Vojna plemen skozi moje oči

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
hy,nisem babja,čenča,ampak sem povedal,svoje mnenje,o tmp sicer pa tak ni kaj za povedat,uničili so ,šarm te igre z spletkami,lažmi škoda igralcev ki so z 200 vasmi prestopli k njim Smrk se pa s tem,hvali halo z drugimi se hvali,to je sramota za ta svet,zato bo več kot 500 vasi na K66 BARBAROV.

Ja glede TMP nimam dober občutek, ker se je čisto spremenil...
Zmeraj so mi bili všeč upam, da tega ne bodo spremenili z novimi forami...
Spletke pa so itak povsod...
 

DeletedUser

Guest
hy,nisem babja,čenča,ampak sem povedal,svoje mnenje,o tmp sicer pa tak ni kaj za povedat,uničili so ,šarm te igre z spletkami,lažmi škoda igralcev ki so z 200 vasmi prestopli k njim Smrk se pa s tem,hvali halo z drugimi se hvali,to je sramota za ta svet,zato bo več kot 500 vasi na K66 BARBAROV.

o ne tega pa neboš TMPju naprtil, svoje nesposobnosti kot vodja neboš drugim naprtil za to si ti in samo ti odgovoren!. Tvoji posti so 90% izmišljotina ostalih 10% pa laži tak da nebi dalje niti razpravljal o tem kaj pišeš. Spletke, Laži prosim predstavi tu na forumu dokaze, boš? seveda ne ker jih nimaš(ne obstajajo), ker je to spet vse nekaj kaj so si sveti trio Mitja,Uroš in Mungo zmislili, ti pa tak kot si, jim vse verjameš.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
kaj je smrkec,pa ja ne znas,kaj druga,kot noblat svoje,a si osvojil morda,kako celino jaz sem K66 ti pa nič le rit si ščitš z člani drugih plemen,ki jh novačiš lp

Iz (precej obsežnih) osebnih izkušenj ti lahko zagotovim, da je AtaSmrk eden redkih iz TMPja okoli mene od katerega niti enkrat ni skavt report prišel nazaj z številkami vojakov večjimi od ene polne vasi, tudi takih od katere so bili moji nobli manj kot uro oddaljeni in da se človek brani z skillom (in železnimi jajci :D) Vsak ščit, ki misliš da ga uporablja je pa žal samo plod tvoje domišljije.

Pa da ne bo še kdo pametoval, to bi napisal tudi če bi še bil v KaraKu. (Give credit where credit is due, pa še nosim precej krivde, da nima več sovražnikov zarez na svojem pasu :p)
 

DeletedUser

Guest
Krump,sem te cenil,kot velikega morda najvecjega igralca stokli so ti vasi,tako da si jih lahk le gledal,zdaj si pa prestopil k njim ne kot legenda kar si bil,ampak kot njihov dvorski norček,zato bodi rajš tiho a ne.
 

DeletedUser

Guest
Krump,sem te cenil,kot velikega morda najvecjega igralca stokli so ti vasi,tako da si jih lahk le gledal,zdaj si pa prestopil k njim ne kot legenda kar si bil,ampak kot njihov dvorski norček,zato bodi rajš tiho a ne.

Tebi se blede ali si že po naravi tak z****? Ni treba odgovorit na to. Mislim da Krumpu ni treba opravičevat svojega prestopa v TMP, šel je tja kam se je odločil in verjami da ni tako kot ti z svojo ogromno domišljijo vidiš. Vsak ma pravico it kam hoče, si pa ti že en velik razlog da nihče pri pravi pameti nebi hotel it v D.F-L.
 

DeletedUser

Guest
ker je to spet vse nekaj kaj so si sveti trio Mitja,Uroš in Mungo zmislili, ti pa tak kot si, jim vse verjameš.

hehe..tole je pa lepo videt..sveti trio..haha..ti pa imaš domišljijo..
.prijatu sam nekaj mi povej kar sem se jaz osebno izmislu..pol pa lahko naprej debatirava

no pa se moram spet opravičit da tukaj smetim..upam da mi bojo ostali oprostil..čeprav spet nekako ni prava tema..saj začetek je bil namenjen lepšim stvarem
 

DeletedUser

Guest
hehe..tole je pa lepo videt..sveti trio..haha..ti pa imaš domišljijo..
.prijatu sam nekaj mi povej kar sem se jaz osebno izmislu..pol pa lahko naprej debatirava

no pa se moram spet opravičit da tukaj smetim..upam da mi bojo ostali oprostil..čeprav spet nekako ni prava tema..saj začetek je bil namenjen lepšim stvarem

a naj začnem pri tem da si me obtožil vohunstva v ŠB? In da še Arturju vedno se ta tvoja izmiljotina plete po glavi, pa še kdo bi se našel. Mislim da ni potrebe zdaj tu vsega pisat kaj ste si vi trije izmislili, saj nekaj že sami smetite okoli, druga pa trenutno ni važno.
 

DeletedUser

Guest
ja prav imaš..pa se nisem nič zmislu..tud veš da sem to priznal nisem nič skrival..pač si bil na vezi z nofear ..če ti bo lažje nisem sam jaz tako mislu..
kar se pa arturja tiče..pa če me spomin ne vara..kaj češ EMŠO ne medržat za besedo..mislim pa da si ga ti predlagal za odstrel ..ravno zato ker naj bi vohunu..tak da tukaj res ne vidim povezave
 

DeletedUser

Guest
Krump,sem te cenil,kot velikega morda najvecjega igralca stokli so ti vasi,tako da si jih lahk le gledal,zdaj si pa prestopil k njim ne kot legenda kar si bil,ampak kot njihov dvorski norček,zato bodi rajš tiho a ne.

Ne rabim da me ceni nekdo, ki me niti malo ne pozna. Ti pač ni jasno, da nisem nikomur dvorni norček.
Smešno da mi reče naj bom tiho človek, ki obtožuje in zmerja ljudi zaradi spletkarjenja in podle igre a nisi imel niti toliko časti, kot tisti ki jih obtožuješ, pa sploh nima veze koliko je imajo, dokler je več kot črnega za nohtom, da bi vrnil KaraKu račun, ki je bil ukraden ko je pobegnil en igralec. Ne, ti si raje z obema rokama sprejel priložnost in pisaril žaljiva sporočila z tega računa. Upam da me boš po tem odgovoru zaničeval, ker če bi me tak človek cenil potem bi moral dobro premislit kaj delam narobe.

Medtem ko so mi tolkli vasi sem delal precej več kot samo gledal (nauči se prosim uporabljat twstats, ne vem zakaj moram govorit nekaj kar bi si lahko sam pogledal), žal pa na rezervi noben avto ne vozi daleč, sicer boste pa kaj kmalu pogruntali da mam precej velik rezervoar :)

BTW: Tole bo moja zadnja smet v lilyjini temi, sem samo hotel še malo luči posvetit na to kakšen svetnik si, kraje računov pač ne beležijo na twstats, za ostalo pa mislim da bi lahko bilo vsakemu z sposobnostjo razmišljanja in pogledom na twstats jasno da žal večinoma nimaš pojma kaj govoriš
 

DeletedUser

Guest
ja prav imaš..pa se nisem nič zmislu..tud veš da sem to priznal nisem nič skrival..pač si bil na vezi z nofear ..če ti bo lažje nisem sam jaz tako mislu..
kar se pa arturja tiče..pa če me spomin ne vara..kaj češ EMŠO ne medržat za besedo..mislim pa da si ga ti predlagal za odstrel ..ravno zato ker naj bi vohunu..tak da tukaj res ne vidim povezave

Zresni se mungo in si ne izmišljuj z NFjem se se samo 1X po skypu pogovarjal in ti lahko to potrdi tako da nebi o tem. Glede Arthurja pa ima vezo, in ne ker naj bi bil vohun ker je bil vohun(preverjeno).
 

DeletedUser

Guest
lej tega mi pa res ni treba da zdej grem še na osebno raven razčiščevat..čeprav imam te dni ogromno časa..pa nisem tak ..še najmanj da bi tukaj na forumu kakšne malenkosti razčiščeval...jaz si nisem nič izmišljeval..če pa ti tako misliš potem pa živi v tem prepričanju..še enkrat ti povem kar sem ti že v ŠB ..ja sem te sumu da vohuniš za Eow..pa ne samo jaz..pika..
ne vem kaj naj bi se tukaj izmišljeval..nič nisem skrival in tud povedal sem ti..pač sem te sumu..
 

DeletedUser

Guest
lej tega mi pa res ni treba da zdej grem še na osebno raven razčiščevat..čeprav imam te dni ogromno časa..pa nisem tak ..še najmanj da bi tukaj na forumu kakšne malenkosti razčiščeval...jaz si nisem nič izmišljeval..če pa ti tako misliš potem pa živi v tem prepričanju..še enkrat ti povem kar sem ti že v ŠB ..ja sem te sumu da vohuniš za Eow..pa ne samo jaz..pika..
ne vem kaj naj bi se tukaj izmišljeval..nič nisem skrival in tud povedal sem ti..pač sem te sumu..

maš prav da ni treba in tudi nisem imel namena a si se pač vmešal vmes med gospoda veleuma gumica68 in je tako daleč prišlo.

izdajalec ostane izdajalec


g. veleum gumica68 prosim da se ne vtikate v stvari o katerih nimate pojma(no mislim da je to tako ali tako nemogoče, ker bi moral bit potem vseposod tiho).
 

DeletedUser

Guest
ha ha ha, si me pa res nasmejal,,,le tle lahk kaj reces,v plemenu pa se prdnit,ne smes,zato se kar razcivkaj,in spusti sapo,pol vec ne bo časa ,ko flux rece mirno,smotra.
 

DeletedUser

Guest
ha ha ha, si me pa res nasmejal,,,le tle lahk kaj reces,v plemenu pa se prdnit,ne smes,zato se kar razcivkaj,in spusti sapo,pol vec ne bo časa ,ko flux rece mirno,smotra.

come again? Sam to ti povem, bog ti lahko samo pomaga, pa še tisti je na robu odločitve, da obupa nad tabo.
 

DeletedUser

Guest
hvala fantje, hvala. v tej temi sem se pa nasmejal kot že dolgo ne :)

pa,hvala.lily,za,to-temo,saj.je,zelo,poživila!ta?forum!lp atasmrk
 

DeletedUser

Guest
opa,Atek je,prisel,daj povej,mi,kaj lepega.No,kako kaj,dolg si že nisva pisala,ti falotek,sem te tak jezil,da si me zablokiral.
 
Status
Not open for further replies.
Top