Trenutek Resnice.

DeletedUser

Guest
Ja sam te sulice in meči veljajo za vas!!!

ja redno pošiljam po 200 sulic in enga ovna v sredino vašega plemena in to kar po štirikrat povrsti, pa jih pričaka po 60k obrambe, vrjetno se zelo smejete ko dobite tak napad istočasno pa pade vas na obrobju ker je šla obramba na sulice ;-)
 

F.ALO1

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni

Stanje na svet1 se je zopet malce spremenilo. Pleme TLAELF ( villin ) je dočakal svoj konec. Na tem mestu bi vprašal vodjo plemena KOH ali ima tisto o sprejemanju novih članov napisano tko, da se tega drži ali bolj za hec, da daje občutek kvalitete. Kakorkoli že mislim, da če nebi KOH imel svoje "akademije" S-L-O in če nebi sedaj pobral nekaj vilinov bi šteli cca 20 članov pa še od tega je vprašanje koliko bi bilo aktivnih.
Vsa tista posmehovanja in neumna govorjenja o mass recrutingu in o akademijah so se še enkrat potrdila in mi dajejo na znanje da sem imel prav.

Fluxde oprosti za tisti KDO SI SPLOH TI? vem da je bilo pod nivojem in ni to moj stil komuniciranja. Vedel sem da si vodja TMP sam mal sem moral provocirat.

O šalabajskih nič novega vojna poteka in moj upam da se je Mungo že izbrisal z foruma ( v igri ga bomo mi :p ).

Kakorkoli že zanimivo bo videti na koga se bo spravil KOH sedaj. Raje ne rečem nič, ampak več kot 1 fronte ne bodo odpirali.

Na tem svetu obstajta 2 strani in vprašajte se kdo je na kateri.







Komentarji zaželjeni.

Pa dej no ti res nimaš pojma"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
čestitam zdaj ravno si komentiral na 3tedne star post, in povrhu vsega nisi nič pametnega povedal.
 

DeletedUser

Guest
lol pomoje je sam zato postal, da pač je postal xD najbrž tudi celega prispevka in vseh komentarjev ni prebral ^^
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
To se kar lepo vprašaj tvoje soplemenčane kako so padali kot muhe,glede na to kok imaš za povedati pa me zanima kje si ti hodil ko so me tvoji tolkli,v dveh 4 dneh sem naredil 500k obrambnih točk.

Sicer se to mene čisto nič ne tiče, to je vaša stvar na drugem koncu sveta... ampak vseeno iz radovednosti. A 0.5 mio ODD točk v 4 dneh je zate dosti? Nevem če se hvališ z takšnim "pritiskom" sovražnikov, ali jih želiš ponižat ker niso sposobni več...?:confused:

Prijatelji iz AI familije so mi 2x po 2 mio ODD pustili zmeraj v roku parih ur, pa se mi ne zdi kaj preveč omembe vredno. S tem da seveda nobena moja vas ni padla... tak da pol miljona v 4 dneh... kaj je to 2-3 nuki na dan??
 

DeletedUser

Guest
Sicer se to mene čisto nič ne tiče, to je vaša stvar na drugem koncu sveta... ampak vseeno iz radovednosti. A 0.5 mio ODD točk v 4 dneh je zate dosti? Nevem če se hvališ z takšnim "pritiskom" sovražnikov, ali jih želiš ponižat ker niso sposobni več...?:confused:

Prijatelji iz AI familije so mi 2x po 2 mio ODD pustili zmeraj v roku parih ur, pa se mi ne zdi kaj preveč omembe vredno. S tem da seveda nobena moja vas ni padla... tak da pol miljona v 4 dneh... kaj je to 2-3 nuki na dan??

Ma... tko čez palec bi rekel da ful nuke ubije za kakšnih 60k OD pik. Torej pol miljona v 4 dneh je precejšen uspeh, še posebej na tem svetu.


čestitam zdaj ravno si komentiral na 3tedne star post, in povrhu vsega nisi nič pametnega povedal.

Pa kaj ;)
 

vid33

New Member
Reaction score
0
Sicer se to mene čisto nič ne tiče, to je vaša stvar na drugem koncu sveta... ampak vseeno iz radovednosti. A 0.5 mio ODD točk v 4 dneh je zate dosti? Nevem če se hvališ z takšnim "pritiskom" sovražnikov, ali jih želiš ponižat ker niso sposobni več...?:confused:

Prijatelji iz AI familije so mi 2x po 2 mio ODD pustili zmeraj v roku parih ur, pa se mi ne zdi kaj preveč omembe vredno. S tem da seveda nobena moja vas ni padla... tak da pol miljona v 4 dneh... kaj je to 2-3 nuki na dan??


Samo zanima me koliko si imel vasi in koliko si imel okrepitev za teh 2X2mpik v nekaj urah?
 

DeletedUser

Guest
Kaj jas sem fake? Jas sem od iz sveta 1?Če te zanima pa tudi na 3 sm!
 
Top