Vojna med SPQR in EoW plus akademije

vuki

Member
Reaction score
0
Nihče se ne vmešava v nikogaršnjevo strategijo, le uveljavljamo pravila, če pa so strategije proti pravilom, pa to ni naša stvar... Mi gledamo stvari zgolj iz "pravnega" vidika, kako pa naše delo vpliva na potek igre pa se ne oziramo.

No ja vem da delaš svoje delo ampak sem jaz z tistim prej hotel razjezit nasprotnika, nažalost pa sedaj nevem če bi to imelo kak efekt,... :D
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Če pa ne zna SPQR, kako naj potem zaključijo? Gledam, kako napadajo mene in to je tako amatersko da dol padeš. Če bi mi dali za 3 dni v roke en njihov račun, bi igralca moje velikosti in mojih enot zlahka pospravil. Dokaz o njihovem amaterstvu je dejstvo, da ko smo bili približno enako veliki po številu vaseh, niso imeli za burek. Vasi sem jim požiral po tekočem traku. Recimo dedeky me napada z obrambno vojsko, rokoma pošilja polovičarske nuke in premalo plemičev za prevzem, skratka farsa do kraja. Nekako najbolj žilav na "mojem" koncu se mi je zdel lady-i. Pri njem sem se celo namatral da sem mu sunil kakšno vas in ne vem, zakaj si zdaj ne vzame časa zame in mi prevzame vasi. Tako pa moram amaterje tipa rokoma in dedeky prenašat, ki ne veta kaj je obramba in kaj napad ter kaj je nuke in kaj noob :) Prej mi je rokoma napisal, da danes ponoči mi pa misli več kot eno vas vzet. Mislim??? Vau! Seveda je vmes angažiranih še več drugih igralcev SPQR-ja, ki me nukajo že 4 tedne, zdaj pa imajo že z moralo težave ker so tolikokrat močnejši od mene. Tako da zdaj jim pa sploh ne gre več, a ne sm0ki? :D

In pa LadyMia je v svoji zagledanosti pozabila na Inkoh:
http://si.twstats.com/si4/index.php...centrey=500&nocache=1&fill=000000&grid=1&kn=1
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Treba se je oglasit, ker Kekec že kliče Rožleta. :cool:

Masa na tvojem jezičku je že res kritična :eek:
Lepo pa je to, da priznaš, da si na ladyI na enkrat naletel na oviro. Ni šlo več ne ? :D

Nesposobneži niste uspeli niti enkrat napast organizirano, zato pa ste tam kjer ste.

Sem vidu, da se je naš Kranjski Janez oglasu. Janez, kaj ko bi sebe malo pogledal. Kako si poslal po 4 plemiče skupaj v napadu in mislil, da boš prevzel vas; poslal 10 sulic + plemiča kot zadnji napad; 1min razmik med plemiči (še ta je bil ekstremno hiter za njega), na koncu, ko ti je zagustilo pa si se predal in napadel z obrambo. Tak da bi bilo res bolje, da si tiho in čakaš, kdaj bo padla tvoja zadnja vas. :rolleyes:

Toliko o veleumnih kekcih brez primere. ;)
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Ti pa res si nek pajac brez spomina. Vse kar si opisal, si kar lepo zgrešil in se mi bolj dozdeva, da opisuješ vašo taktiko. Vse kar si opisal leti namreč na vas, ne na mene. Veš, pri poročilih moraš ločit, kdo je napadalec in kdo branilec. Prosi Janeza, da ti razloži. In ne samo, da ste vi tisti, ki pošiljate po več plemičev v napadu in train z večminutnimi razmaki vmes ter obrambo v napad, temveč ste tudi vi tisti, ki mislite da ste na nivoju. Za lady-i sem napisal da mu je bilo težje vzeti vas, ne da mu je ni šlo. Za svoje točke proti njegovim točkam sem mu v mesecu dni pobral toliko vasi, da če bi vi tako znali, bi bil si4 že marca zaključen. Da pa je to zate nivo, si pa ti sam povedal. Tako pa mi nekaj pravi da boste še za novo letu tu ždeli in kalkulirali čase, medtem ko bomo ostali nazdravljali. In pa še največja stvar, ki si jo močno zamešal - predaja. Nikoli se nisem predal, niti zdaj se ne predajam, ko imam že 2 tedna vasi brez obrambe, obzidja in kovačij. Ampak vi jih še zdaj ne znate vzeti. In brez skrbi, mene sploh ne briga kdaj bom ob zadnjo vas, to briga vas že lep čas. In hudo vam bo, ko boste videli, da sem se celo po zadnji vasi spet pojavil na drugem koncu sveta. Ne vem, če bo to tvoj ego prenesel. Nekam nestrpen in nervozen mi deluješ, ter z Janezi zmerjaš igralca, ki ima 23 vasi. Pa daj no, sramota in en kup amaterstva.

No še en edit, na preteklo noč: rokoma mi je prijazni povedal, da je že cel dan pokonci in da bo še celo noč pokonci, ter da mi bo vzel več kot eno vas ter mi zaželel lahko noč. No danes zjutraj vidim, da mi je vzel natanko eno vas, ki pa mu jo bom kmalu renoblal. In pa njegove okrepitve sem mu moral vrniti, ker drugače bi sam sebe napadel. Fant se mi že smili.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
In Kekec je spet na pohodu.

Glede lady naj ti povem, da je bil račun 2 tedna brez pregleda torej vasi ni bilo težko vzet. Malo ti je zašuštralo potem ,ko je na sit dobil račun calimero. Od tedaj mu nisi uspel prevzeti vasi. ;)

Sam osebno sem prevzemal na jugu in se tudi lepo vidi kakšen imperij sva z calimerotom ustvarila iz 3 barbarskih vasi, ki so bile prevzete med EoW. Linijo smo prestavili močno na vzhod ter razcepili sovraga, kakor je bil tudi moj namen. :cool:

Dobro boš moral prebrat; zgleda pa, da branja še nisi dodobra osvojil. Pa še pojma taktika ne ločiš, tako da kr hitro skoči na strica wikija pa ti bo povedal. :)

Me veseli, da se še nisi predal in tako je tudi prav. Kako je špilat s tistimi podrtijami in 100 sulicami ki jih premikaš med vasmi ? :D


Srečno kekec! ;)
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
No ja, če je bil račun odsoten, potem ne vem, kdo je skušal neuspešno renoblati? Avtomatski odzivnik, ki ga premore samo SPQR mogoče? Kot kaže je bil calimero gor - kot sam praviš, tako da sem kar njemu jemal vasi, on pa jih meni ni mogel nazaj. No potem pa je SPQR očitno ugotovil, da se z razmerjem 1:1 ne more meriti z nikomer in je tako dodelil (vsaj za mojo malenkost) 4-5 igralcev, ki so se me lotili z vsem arzenalom. Meni je to v čast. To pa da še zdaj migam, pa vam ravno ne more biti.

Sprašuješ kako je premikati teh 100 sulic med vasmi? Očitno lažje, kot pa vam je uničiti teh 100 sulic :D

aja, še nekaj, a še sploh kdo drugi igra v SPQR-ju kot ti in calimero? Nekako se mi zdi, da sama sedita v tem peskovniku in delata potičke in se kregata čigave so lopatka in grabljice? :D
 
Last edited:

calimero

Banned
Reaction score
0
ha ha ha ha saj ne morem verjet kaksne neumnosti pises,verjetno ne mores dojet kako naso pleme sodeluje v vsaki akciji kot celota,to nas krasi ze od samega zacetka to je vp ne pa sabljanje posameznikov ali kaj drugega team je ustvarjen,da melje sovraznika.
 

DeletedUser

Guest
Če pa ne zna SPQR, kako naj potem zaključijo? Gledam, kako napadajo mene in to je tako amatersko da dol padeš. Če bi mi dali za 3 dni v roke en njihov račun, bi igralca moje velikosti in mojih enot zlahka pospravil. Dokaz o njihovem amaterstvu je dejstvo, da ko smo bili približno enako veliki po številu vaseh, niso imeli za burek. Vasi sem jim požiral po tekočem traku. Recimo dedeky me napada z obrambno vojsko, rokoma pošilja polovičarske nuke in premalo plemičev za prevzem, skratka farsa do kraja. Nekako najbolj žilav na "mojem" koncu se mi je zdel lady-i. Pri njem sem se celo namatral da sem mu sunil kakšno vas in ne vem, zakaj si zdaj ne vzame časa zame in mi prevzame vasi. Tako pa moram amaterje tipa rokoma in dedeky prenašat, ki ne veta kaj je obramba in kaj napad ter kaj je nuke in kaj noob :) Prej mi je rokoma napisal, da danes ponoči mi pa misli več kot eno vas vzet. Mislim??? Vau! Seveda je vmes angažiranih še več drugih igralcev SPQR-ja, ki me nukajo že 4 tedne, zdaj pa imajo že z moralo težave ker so tolikokrat močnejši od mene. Tako da zdaj jim pa sploh ne gre več, a ne sm0ki? :D

In pa LadyMia je v svoji zagledanosti pozabila na Inkoh:
http://si.twstats.com/si4/index.php...centrey=500&nocache=1&fill=000000&grid=1&kn=1

se opravičujem CriticalMass:)
Glede InKoha nisem presenečena ker pač z obrambo se kot zgleda pride daleč in sem vedela da bojo obstali dalj časa kot kako drugo pleme:) tako da tudi njim čestitke
Vidim pa da še vedno SPQR tako ponosen nase z ponosnim vodjem na čelu;);)
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
calimero, potem pa kot celota naredite že enkrat konec. Mislim, da igralci eden za drugim odhajajo, ker je igra zaradi načina vašega igranja blazno razvlečena in dolgočasna. Organiziranost pa nima veze, če so igralci slabi. Imeli ste priložnost, da bi pobasali dobre igralce in zaključili igro kot se zagre, pa ste namesto tega rekrutirali vse kar leze in gre, samo da je imelo vasi, pa četudi ne loči med napadalno in obrambno vojsko. Zato pa smo že novembra, server pa še vedno teče.
Čakaj, kdaj si že iz računa Milko rekel, da bo serverja čez 2 uri konec? Je že bil oktober ali je bil še september?
 

calimero

Banned
Reaction score
0
se nam nikamor ne mudi server traja leto dni in imamo ogromno ozemlja osvojenega ninja je na svetu1 rabil 3 lete mi bomo to ziher prej koncali ko bo konec bo konec in gremo po poteh slave tja kam pac sodimo-v hram slavnih
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
meni je prav vsebo tale vojno,dokler se ne bo zadevala tudi mene,vendar se me verjetno nebo
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
jaooo... daj spqr a vam sparznim vasi in sam sebe ponoblam do 10% lojalnosti? Da ne bom začel poročil lepit, ker se boste v zemljo pogreznili.
 

DeletedUser

Guest
jaooo... daj spqr a vam sparznim vasi in sam sebe ponoblam do 10% lojalnosti? Da ne bom začel poročil lepit, ker se boste v zemljo pogreznili.

verjameš ali ne, gumici je vseeno, ker ma itaq privide že pa neumnosti in laži okoli trosi a ne gumica.
 

DeletedUser

Guest
Frrrrrr rrrrrr rrrrrr...

...pa si mogu spet prletet. Nisi šel dol na jug ti ? :confused:

Jst sm pa že mislu, kako bo za časa zime vsaj malo miru, pa sem se zgleda spet uštel. :cool:

Ajaaaa sej vem; tebe pimpek lepo redi. Maš veliko perja... :rolleyes2:
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
v treh mesecih smo eow smo vzeli cez 1700 vasi,inkoh peremo z lahkoto oz, cel svet noblamo,kot kaze bodo na koncu nas najvecji sovraznik barbari,ki jih bo treba znoblat za vstop v hiso slavnih
 

DeletedUser

Guest
v treh mesecih smo eow smo vzeli cez 1700 vasi,inkoh peremo z lahkoto oz, cel svet noblamo,kot kaze bodo na koncu nas najvecji sovraznik barbari,ki jih bo treba znoblat za vstop v hiso slavnih

to je tvoj največji sovražnik že od začetka serverja:rolleyes:
 
Top