Vojna med SPQR in EoW plus akademije

DeletedUser

Guest
Ne ne je ponosno rekel, da bo tudi tam ustvaril SPQR :D Pa da vidimo, kako jim bo šlo v drugo ;)..

vem vem, veš sam problem je da moraš gumico vedno jemat z rezervo, baje bo imel nekaj dobrih članov TMPja v plemenu(seveda samo v njegovih sanjah) a glej ga zlomka nihče od omenjenih neve nič o tem. Veš gumica dogovori se ponavadi naredijo obojestransko in ne samo z tvoje strani. Noben dober igralec pri zdravi pameti se ti nebo pridružil, če pa se že kater najde pa verjami da bo kar hitro menjal pleme. V nasprotju z 4ko kjer so drugi opravili vso težjo delo namesto vas da lahko zdaj pobirate in se hvalite z ostanki bo na 8ci drugače.
Zmaga SPQRja je dogodek, ki se zgodi samo 1X v življenju, pa še to je največja sramota v zgodovini vp.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
kdaj se bo tebi pernati zgodilo neki lepega nikdar nov dual od harlija je flux
spqr ali tmp ni vazno kako se bo pleme imenovalo bo preprecilo shopu zmago
 

DeletedUser

Guest
noblanje neaktivcev, barbark in internalov? Kar je drugega je tak infra zavzel ker ti nisi sposoben. Edini kaj si ti sposoben znoblat je to, poleg tega pa ali maš privide ali pa namerno širiš laži. Saj veš kje to.



hm... pa da vidimo kaj pove, ah imate velike težave z inkoh, cja noblanje aktivnih igralcev je nekaj drugega veš, pa da gremo dalje, ah tu je vsesplošni izdajalec plemen grega, ki ga je calimero velikodušno sprejel v pleme skupaj z par podrepniki. A moram še nadaljevat? Glede pimpeka pa je tak škoda besed, kot tudi za tebe in calimerota. Me pa moti veš ko nekdo širi laži okoli glede tega koga bo mel v plemenu na naslednjem svetu a glej ga zlomka očitno gre za enostranski dogovor saj omenjeni igralci nevedo nič o tem + večina TMPja bi prej naredilo samomor kot pa igralo v istem plemenu kot calimero.


Kaj pa sem ti jaz naredo, da me omenjas sploh ?
Za tebe sem GOSPOD...
Ti se bos meno o statistiki, pa si svojo prvo poglej, 5X slabsa je od calimerotove.
Tak, da ne bluzi neke pa ne omenjaj 20X enega in istega...

Drugace pa si ti itak obseden z tem spilom, idi k kaksnemu psihiatru, pa mu povej svoje tezave.
Reci, da celo noc sanjas calimerotovo na vp-ju.

Za kosilo pa mas njegove internale, pa barbarce. :)



Lep pozdrav!
Grega
 

calimero

Banned
Reaction score
0
grega bos lahk pokazal pernatemu in salahu,kako ti take peres,ne oziraj se na NJIH tebe je izdalo lastno pleme jaz sem ti le ponudil dom,uzivaj ko noblas svoje bivse,ki te niso podprli in te izdali
 

vuki

Member
Reaction score
0
grega bos lahk pokazal pernatemu in salahu,kako ti take peres,ne oziraj se na NJIH tebe je izdalo lastno pleme jaz sem ti le ponudil dom,uzivaj ko noblas svoje bivse,ki te niso podprli in te izdali

Nevem kdo je koga izdal, o tem bi se dalo debatirat ampak vseeno mislim da bo s8 nadaljevanje s4 se vidimo tam,......
 

DeletedUser

Guest
ni vazno kako se bo pleme imenovalo bo preprecilo shopu zmago

uuu, če se ne motim je tole prvo javno izustenje, da boste proti nam. Pogumno! :D

Pa da vidimo, če so se ostala plemena na si4 kaj naučila, kdo je vreden zaupanja in kdo ne. Nekako dvomim, da bo vaša strategija "dajmo biti z vsemi zavezniki in ustanoviti 16 akademij in se vsi naenkrat spraviti na eno pleme" tokrat uspela. No, če vam uspe zopet najti kakšne naivneže, potem pa vse čestitke.

Aja, sej res, na katerem koncu sveta že začenjate? Me prav zanima, če upaš javno povedati :)
 

DeletedUser

Guest
kdaj se bo tebi pernati zgodilo neki lepega nikdar nov dual od harlija je flux
spqr ali tmp ni vazno kako se bo pleme imenovalo bo preprecilo shopu zmago

a res, čudno glede na to da on o tem nič neve. Hm.... mislim da si se spet pošteno uštel z to izjavo glede SHOPa.

Ti se bos meno o statistiki, pa si svojo prvo poglej, 5X slabsa je od calimerotove.

Lep pozdrav!
Grega


hm... rabiš očala? ali maš nasplošno privide?

grega bos lahk pokazal pernatemu in salahu,kako ti take peres,ne oziraj se na NJIH tebe je izdalo lastno pleme jaz sem ti le ponudil dom,uzivaj ko noblas svoje bivse,ki te niso podprli in te izdali

pere? koga, oprosti ampak mislim da je ta beseda pretežka za vaju dva, ko vaju 5letni froc, ki ga naučiš o vp z zaprtimi očmi ponobla. In če me spomin ne vara in to me ne, je on izdal svoje pleme ne obratno.

Aja, sej res, na katerem koncu sveta že začenjate? Me prav zanima, če upaš javno povedati :)

K0 če boš gledala tja dol kaj, boš mogoče zasledila kako gumico, ker dvomim da bo kaj z tega.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
kdaj se bo tebi pernati zgodilo neki lepega nikdar nov dual od harlija je flux
spqr ali tmp ni vazno kako se bo pleme imenovalo bo preprecilo shopu zmago



Velike besede za malega človeka :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ufuf..pa morm še sam nekaj napisat :)

am ja kje ne začnem..lejte EoW je držal do konca, kolikor je lahko in dokler so bili vsi člani aktivni. Potem so nekatrei člani dobili po 100 napadov in so zaklučili z igranjem. Hja in z tem se je počasi začelo zaklučevati. Pač 10 igralcev nima dovolj obrambe.

seveda sta grega94 in maticb za vsaj razred bolša od nas (so izjeme lev, ghost, lady pa še kakšen se bi našel)..in nevem zakaj bi "gnila" v našem plemenu, če pa sta dobila priložnost da z calimerotom osvojita svet..

vsak, čisto vsak bi se odločil isto (tudi ti ubijalec). Če te vabijo v pleme ki je 3 krat večje od tvojega, zakaj pa nebi šov?
Tko da nekateri samo nakladate da ne znajo drugače zmagati, lejte če ste tako nebeško pametni..nvm zakaj vas ni na 4k in bi pokazali kako se drugače zmaga. Pač vsak gre lahko iz plemena v pleme.pač sta se sama odločila v njuno prid in sta nas zapustila..še vseeno pa sta navadna igralca in nvm kaj je narobe, če sta se odločila tako..

EoW 4ever;)
 

DeletedUser

Guest
Tebi je verjetno brezveze razlagati kaj o pomenu besede lojalnost? Mislim ej... kot, da si z Marsa padel..
 

LiverpoolM

Member
Reaction score
0
ufuf..pa morm še sam nekaj napisat :)

am ja kje ne začnem..lejte EoW je držal do konca, kolikor je lahko in dokler so bili vsi člani aktivni. Potem so nekatrei člani dobili po 100 napadov in so zaklučili z igranjem. Hja in z tem se je počasi začelo zaklučevati. Pač 10 igralcev nima dovolj obrambe.

seveda sta grega94 in maticb za vsaj razred bolša od nas (so izjeme lev, ghost, lady pa še kakšen se bi našel)..in nevem zakaj bi "gnila" v našem plemenu, če pa sta dobila priložnost da z calimerotom osvojita svet..

vsak, čisto vsak bi se odločil isto (tudi ti ubijalec). Če te vabijo v pleme ki je 3 krat večje od tvojega, zakaj pa nebi šov?
Tko da nekateri samo nakladate da ne znajo drugače zmagati, lejte če ste tako nebeško pametni..nvm zakaj vas ni na 4k in bi pokazali kako se drugače zmaga. Pač vsak gre lahko iz plemena v pleme.pač sta se sama odločila v njuno prid in sta nas zapustila..še vseeno pa sta navadna igralca in nvm kaj je narobe, če sta se odločila tako..

EoW 4ever;)

Saj bi jih še nekako razumel če že nebi bili v vojni. Poglej malo prve strani tele teme. 3 mesece nazaj sta bila pa najhujša sovražnika calimerota in sta pljuvala po njem...
 

DeletedUser

Guest
vsak, čisto vsak bi se odločil isto (tudi ti ubijalec). Če te vabijo v pleme ki je 3 krat večje od tvojega, zakaj pa nebi šov?
Tko da nekateri samo nakladate da ne znajo drugače zmagati, lejte če ste tako nebeško pametni..nvm zakaj vas ni na 4k in bi pokazali kako se drugače zmaga. Pač vsak gre lahko iz plemena v pleme.pač sta se sama odločila v njuno prid in sta nas zapustila..še vseeno pa sta navadna igralca in nvm kaj je narobe, če sta se odločila tako..

EoW 4ever;)

žal ti moram povedat da se tako odločijo samo tisti, ki nimajo jajc da bi se borili častno dokonca, še posebaj če je omenjena oseba vodja plemena. Jaz bi se sovražnemu plemenu pridružil le če bi pleme v katerem sem razpadlo in nebi bilo nobenega drugega pametnega plemena, pa še v tem primeru bi verjetno brisal prej račun kot pa se pridružil sovražniku.
 

DeletedUser

Guest
pleme EoW je nekako razpadlo veš, pač ni nobenega sodelovanja.
 

DeletedUser

Guest
pleme EoW je nekako razpadlo veš, pač ni nobenega sodelovanja.

to ni izgovor, vodja mora ostat pri plemenu dokonca ali pa vsaj poskrbet da vzame večino članov sabo tja kamor gre.
 

DeletedUser

Guest
matic in grega bista nikoli bla vodje..vodja je biv ghost..potem milos..sedaj pa vuki.
 

DeletedUser

Guest
to ni izgovor, vodja mora ostat pri plemenu dokonca ali pa vsaj poskrbet da vzame večino članov sabo tja kamor gre.


Kdo pa ti je reko, da sem jaz bil kdajkoli vodja v plemenu?

Ko je bil se Ghostface vodja sem imel le vse pravice razen plemenskega ocaka.
Ko je Ghostface (prvotni igralec), prenehal igrat.
Je postal vodja Milos-v.
Ker ni znal nacrtovat akcij, me je zaprosil za pomoc.
Takrat sem mu tudi ustregel, tako da sem postal VOJSKOVODJA in ne VODJA, kar je velika razlika.
No torej, sem lepo spisal okroznico in pripravil akcijo na Calimerota.

Hmm ... A glej ga zlomka potem sem pa zvedel da je takrat prejemal nevem natancno mislim, da je blo 50 napadov oz. nekje blizu.
Sam pa sem poslal 2 napada manj kot je imel skupno stevilo napadov.
Torej, imeli smo takrat skupno okoli 60 clanov mogoce kaj vec in je ostalih 59 igralcev skupaj spravilo 2 napada ....
Tako vec ni slo dalje, in mi je calimero ponudil vstop v pleme, nikoli mu nisem rekel sam za vstop, da nebo pomote ...



Kot vem, pa je tudi lev11 po tem ko sem prestopil nacrtoval akcijo na mene, napadi so sicer bili, ampak ni bilo efekta. ;)

[SPOIL]Mislim, da imajo nekateri člani tega plemena nuke na spanju, zato bi vas prosil za to akcijo.

Gremo na grega94! Tokrat s pravo udeležbo, pravim sodelovanjem in pravim odnosom. Da udarimo po SPQR-u oziroma po igralcu grega94. Nato pa čez čas še po drugih igralcih iz plemena SPQR-a

Želim naslednje od vseh, seveda od tistih ki želijo sodelovati v tej akciji:

1. Število nukov na vsaki celini vašega računa. (Oddaljenost ni pomembna - vsaj zaenkrat še ne. Prvo potrebujem informacije).

Primer: K34 - 29 Polnih Nukov; K43 - 10 Polnih Nukov; K44 - 4 Polnih Nukov; K53 - 9 Polnih Nukov; K54 - 22 Polnih Nukov; K64 - 18 Polnih Nukov; K65 - 4 itd.

2. Število vseh trenutnih plemičev.

3. Dobro voljo in zagnanost ter samo in samo svoj maximum.
Kdor misli pošiljati nekaj na pol naj sploh ne odgovarja na okrožnico.


To bo zaenkrat vse, Lp[/SPOIL]


Lep pozdrav!
Grega
 

vuki

Member
Reaction score
0
matic in grega bista nikoli bla vodje..vodja je biv ghost..potem milos..sedaj pa vuki.

Neglede kdo je vodja v EoW ali pa v InkoH je za mene in marsikoga tu že vojna končana, čeprav se bomo borili tako ali drugače za vsako vas na tem svetu, sodelovanje med člani ta trenutek ni možno zaradi spleta okoliščin o katerih raje tu nebi pisal, žalostno pa je samo da si SPQR niso zaslužili zmagat vsaj ne z tako igro ki jo vidim zadnjih mesec dni, ok verjamem da na računih več niso nekateri prvotni igralci, bi pa vsaj gor zmetali take ki znajo pošiljat nuke in zavzemat prazne vasi,..... Alo nemorem verjet da je nekdo sposoben pošiljat 100 sekir zraven plemiča cel dan na račun ki ga sitam pa mi je na koncu zavrelo in sem mu moral tistega plemiča stolč čeprav bi raje bil da več tega računa nebi bilo,.... in potem je to neka elita?

calimero daj pošlji to svojo elito na en tuj server, bilokateri, na dvotedenski tečaj igranja vojne plemen,.... na s3 so poljaki pokazali več znanja v 4 dneh kot cel SPQR od začetka tega sveta pa do sedaj, verjamem da če jih boš lepo zaproso vam bodo poljaki vsaj osnove pokazali će ne drugo,.....
 

DeletedUser

Guest
ufuf..pa morm še sam nekaj napisat :)

am ja kje ne začnem..lejte EoW je držal do konca, kolikor je lahko in dokler so bili vsi člani aktivni. Potem so nekatrei člani dobili po 100 napadov in so zaklučili z igranjem. Hja in z tem se je počasi začelo zaklučevati. Pač 10 igralcev nima dovolj obrambe.

seveda sta grega94 in maticb za vsaj razred bolša od nas (so izjeme lev, ghost, lady pa še kakšen se bi našel)..in nevem zakaj bi "gnila" v našem plemenu, če pa sta dobila priložnost da z calimerotom osvojita svet..

vsak, čisto vsak bi se odločil isto (tudi ti ubijalec). Če te vabijo v pleme ki je 3 krat večje od tvojega, zakaj pa nebi šov?
Tko da nekateri samo nakladate da ne znajo drugače zmagati, lejte če ste tako nebeško pametni..nvm zakaj vas ni na 4k in bi pokazali kako se drugače zmaga. Pač vsak gre lahko iz plemena v pleme.pač sta se sama odločila v njuno prid in sta nas zapustila..še vseeno pa sta navadna igralca in nvm kaj je narobe, če sta se odločila tako..

EoW 4ever;)

O moj bog, vecjega "bullshita" pa ze dolgo nisem prebral....

Se pravi po tvoji logiki ce dobis ponudbo od bolsega oziroma bolje uvrscenega plemena, moras sprejeti?

Ni cudno da ste popusili, ko pa je tako razmisljanje kakrsno je.....
 
Top