Vojna med SPQR in EoW plus akademije

DeletedUser

Guest
te pa pisi sumanu,ki je danes pod calimerotovimi napadi,huda ura

sem prepričan de se trese od strahu /not

Nikoli ne podcenjuj calimerota :D
Če ga bos se ti lahko zgodi tole :p
http://si4.vojnaplemen.si/public_report/61e6c98dd8001e643140af0d6b95ba69

Pacient :)


grega a ne veš, ti skavti in catapult so calimerotov ultimativni nuke, uničijo celo def vas sami. /sarkazem of

po statistiki je 5 igralec sveta 4,zato ubijalec ne kvasi bedarij.

po statistiki je barb nobler, nobler neaktivcev in internalov pa če je 5ti igralec na svetu ali 1vi se to ne spremeni. Torej kdo kvasi bedarije tu? Seveda zgleda da nekdo takšen, kot si ti tega nemore doumet pa če se mu 100X pove, to je pač tvoj limit.

vojna se je zacela le zaradi barbarov,ker eow tak ne zna kaj drugega,ko barbara pobirat.

http://si.twstats.com/si4/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=746&type=gain&pn=-1

vojna se je zacela le zaradi barbarov,ker eow tak ne zna kaj drugega,ko barbara pobirat.

Isto kot vi, ampak oni so se vsaj v zadnjem času poboljšali. In glede na to da sem primejal statistiko obeh plemen z zavetimi vasmi od tistih kaj niso bili v plemenu, vi vodite kar močno, tako da se prej prepričaj preden kaj ven butneš.

Aja, malo poglej statistiko vojne..
Nisem dal zraven akademij, ker vaša tak pada kot za stavo..


[SPOIL]Side 1:
Tribes: EoW
Side 2:
Tribes: SPQR

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 189
Side 2: 168
Difference: 21

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 30
Side 2: 16
Difference: 14

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 1,374,859
Side 2: 1,249,275
Difference: 125,584

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 292,179
Side 2: 152,564
Difference: 139,615

chart



[/SPOIL]

seveda pada, če je verjetno calimero prepovedal članom pošiljat jim okrepitve, čudno da še oni sami jih ne napadajo in noblajo.
 

DeletedUser

Guest
nalepi se lol kolk smo mi vzeli vasi akademiji vasi

Side 1:
Tribes: SPQR, SPQRb
Side 2:
Tribes: EoW, EoW-1, EoW~2

Timeframe: Last week

Total conquers against opposite side:

Side 1: 44
Side 2: 59
Difference: 15

chart


A si zdaj srečen?, še vedno izgubljate pa še sami ste vojno napovedali.
 

Fantastic

Member
Reaction score
0
tako ste lepli statistko v startu ko smo sli z shopom v vojno pol pa je z statistiko vse tih bilo.Rajsi poglej kolk smo mi vzeli shopu vasi in inkohu kolk pa eow,ki so se skrivali za nasimi hrbti, bodi tudi zdaj posten in prilepi to statistiko pol bos vedel zakaj je prislo do vojne.
 

DeletedUser

Guest
Noben se ni skrival za vami!
Kaj zdaj smo v statistiki boljsi od vas, pa nam SHOP naprej meces? :D
 

DeletedUser

Guest
tako ste lepli statistko v startu ko smo sli z shopom v vojno pol pa je z statistiko vse tih bilo.Rajsi poglej kolk smo mi vzeli shopu vasi in inkohu kolk pa eow,ki so se skrivali za nasimi hrbti, bodi tudi zdaj posten in prilepi to statistiko pol bos vedel zakaj je prislo do vojne.

prosim da svojemu piscu govorov g. vsespoštovanemu calimerotu poveš da naj si prej nekaj zmisli, ne pa da moramo čakat pol ure. Glede tega kdo se za kom skrival, ti jaz povem da ste se vi skrivali za svojimi akademijami in zavezniki. Vojna z SHOPom nims tu nobene veze in je sploh ne omenjaj, saj bi jo zgubili 100% če bi bili sami proti njim.
 

Fantastic

Member
Reaction score
0
statistika je v nas prid na pamet bom rekel proti inkohu eow 50,spqr 642 med vojno shopom eow neki cez 500 mi cez 1100
 

DeletedUser

Guest
Ja, SHOP je bil itak neaktiven..
Takih pa ni bilo tezko noblat al?
 

DeletedUser

Guest
statistika je v nas prid na pamet bom rekel proti inkohu eow 50,spqr 642 med vojno shopom eow neki cez 500 mi cez 1100

Kot sem že rekel ne mešaj vojne s SHOPom sem, ker je niste sami bojevali.

Side 1:
Tribes: SPQR, SPQRb
Side 2:
Tribes: InKoH, InKoHX

Total conquers against opposite side:

Side 1: 29
Side 2: 25
Difference: 4

chart


ni nekaj s čem bi se lahko hvalili
 

Fantastic

Member
Reaction score
0
to pol vekja tudi za vas lol je pa zato inkoh aktiven tam pa vam ni disalo.GLEJ STATISTIKO OD 21.5 KO SE JE VOJNA ZACELA
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
to pol vekja tudi za vas lol je pa zato inkoh aktiven tam pa vam ni disalo.GLEJ STATISTIKO OD 21.5 KO SE JE VOJNA ZACELA

Zakaj bi gledal statistiko za tako daleč nazaj, ko pa se vse vidi če primerjam obe statistiki z enkim časovnim obdobjem. Takšna statistika kaže kako se sami borite, potem ko se nimate več za kom skrivat.
 

DeletedUser

Guest
joj joj ubijalec resnica boli

sem mislil kaki govor dolgi bo zdaj prišel, potem pa to. Gumi a si brez idej?, seveda resnica boli, ampak mene nič ne boli, torej mora vas, glede na to da je vse kar sem povedal resnica.
 

DeletedUser

Guest
ti pa resnica sta dva pojma isto kot pivo in vino

seveda in edini, ki to verjame si ti, calimero in še par drugih noobov. Jaz sem čist lepo resnico ponazoril z statsi, se lepo vidi da brez vaših zaveznikov za katerimi ste se skrivali niste nič.
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: EoW, EoW~2
Side 2:
Tribes: SPQR, SPQRb

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers:

Side 1: 103
Side 2: 78
Difference: 25

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 70
Side 2: 25
Difference: 45

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 943,384
Side 2: 593,782
Difference: 349,602

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 687,935
Side 2: 232,514
Difference: 455,421

chart




bomo vidli kak se bojo calimerotove grožnje in "sanje" bi jaz temu rekel uresničile.
 
Last edited by a moderator:

lev11

Member
Reaction score
0
Svet je enostavno premajhen ( premalo nas je )
V nekaj nesecih bo prišlo do stanja kakršen je sedaj na 3
Politika ( odločitve ) vodstva EoW so bile ob razpadu SHOP-a nepravilne
Imeli so možnost sprejet člane ( tako bi na svetu 4 ostalo cca 20 igralcev več ) ( je malo pa še vedno bolje kot nič )
Calimero je poglavje zase ( poznam ga iz ostalih svetov )
Nisva nikoli imela direktnega spopada - so pa ga povsot kritizirali njegovi soborci
Tudi sedaj nimam slabih besed na njega - ima pa čudno navado dopisovanja
Vojna plemen- je igra - ni osebno obračunavanje - ni namenjena koga žalit
Pač klikaš in če ti ne uspe greš klikat na novi svet - če te pa igra jezi pa je bolje da nehaš klikat to igro saj so tudi drugačne igre na netu
 

nofear

Member
Reaction score
0
Svet je enostavno premajhen ( premalo nas je )
V nekaj nesecih bo prišlo do stanja kakršen je sedaj na 3
Politika ( odločitve ) vodstva EoW so bile ob razpadu SHOP-a nepravilne
Imeli so možnost sprejet člane ( tako bi na svetu 4 ostalo cca 20 igralcev več ) ( je malo pa še vedno bolje kot nič )
Calimero je poglavje zase ( poznam ga iz ostalih svetov )
Nisva nikoli imela direktnega spopada - so pa ga povsot kritizirali njegovi soborci
Tudi sedaj nimam slabih besed na njega - ima pa čudno navado dopisovanja
Vojna plemen- je igra - ni osebno obračunavanje - ni namenjena koga žalit
Pač klikaš in če ti ne uspe greš klikat na novi svet - če te pa igra jezi pa je bolje da nehaš klikat to igro saj so tudi drugačne igre na netu

Se čisto strinjam s tabo ostalim pa dodajam, da začetno pobiranje vasi še nič ne pomeni ker slej ko prej se zadeva obrne in postane vroča.
Pač v slovenski vojni plemen bi lahko poznali besedo "calimerizen" ali "gumevanje" ki bi pomenila ; čustven pritisk na sovražnika .
Nikjer ni idealka tudi pri nas v SPQR ne ampak bomo že rešili vse skupaj.
Ali je vojna v tem času potrebna ali ne je nepotrebno vprašanje. Jaz sem že davno rekel, da bi enkrat slovenci masovno odšli na mednarodni server in tam poskusili srečo pa da vidimo ali smo dorasli izzivom sveta.
Zaenkrat še ni bilo možnosti ali pa poguma da bi se šli skupaj fajtat in predstavljat slovenijo.
 

DeletedUser

Guest
Ali je vojna v tem času potrebna ali ne je nepotrebno vprašanje. Jaz sem že davno rekel, da bi enkrat slovenci masovno odšli na mednarodni server in tam poskusili srečo pa da vidimo ali smo dorasli izzivom sveta.


A se ti hecaš? Prvi april je bil že mimo...Tile noobi nebi prišli niti čez "early game". Če bi igral tukaj in bi videl poročila ki jih jaz vidim...

2 plemiča v napadu..... vlakeci ki se raztezajo po par ur... vlakeci z spremstvom 30 sekir.....
Potem so tukaj še internali in barbarske... SPQR-jev glavni sovražnik, vse barbraske trepetajo pred njimi.

No zdaj tudi pred mano ker se je bulid iz SPQR že zbrisal in že prevzemamo barbarske.

Nasploh vlakeci čez 3 sekunde, samo gox063 ima malo pameti od vseh v SPQR.

Calimero nam je na začetku nekaj pametnjaril kako vsi znajo pšošiljat 150ms vlakece, vsi iz SPQR, no, od vseh vlakecov je samo gox pošiljal 150 ms vlakece.

To bi popadali vsi takoj. Calimero pa tudi že pada:

image.php




Potem je pa tu še svet velikosti 16 kontinentov... to sploh ni endgame, endgame je ko imaš 100 igralcev čez 5 miljonov točk, ko se igralci bojujejo za cele kontinente, ko se dleajo plani za napada glede kontinentov, ko imaš 1000 nukov prihajajočih, ko delaš bunkerje z 300,000 vojaki. to je endgame. mi se pa tukaj nekaj delamo pa nimamo sploh pojma. verjetno nisem najboljš igralec na svetu, sem pa 100% boljši od velike večine SPQR-a. ker sem začel na angleških. tam se ti smejijo če gre vlakec čez 1 sekundo. tam te takoj požrejo če narediš napako.. tam je konkurenca hudo.. ne pa tukaj..
to ni prava igra, to je za mene hec. tukaj dobivam vasi kot za stavo, celo plemičev mi je zmanjkalo.



Toliko o mojih izkušnjah bom oddal še dokaz mojim izjavam - na svetu 6 sem bil v top 20 dobil sem akademijo 3 na svetu, dobil sem jo preden je dobila klokavcanka 2 vas (če je dobil prva, se mi zdi da je), na world 57 sem bil v top 3000 in sem dobil 2 vas šele nedolgo nazaj, ko ima prvi že 8 vas. to je konkurenca.

na svetu 6 sem zasral backtime in ga zamudil 6 sekund - pa mi je uspelo- na angleških so mi že 600 ms backtime uspeli umaknit.

In potem so se na nas spravli 4je igralci da so nas le dobli, in to ob 8 zjutri ko smo vsi spali(trije smo igrali) - sem se pa še vedno smejal njihov 3 sekundi koordinaciji, ki jbi jo snajpal na glavo obrnjen in z jezikom na miški - če nebi spal zjutraj-.

Na World 56 sem pa že dobil 5 nukov in vlakec vse pod 1 sekundo. Nikoli ne bom razumel zakaj takšna razlika. ker pod 1 sekundo spravi t psloh ni težko samo probat je treba. no tole je bilo kar veliko off topic, tako da sori :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Če si tako dober, zakaj pa je bila tvoja prva zavzeta vasica na Si4, tako velika? :D

Uff, pa še enih par v nadaljevanju...:eek::eek:

Pa sem za trenutek pomislil, da si dober...
 
Top