Vojna med SPQR in EoW plus akademije

calimero

Banned
Reaction score
0
ubijalec mi bomo zmagali ta server,ti pa se moras kaj vec naredit v igri,da bos razpozaven,sicer ti pa je tak pimpek zelo lepo povedal kaj pac si
 

DeletedUser

Guest
ubijalec mi bomo zmagali ta server,ti pa se moras kaj vec naredit v igri,da bos razpozaven,sicer ti pa je tak pimpek zelo lepo povedal kaj pac si

hm.... jaz sem čisto dovolj razpoznaven. Glede zmage na serverju ni omembe vredno, še posebaj ne na si4. Veš tisti hram slave ti nič ne pomaga, ker ni pomembno če si bil na koncu serverja tam, kaj je pomembno je kako si igral. To pa lahko vsak, ki si vzame 5min časa vidi in pregleda statse ter mogoče še zgodovino sveta, ter ugotovi marsikaj še posebaj pri tebi.
 

DeletedUser

Guest
Glede zmage na serverju ni omembe vredno, še posebaj ne na si4. Veš tisti hram slave ti nič ne pomaga, ker ni pomembno če si bil na koncu serverja tam, kaj je pomembno je kako si igral.


Statistika zadnjih 3 mesecev pove vse. Je pa res, da tebi ubijalec na vsakem svetu spodleti. Zavist dela svoje.
Bom reku pimpeku, da te nahrani; verjetno si spet zelo lačen.

Frrrrrrr frrrrrr frrrrrrr....
 

calimero

Banned
Reaction score
0
infra jaz se ne ubadam z papagaji,to je pimpekovo delo moje je da svoje spravim v hram slave
 
Last edited:

Flako

Member
Reaction score
0
Držite se teme oziroma v prispveke vključite vsaj nekaj kar se navezuje na temo, ne pa samo na polete golobčkov...
 

DeletedUser

Guest
calimero
Točke: 6.010.094
Uvrstitev: 6
Premagani nasprotniki: 121.735.488 (1.)
Pleme: SPQR


http://si.twstats.com/si4/index.php?page=player&id=75747


vidi in se cudi sta ti calimero nudi:D:p:D:p:cool:

noblanje neaktivcev, barbark in internalov? Kar je drugega je tak infra zavzel ker ti nisi sposoben. Edini kaj si ti sposoben znoblat je to, poleg tega pa ali maš privide ali pa namerno širiš laži. Saj veš kje to.

Statistika zadnjih 3 mesecev pove vse. Je pa res, da tebi ubijalec na vsakem svetu spodleti. Zavist dela svoje.
Bom reku pimpeku, da te nahrani; verjetno si spet zelo lačen.

Frrrrrrr frrrrrr frrrrrrr....

hm... pa da vidimo kaj pove, ah imate velike težave z inkoh, cja noblanje aktivnih igralcev je nekaj drugega veš, pa da gremo dalje, ah tu je vsesplošni izdajalec plemen grega, ki ga je calimero velikodušno sprejel v pleme skupaj z par podrepniki. A moram še nadaljevat? Glede pimpeka pa je tak škoda besed, kot tudi za tebe in calimerota. Me pa moti veš ko nekdo širi laži okoli glede tega koga bo mel v plemenu na naslednjem svetu a glej ga zlomka očitno gre za enostranski dogovor saj omenjeni igralci nevedo nič o tem + večina TMPja bi prej naredilo samomor kot pa igralo v istem plemenu kot calimero.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ah daj ubijalec sej ne veš več, kaj bi reku. Enkrat rečeš, da sem imel na s1 srečo, da smo zmagali, drugič praviš, da znam ponoblat. Veš kaj, bolje je, da zapreš svoj kljun in ga greš malo pobrusit, ker ne veš več, kaj govoriš.

Samo nakladanje te je. :blush:
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ha ha ha lol ti je ze enkrat povedal,da je prisel na zdrav racun in s takega je tudi odsel.Verjetno smo v sovragu ubili boga,da jim mine do igre,nukamo vsako smet sveta4,da ne povzroca epedemije(kuga,malarija) imamo eko ministre,da moja kugla ostaja zdrava cista urejena,skratka calimero ima na svoji kugli red in cistoco:cool:
 

DeletedUser

Guest
ha ha ha lol ti je ze enkrat povedal,da je prisel na zdrav racun in s takega je tudi odsel.Verjetno smo v sovragu ubili boga,da jim mine do igre,nukamo vsako smet sveta4,da ne povzroca epedemije(kuga,malarija) imamo eko ministre,da moja kugla ostaja zdrava cista urejena,skratka calimero ima na svoji kugli red in cistoco:cool:

hm.... vsako smet kaj, vidim da ste pozabili na največjo smet vas same. Tako da prosim da začnete drug drugega nukat in noblat, če že nukate smeti. Glede zdravega računa pa vsi vemo kaj se je noblalo preden je infra prevzel, veš twstats vse beleži. Glede KOH in si1 nemislim besed zgubljat ker je preteklost in me čisto nič ne briga kako ali zakaj so zmagali svet, vem pa da si ti infra ne moreš lastit nevemkakih zaslug.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
zasluga gre mojim vernim clanom,veselimo se sveta8,da dokazemo da smo prava ekipa in osvojimo se en svet
 

DeletedUser

Guest
No glede zaslug ti ne moreš govorit, ker nikoli nisi bil del nas. Mislim pa, da ima vsak član določene zasluge za zmago, pa če so te minimalne ali ne. ;)

Pimpek je prinesu hrano..le najej se srotek, da nam ne boš shiral. Naj ti perje hitro zraste...veš napovedujejo huuudo zimo ;)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
flako zavist boli ubijalca bolj ko da bi mu pulilili zobe,naj dokaze v igri kaj ne sam na zunanjem civkat
 

DeletedUser

Guest
flako zavist boli ubijalca bolj ko da bi mu pulilili zobe,naj dokaze v igri kaj ne sam na zunanjem civkat

zavist? Komu pa bi bil zavisten?, infri ne,tebi še manj, saj vsi vemo kako ste prišli tako daleč kot ste zdaj. In glede dokazovanja, ti moram nažalost zelo zelo slabo novico zatebe prenest, ampak sem pokazal dozdaj veliko veliko več od tebe, mogoče boš čez 100let tako daleč da se boš lahko z mano primejal.

Bote osvojil svet z krajo igralcev tako kot tukaj na svetu 4 kajne?

Saj pa to je taktika ala gumica, ukradi vse kar se da, pa ponoblaj vse kar ne miga, predvsem pa naj drugi opravijo namesto tebe vso delo.
 

DeletedUser

Guest
Ne ne je ponosno rekel, da bo tudi tam ustvaril SPQR :D Pa da vidimo, kako jim bo šlo v drugo ;)..
 
Top