Vojna plemen skozi moje oči

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Haj,danes bomo poslali dokaze,moderatorjem,da makkam,napadal in žalil ko je čuval,racun igralca kakor tudi obelix ki je cez vikend cuval račun kose lp

Zahtevam kazen za to!
Jaz sem koordiniral napade iz mojega računa in iz kosaa?
Jaz sem žalil koga iz računa kosaa?

Predstavi mi dokaze v nasprotnem primeru zahtevam kazen!
Ne bom dovolil, da me neka gumica žali oziroma širi neresnice oz. govori nekaj na pamet!
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Haj,danes bomo poslali dokaze,moderatorjem,da makkam,napadal in žalil ko je čuval,racun igralca kakor tudi obelix ki je cez vikend cuval račun kose lp

veliko sreče, priporočam ti da si še nekrat prebereš pravila preden zapravljaš čas od modov.
 

DeletedUser

Guest
gumica68, kaj naj rečem Srček si.

Še tvoji biseri izbire besed ter psovk:
[SPOIL]
gumica68 dne 30.07. ob 09:38
hvala, da si, vzel mummy v svoje pleme v tem tednu smo prgledovali racune fajn racun ima mesana vojska vasi neurejene je tak imela pogoj,da gre iz plemena.Vam,pa res gori pod nogami,da vzamete vsako smet,v pleme.Kako srecni bi bili se le ce bi mi ta pravi prisli k vam z divizijami urejenimi racuni skriptami.lp

gumica68 dne 30.07. ob 10:09
vse pobirajo ta ima slab racun v tem tednu so bili pregledani vsi racuni temeljito vse zapisano kje so cerkve he he mene ma za butla ta smrk pa ja ne ve s kom ima opravka

Ta sporočila je posredoval gumica68.

Highlander dne 30.07. ob 10:14
Ti bom povedal zakaj jemlejo vse te igralce, ker jih je strah, da bomo napadli glavne akterje - paradox, jances, smrk - zato so sedaj povbli kup igralcev iz dela, ki je bolj na našem delu in s tem si bodo pridobili nekaj časa, jaz temu rečem, da so jih vzeli za kanon futer.

To je dokaj normalno v vojni plemen, čeprav je zelo podla poteza tistih, ki to delajo, sem pa to že večkrat doživel tudi na svetovnih servrjih.

Predlagam, da to poveš tudi tem novim, ki gredo v TMP, naj vedo zakaj so jih sprejeli, da ne bodo mislili, da jih bodo suportali z okrepitvami.

gumica68 dne 30.07. ob 10:22
veliko napako si storila sama sebi ne nam

Ta sporočila je posredoval gumica68.


gumica68 dne 30.07. ob 12:25
pojedli te bodo skoda ce tak uzivas v igri sem ti napisal v okroznici da smo ze zdavnaj bili mi vabljeni pa smo zvrnili ker sem vas zascitil ker bi vas morali skupaj ponoblat

gumica68 dne 30.07. ob 12:37
saj se ne gres ti smrk si dela scit z teboj jb te bo pral kako neumno pa orelic a sta mimo vdarla sk0da
[/SPOIL]
Pa še nekaj...
[SPOIL]
gumica68 dne 31.07. ob 02:08
kako kaj izdajalec,ubežnik,brez milosti te bomo tolkli dokler ne bos imel vseh vasi na 300 točk ne rabimo tvojih vasi to bojo pasje utice sam pri sebi bos si govoril proklet naj bo AtaSMrk in dan ko sem zapustil D.F-L jaz bom tvoja nočna mora.Še sa v sanjah bos videl moj bes.ghhr

gumica68 dne 31.07. ob 10:21
dobro jutro ubežnik

gumica68 dne 31.07. ob 12:41


prihajamo si obkoljen zdaj bos pa videl kolk ti bo prasec smrk okrepitev poslal ti pa mumy mata mojo besedo da bosta zbrisana saj me poznas kaj obljubim da obljubo drzim ubeznik in navaden strahopetec si banderas te ze ima oznacenega

gumica68 dne 31.07. ob 13:12
saj se ne ti tu igro koncujes izdajalec

žrebec dne 05.08. ob 01:21
jaz, sem od danes, naprej, tvoja nočna mora lp gumica 68
[/SPOIL]

p.s.: Oprosti lily, ker smetim tvojo temo, ampak sem mogel. Še enkrat Oprosti.
 

DeletedUser

Guest
dokazi za makkam so ,bili poslani ,že pred.enim tednom.

Kdaj pa bodo poslani dokazi zame?
Predstavi jih prosim, lahko tudi na forumu tukaj.
Dokaži, da sem koordiniral napade!
Dokaži, da sem komur koli poslal mail iz računa kosaa, v katerem je bila neprimerna vsebina oz. v katerem sem kogarkoli žalil!
Na pamet govoriš nekaj, kdo je kdaj koga čuval!
 

DeletedUser

Guest
Nevem kaj zdej tukaj vmešavate vse navprek, da se ne bo zgodilo, da boste vmešavali JB kaj v tole, pa res je že off topic...
Nevem Lily je lepo napisala pa tukaj vsi dokazujejo nasprotno... :D
 

DeletedUser

Guest
nimas, pravice niti braniti vas,in ti si premikal kosino vojsko kot cuvaj.
 

DeletedUser

Guest
Dejan pust, s tem človekom se je pa še najmanj vredno ubadat.
 

DeletedUser

Guest
nimas, pravice niti braniti vas,in ti si premikal kosino vojsko kot cuvaj.

In katero pravilo sem kršil s tem, ko sem čuval račun ter ga branil v času, ko je bil lastnik odsoten?

Dejan pust, s tem človekom se je pa še najmanj vredno ubadat.

To sem še moral vprašati ;)
Me res zanima katero pravilo prepoveduje, da bi branil račun, ki ga čuvaš.
 

DeletedUser

Guest
In katero pravilo sem kršil s tem, ko sem čuval račun ter ga branil v času, ko je bil lastnik odsoten?



To sem še moral vprašati ;)
Me res zanima katero pravilo prepoveduje, da bi branil račun, ki ga čuvaš.

dejan saj pa veš da ima on posebna pravila.....
 

DeletedUser

Guest
Glej Ata, kar smo do sedaj videli, je že vse mogoče...
Ne bi me presenetlo, da bi šli nekateri brisat račune za protest.
Wem pa, da ti ne bi bilo prijetno, da bi nekdo tak video naredil proti vam...
Mene osebno video ne moti, ravno nasprotno, pohvalno, da nekdo rad zbada druge in dokaže podrejanje plemenu... :D

kaj je smrkec,pa ja ne znas,kaj druga,kot noblat svoje,a si osvojil morda,kako celino jaz sem K66 ti pa nič le rit si ščitš z člani drugih plemen,ki jh novačiš lp
 

DeletedUser

Guest
Ja vem zato pa sem zbrisal...
Sem mislil, da si napisal smrkovc...
 

DeletedUser

Guest
kaj je smrkec,pa ja ne znas,kaj druga,kot noblat svoje,a si osvojil morda,kako celino jaz sem K66 ti pa nič le rit si ščitš z člani drugih plemen,ki jh novačiš lp

Gumica
http://si.twstats.com/si1/index.php...&pn=-1&type=gain&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

Ata
http://si.twstats.com/si1/index.php...&pn=-1&type=gain&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=

Pri tebi gumica je okoli 50% barb vasi in internega tak da nebi zdaj nekaj tu. Ata je 1000X boljši igralec od tebe in te poje za za zajtrk, pa še to 2taka kot si ti zraven lahko.
 

DeletedUser

Guest
Še,enkrat oprosti,mali smrkeca sem mislil,kar pa sem napisal je živa resnica,žal smilijo se mi,igralci,ki nasedajo temu maminem sinčku.
 

DeletedUser

Guest
Še,enkrat oprosti,mali smrkeca sem mislil,kar pa sem napisal je živa resnica,žal smilijo se mi,igralci,ki nasedajo temu maminem sinčku.

nam se pa ti smiliš, neskrbi saj obstaja pomoč za primerke kot si ti, čeprav si že tam na limitu pomoči.
 

DeletedUser

Guest
Nevem, zakaj debatirate kdo je boljši...
Itak ne bo nobeden od vas na koncu osvojil sveta!
Lahko vam povem veselo, da ga bo nekdo ta 3...
Zato se ne primerjajte pa žalit pa nevem kaj še.
 

DeletedUser

Guest
Še,enkrat oprosti,mali smrkeca sem mislil,kar pa sem napisal je živa resnica,žal smilijo se mi,igralci,ki nasedajo temu maminem sinčku.

Prosim preberi si še enkrat post od bosko28 oz. lily.


Na to pa mi prosim odgovori:
In katero pravilo sem kršil s tem, ko sem čuval račun ter ga branil v času, ko je bil lastnik odsoten?
 

DeletedUser

Guest
hy,nisem babja,čenča,ampak sem povedal,svoje mnenje,o tmp sicer pa tak ni kaj za povedat,uničili so ,šarm te igre z spletkami,lažmi škoda igralcev ki so z 200 vasmi prestopli k njim Smrk se pa s tem,hvali halo z drugimi se hvali,to je sramota za ta svet,zato bo več kot 500 vasi na K66 BARBAROV.
 
Status
Not open for further replies.
Top