoče boš čez nekaj mesecev lahko vprašal sasuke kako mi gre na w50 kjer mu bom poskušal pomagati kolikor se bo dalo. Mogoče pa bom nekoč celo član KOH nikoli se ne ve.
 

DeletedUser

Guest
Nofear zavedam se da se je začel EoW nekoliko bati za svoje vasi ob dejstvu, da je VILIN že padel. Glede na to koliko imaš za povedati o svojih kvalitetah kot oseba in igralec, te vprašam kje ste bili ko je KOH napadel VILIN? Prijatelsko pleme ste pustili da je bilo uničeno in sedaj ste se začeli prilizovati KOH in jih hkrati obtoževati zakaj so sprejeli najboljše igralce od VILIN. Vem da vaše kvalitete sežejo le v boj 100 igralcev proti 20 in da se vam ob boju proti večim količinam igralcev požene strah v kosti. Ko ste nas napadali sami ste imeli toliko težav da ste morali za pomoč poklicati še Karak da ste lahko imeli vsaj nekaj moči proti mongotu in ostalim igralcem na k64, sedaj pa se vam zdi nesprejemljivo da bi tako taktiko uporabili tudi drugi. Glej vse to je samo igra in razumem vas da bi radi zmagovali, toda včasih moraš tudi izgubiti in vzeti pomirjavala. Glej kaj bo naredil KOH je njihova samostojna odločitev. Mislim da bo kmalu prišel čas ko boš začel ugotavljati kako uspešen igralec si in da te ta server ne zanima več.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Nofear zavedam se da se je začel EoW nekoliko bati za svoje vasi ob dejstvu, da je VILIN že padel. Glede na to koliko imaš za povedati o svojih kvalitetah kot oseba in igralec, te vprašam kje ste bili ko je KOH napadel VILIN? Prijatelsko pleme ste pustili da je bilo uničeno in sedaj ste se začeli prilizovati KOH in jih hkrati obtoževati zakaj so sprejeli najboljše igralce od VILIN. Vem da vaše kvalitete sežejo le v boj 100 igralcev proti 20 in da se vam ob boju proti večim količinam igralcev požene strah v kosti. Ko ste nas napadali sami ste imeli toliko težav da ste morali za pomoč poklicati še Karak da ste lahko imeli vsaj nekaj moči proti mongotu in ostalim igralcem na k64, sedaj pa se vam zdi nesprejemljivo da bi tako taktiko uporabili tudi drugi. Glej vse to je samo igra in razumem vas da bi radi zmagovali, toda včasih moraš tudi izgubiti in vzeti pomirjavala. Glej kaj bo naredil KOH je njihova samostojna odločitev. Mislim da bo kmalu prišel čas ko boš začel ugotavljati kako uspešen igralec si in da te ta server ne zanima več.

Ne vem zakaj bi me bilo strah in zakaj bi se jst česarkoli bal. Z TLAELF smo imeli NAP in ne zavezništva in nikoli nas niso vprašali za pomoč. Ne obtožujem nikogar, saj vsak igra tam kjer mu paše in če so se odločili za včlanitev v KOH je to njihova prosta izbira. EoW ne novači novih igralcev, ampak jih vzgaja in v ponos nam je da lahko pomagamo malim igralcem in jih naučimo tisto kar bi naj vedeli. Ali sem se kdaj mogoče komu prilizoval??? NOUP!!! Nikoli nismo prosili KaraK za pomoč pri MUNGU pač je Cusco čisto zraven nas in se ni branil vasi.
Ko pa že govoriš kdo proti kom pa se zavedaj da smo na eni strani:
EoW
KaraK
NSA
na drugi strani pa
KOH
ŠB
TMP
S-L-O
ALIANSA ( nisem pripričan )
 

DeletedUser

Guest
Ko pa že govoriš kdo proti kom pa se zavedaj da smo na eni strani:
EoW
KaraK
NSA
na drugi strani pa
KOH
ŠB
TMP
S-L-O
ALIANSA ( nisem pripričan )

Prav si povedal. Aliansa sodi tja, kamor si jo uvrstil. Sicer pa NAJ BI BIL NSA nekaj časa na drugi strani (tmp ...), pa se je to spremenilo. In zdaj mislim, da so tam, kamor si jih uvrstil. Ampak to jim ne bo nič koristlo ;) (padec ŠKRATKOV, nato pa so začeli izzivat, in čez čas verjetno ne bodo več obstajali, če se seveda ta spor ne reši.)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
No vidiš Nofear kar dobro si zadel kakšna je kaj politična mapa tega sveta. kljub temu je žalostno to, da se trenutno bojujemo proti vam in Karaku le mi ŠB in TMP, ki pa je hkrati imel še boje z VILIN. Da ti tole prikažem še malo v točkah, ki jih vi tako radi zbirate. ŠB ima 30.200.000, TMP 16.700.000 kar je skupaj 46. 900.000. Če malo zaokrožimo. Na drugi strani pa ste vi z 41.900.000 in Karak s 36.900.000 točkami če seštejemo je to 78. 800.000- Sedaj nevem glede vaše matematike toda to je za 30.000.000 točk več na vaši strani pa kljub temu je vojna kolikor toliko izenačena.
 

DeletedUser

Guest
Prav si povedal. Aliansa sodi tja, kamor si jo uvrstil. Sicer pa NAJ BI BIL NSA nekaj časa na drugi strani (tmp ...), pa se je to spremenilo. In zdaj mislim, da so tam, kamor si jih uvrstil. Ampak to jim ne bo nič koristlo ;) (padec ŠKRATKOV, nato pa so začeli izzivat, in čez čas verjetno ne bodo več obstajali, če se seveda ta spor ne reši.)


Kar se mojega pogleda tiče, AI plemena ne spadajo nikamor, nikamur ne koristijo, nikomur ne škodijo, so zgolj neko ime + število članov na eni strani, brez učinka.

Čudi me, kaj ostali (KOH) sploh čakajo tako dolgo z vami...
 

DeletedUser

Guest
Vsak ma svoje mnenje in prav je tako! Je pa res dejstvo da lahho pokažemo še več in zapremo usta še tistim nekaj, ki ne vrjamejo v nas:)
 
Top