Vojna plemen skozi moje oči

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
opa,Atek je,prisel,daj povej,mi,kaj lepega.No,kako kaj,dolg si že nisva pisala,ti falotek,sem te tak jezil,da si me zablokiral.

Res je. Držim se pravila: don't mess with an idiot, he'll drag you his level and beat you with experience. Zato sem raje preprečil lastni poraz in te blokiral ko sem bil še na varnem...
 

DeletedUser

Guest
povej,mi katero,vas,hoces,od mene,jo bom spraznil,da ne boš imel,veliko izgub,aja barbari ne vracajo udarcev.

krump, a ti ze rastejo kovačije.Da bos lahk kakega,vojaka naredil.

Ata,si že najdel,mojga vohuna med svojimi,da ti,pomagam ni en,jih je več.
 

DeletedUser

Guest
pa igram pol leta tle,v 3 mesecih osvojil celino,kaj pa on,le svoje člane je noblal,ki so se mu upirali,zato ima mal,statistiko boljso.uh
 

DeletedUser

Guest
pa igram pol leta tle,v 3 mesecih osvojil celino,kaj pa on,le svoje člane je noblal,ki so se mu upirali,zato ima mal,statistiko boljso.uh

idi nazaj eno ali 2 strani in klikni na linke, pa si poglej tvojo in njegovo. Medtem ko ma on več kot 50% sovražnikovih vasi imaš ti več kot 50% barb vasi in internega tako da nebi o tem kdo je svoje člane noblal. Glede osvojil celino pa z noblanjem barbarskih vasi in vasi članov ni tako težko delo, poleg tega je pa druga obdržat to, kar ti nisi nilkoli imel šanse ker si eden izmed največjih noobov na .si če ne največji.

Dalje pa se nemislim ukvarjat z tabo.
 

DeletedUser

Guest
ti,pa ritoliznik,a ne psst lepo,se obnašaj,da te ne ponoblajo.
 

DeletedUser

Guest
ti,pa ritoliznik,a ne psst lepo,se obnašaj,da te ne ponoblajo.

ni TMP D.F-L z tako zanič vodjami kot si ti. Če ti to delaš še ne pomeni da drugi. O tistem prvem pa sploh nebi, ker je brezveze komentirat jaz samo resnico povem.

To je zadnji post danes namenjen tebi.
 

DeletedUser

Guest
pazi,da ne povem,kaj več o tebi,mhm.So resne stvari,ki bi atija zanimale.
 

DeletedUser

Guest
kaj je zdaj,a si ne bomo pisali sem,preračunal da bo do zadaj 625 barbarskih vasi smrk ironman te pusti pozdravit,,žal mu je,da ti ne more poslat,nuke vedi ko bomo brisali,račune pride na tebe cca 500 nukov,vidiš kako,sem pošten ,da ti povem,da si narediš bunker.
 

DeletedUser

Guest
gumica, za svoja leta bi pa lahko malo bol pametnejše komentarje pisal!! Pišeš kakor nek 13 letnik :S
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Mislim, da je bilo dovolj. Ponovno ste dokazali, da ne morete brez kreganja, ki ga eni kar naprej iščete. Lily je zelo lepo napisala in s tem ste ji pokazali popolno nespoštovanje v njeni temi.

Želim vam lep preostanek dneva in uživajte v igri še naprej.

Lep pozdrav,
Grobi
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Vsi, ki ste smetili to temo za politična obračunavanja, si še enkrat preberite originalni post, in se zamislite.
Novopečeni mamici pa ČESTITKE!! ;D
 
Status
Not open for further replies.
Top