Trenutek Resnice.

DeletedUser

Guest
Nimam nič proti tebi.
Napast te pa nemorem ker trenutno mislim da nimam vasi(Še)

Drugače se pa nenapada brez razloga.
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Samo zanima me koliko si imel vasi in koliko si imel okrepitev za teh 2X2mpik v nekaj urah?

veš kak je blo... sem bil v plemenu TLA ki se je nahajala na K46.. jaz pa sem bil na sredini med K34 in K35.. torej v osrčju sovražnikov. Mel sem takrat enih 25 vasic mogoče kakšno več.. pa da je support do mene prišo sem tudi moral sam zdržat enih 3 dni po tamalem.

Torej mene je rešila moj stil igre in pa seveda deff. ki sem ga zmeraj delal ko zmešan ker se je pač pričakovalo da bo slej kot prej po meni spokalo. Tako da sem dobil 120 napadov (od tega jih je bilo za 5% fejk) in to skoraj vse, oz. veliko večino okrog 12:00.

Zdaj pa človek se vpraša ne... idi moj profil v igro poglej kaj mam v enem spojlerju napisano.. to je bila groba ocena ene napadalne akcije AI familije.
 

DeletedUser

Guest
Nimam nič proti tebi.
Napast te pa nemorem ker trenutno mislim da nimam vasi(Še)

Drugače se pa nenapada brez razloga.

NO potem ne seri da sem faker!Jas sem si pač zmislil tako ime!
 

DeletedUser

Guest
samo to se meni zdi res da je S-L-O bla skrivna akademija koh A
zato ker je imel koh napisano da neja sprejma clanov in kaj zdaj jih je ze 60 prej pa vedno 40 ker je S-L-O jim je koh naroco naj pridejo sem zaščititi še k43 tak da bi bili večji borci na celinah
 

ninja

Member
Reaction score
0
mojster, a si na napačnem peronu? ne sanjat o akademijah, ... , a je bila tudi TLAELF akademija? pa AIF bo tudi?
 

DeletedUser

Guest
veš kak je blo... sem bil v plemenu TLA ki se je nahajala na K46.. jaz pa sem bil na sredini med K34 in K35.. torej v osrčju sovražnikov. Mel sem takrat enih 25 vasic mogoče kakšno več.. pa da je support do mene prišo sem tudi moral sam zdržat enih 3 dni po tamalem.

Torej mene je rešila moj stil igre in pa seveda deff. ki sem ga zmeraj delal ko zmešan ker se je pač pričakovalo da bo slej kot prej po meni spokalo. Tako da sem dobil 120 napadov (od tega jih je bilo za 5% fejk) in to skoraj vse, oz. veliko večino okrog 12:00.

Zdaj pa človek se vpraša ne... idi moj profil v igro poglej kaj mam v enem spojlerju napisano.. to je bila groba ocena ene napadalne akcije AI familije.

Mislim da sem ti že enkrat povedal, da nikoli nisi bil pod organiziranim napadom s strani alianse, mogoče da so poslali nate napade neki igralci, ki so mislili, da se bodo na ta način rešili napadanj, moj plan ki se je izvajal je bil prepolovit vaše na pol, prav tako vas je KOH tako da ste bili razdeljeni na tri dele, fronta je bila na meji med k3x in K4x,ti si ostal za na konec ko ti nebi več mogli pošiljat pomoči, ampak se je drugače iztekl, čeprav pa priznam so nekateri mislili da boš lahka trofeja in niso ubogal, pa si jim lepo pokazal, da nekih neorganiziranih akcij ne morejo delat, to ti vsaka čast, sam verjetno sam veš da organizirane akcije nase nisi nikoli dobil, kajti glavni borci niso nate spustili niti enega napada, spušćal pa so tisti mali večkrat obrambo kot napad, pa tudi po več plemičev skupaj, vedi da naša taktika je čisto drugačna, sam o tem namo tukaj
 

DeletedUser

Guest
aif nebo zato ker so z vami v vojni tak da ti kr povem ker vem
 

DeletedUser

Guest
samo to se meni zdi res da je S-L-O bla skrivna akademija koh A
zato ker je imel koh napisano da neja sprejma clanov in kaj zdaj jih je ze 60 prej pa vedno 40 ker je S-L-O jim je koh naroco naj pridejo sem zaščititi še k43 tak da bi bili večji borci na celinah

aif nebo zato ker so z vami v vojni tak da ti kr povem ker vem



Kako pa ti to vse veš? Le kdo ti je to natvezil? Kar govoriš so laži, poleg tega ne vem od kje bi ti lahko vse to pogruntal, glede na to, da si na svetu prijavljen ŽE od novembra, OSVOJIL SI PA SAMO 1 vas, pa še to so ti prevzeli. Očitno si na to začel od znova, vendar tvoja vas že VEČ KOT 4 tedne stoji na 268 točkah, poleg tega pa se je OD samo 1x za malenkost premaknil, SKLEPAM, DA SI IZJEMNO NEAKTIVEN NA S1! Tako da ti svetujem, da se v temah za svet 1 ne oglašaj več, ker več kot očitno ne slediš dogodkom, pa še govoriš nekaj, O ČEMER NIMAŠ DOKAZOV. To, da je S-L-O (bila ali še je) akademija KOH govori veliko igralcev, nihče pa še ni tega podkrepil z dokazom! Tako da z dokazi na dan!
 

DeletedUser

Guest
ti bodi kr tiho ker igram drugi naslov tak da ti kr povem in na mojstri samo malo gledam in sem ze imel od prej forum pa se mi ni dalo na novem se ga it delat zato na tem pisem pa mi si to v plemenu malo pisemo tak da ti povem te ko so razpadli smo naredili na forumu temo zakaj to da ima pa aif vojno pa vem ker je en moj frend bil notre ko vec ne igra davy1202 ce te ze zanima nk maribor 12 pa se igram tudi na s3 poleg frenda ker igrama obadva 1 in 3s tak da ti povem
 

DeletedUser

Guest
ti bodi kr tiho ker igram drugi naslov tak da ti kr povem in na mojstri samo malo gledam in sem ze imel od prej forum pa se mi ni dalo na novem se ga it delat zato na tem pisem pa mi si to v plemenu malo pisemo tak da ti povem te ko so razpadli smo naredili na forumu temo zakaj to da ima pa aif vojno pa vem ker je en moj frend bil notre ko vec ne igra davy1202 ce te ze zanima nk maribor 12 pa se igram tudi na s3 poleg frenda ker igrama obadva 1 in 3s tak da ti povem

zakaj se tu gre al lahko kakšen pove, tega še man razumem kot google translate, ampak pri tistem se vsaj nasmejim, kle pa ta kr neki:confused:
sicer je pa zadne čase velik nakladanja in laganja glede nekih akademij, raznih združitev in tako naprej, zgleda, da se na svetu1 začenja psihološka vojna:cool::eek::cool:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
mojster d.o.o, kar poglej par postov gor :)


In ni edini, ki je nasedo na fore nekaterih igralcev, ki hočejo na vsak način dosečt to, da bi jim čim več igralcev verjelo, da je s-l-o bila akademija koha. Kar so seveda laži. Sem že povedal v mojem prejšnjem postu: Tisti, ki trdite, da je S-L-O bila akademija KOHa Z DOKAZI NA DAN! Ne pa nekaj v prazno govorit.

Mojster, ti pa obišči 3 razred OŠ in se nauči tvorit povedi in pisat po SLOVENSKO in ne KITAJSKO!
 

rfaric

Member
Reaction score
0
daj nehajte že ugibat,kdo je naša akademija,mi nimamo akademij smo in bomo odprti za igralce,ki mislimo,da so zanimivi za nas saj nismo neki zaprti kult pač gremo naprej iz dneva v dan in se sproti tudi prilagajamo situaciji in tudi ne nasedajte nekaterim pravokatorjem na tem svetu,ki kujejo samo zarote ker nimajo jajc za odkrite boje in še enkrat vsem sporočam,da je za nas ZVEZNIŠTVO SVETO in ne širite okoli laži kako jih bomo zahrbtno napadli mi dosedaj brez povoda nismo začeli nobene vojne v vse vojne do sedaj smo stopili ker smo bili praktično prisiljeni(zavzemanje barbarov v našem območju,pošiljanje okrepitev našim nasprotnikom kar smatramo pod vojno dejanje proti nam)
 

DeletedUser

Guest
...mi dosedaj brez povoda nismo začeli nobene vojne v vse vojne do sedaj smo stopili ker smo bili praktično prisiljeni(zavzemanje barbarov v našem območju,pošiljanje okrepitev našim nasprotnikom kar smatramo pod vojno dejanje proti nam)

Pošiljanje okrepitev vašim nasprotnikom, samo preden je bil sklenjen NAP...
Tako, da to ne stoji ravno na trdni podlagi, ampak niti ni bistveno.
 

go.woll

Member
Reaction score
0
P4jo...
Spoštujem te kot zame NAJBOLJŠEGA IGRALCA VP do zdaj..
In seveda ninja, pa rfaric, pa tudi ti n4jo..
Vsi ste dobri, je pa škoda, lahko bi se združili in imeli uhh, kakšno pleme...:D
 
Top