Vojna plemen skozi moje oči

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pozdrav vsem igralcem igre Vojne plemen........

...tole bo moj prvi in edini post na Forumu Vojne plemen, odločila pa sem se, da vsem vam razodenem moje kratko razmišljanje, ki se je porajalo skozi skoraj enoletno igranje te zanimive igre, s katero se srečujem prvič. Naj priznam, da je tovrstno spoznavanje igričarskega sveta zame bil do pred letom čista neznanka, ki pa se mi je razprl pred očmi med mojo porodniško....in ni mi žal!
Zakaj? Zato, ker sem sem spoznala ogromno prijetnih oseb, res ogromno, pa naj bodo to osebe v istem ali drugih plemenih, razkrili smo si marsikatero skrivnost, popestrili dolgočasne popoldneve, delili izkušnje, skupaj "trpeli" pozno v noč, ampak meni ni bilo žal....sicer je pa res, da zaradi rojstva moje hčere tega časa za igranje tudi vse bolj primanjkuje.
Hočem pa povedati bistvo in to je, da se vse preveč srečujem z osovraženim in nastrojenim ozračjem drug proti drugemu, ki ga gojite med sabo,obenem pa igro preveč potisne v neprivlačne vode...in to vsekakor ni potrebno. Jaz sem sicer na to postala že imuna, samo mislim, da bi MI VSI lahko naredili temu konec, seveda pa bi moral vsak pri sebi razčistiti in se vprašati, kaj mu ta igra pomeni in kako lahko pripomore k privlačnosti te igre....dajte premislite vsak za nekaj sekund, preden pritisnete enter oz. vredu za pošiljanje komentarja, s katerim nekoga žalite ali o njem govorite stvari, ki so brezpredmetne in nimajo z igro nobene povezave. Ker vedno na koncu ugotovite in si rečete slednje "sej kot človek pa ni slab"?!....dajmo svojim "avatarjem" nazaj svoj čar častnega igranja....ne pozabite pa tudi, da Vojna plemen ne bi bila vojna plemen, če se v njej ne bi dogajale vse stvari, ki so se dogajale v resničnih vojnah, vseeno pa to lahko naredimo na bolj človeški način, ker navsezadnje smo mali narod naše ljube Slovenije, torej imejmo se vsaj MI RADI!

Obenem pa želim vsem prijetno igranje še naprej, pa naj zmaga najvztrajnejši!

Lily aka. bosko28
[mod=Grobi]Tema premaknjena v primernejši forum[/mod]
 

DeletedUser

Guest
Se čisto strinjam.

Ko dobivaš razna ZS sporočilabereš komentarje na forumu se včasih resno vprašaš, kdo to piše! Po načinu izražanja mu ne bi dosodil polnoletnosti, ma kaj polnoletnosti, še nižje med 10-13 let. A na koncu izveš, da je ta oseba oz. igralec dosti starejši, ki bi ga že moglo življenje dost naučit o izražanju do drugih igralcev, drugo mislečih ljudi itd., itd.. Vendar ga žal ni.

A je res to, da človek z leti postane nazaj otročji?

To je samo igra, dejmo se rajši zabavat in napadat (ne igrat simcity :)).Hecajmo/zbadajmo se na tem forumu, vendar v mejah normale in okusa, ne pa da j... vse povprek.
 

DeletedUser

Guest
Se čisto strinjam.

Ko dobivaš razna ZS sporočilabereš komentarje na forumu se včasih resno vprašaš, kdo to piše! Po načinu izražanja mu ne bi dosodil polnoletnosti, ma kaj polnoletnosti, še nižje med 10-13 let. A na koncu izveš, da je ta oseba oz. igralec dosti starejši, ki bi ga že moglo življenje dost naučit o izražanju do drugih igralcev, drugo mislečih ljudi itd., itd.. Vendar ga žal ni.

A je res to, da človek z leti postane nazaj otročji?

To je samo igra, dejmo se rajši zabavat in napadat (ne igrat simcity :)).Hecajmo/zbadajmo se na tem forumu, vendar v mejah normale in okusa, ne pa da j... vse povprek.




To je tvoj komentar??? To pa tvoj izdelek na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=FNHIBRMNLy8.

A je bila samokritika zgornji komentar?
 

DeletedUser

Guest
Super da moj video hitro potuje, me veseli.

Vendar še enkrat:


To je samo igra, dejmo se rajši zabavat in napadat (ne igrat simcity :)).Hecajmo/zbadajmo se na tem forumu, vendar v mejah normale in okusa, ne pa da j... vse povprek.


v mejah normale!
 

DeletedUser

Guest
No ja ampak video je zelo neokusen. Sicer pa so že prijave poskrbele, da se jim računi avtomatsko brišejo. Tako, da morda tole ni uporabno ane?
 

DeletedUser

Guest
No ja ampak video je zelo neokusen.

Neokusen? Žališ me, veš koliko časa sem porabil :). Prižgi TV in poglej NEOKUSNE reklame, jih je veliko ampak vse v mejah normale.

Sicer pa so že prijave poskrbele, da se jim računi avtomatsko brišejo. Tako, da morda tole ni uporabno ane?

Igrati in zmagovati moraš na pošten način, ali ne?
 

DeletedUser

Guest
Vsekakor lepo je če zmagah pošteno... Ampak vemo, da marsikaj ni bilo čisto v preteklosti pa se je z raznimi mutenji prepričalo očitno moderatorje...

Neokusno na tv? Hmm trenutno ni tistega, ko je črve gor.:p
 

DeletedUser

Guest
Lily, lep komentar in potreben. Jaz vedno ponavljam, da mnogi ne ločijo osebnih zamer od igralne taktike itd. Vsak od nas bi se moral malo zamislit ali si le mogoče ne jemljemo zadev preveč k srcu.


@matjazinho: meni osebno je makkamov video fenomenalen. Lepo narejen PnP z ravno pravšnjo dozo izzivanja, da je izzval kritike. Namen je bil dosežen :) In ja, DFL bo kmalu masovno deletal :p
 

DeletedUser

Guest
Vsekakor lepo je če zmagah pošteno... Ampak vemo, da marsikaj ni bilo čisto v preteklosti pa se je z raznimi mutenji prepričalo očitno moderatorje...

Neokusno na tv? Hmm trenutno ni tistega, ko je črve gor.:p

Torej, zate posten igralec igra z 5racuni?

Naj te vprasam drugace.Midva sma v vojni.Ti me napades,jaz pa z svojimi petimi racunitebe nazaj.Bi zame zahteval ban,ter ali pise v pravilih da zaradi tega izgubis racun?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Torej, zate posten igralec igra z 5racuni?

Naj te vprasam drugace.Midva sma v vojni.Ti me napades,jaz pa z svojimi petimi racunitebe nazaj.Bi zame zahteval ban,ter ali pise v pravilih da zaradi tega izgubis racun?



Nisva se razumela. Rekel sem, da je lepo če zmagaš pošteno (torej en račun). Bom povedal drugače, že v preteklosti so igrali igralci z več računi ampak so to rešili z spletkarjenjem okoli moderatorjev. Jaz sem za to, da se vse kršitelje kaznuje..



Atasmrk kakor vzameš. Mene osebno posnetek ne moti, če se postaviš v kožo d.f-l pa je neokusen. No ja nekaj jih bo deletalo nekaj pa še k vam šlo. :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Haj,pravila bi po mojem lahko veljala za vsa plemena.Žal pa ne.Moderator,bi moral biti nepristranski,ampak ni.Že dalj časa je jasno,da je v bistvu,velik simpatizer tmp,se pravi da dela v korist enga plemena.To je velika sramota za to igro.Ćas bo pokazal,da je to,res.Okrog 30 igralcev bo v protest brisalo račune ker ne verjamejo v pravičnost moderatorjev.HVALA,vsem igralcem,tega sveta,za podporo,ki mi jo,kažete z pismi lp gumica68

hvala,matjaž.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Haj,pravila bi po mojem lahko veljala za vsa plemena.Žal pa ne.Moderator,bi moral biti nepristranski,ampak ni.Že dalj časa je jasno,da je v bistvu,velik simpatizer tmp,se pravi da dela v korist enga plemena.To je velika sramota za to igro.Ćas bo pokazal,da je to,res.Okrog 30 igralcev bo v protest brisalo račune ker ne verjamejo v pravičnost moderatorjev.HVALA,vsem igralcem,tega sveta,za podporo,ki mi jo,kažete z pismi lp gumica68
Maš zato mar kakšne dokaze? Z veseljem jih bom prebral v tvojem zasebnem sporočilu. In kako veš, kdo krši pravila in kdo ne? Si mar in-game moderator in imaš dostop do vseh orodij?
Trenutno noben in-game moderator ne igra vojne plemen zato tudi ne vidim razloga, da bi delal pristransko. Sem pa že včeraj omeni, da če meniš, da in-game moderator dela pristransko ali, njegovo delo ni v skladu s pravili, lahko mirne volje pišeš podpori s pripisom za Motorko.

LP,
Grobi

EDIT: Se opravičujem za napake kot so zamenjava besed pristransko in nepristransko, ki so nastale zaradi pogovora preko skype med pisanjem tega prispevka.
 

DeletedUser

Guest
Haj,pravila bi po mojem lahko veljala za vsa plemena.Žal pa ne.Moderator,bi moral biti nepristranski,ampak ni.Že dalj časa je jasno,da je v bistvu,velik simpatizer tmp,se pravi da dela v korist enga plemena.To je velika sramota za to igro.Ćas bo pokazal,da je to,res.Okrog 30 igralcev bo v protest brisalo račune ker ne verjamejo v pravičnost moderatorjev.HVALA,vsem igralcem,tega sveta,za podporo,ki mi jo,kažete z pismi lp gumica68

hvala,matjaž.

No, potem ti bo pa video PnP, prav prišel. :) :p
 

DeletedUser

Guest
Okrog 30 igralcev bo v protest brisalo račune ker ne verjamejo v pravičnost moderatorjev.

Tole je pa višek! Zaradi tvoje lastne nesposobnosti in nečimrnosti zdaj zahtevaš od vseh svojih podložnikov da brišejo račune v igrici, ki jo imajo radi?? Če dobim kakršen koli indic oz. dokaz za napeljevanje za brisanje, te bom sam takoj prijavil podpori, saj ne verjamem da bi 30 ljudi brisalo račun zgolj zaradi nedokazanih krivic.

Tvoja odisejada vsemogočnega vodje se je končala, sprejmi poraz svojim letom primerno in odidi tako kot je bumbar, lahko pa tudi tako kot anubis in apofis - da oveneš in te znoblamo.

Vsekakor pa če bi imel kdo pravice se jezit na moderatorje je to TMP, vendar to gre vse po privatnih kanalih in ne mislimo tu javno prati umazano perilo, predvsem pa je to tudi prepovedano.
 

DeletedUser

Guest
Če dobim kakršen koli indic oz. dokaz za napeljevanje za brisanje, te bom sam takoj prijavil podpori, saj ne verjamem da bi 30 ljudi brisalo račun zgolj zaradi nedokazanih krivic.

Glej Ata, kar smo do sedaj videli, je že vse mogoče...
Ne bi me presenetlo, da bi šli nekateri brisat račune za protest.
Wem pa, da ti ne bi bilo prijetno, da bi nekdo tak video naredil proti vam...
Mene osebno video ne moti, ravno nasprotno, pohvalno, da nekdo rad zbada druge in dokaže podrejanje plemenu... :D
 

DeletedUser

Guest
Nevem ti meni povej...
Sej zato pa jo vi samo še bolj neprijetno naredite... :D
Pravim zato, ker je potem samo še bolj zanimiva!
 

DeletedUser

Guest
nekaj pa še k vam šlo. :)

Kdo to pravi?

Gumica ti pa sprejmi nasvet od AtaSmrka, sicer pa tak nevem kdo ti bo verjel da je to "razlog" za to da boste brisali račune.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Haj,danes bomo poslali dokaze,moderatorjem,da makkam,napadal in žalil ko je čuval,racun igralca kakor tudi obelix ki je cez vikend cuval račun kose lp
 
Status
Not open for further replies.
Top