Trenutek Resnice.

rfaric

Member
Reaction score
0
Pošiljanje okrepitev vašim nasprotnikom, samo preden je bil sklenjen NAP...
Tako, da to ne stoji ravno na trdni podlagi, ampak niti ni bistveno.

pač ko smo imel vojno z NWO in smo zavzemal igralce smo videli da so jih suportali nekateri člani iz vilinov in za nas je bil pač to povod(poleg tega smo pa v istem trenutku videli,da bi ta vojna razbremenila naše zaveznike iz TMP),tudi TALEF smo kasneje napadali ker ste se pač združili in avtomatično postali skupni nasprotnik
 

DeletedUser

Guest
Vem vem in ste imeli vso "pravico" nas napasti, samo pripomnil sem, da nebo kdo narobe razumel (npr. da smo mi supportali NWO, ko smo se dogovarjali za NAP).w

Mi smo pa pač NWO bili dolžni supportat, ker so bili naši zavezniki in to spoštujemo.
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Mislim da sem ti že enkrat povedal, da nikoli nisi bil pod organiziranim napadom s strani alianse, mogoče da so poslali nate napade neki igralci, ki so mislili, da se bodo na ta način rešili napadanj, moj plan ki se je izvajal je bil prepolovit vaše na pol, prav tako vas je KOH tako da ste bili razdeljeni na tri dele, fronta je bila na meji med k3x in K4x,ti si ostal za na konec ko ti nebi več mogli pošiljat pomoči, ampak se je drugače iztekl, čeprav pa priznam so nekateri mislili da boš lahka trofeja in niso ubogal, pa si jim lepo pokazal, da nekih neorganiziranih akcij ne morejo delat, to ti vsaka čast, sam verjetno sam veš da organizirane akcije nase nisi nikoli dobil, kajti glavni borci niso nate spustili niti enega napada, spušćal pa so tisti mali večkrat obrambo kot napad, pa tudi po več plemičev skupaj, vedi da naša taktika je čisto drugačna, sam o tem namo tukaj

e moj črtomir, pa sma spet pri tej temi :) No ni bil the point to spet obujat, ker smo to itak že predelali. Saj vem da če bi se bolj pošteno zraven spravili da bi potem blo malo drugače. Ti pa lahko naštejem takoj 15 igralcev po tamalem ki so me pikali, pa celo sestavili 2 organizirani akciji :) Morem jim priznat da so me pri eni akciji malce "prestrašili", ker je kazalo kar slabo zame. No hvala bogu niso pošiljali ovnov polek nukov, tako da je pri 10ih nukih na naselje še vedno bil zid na 20 in zato še kar nekaj vojske not :)

No pa pustima zdaj to... Je že druga tema na sceni ;)

In ni edini, ki je nasedo na fore nekaterih igralcev, ki hočejo na vsak način dosečt to, da bi jim čim več igralcev verjelo, da je s-l-o bila akademija koha. Kar so seveda laži. Sem že povedal v mojem prejšnjem postu: Tisti, ki trdite, da je S-L-O bila akademija KOHa Z DOKAZI NA DAN! Ne pa nekaj v prazno govorit.

Mojster, ti pa obišči 3 razred OŠ in se nauči tvorit povedi in pisat po SLOVENSKO in ne KITAJSKO!

Pa kaj že par mesecev poslušam če so naša akademija ali ne... pa koga briga. Če so so, če niso niso. Kaj ma zdaj tu veze. Zaradi mene si naj folk misli da smo mi krilo nevem tam nekega čisto x plemena. Pa kaj zdaj. Jaz sem v KOH, in noblal bom rdeče pike. drugo pa me ne zanima.

lp, Ragnarok
 
Last edited:
Top