Vojna med SPQR in EoW plus akademije

DeletedUser

Guest
Brez komentarja:
[SPOIL]
dhdhdhdh.jpg
[/SPOIL]


[SPOIL]

[/SPOIL]

22k axov v obrambi? Bi razumel da bi bil napad v nočnem bonusu in nebi imel zadost časa da bi kaj druga prišlo pravi čas, ne pa sred dneva. Lep vzgled daje svojim članom.
 

DeletedUser

Guest
22k axov v obrambi? Bi razumel da bi bil napad v nočnem bonusu in nebi imel zadost časa da bi kaj druga prišlo pravi čas, ne pa sred dneva. Lep vzgled daje svojim članom.

Verjetno mu je kdo razlagal kaj je to "recap" in kaj je to "snajpanje" pa je vse skupi zamešu in dobu tole hahahaha!!
 

DeletedUser

Guest
Verjetno mu je kdo razlagal kaj je to "recap" in kaj je to "snajpanje" pa je vse skupi zamešu in dobu tole hahahaha!!

oh verjami, da če bi mu kdo to razlagal, bi bila vas prazna ker nebi v celem življenskem ciklusu razumel niti besede.
 

nofear

Member
Reaction score
0
haha daj bodi raje tiho.. Jaz sem praktično eden redkih, ki je ostro bil proti nooblanju modrih pik.. Dal sem toliko nooblanj in nukanj skozi kot ti ne boš na vseh svetovih.. Spet pljuvaš v temo kot vedno.. Ti Bog? Kvečjemu noob glede na to, da še enega sveta nisi zdržal do konca.
Zatorej lepo te prosim raje nehaj s svojimi neumnosti..
Ti se imaš za boga lahko kvečjemu v SPQR, ko je itak poln noobov.

IN nehaj spammati..

Ja seveda, ako bi neumnost imela noge bi ti bil stonoga. Videli smo tvoja nukanja, ko je tvoj dual meni nosil informacije in prosil naj se ga ne napada. Bunkerji so bili pa po 100k vsega, toliko o tvoji sposobnosti in strahu pred mano. Zakaj sem nehal mislim, da sem lepo povedal in ne mislim se ponavljati... Salah ti nikoli ne boš pomemben igralec nikjer na nobeni igri v nobenem življenju. Preprosto povedano si skrivač in strahopetec, ki ima vedno samo dolgi jezik in z njim opleta in se baha s tujim perjem. V SPQR so mogoče noobi, ampak so moji noobi in moji prijatelji zato že spokaj nazaj v svoj zaplankani svet in se počuti kot Alica v Čudežni Deželi!!!
 

DeletedUser

Guest
Hehe ob tem se pa človek preprosto mora nasmejat.

Salah ti nikoli ne boš pomemben igralec nikjer na nobeni igri v nobenem življenju.
Ne se hecat no. Kaj si pa misliš, da si ti? Si zelo pomemben igralec :rolleyes:...so what?
 

DeletedUser

Guest
Hah ma pusti ga laže iz besedo v besedo... Ti se kar tolaži nofear ja.. Navsezadnje bom jaz v zmagovalnem plemenu ti boš pa jebiveter ostal, ki boš VEDNO samo na gobcu glasen.

100k ne, 50k ja, glede na to, da sem mel 7 vasic čisto med rdečimi je bilo še premalo kolikor ste se vi zabijali. Tvojih nesposobnih nukov se pa res ne bom bal.. In ne pozabi strah pred tabo ni in nikoli ni obstajal ker si ti davno že brisal račun (ker nimaš nič v hlačah). Lahko je bilo potem prevzeti tuj razvit račun pa se bahat kaki bog si in trenirati gor samo napad in se potem kljub temu s prek 400 nuki nesposobno zabijati v sovražnikove vasice. O ja prav res si vrhunski profič našega serverja. In svoje izgovore zakaj si pustil s1 raje pusti za otroke oz. Calimeru v tem je on glavni.

LP

Videli smo tvoja nukanja, ko je tvoj dual meni nosil informacije in prosil naj se ga ne napada.

Zamenjal sem mnogo dualov in ne vidim razloga zakaj bi bil jaz kriv.. Plus, da ti mene nikoli nisi napadal (spet lažeš).


Salah ti nikoli ne boš pomemben igralec nikjer na nobeni igri v nobenem življenju. Preprosto povedano si skrivač in strahopetec, ki ima vedno samo dolgi jezik in z njim opleta in se baha s tujim perjem.

Pomembnejši sm od tebe ;). Skrivač in strahopetec? Sem že stokrat povedal čakam vaju z gumico na s8 pa, da pokažeta svoje neznanje.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
s1, s18, s8, s2000

To so vsi svetovi o katerih prosim, da ne debatirate na s4.


Od sedaj naprej kaznujem vsak komentar, ki se ne navezuje na temo.

Lp M.
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
joj ta eow se sploh ne zaveda,da se nismo jih resno vzeli.Je pa inkoh zgubo se pa se vasi.EOW si razbija njuke na calimerotu,ja inkoh je zgubil ogromno vasi,prvo bomo njih zmleli pol so pa na vrsti brihtni iz eowa

A sem ravnokar tukaj zasledil trkanje po prsih, kako bo pleme s 65 mio točk zmlelo pleme z 8 mio točk? To morate biti res dobri, da vam to uspe! Ampak mlejete nas že pol leta pa nas še niste zmleli. A ni to malo sramotno? Mislim, te ni sram? Ko bi bil vsaj tiho in se ne petelinil s tem kako 7x močnejši sovražnik lomi 7x šibkejšega.

Najboljše da greš v vrtec in pretepeš cel razred malčkov, nato pa greš na ulico se hvalit, kako si premagal cel razred "nasprotnikov".

Pospravite nas že enkrat in se nehajte hvalit, ker nimate podlage za hvalo.
 

DeletedUser

Guest
A sem ravnokar tukaj zasledil trkanje po prsih, kako bo pleme s 65 mio točk zmlelo pleme z 8 mio točk? To morate biti res dobri, da vam to uspe! Ampak mlejete nas že pol leta pa nas še niste zmleli. A ni to malo sramotno? Mislim, te ni sram? Ko bi bil vsaj tiho in se ne petelinil s tem kako 7x močnejši sovražnik lomi 7x šibkejšega.

Najboljše da greš v vrtec in pretepeš cel razred malčkov, nato pa greš na ulico se hvalit, kako si premagal cel razred "nasprotnikov".

Pospravite nas že enkrat in se nehajte hvalit, ker nimate podlage za hvalo.

Edini pameten komentar v tej temi. Kot sem že jaz rekel se z temu nebi hvalil če bi bil v SPQR haha.
 

nofear

Member
Reaction score
0
A sem ravnokar tukaj zasledil trkanje po prsih, kako bo pleme s 65 mio točk zmlelo pleme z 8 mio točk? To morate biti res dobri, da vam to uspe! Ampak mlejete nas že pol leta pa nas še niste zmleli. A ni to malo sramotno? Mislim, te ni sram? Ko bi bil vsaj tiho in se ne petelinil s tem kako 7x močnejši sovražnik lomi 7x šibkejšega.

Najboljše da greš v vrtec in pretepeš cel razred malčkov, nato pa greš na ulico se hvalit, kako si premagal cel razred "nasprotnikov".

Pospravite nas že enkrat in se nehajte hvalit, ker nimate podlage za hvalo.

Jaz se ne hvalim, čeprav tudi 11 mio kolikor ste jih imeli ni tako malo, da nebi mogli nič narediti. Nobli tudi niso zastonj in branit se je vedno lažje kot napadat to verjetno veste.
Pač sprijaznite se, da ste sovražniki našemu plemenu in da se vas mora noblat, ker drugače pač ne gre. Jaz osebno bi raje kakega pobalina dal, čez koleno in kako čez rit. :)

Kako dolgo vas bomo mleli ni pomembno glavno je, davas meljemo in v zadnjem času kar hitro in še hitreje vas bomo ko se vrnem iz dopusta.
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Nič kaj ne vidim, da bi nas mleli kakorkoli hitreje, kot nas melejete že pol stoletja. In vsi, razen določenih šleperjev in boječkov se zavedamo, da smo sovražniki in ne pričakujemo nič drugega kot spopade. Ti boječki pa pišejo vam, če lahko prestopijo. Vi pa jih sprejmete, kar je pokazatelj, da vam je že res sila. Drugače ne vidim, zakaj bi sprejemali igralce, ki so po domače povedano vetrojebi in grejo tja, kamor pač piha, od njih pa nikoli koristi. Takih igralcev nikoli niste želeli, zdaj pa jih vabite in jim grozite, samo da bi prestopili. To nam spet daje zagon :)
 

DeletedUser

Guest
Nič kaj ne vidim, da bi nas mleli kakorkoli hitreje, kot nas melejete že pol stoletja. In vsi, razen določenih šleperjev in boječkov se zavedamo, da smo sovražniki in ne pričakujemo nič drugega kot spopade. Ti boječki pa pišejo vam, če lahko prestopijo. Vi pa jih sprejmete, kar je pokazatelj, da vam je že res sila. Drugače ne vidim, zakaj bi sprejemali igralce, ki so po domače povedano vetrojebi in grejo tja, kamor pač piha, od njih pa nikoli koristi. Takih igralcev nikoli niste želeli, zdaj pa jih vabite in jim grozite, samo da bi prestopili. To nam spet daje zagon :)


Eh, našim grozijo tudi, tistim tamalim z 20-40 vasmi, ko itak nimajo nič morale, veš kak se nasmejimo calimerovimi sporočilom. Nekaj meče ven statistiko proti naši akademiji, tam proti nam ko jih za 60 vasi vodimo pa kr nič ne pisne. Ko smo mu zrušili 90% vasi na k44 tudi ni nič rekel, ven meče samo tam kjer so "dobri".
 

DeletedUser

Guest
Misss CriticalMass
Na eni strani jih izgubijo 60 na drugi pa jih pridobijo 600 in več. Preračunaj malo ;)


Infra
 
Last edited by a moderator:

CriticalMass

Member
Reaction score
0
No, v našem primeru je grozil xman, medtem ko za calimerota nimam podatkov o tem... Je pa zanimivo, da je z grožnjami začel takoj ko mu je vohun prinesel našo okrožnico na uho, da pripravljamo napad na njega, čeprav je bila okrožnica namenjena prav vohunu, medtem ko smo mi napadli druge igralce :) Idejo pa smo pobrali od vas in očitno deluje :)
 

DeletedUser

Guest
Misss lamber :p

Vsak, ki zna pregledat statistiko, lahko ugotovi to, kar sem v prejšnjem komentarju navedel.
Če ne vrjameš preveri sam. ;) (če znaš seveda :D)


Infra
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Lej infra,
a je tezko noblat 7X manjse pleme?
Mislim, da nebi smeli met problemov z njimi so mislili, da jih bodo pojedli.
Rezultat si pa poglej, ne padajo tako dosti.

Kje je zdaj ''zloglasni'' Calimero?
More kmetije dograjevat? ;)

Z tako statistiko drugace pa se ni niti slucajno za hvalit!

Lp.
Grega
 

DeletedUser

Guest
Grega za koliko manjše pleme gre ste ponovili že 100×. Misliš da koga to zanima? :rolleyes:
Samo povedal sem, da na eni strani govorite o prednosti z 60 vasmi na drugi pa je SPQR v prednosti za 600 in več vasi. Ker ste vsi njihovi sovražniki si izračunej v kakšnem minusu ste.


Lahko noč :cool:
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
infra, ne moreš tako pavšalno gledat na statistiko. Inkoh namreč ni faktor za zmago v tej vojni. Res je, da smo vsi sovražniki, vendar spqr po statistiki dobiva prednost ravno na račun inkoha, kar je normalno, glede na velikost obeh plemen. Vendar ker inkoh ni faktor za zmago, eow pa je, se je smiselno vprašati kdo izmed teh dveh primarnih plemen (spqr in eow) raste hitreje na račun drug drugega, ne na račun inkoha. In po tem pogledu spqr izgublja, saj eow hitreje prevzema vasi spqr-ju kot obratno. In deloma je to posledica tega ker se spqr ukvarja z inkohom, ki pa ga ne more prežvečit tako enostavno, kot si je zamislil. Spqr bo eventuelno že dobil teritorij inkoha, vendar na račun izgube vasi na meji z eow. Kakorokoli, inkohovci smo pripravljeni in čakamo naslednji val spqr-ja!
Okoli sporočil, ki pa jih prejemam, pa tudi drugi člani našega plemena, pa se lahko samo nasmejim. Nismo živčni, ni nas strah in niti najmanj se ne bojimo naslednjega vala. Rekrutiranje jebivetrov se je po večini končalo, spqr je sprejel določene člane inkoha, ki niso vredni niti piškovega oreha, saj ko zagusti, stisnejo rep med noge. To so člani, ki bodo kasneje pisali eow, če lahko k njim pridejo, ko bo postalo v spqr-ju vroče, ampak dvomim da bo eow to nesnago pobiral...
 

DeletedUser

Guest
Vendar ker inkoh ni faktor za zmago, eow pa je, se je smiselno vprašati kdo izmed teh dveh primarnih plemen (spqr in eow) raste hitreje na račun drug drugega, ne na račun inkoha.

Mislim, da je to vojna, ki odloča o zmaguvalcu na tem svetu. Torej z zavezniki greste proti SPQR-u in če gre za prevlado in posledično za zmago na svetu štejejo vsi z katerimi si je SPQR sovražnik; ali se mogoče motim ? :rolleyes:


Lp infra
 
Top