Vojna med SPQR in EoW plus akademije

DeletedUser

Guest
Če si tako dober, zakaj pa je bila tvoja prva zavzeta vasica na Si4, tako velika? :D

Uff, pa še enih par v nadaljevanju...:eek::eek:

Pa sem za trenutek pomislil, da si dober...

Ker nisem igral resno, začel sem svet 4 da bi spremljal lestvico, pa sem za hec to zavzel. začel sem igrati februarja, par tednov za tem so me pa sprejeli v EoW ko so opazili da sem začel igrati, pred tem sem imel 4 vasi in 15,000 točk 3 mesce sklupaj, ravna črta.
 

nofear

Member
Reaction score
0
A se ti hecaš? Prvi april je bil že mimo...Tile noobi nebi prišli niti čez "early game". Če bi igral tukaj in bi videl poročila ki jih jaz vidim...

2 plemiča v napadu..... vlakeci ki se raztezajo po par ur... vlakeci z spremstvom 30 sekir.....
Potem so tukaj še internali in barbarske... SPQR-jev glavni sovražnik, vse barbraske trepetajo pred njimi.

No zdaj tudi pred mano ker se je bulid iz SPQR že zbrisal in že prevzemamo barbarske.

Nasploh vlakeci čez 3 sekunde, samo gox063 ima malo pameti od vseh v SPQR.

Calimero nam je na začetku nekaj pametnjaril kako vsi znajo pšošiljat 150ms vlakece, vsi iz SPQR, no, od vseh vlakecov je samo gox pošiljal 150 ms vlakece.

To bi popadali vsi takoj. Calimero pa tudi že pada:

image.php




Potem je pa tu še svet velikosti 16 kontinentov... to sploh ni endgame, endgame je ko imaš 100 igralcev čez 5 miljonov točk, ko se igralci bojujejo za cele kontinente, ko se dleajo plani za napada glede kontinentov, ko imaš 1000 nukov prihajajočih, ko delaš bunkerje z 300,000 vojaki. to je endgame. mi se pa tukaj nekaj delamo pa nimamo sploh pojma. verjetno nisem najboljš igralec na svetu, sem pa 100% boljši od velike večine SPQR-a. ker sem začel na angleških. tam se ti smejijo če gre vlakec čez 1 sekundo. tam te takoj požrejo če narediš napako.. tam je konkurenca hudo.. ne pa tukaj..
to ni prava igra, to je za mene hec. tukaj dobivam vasi kot za stavo, celo plemičev mi je zmanjkalo.



Toliko o mojih izkušnjah bom oddal še dokaz mojim izjavam - na svetu 6 sem bil v top 20 dobil sem akademijo 3 na svetu, dobil sem jo preden je dobila klokavcanka 2 vas (če je dobil prva, se mi zdi da je), na world 57 sem bil v top 3000 in sem dobil 2 vas šele nedolgo nazaj, ko ima prvi že 8 vas. to je konkurenca.

na svetu 6 sem zasral backtime in ga zamudil 6 sekund - pa mi je uspelo- na angleških so mi že 600 ms backtime uspeli umaknit.

In potem so se na nas spravli 4je igralci da so nas le dobli, in to ob 8 zjutri ko smo vsi spali(trije smo igrali) - sem se pa še vedno smejal njihov 3 sekundi koordinaciji, ki jbi jo snajpal na glavo obrnjen in z jezikom na miški - če nebi spal zjutraj-.

Na World 56 sem pa že dobil 5 nukov in vlakec vse pod 1 sekundo. Nikoli ne bom razumel zakaj takšna razlika. ker pod 1 sekundo spravi t psloh ni težko samo probat je treba. no tole je bilo kar veliko off topic, tako da sori :)

Pa kaj a ti misliš, da smo slovenci taki bureki in da nimamo pojma o vojni plemen.
Jaz ti pošljem 11 nukov in train vse v 1 sekundi ako hočem in želim tako da ne pametuj. Bomo slej ko prej videli tvojo majsterstvo... upam da me ne bo prej minilo vse skupaj

Challange me, when you are ready to duel a GOD!!!
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Pa kaj a ti misliš, da smo slovenci taki bureki in da nimamo pojma o vojni plemen.
Jaz ti pošljem 11 nukov in train vse v 1 sekundi ako hočem in želim tako da ne pametuj. Bomo slej ko prej videli tvojo majsterstvo... upam da me ne bo prej minilo vse skupaj

Challange me, when you are ready to duel a GOD!!!



Ja, v veliki večini mislim. Ne govorim pa za vse. Lepo da znaš, nauči še druge bo malo bolj napeto, ker sem slišal da igraš pri SPQR.


(In pol mi ti rečeš to, sam sebe pa okličeš kot boga. mislim OMFG)

In nisem rekel da sem najboljši, pa vedno imaš se kaj za naučit-takrat ko misliš da vse znaš takrat boš propadel. Zaenkraat zmagujemo SPQR in jaz sem v EoW, zasluge so seveda od vseh skupaj, nismo mi SPQR kjer igrajo vsak za sebe. to je VOJNAPLEMEN ne pa VOJNAIGRALCEV, in nikoli ne bo zmagalo se zaradi samo enega igralca, tudi zaradi tebe ne pa karkoli si že.


Drugače pa bi slovenci bili uničeni že zaradi samega odnosa v igri.
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Ja, v veliki večini mislim. Ne govorim pa za vse. Lepo da znaš, nauči še druge bo malo bolj napeto, ker sem slišal da igraš pri SPQR.


(In pol mi ti rečeš to, sam sebe pa okličeš kot boga. mislim OMFG)

In nisem rekel da sem najboljši, pa vedno imaš se kaj za naučit-takrat ko misliš da vse znaš takrat boš propadel. Zaenkraat zmagujemo SPQR in jaz sem v EoW, zasluge so seveda od vseh skupaj, nismo mi SPQR kjer igrajo vsak za sebe. to je VOJNAPLEMEN ne pa VOJNAIGRALCEV, in nikoli ne bo zmagalo se zaradi samo enega igralca, tudi zaradi tebe ne pa karkoli si že.


Drugače pa bi slovenci bili uničeni že zaradi samega odnosa v igri.

Prosim naj nekdo odpre okno, da boš videl še malce dlje. Tako so nasprotniki pametovali tudi na 2. Lahko je noblat vasi od neaktivcev in tistih ki jih ni. Ko pa prideš do pravih igralcev je pa dosti težje. Če bi jaz imel več časa da bi lahko še sam kaj čuval bi bilo definitivno drugače. Tako pa tiste 3 - 4 urice ki jih imam na dan fraj malo izkoristim za igranje.

Lahko si moj vajenec.
 

Fantastic

Member
Reaction score
0
joj ta eow se sploh ne zaveda,da se nismo jih resno vzeli.Je pa inkoh zgubo se pa se vasi.EOW si razbija njuke na calimerotu,ja inkoh je zgubil ogromno vasi,prvo bomo njih zmleli pol so pa na vrsti brihtni iz eowa
 

DeletedUser

Guest
Pa kaj a ti misliš, da smo slovenci taki bureki in da nimamo pojma o vojni plemen.
Jaz ti pošljem 11 nukov in train vse v 1 sekundi ako hočem in želim tako da ne pametuj. Bomo slej ko prej videli tvojo majsterstvo... upam da me ne bo prej minilo vse skupaj

Challange me, when you are ready to duel a GOD!!!



Kaj si ti car ej..
 

DeletedUser

Guest
joj ta eow se sploh ne zaveda,da se nismo jih resno vzeli.Je pa inkoh zgubo se pa se vasi.EOW si razbija njuke na calimerotu,ja inkoh je zgubil ogromno vasi,prvo bomo njih zmleli pol so pa na vrsti brihtni iz eowa

vsak izgovor prav pride kajne?
 

DeletedUser

Guest
Fantastic pa pusti Eowejevce...samo glumite pubeci.Zaupam vam samo to da bote občutili moč SPQRA ko se rešimo Inkoha,do takrat pa lep pozdrav

Ghostface, tebe pa Viola vabi na pijačo :)
 

DeletedUser

Guest
Fantastic pa pusti Eowejevce...samo glumite pubeci.Zaupam vam samo to da bote občutili moč SPQRA ko se rešimo Inkoha,do takrat pa lep pozdrav

Ghostface, tebe pa Viola vabi na pijačo :)

nope, to dela gumica.

Ker ti in ubijalec tako hoceta in vleceta ljudi na lazi,skratka pumpata ljudi,ker hoceta unicit mene v igri z prevarami in lazmi o meni

Jaz te ne rabim uničit tako, če bi igral s4 bi te tudi ponoblal. V Easyyyyy.

second, + laži in prevare so tvoje delo gumica vse kar midva z salahom delama je govorima resnico. Če bi ti govoril resnico kdaj, SPQR nebi imel toliko vojn. Upam da te EOWjevci čimprej znoblajo.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Fantastic pa pusti Eowejevce...samo glumite pubeci.Zaupam vam samo to da bote občutili moč SPQRA ko se rešimo Inkoha,do takrat pa lep pozdrav

Ghostface, tebe pa Viola vabi na pijačo :)

HAHAHAHAHA, in pol se še bahajo s tem, da ne morejo uničiti plemena 6x manjšega od sebe!! pa daj no če bi bili tako dobri kot pravite, bi pojedli inkoh že zdavnaj!! 60 miljonov točk imate inkoh pa še 10 miljonov nimajo, pa jih ne morete! Potem se pa še BAHATE s tem kot da je to dobro za vas! Mislim totalni noobi ej.


Poglej kako profesionalno imate razporejene okrepitve:


http://si4.vojnaplemen.si/public_report/dc9533731723572c516f6fc0a17eefbf

Da ne govorimo o tem, da sem prevzel vas enemu vaših pa sem imel okrepitve od vas 2 dni stran, in so v moji vasi še sedaj že okoli 2 tedna, še to ne veste kje imate vojsko, pa bi nas radi uničil! Lisjak ima celotne obrambne nuke pri naših igralcih že po več mesecev! Se vidi da samo barbarske prevzemate, ker ne znat niti kontrolirat več kot 10 vasi.



Drugače pa iz SPQR je samo 5-6 igralcev aktivnih, tako da vam vse tiste točke in vasi ne bojo pomagale, mi pri EoW smo aktivni v 100% niti rumenih pik nimamo.
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
HAHAHAHAHA, in pol se še bahajo s tem, da ne morejo uničiti plemena 6x manjšega od sebe!! pa daj no če bi bili tako dobri kot pravite, bi pojedli inkoh že zdavnaj!! 60 miljonov točk imate inkoh pa še 10 miljonov nimajo, pa jih ne morete! Potem se pa še BAHATE s tem kot da je to dobro za vas! Mislim totalni noobi ej.


Poglej kako profesionalno imate razporejene okrepitve:


http://si4.vojnaplemen.si/public_report/dc9533731723572c516f6fc0a17eefbf

Da ne govorimo o tem, da sem prevzel vas enemu vaših pa sem imel okrepitve od vas 2 dni stran, in so v moji vasi še sedaj že okoli 2 tedna, še to ne veste kje imate vojsko, pa bi nas radi uničil! Lisjak ima celotne obrambne nuke pri naših igralcih že po več mesecev! Se vidi da samo barbarske prevzemate, ker ne znat niti kontrolirat več kot 10 vasi.



Drugače pa iz SPQR je samo 5-6 igralcev aktivnih, tako da vam vse tiste točke in vasi ne bojo pomagale, mi pri EoW smo aktivni v 100% niti rumenih pik nimamo.

Raje ne govori. če nimaš pojma o igri. A si mogoče v našem plemenu, da bi vedel koliko nas je aktivnih? Verjemi, da ko bo faza 1 zaključena bom imel časa na pretek in tedaj se ti lahko v celoti posvetim. Raje pa ne govori o obrambi, ko mi jo EoW pošilja samo da jih nebi napadal. Bo čas pokazal svoje in na koncu se štejejo trupla in ti boš med njimi!!!
 

DeletedUser

Guest
Pa bom med njimi kaj potem, to igram da se zabavam, če bom pa tukaj padel bom pa drugje igral, pa verjemi da vem koliko je aktivnih, nekateri imamo veze.

(Drugače boš pa moral menjati račun, ker sma trenutno preko max noble distance haha :D)
 

DeletedUser

Guest
Pa bom med njimi kaj potem, to igram da se zabavam, če bom pa tukaj padel bom pa drugje igral, pa verjemi da vem koliko je aktivnih, nekateri imamo veze.

(Drugače boš pa moral menjati račun, ker sma trenutno preko max noble distance haha :D)

Ti mal preveč govoriš:D
 

DeletedUser

Guest
Ti mal preveč govoriš:D

Zakaj pa je forum? Mogoče mi grejo na živce DOLOČENE osebe oziroma oseba, ki se ima za boga in misli da je ne vem kaj.


Raje ne govori. če nimaš pojma o igri. A si mogoče v našem plemenu, da bi vedel koliko nas je aktivnih? Verjemi, da ko bo faza 1 zaključena bom imel časa na pretek in tedaj se ti lahko v celoti posvetim. Raje pa ne govori o obrambi, ko mi jo EoW pošilja samo da jih nebi napadal. Bo čas pokazal svoje in na koncu se štejejo trupla in ti boš med njimi!!!

Prva dva stavka ne razumem, ločilo je postavljeno na čudnem mestu in nista v smiselni povezavi razloži prosim?

Kaj je prva faz če smem vprašat?

Vse kar jaz vidim je da ste se združili z akademijo, in da smo mi premaknili fronto proti vam za najmanj 10 polj na k44, pa okoli 30 polij v k65, kjer so, PRIZNAM, vsi ki jih trenutno noblam neaktivni.
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Zakaj pa je forum? Mogoče mi grejo na živce DOLOČENE osebe oziroma oseba, ki se ima za boga in misli da je ne vem kaj.




Prva dva stavka ne razumem, ločilo je postavljeno na čudnem mestu in nista v smiselni povezavi razloži prosim?

Kaj je prva faz če smem vprašat?

Vse kar jaz vidim je da ste se združili z akademijo, in da smo mi premaknili fronto proti vam za najmanj 10 polj na k44, pa okoli 30 polij v k65, kjer so, PRIZNAM, vsi ki jih trenutno noblam neaktivni.

Jaz se ne primerjam z bogom, zate jaz sem BOG! O procesih znotraj plemena ne bom govoril ker tule ni mesto za njih čeprav calimero včasih tega ne razume. Kar se Salaha tiče bi bilo dobro povedat da si na svet 1 itak bolj ali manj svoje noblal in se vseskozi skrival za ostalimi zato se ne vmešavaj v pogovore na svetu 4.

Se opravičujem za kakšne pravopisne napake ampak preko telefona je malce težje pisat.
 

DeletedUser

Guest
Jaz se ne primerjam z bogom, zate jaz sem BOG! O procesih znotraj plemena ne bom govoril ker tule ni mesto za njih čeprav calimero včasih tega ne razume. Kar se Salaha tiče bi bilo dobro povedat da si na svet 1 itak bolj ali manj svoje noblal in se vseskozi skrival za ostalimi zato se ne vmešavaj v pogovore na svetu 4.

Se opravičujem za kakšne pravopisne napake ampak preko telefona je malce težje pisat.


Lol, zakaj že ? :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Jaz se ne primerjam z bogom, zate jaz sem BOG! O procesih znotraj plemena ne bom govoril ker tule ni mesto za njih čeprav calimero včasih tega ne razume. Kar se Salaha tiče bi bilo dobro povedat da si na svet 1 itak bolj ali manj svoje noblal in se vseskozi skrival za ostalimi zato se ne vmešavaj v pogovore na svetu 4.

Se opravičujem za kakšne pravopisne napake ampak preko telefona je malce težje pisat.


haha daj bodi raje tiho.. Jaz sem praktično eden redkih, ki je ostro bil proti nooblanju modrih pik.. Dal sem toliko nooblanj in nukanj skozi kot ti ne boš na vseh svetovih.. Spet pljuvaš v temo kot vedno.. Ti Bog? Kvečjemu noob glede na to, da še enega sveta nisi zdržal do konca.
Zatorej lepo te prosim raje nehaj s svojimi neumnosti..
Ti se imaš za boga lahko kvečjemu v SPQR, ko je itak poln noobov.

IN nehaj spammati..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Brez komentarja:
[SPOIL]
dhdhdhdh.jpg
[/SPOIL]


[SPOIL]
tedx said:
Tkole sem mu spisu skupi mal resnice:


Zelo hvaljen igralec g.calimero od danes naprej priporoča branjenje z LK in bojevniki s sekirami.Več boste izvedeli v nasljednjem prispevku:

[/SPOIL]
 
Last edited by a moderator:
Top