Trenutek Resnice.

DeletedUser

Guest
Saj se nisem mislil oglašat ni moja navada, sam pri tok nesmiselnosti in nakladanja se mi je comp zaustavljal in sem se počutil nekak dolžnega da to naredim,sicer pa P4ajo čist razumem, drugega mu pač ni več ostalo razen da proba njihov poraz preobrniti v zmago, dejstvo pa je da so bili škratki poraženi že takrat ko se združili s TLA, s tem dejanjem so si kupili mesec dni, vojna bi pa trajala še kakšnih štirinajst dni nič več, na vprašanje zakaj sploh še obstajamo med prvimi dvajsetimi in zakaj so igralci še vedno v plemenu pa bi moral njih vprašat, sam sem ustanovil pleme za šov, ker ni bilo nobenega pametnega plemena tam okoli igralci s katerimi sem prej igral so nekako hoteli igrati z mano, ker smo imeli fer odnos, naj razložim da so plemena vklučena v alianso samostojna plemena, s svojim vodstvom in svojo odločitvo, moje pleme je AI, res da sem trenutno v AIII, ampak sem tam da jim pomagm postavit na noge pleme, potem se vrnem v svoje. daj pa puščam nekatere da se naslajajo nad svojo veliko , ne vem kaj naj rečem, vrjetno zmago, ker vojne pač niso izgubili. Balon bo vrjetno počil nekoč sam bo morala prdet večja igla kot vilin, pa tudi če je podalšana potem še s tla Ja tako pač je Elvis ni mrtu, je pač šel domov, škratki so pa šli v narnijo3. Se vidimo v naslednem življenju.
 

DeletedUser

Guest
VILIN nikoli ni prišel do vas, kaj ti še vedno ni jasno, da se nikoli nismo zares borili proti vam, ker smo imeli delo na drugih frontah? Če bi bili ena na ena.......ah nebom spet začenjal, konec koncev nisem lajna in ni moj problem, če vi nerazumete.

Nobenega poraza nočem spremenit v zmago in nevem kje si to našel.
Pravim, da nikoli nismo zgubili, ker bi lahko še nekaj mesecev bili, ampak bi bilo mimo smisla in namena igre, za to smo se odločili tako.
Komu gredo zasluge za tako odločitev? Vsekakor v precejšnji meri KOHu, nikakor pa niso oni in njihov pritisk edini razlog. Že pred vojno z njimi se je pri nas neaktivnost nezdravo povečala.
Torej, če povzamem, da boš lažje razumel... Mi nismo zgubili, zasluge za razpust plemena, pa si lahko pripiše v neki meri tudi KOH, torej so pripomogli.
Vam, pa zaslug za karkoli se je zgodilo z nami nemorem pripisat, ker še tistih par članov, ki jih je bilo v osrčju vas niste bili sposobni..... sem rekel da sem nebom ponavljal...

Mislim, da si midva in naši plemeni (bivši) nimata več kaj povedati, tako, da lahko tukaj zaključiva s tem, če sprejmeš moje besede vredu, če ne, pač ne.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Torej, da naredimo kratek povzetek o naši vojni, brez laži in olepševanja.

Vi ste nam napovedali vojno po tem, ko smo mi že napadali TMP. Mogoče vas je v to nagovoril Paradox - nevem, vaš uradni razlog pa je, da smo kršili NAP z zavzemanjem vaših vasi. Po prvotnem presenečenju smo se hitro pobrali in že čez par tednov smo že bili v vrhu na K35 vendar se je kmalu vmešal KOH kar nas je pa čisto onemogočilo. Do takrat vam ni šlo dobro in črtomir je moral celo zapustiti pleme, da bi člane ustrahoval.. heh. Ko smo mi začeli izgubljati točke (zaradi KOH-a ter tudi TMP-ja, ki se je takrat pobral zato, ker jim je Karak dal mir) pa so vam zrasla krila. Resda ste proti koncu tudi vi zavzeli veliko vasi, vendar to nekako ne šteje, če je pleme že v razsulu. Heh, črtomir, tudi tisto glede mene, kako si mi prišel blizu je isti primer. Če se name spravi pek s 40 nuki (sicer brez ramov) ter bohor z 80 polnimi nuki + in mi pobije vso vojsko, si ti res ne moreš lastiti zaslug za to, oprosti.
Torej, zdaj lahko nabija vsak po svoje, če želi ampak to je resnica. Sicer pa imam tudi še kar nekaj reportov o vaših napadov v arhivu, lahko jih tudi objavim... Seveda pa lahko še zmeraj vprašamo člane, ki so se borili na K35 kako je bilo res. Sir Bumbar, Ragnarok, PACOland itd. že vejo kako je bilo res.

no zdaj pa nazaj na temo... torej, KOH koga se boste lotili naslednjega?
 

rfaric

Member
Reaction score
0
saj jih ne izbiramo se kar sami ponudijo,vi ste pomagal NWO in ste sami izbrali,vam so pomagal....tako,da se tarče same ponudijo mi brez povoda ne napadamo nobenga razen če sami silijo v to in ne verjemite v zarote,ki jih nekateri širijo okoli in pišejo take stvari,da jih še mi sami v plemenu ne poznamo mi igramo z veseljem in ne šparamo vojske doma ampak je vedno na poti kadar uspešno kadar pa tudi ne in se s tem sploh ne obremenujemo
 
Reaction score
0
Torej, da naredimo kratek povzetek o naši vojni, brez laži in olepševanja.

Vi ste nam napovedali vojno po tem, ko smo mi že napadali TMP. Mogoče vas je v to nagovoril Paradox - nevem, vaš uradni razlog pa je, da smo kršili NAP z zavzemanjem vaših vasi. Po prvotnem presenečenju smo se hitro pobrali in že čez par tednov smo že bili v vrhu na K35 vendar se je kmalu vmešal KOH kar nas je pa čisto onemogočilo. Do takrat vam ni šlo dobro in črtomir je moral celo zapustiti pleme, da bi člane ustrahoval.. heh. Ko smo mi začeli izgubljati točke (zaradi KOH-a ter tudi TMP-ja, ki se je takrat pobral zato, ker jim je Karak dal mir) pa so vam zrasla krila. Resda ste proti koncu tudi vi zavzeli veliko vasi, vendar to nekako ne šteje, če je pleme že v razsulu. Heh, črtomir, tudi tisto glede mene, kako si mi prišel blizu je isti primer. Če se name spravi pek s 40 nuki (sicer brez ramov) ter bohor z 80 polnimi nuki + in mi pobije vso vojsko, si ti res ne moreš lastiti zaslug za to, oprosti.
Torej, zdaj lahko nabija vsak po svoje, če želi ampak to je resnica. Sicer pa imam tudi še kar nekaj reportov o vaših napadov v arhivu, lahko jih tudi objavim... Seveda pa lahko še zmeraj vprašamo člane, ki so se borili na K35 kako je bilo res. Sir Bumbar, Ragnarok, PACOland itd. že vejo kako je bilo res.

no zdaj pa nazaj na temo... torej, KOH koga se boste lotili naslednjega?


v tem se strinjam da ima KOH večino zaslug za vaš padec =)
res pa je tudi da ste nas začeli napadati ko smo imeli še NAP in mi smo vam dolgo časa gledali skozi prste =)
če se je vmešal KOH se je se mi zdi da zaradi sebe ker je videl da ste mu postali morda nevarni in bi mu bili lahko tekmeci =)
vojno ste pa izgubili tudi zaradi nesodelovanja nekaterih vaših članov =) (to je moje mnenje ne vem natančno kako je bilo v resnici sploh o KOHu ker to ni moje pleme zdi se mi pa da sem morda zadel bistvo)
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Sicer pa imam tudi še kar nekaj reportov o vaših napadov v arhivu, lahko jih tudi objavim... Seveda pa lahko še zmeraj vprašamo člane, ki so se borili na K35 kako je bilo res. Sir Bumbar, Ragnarok, PACOland itd. že vejo kako je bilo res.

Pa to jim jaz že vse skozi govorim :) Pa ne dojamejo, tak da pusti jih... naj mislijo da smo "padli pred njimi" :) naj majo veselje :D Zdaj če grem gledat poročila napadov name... 100% ti najdem minimalno 10 reportov kjer so 3 ali 4 plemiči v enem napadu itd..

Da ne omenjam par podobnih poskusov prevzema kjer mi tip 60 ur naprej pošlje 1000 težkih, par ur za njimi pa plemiče... pa še bi se dalo razglabljat. Kar ste TLAELF-u prevzeli, ste prevzeli zato ker je bilo naselje prazno (zaradi drugih front), ali pa zato ker ste z hitrimi napadi presenetili. No vsaj večina... Če bi lahko ocenil vašo strategijo, organiziranost in borbenost z oceno od 1 - 10 (sodeč po lastnih izkušnjah sodeč seveda...) bi vam dal oceno 3.
 
Last edited:
Reaction score
0
kot sem napisal že prej je TLAELF padel večinoma zaradi KOHa in TMP =)
drugače pa moram povedati da je že to dovolj poguma da smo sploh šli v vojno =)
 

DeletedUser

Guest
Torej, da naredimo kratek povzetek o naši vojni, brez laži in olepševanja.

Do takrat vam ni šlo dobro in črtomir je moral celo zapustiti pleme, da bi člane ustrahoval.. heh.

Sem rekel da se nam več oglašal , sam preko tega res ne morem, hvala nejo, sedaj se bom počutil še pomembnega, Aliansa skupnost štirih plemen je šla v vojno z vami, ker jo je ustrahoval en igralec in to kako, posvoje nezaslišano, zapustil je pleme. Res najstrašnejša grožnja, dosedaj nezaslišana na svetu 1, Igralce je to tako prestrašilo da so vas začeli napadat, kajti v nasprotnem primeru bi......, tukaj pa te prosim da nadaljuješ stavek, ker jaz preprosto ne vem, zase vem da sem nepomemben igralec, vrtim se tam med stotim na lestvici, nič psebnega, mogoče se pa ukvarjam s črno magijo ali čim podobnim, vrjetno je vsem zamrznil računalnik in edino kar so lahko naredili je bil napad na škratke ali pa bi vsi povrsti dobili prašičjo gripo, lol, prosim ne piši bedarij, če že pišeš resnico, pa s P4ajotom se zmeni, ker on je že napisal pravo resnico o začetku vojne med nami, pa lahko še tako nakladaš, saj sploh ne vem kaj si mislil s tem, a si me hotel užalit ali me poveličuješ. ne vem, res, večje bedarije pa še nisem prebral na tem forumu, pa sem jih že dosti, pa pazi kako odgovarjaš, ker bom zapustil pleme, pa boš ošpice dobil zaradi tega ali bo pa se server sesul. Eto daj pa že jaz pišem bedarije, lol
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Sem rekel da se nam več oglašal , sam preko tega res ne morem, hvala nejo, sedaj se bom počutil še pomembnega, Aliansa skupnost štirih plemen je šla v vojno z vami, ker jo je ustrahoval en igralec in to kako, posvoje nezaslišano, zapustil je pleme. Res najstrašnejša grožnja, dosedaj nezaslišana na svetu 1, Igralce je to tako prestrašilo da so vas začeli napadat, kajti v nasprotnem primeru bi......, tukaj pa te prosim da nadaljuješ stavek, ker jaz preprosto ne vem, zase vem da sem nepomemben igralec, vrtim se tam med stotim na lestvici, nič psebnega, mogoče se pa ukvarjam s črno magijo ali čim podobnim, vrjetno je vsem zamrznil računalnik in edino kar so lahko naredili je bil napad na škratke ali pa bi vsi povrsti dobili prašičjo gripo, lol, prosim ne piši bedarij, če že pišeš resnico, pa s P4ajotom se zmeni, ker on je že napisal pravo resnico o začetku vojne med nami, pa lahko še tako nakladaš, saj sploh ne vem kaj si mislil s tem, a si me hotel užalit ali me poveličuješ. ne vem, res, večje bedarije pa še nisem prebral na tem forumu, pa sem jih že dosti, pa pazi kako odgovarjaš, ker bom zapustil pleme, pa boš ošpice dobil zaradi tega ali bo pa se server sesul. Eto daj pa že jaz pišem bedarije, lol

kolko vem ti tak drugo kot bedarij ne znaš pisat. raje spravi svojih 283 igralcev v red da ne bojo več delali bedarij. V tej celotni vojni sem jaz gledal na KOH kot na sovražnike, in na AI familijo kot na vasice za noblat. In vrjamem da je marsikateri naš igralec gledal isto. Daj nauči igralce kako se nobla, kaj je napdalna pa obrambna vojska da več ne bodo delali bedarij. Ker z tako igro bote samo sebe premagali pa nikogar drugega. Kaj šele da bi se vi spustili v "vojno" :) Proti plemenu, ki se osredotoči samo na vas, padete kot heroj Lacko na Ptuju ;) Ampak saj, če praviš da je pleme nastalo za "finto" si tega ne jemlješ preveč k srcu, oz. te ni sram kakšne igralce imate ;) ne? :)
 

DeletedUser

Guest
No brez zamere ampak zdi se mi da se kregate čisto za brezveze. To kdo je koga premagal je samo po sebi sedaj nepomembno. Nekateri najboljši igralci so sedaj v KOH, ki ima pakt z družino Aii tako da boste najbrž morali na nek način pozabiti na zamere ki ste jih imeli med vojno TLAELF vs KOH. Zdi se pa mi, da bomo kvaliteto Aii videli že zelo kmalu v naslednji vojni.
 

for myself

New Member
Reaction score
0
Itak,Pa Tak Dosti Teksta Pišete,Da Kar Nekaj Časa traja da ga preberem,

be nice,and you will be fine
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
No brez zamere ampak zdi se mi da se kregate čisto za brezveze. To kdo je koga premagal je samo po sebi sedaj nepomembno. Nekateri najboljši igralci so sedaj v KOH, ki ima pakt z družino Aii tako da boste najbrž morali na nek način pozabiti na zamere ki ste jih imeli med vojno TLAELF vs KOH. Zdi se pa mi, da bomo kvaliteto Aii videli že zelo kmalu v naslednji vojni.

v naslednji vojni? hmm. Ta vojna ne bo težka za zmagat.

ps: Lahko pa še napišeš, kaj ti misliš, s katerim plemenom bo ta vojna?
 

for myself

New Member
Reaction score
0
Vojne so se šele začele,mislim pač resno,ene že trajajo več kot 2 mesca,pa ni dobenega napada,zdaj so se začele vojne,še posebi med šb in eow pa njihovi akademiji


be nice,and you will be fine
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Vojne so se šele začele,mislim pač resno,ene že trajajo več kot 2 mesca,pa ni dobenega napada,zdaj so se začele vojne,še posebi med šb in eow pa njihovi akademiji


be nice,and you will be fine

nisem vprašal tebe ampak bumbarja. Drugače pa nisem vprašal za vojno na jugu ...
 

DeletedUser

Guest
1. Bumbar se verjetno spozna bolj na ta svet kot ti.
2. To je razvidno iz bumbarjevega posta: "Zdi se pa mi, da bomo kvaliteto Aii videli že zelo kmalu v naslednji vojni." AI PA JE SAMO NA SEVERU! razen kakšnih pikic.
 

DeletedUser

Guest
kako pa veš da govori o AI ,


be nice,and you will be fine

SEM TI CITIRAL!
pa že cel čas se govori o AI in KOH in TMP in VILIN. TOKRAT JE BUMBAR REKEL, DA SE BO KVALITETA AI pokazala v naslednji vojni!!!!

edit: tvoj naslednji post-odgovr. Ok, ni blema-da ne dealm novega posta.
 
Last edited by a moderator:
Top