Trenutek Resnice.

DeletedUser

Guest
P4ajo, ne bit glasn. ZAKAJ? Velik del vašega propada smo opravili tudi mi. Pred pridružitvijo KOH-a k tej vojni, ste na nas izgubili ogromno vosjke, vi pa na vas. Prav tako se je noblalo ... Ko je zraven prišel še KOH, pa je blo vse veliko lažje. Ni dolgo časa minlo, ko ste propadli.
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni vsi skupaj.

Ne morem si kaj da nebi komentiral in nekaterim pojasnil stanje "škratov" (beri TLAELF).

Prvo kot prvo NIKAKOR, NIKOLI IN NIKDAR NAS NI PREMAGALA AI FAMILIJA. Kdor tako misli se močno moti. Izčrpalo nas je pleme KOH z pomočjo TMP-ja na K45, močno so se približali kontinentu K46, nato pa smo naredili taktično potezo. In sicer to da smo aktivni igralci prestopili v KOH. Zato se je tudi pleme razpustilo. NIKAKOR PA NE GREJO ZASLUGE AI FAMILIJI. ŠE NAS PAR IGRALCEV NISO MOGLI POČISTIT NA K35. SEM GLOBOKO MED NJIMI, IN MI NISO NAREDILI NIČ. DA BI MI TOLIKO VASI UKRADLI KOLIKO KRAT SO ME VABILI K NJIM... BI JIM ZDAJ SAMO ČESTITAL. VBISTVU PA MI NISTE BILI ZMOŽNI UKRAST 1 NASELJA. PO VAŠI ZASLUGI SEM 13. BRANILEC NA SVETU. BOLJŠE DA NE OMENJAM SRAMOTE Z IGRALCEM SIR BUMBARJEM. TAM STE SI ŠE LE PAMET KUPILI.

TO JE MOJ ODGOVOR NA VAŠ FORUM POD TEMO TLAELF JE PADLA, IN NA VAŠE SLAVJE KI GA IMATE ZDAJ TAM!!! TLAELF NI PADLA, IN ŠE KAR NEKAJ ČASA NEBI. KO PA BI PA BI PADLA ZARADI ODLIČNE IGRE PLMENA KOH, IN NE ZARADI KAMIKAZI NAPADOV AI FAMILIJE!!!
Zdaj smo zavezniki, pa kljub temu vam povem... ZASLUGE NISO VAŠE!!!
 
Last edited:

ninja

Member
Reaction score
0
Ma se nažigate...

Samo kratke komentarje: pajo - imaš prav in se strinjam s tvojimi komentarji.
nofear - lahko se dobiva na pivu, v LJ ali okolici, ni problema...mogoče sploh ni tako hudo, kot sem pisal, ne bom pa se opravičeval za tisto...le na skypu bi pa te vseeno dodal :) Ko pridemo do vas, bomo razpravljali o članstvu...
 

DeletedUser

Guest
Zadnjič sem od enega vašega člana (AIIii. pač karkoli) dobil mail, v katerem me je spraševal kako se počutim zdaj ko smo v vojni... pa je vojna potekala že skoraj pol leta. Zdaj me pa resno zanima če ste svojim 12 letnikom ves čas prikrivali, da smo v vojni in so morali na ukaz samo kamikazat naše vasi, da je zgledalo kot da nas napadate - saj ne da je imelo to kakšen učinek (kot je že povedal Ragnarok) ali pa imate res take zaostale člane v vašem plemenskem društvu?

Pa še en kratek komentar glede vojne: dokler smo imeli odprti samo dve fronti, je šlo brez problema. Ko se je vmešal KOH, smo pa začeli popuščati. Njim gredo tudi vse zasluge za naše prezgodnje končanje (NE propad!). Vojne nismo izgubili, tega tudi nikoli ne mislim priznati, samo malo slabše nam je šlo na koncu. Sicer pa smo s tem dejanjem kvečjemu naredili uslugo nekaterim plemenom. KOH lahko zdaj spet svobodno išče novo tarčo, ker sem prepričan da so se nas malo že naveličali kljub temu, da bodo to zanikali. Jaz bi predlagal, da se obrnete proti severu, predvsem zaradi tega, ker ste zdaj dobili veliko naših članov s starimi zamerami glede severa. ;)

Sicer pa ninja, tisto z bohorjem je zelo dobra taktika, ki jo bom tudi sam uporabil, ko bom naslednjič vodil pleme. Ko smo že pri tem... se vidimo v tretjem svetu.

Pa še zahvala vsem starim članom VILINa, kljub temu, da jih večina tega ne bo nikoli prebrala, in pa pozneje tudi članom TLA-ja!
 

DeletedUser

Guest
Zadnjič sem od enega vašega člana (AIIii. pač karkoli) dobil mail, v katerem me je spraševal kako se počutim zdaj ko smo v vojni... pa je vojna potekala že skoraj pol leta. Zdaj me pa resno zanima če ste svojim 12 letnikom ves čas prikrivali, da smo v vojni in so morali na ukaz samo kamikazat naše vasi, da je zgledalo kot da nas napadate - saj ne da je imelo to kakšen učinek (kot je že povedal Ragnarok) ali pa imate res take zaostale člane v vašem plemenskem društvu?

Pa še en kratek komentar glede vojne: dokler smo imeli odprti samo dve fronti, je šlo brez problema. Ko se je vmešal KOH, smo pa začeli popuščati. Njim gredo tudi vse zasluge za naše prezgodnje končanje (NE propad!). Vojne nismo izgubili, tega tudi nikoli ne mislim priznati, samo malo slabše nam je šlo na koncu. Sicer pa smo s tem dejanjem kvečjemu naredili uslugo nekaterim plemenom. KOH lahko zdaj spet svobodno išče novo tarčo, ker sem prepričan da so se nas malo že naveličali kljub temu, da bodo to zanikali. Jaz bi predlagal, da se obrnete proti severu, predvsem zaradi tega, ker ste zdaj dobili veliko naših članov s starimi zamerami glede severa. ;)

Sicer pa ninja, tisto z bohorjem je zelo dobra taktika, ki jo bom tudi sam uporabil, ko bom naslednjič vodil pleme. Ko smo že pri tem... se vidimo v tretjem svetu.

Pa še zahvala vsem starim članom VILINa, kljub temu, da jih večina tega ne bo nikoli prebrala, in pa pozneje tudi članom TLA-ja!


Vrjetno si pozabil da je TMP imel že pred vojno z vami 2 fronti (dobro sami smo krivi za to).Vrjetno si tudi že pozabil kako je prišlo do vojne med nami.

Glede AI, naredili so svoje delo v vojni pa če tudi so pritegnili samo malo vaše pozornosti, če tudi so pošiljali sulice nad vas, so vas vsaj malo zamotli z napadi.Kolikor so dejansko naredili, nevem.

Pa veliko sreče na sl3 Nejo.Upam da je tam več dobrih plemen kot tu.
 

DeletedUser

Guest
Pa še en kratek komentar glede vojne: dokler smo imeli odprti samo dve fronti, je šlo brez problema. Ko se je vmešal KOH, smo pa začeli popuščati. Njim gredo tudi vse zasluge za naše prezgodnje končanje (NE propad!). Vojne nismo izgubili, tega tudi nikoli ne mislim priznati, samo malo slabše nam je šlo na koncu. Sicer pa smo s tem dejanjem kvečjemu naredili uslugo nekaterim plemenom. KOH lahko zdaj spet svobodno išče novo tarčo, ker sem prepričan da so se nas malo že naveličali kljub temu, da bodo to zanikali. Jaz bi predlagal, da se obrnete proti severu, predvsem zaradi tega, ker ste zdaj dobili veliko naših članov s starimi zamerami glede severa. ;)

Mislim, da že imajo novo tarčo (90% sem prepričan). Svojo smo izbrali že tudi mi.

Fluxde, saj se ni napadalo s sulicami. Lahko preveriš npr. igralko IDUN-njene prevzete vasi, pa boš videl kar veliko TLAELF. Podobno je pri makaveliju ...
 

DeletedUser

Guest
Maribor na tvojem mestu, bi se poskušal čim manj izpostavljat, ker dejstev ne moreš spremeniti, kvečjemu se lahko na njih pozabi.

Fluxde ja imeli ste dve fronti, tudi mi smo jih imeli in kot je nejo povedal, ni bilo večjih problemov (je pa res, da smo imeli mi fronti na povsem različnih koncih, tako da nihče ni bil zares varen in ni mogel poslati večine svoje obrambe), potem pa je prišla dodatna fronta, ki bi sama po sebi bila prevelik udarec za praktično vsa plemena, pa smo se tudi tam borili, sicer slabše, kot bi se lahko, ampak bi lahko še vztrajali, če bi imeli kaj od tega, tako smo se pa odločili, da je ekipa boljših članov iz bivšega VILINa (razen nekaj članov, ki je končalo z igro) v trejem svetu skupaj, ostali igralci, ki pa še imajo motiv/interese v prvem svetu, pa naj gredo svojo pot, da jih pleme nebi oviralo.

Glede našega napada na vas, je bilo veliko povedanega, mogoče je najboljše, če povzamem tako.
S karakom smo imeli take diplomatske odnose, da smo dobili občutek dolžnosti, da jim pomagamo, hkrati smo se pa zavedali, da ko enkrat karak, bolj ali manj pade, bi vi IN KOH napadli nas, ki se sami obeh hkrati nebi bili sposobni obranit, torej nam je ostalo, zgolj, da napademo vas, preden vi z večjo močjo (in pomočjo) udarite nazaj. To lahko glede na diplomatske odnose z vami takrat razumemo, kot zahrbtno, ampak če gledamo z drugega stališča, smo zgolj razbremenili breme z vas, ko bi vi napadli nas.
KOH je pa nas napadel, zelo podobno (seveda z različnim ozadjem), kot mi vas.
 

DeletedUser

Guest
Sicer ne vem, v čem je fora, da nas NON-STOP SAMO ŠPUKAŠ TU NA FORUMU. Sprijazni se, da ste veliko izgubili, ...IN STE NAM FAUŠ, da smo preživeli (zmagali).
Tvoj edin namen je to: SKREGAT AI in KOH, kar pa se boš moral kar potrudit, saj so zaenkrat odnosi čisto OK.
 

DeletedUser

Guest
Maribor na tvojem mestu, bi se poskušal čim manj izpostavljat, ker dejstev ne moreš spremeniti, kvečjemu se lahko na njih pozabi.

Fluxde ja imeli ste dve fronti, tudi mi smo jih imeli in kot je nejo povedal, ni bilo večjih problemov (je pa res, da smo imeli mi fronti na povsem različnih koncih, tako da nihče ni bil zares varen in ni mogel poslati večine svoje obrambe), potem pa je prišla dodatna fronta, ki bi sama po sebi bila prevelik udarec za praktično vsa plemena, pa smo se tudi tam borili, sicer slabše, kot bi se lahko, ampak bi lahko še vztrajali, če bi imeli kaj od tega, tako smo se pa odločili, da je ekipa boljših članov iz bivšega VILINa (razen nekaj članov, ki je končalo z igro) v trejem svetu skupaj, ostali igralci, ki pa še imajo motiv/interese v prvem svetu, pa naj gredo svojo pot, da jih pleme nebi oviralo.

Glede našega napada na vas, je bilo veliko povedanega, mogoče je najboljše, če povzamem tako.
S karakom smo imeli take diplomatske odnose, da smo dobili občutek dolžnosti, da jim pomagamo, hkrati smo se pa zavedali, da ko enkrat karak, bolj ali manj pade, bi vi IN KOH napadli nas, ki se sami obeh hkrati nebi bili sposobni obranit, torej nam je ostalo, zgolj, da napademo vas, preden vi z večjo močjo (in pomočjo) udarite nazaj. To lahko glede na diplomatske odnose z vami takrat razumemo, kot zahrbtno, ampak če gledamo z drugega stališča, smo zgolj razbremenili breme z vas, ko bi vi napadli nas.
KOH je pa nas napadel, zelo podobno (seveda z različnim ozadjem), kot mi vas.


Nimam kaj dodat.Tako da, kdaj grema na pir?:p
 

DeletedUser

Guest
Sicer ne vem, v čem je fora, da nas NON-STOP SAMO ŠPUKAŠ TU NA FORUMU. Sprijazni se, da ste veliko izgubili, ...IN STE NAM FAUŠ, da smo preživeli (zmagali).
Tvoj edin namen je to: SKREGAT AI in KOH, kar pa se boš moral kar potrudit, saj so zaenkrat odnosi čisto OK.

Poglej, nismo zgubili, par mesecev, bi se lahko še upirali KOHu, ampak to ni smisel igre. Če bi pa že želel kdo razumet našo razpustitev plemena, kot poraz, potem pa vi niste zaslužni za to, tako, da se umiri in ne tumbaj neumnosti non-stop.

Glede na to, da v prvem svetu praktično nisem več prisoten, nevem zakaj bi imel interese, karkoli počet tam, že pri prvem postu v tej temi sem povedal, da predstavljam zgolj svoj pogled na stvar.


fluxde...
Z veseljem, če te prinese kaj mimo Postojne, javi, pa častim, sam se bolj težko kam premaknem zaradi moje starosti...
 

DeletedUser

Guest
Dosedaj se nisem oglašal ne tem forum, se mi ni zdelo vredno, sedaj pa bi rad napisal nekaj besed. Prvo P4ajo hvala za resnico, kajti še sedaj mi nekateri v aliansi ne vrjamejo da ste nas napadli zahrbtno, hvaljenje z noblanjem desetletnikov, ki jim je bilo oblubljeno da jih pustite namiru, če vam posredujejo podatke in forum, bili so tako prestrašeni, da se niso upali napisat da so napadeni, tako da sem to ponavadi ugotovil po statistiki, prepričevanje ostalih vodij alianse da so napadi pomota, da se ne da disciplinirat neke igralce, so bili zelo uspešni, tako da sem celo taktično odšel iz alianse in začel sam napadati skupaj z enim članom KOH ne s celim, ostalim sem takrat dal možnost da se odločijo ali grjo z mano ali pa z vami, v tem času ste nadeljevali z napadi, čeprav je bil uradno še vedno zavezništvo, Nejo je bil zelo pripričljiv, to pa je tudi edino ker o njem nebi zgubljal besed, niti ne kot človeku niti kot igralcu, takrat sem mu obljubil da pridem do njega in to sem naredil, hitro je bilo vsega konec, ja, ja , vem nejo - KOH je kriv, Rangrok, do tebe niti nismo pršli smo najprej zaprli pot za obrambo in šli igralca po igralcu, tisti napadi ki so bili so bili za to da obdržiš obrambo dosti pripričljivo, kajto na koncu ste pustili samega edinega igralca ki pa ga res spoštujem in je pokazal mnogo, to pa je sir bumbar, njemu pa vsaka čast boril se je dobro, tudi po tistem ko ste ga vsi zapustili in vsak tak neorganiziran napad nekih ki so mislili da je vsega konec in niso znali ubogat je bil kaznovan, pa še besedico o KOH, dokler bo vodja Ninja jim bom zaupal, ker to je igralec , ki je časten in drži besedo, vse nesporazume sva lahko rešila, zato ker ni bil nekaj več, čeprav bi edino on imel to pravico, kar sva se zmenila to je držalo in ni mi žal da sem se odločil kakor sem se in me veseli da je na koncu pleme potegnilo z menoj in tudi večji del Alianse, Upam da bo Ninja še delgo uspel vodit KOH, kajti jaz osebno vrjamem, da se bo ob igralcih ,ki jih je sprejel, začelo lobiranje znotraj KOHa za njegovo mesto in samo upam da so mu igralci zvesti in da bodo to lobiranje preprečili.

Pa lep pozdrav in vesele praznike
Črtomir, nekakšen vodja Alianse

PS pljuvalnik je vaš, pa probajte čim manj mem pluvat, da ne onesnežujete narave
 

nofear

Member
Reaction score
0
Ne vem kaj se je na vašem koncu dogajalo in kdo je koga. Tudi sam imam občutek, da je ninja korekten človek ( mu ne lezem v rit ). Vse skup je itak samo igra in pač če te znoblajo so boljši od tebe. Tudi Rfaric ( mogoče Robert Farič ) se je zdej spravil name in prav je tako čeprav sem pričakoval vsaj 150 napadov jih je poslal le borih 15. Pričakujem pa totalen naval name in get ready boys and girls NoFear is here to own you all. Samozavest serijsko!! hehe. Mogoče sem se včasih res preveč vžigal na forumu evo pa da presekam tut to:

MUNGO SE DOBIVA NA PIRU???

Pa še nej kdo reče da jst nisem COOL.
 

DeletedUser

Guest
Ni čudno, da ima pivovarna laško lastništvo nad pol podjetji v državi, če bi pa vsak z vaskim rad pivo pil, 10k vas nas je v prevem svetu, zdaj pa računajte...


Črtomir, kaj sta imela z nejotom nevem točno, vem pa, tisto, kar sem govoril.
Nekaj stvari bi pa vseeno pojasnil.
NAP (nikoli zavezništva) smo imeli samo z enim od vaših plemen, ki je edino obstajalo, ko je bil NAP (spet sem bil preglasovan (bil sem proti)) sklenjen, ne pa z celotno družino x^n+1 plemen, ki so kasneje nastala, če ste vi tako interpretirali, je to vaša napaka. Zato nas tudi nikakor ne morete obtožiti, da smo mi bili tisti, ki smo kršili NAP in bili zahrbtni.


Ampak, ker je v naravi človeka, da nasprotniku raje ne verjame, ti bom samo vprašanja postavil, pa boš ti sam sebi odgovoril.

Kdo je kriv, da imate v plemenu tako število "kvalitetnih" igralcev, da sem se jih moral otepati, ko so me prosili, da mi posredujejo informacije?
Kdo je kriv, da ste vi naše igralce prosili za informacije in so vam le ti namerno posredovali napačne?
Kdo je kriv, da smo vas, dokler smo bili "samo" na dveh frontah (na drugi TMP) jedli, kot za šalo?
Kdo je kriv, da ste imeli praktično razpad sistema in plemena, ko se je začela vojna?

Samo nekaj bi te prosil, upam, da ni preveč.
Če ne poznaš situacije, vsaj približno in če ti nekdo, ki je v položaju, da jo pozna boljše in ti po možnosti še dokaže, kot ti reče, da se motiš, ne naprej svoje peljat, ker potem debata/diskusija nima smisla.

Mogoče bi se kdo vprašal, kako vam sploh uspeva, se održati med top 20 plemeni... sam sem ugotovil.
Imate toliko igralcev in plemen, da izgledate veliki in to daja vašim lastnim zelo noob in bojezljivim igralcem samozavest, da vas ne zapustijo, je kot nek začaran krog, oz. lepše bi ponazoril, če bi rekel, da ste, kot prenapihnjen balon. Potrebna je samo nekaj, da ta balon poči, da bodo celo ti igralci, spredvideli, svojo zmoto in potem boste popadali, kot domine.
Ste, kot orki, glasni ste, ker vas je dosti, dosti pa vas je, ker ste glasni.

Seveda, je na vsakem svetu, kjer je takih (noob) igralcev veliko tako pleme potrebno, ampak problem, je, ker jih je tukaj, v slovenskem svetu toliko, da so postali preglasni in presamozavestni.
 

for myself

New Member
Reaction score
0
torej,ne misim se mešat sam tole bi dodal,če so postali preglasni in presamozavestni več niso noob-i
 

DeletedUser

Guest
Noobi so, ker so na neutemeljen način (beri prikaze teorij zgoraj) postali preglasni in presamozavestni.
 

gistro

Member
Reaction score
0
... Vojne nismo izgubili, tega tudi nikoli ne mislim priznati, samo malo slabše nam je šlo na koncu. ...

nejo!, od srca ti lepa hvala za to izjavo. že dolgo časa me ni nič tako nasmejalo kot to ... hvala :-D

ps: povdarek je moj.
 

DeletedUser

Guest
(Nemaram, ko ljudje jemljejo iz konteksta...)
Vojne res nismo izgubili, ampak pri neaktivnosti in nesmiselnosti, ni potrebe, da bi vztrajali...
 

DeletedUser

Guest
Mislim da je to prepiranje nesmiselno, saj bo AI vedno trdil svoje in člani bivšega VILIN bodo trdili svoje. Tako pač je in dvomim da se bo spremenilo. Glede razpada VILIN pa, ni važno zarad koga ali česa so razpadli, kar je bilo, je bilo. Je pa bil nedvomno odločilen faktor v tem odlično delo KOH in njihov pristik na njih.
 
Top