Vojne na s7

DeletedUser

Guest
hmm da rzložim
prej smo bili z JA zavezniki potem smo danes zvedli da so nas dali za sovražnike
nimamo nobene vojne z njimi
ampak samo za sovražnike jih imamo
 

DeletedUser

Guest
Ce imate vi njih pod sovrznike pa oni vas, kaj to pomen ? da ste zavezniki ?
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ce imate vi njih pod sovrznike pa oni vas, kaj to pomen ? da ste zavezniki ?

Pa sem ravno spisal vodič po forumu, zgleda da bi moral dati definicijo sovražnika in zaveznika... Ah, nekaj se pa morejo tudi na lastni koži naučit, drugače bi bilo preveč enostavno.
 

DeletedUser

Guest
da bo jasno, z NR smo imeli NNP, ki pa ga je prekršil njihov član z napadom na našega, torej smo jih , dali z NNP, vojne ni bilo napovedane, imamo pa vojno z Ano., ker je njihov član znoblal našega in to je pa že stvar za katero se napove vojno, NR se pa je potem vmešala, vrjetno zato, ker mislijo da je potrebno ubijalca rešit :eek:,
 

DeletedUser

Guest
haha, vas so pa imeli NR pod zaveznike :D:D

Še eden fail od mnogih od plemena NR.
 

DeletedUser

Guest
Lahko ti jaz razložim ker makkam bi ti lahko še kej več povedal:


-noobi
-noobi:)
-kao profiji pa jokajo zarad napadov..................................................................................................
-polovica jih je neaktivnih itd.
 

DeletedUser

Guest
haha, vas so pa imeli NR pod zaveznike :D:D

Še eden fail od mnogih od plemena NR.

ja jaz sem mislil , da imajo zavezniki, med sabo kakšne stike, skupni forum ali pa skyp sobo, če so zavezniki se nekaj dela skupaj, imeli so vrjetno zavezništvo prej z apo ki pa je prenehal obstajat z združitvijo in z novim plemenom JA, je pa res da se stara zavezništva. če novo pleme na osnovi starega profila spreminja, ne izbrišejo, kar bi bilo morda tudi potrebno malce poštudirat pri novih verzijah plemen, da ko pleme spremeni oznake in imena, da se diplomacija avtomatsko zbriše, tudi pri drugih plemenih in naj novo pleme to na novo uredi.
 

DeletedUser

Guest
Lahko ti jaz razložim ker makkam bi ti lahko še kej več povedal:


-noobi
-noobi:)
-kao profiji pa jokajo zarad napadov..................................................................................................
-polovica jih je neaktivnih itd.

trenutno so samo aktivni in ni nobenega neaktivnega (se)

Stike pa majo.sam z vami jih niso meli.so ze kej vedli da ni glih use OK ce majo skupn forum z vami.Zdaj pa ko je vojna pa ga itk nebo.lol:D:D
 

d00men

Member
Reaction score
0
Poslano 16.07.11 15:05:04
Pleme The Kingdom Of Heaven Prime je plemenu Death Is Coming Eventually napovedalo vojno!

Ime vojne: 1

Pojasnilo:
ka vas briga


p.s. - samo postam stats., komentare prepuščam vam :)

jst mam vojno z vsemi.hah.Me briga.KOH je samo plemen in jaz sem zmagovalec.

trenutno so samo aktivni in ni nobenega neaktivnega (se)

Stike pa majo.sam z vami jih niso meli.so ze kej vedli da ni glih use OK ce majo skupn forum z vami.Zdaj pa ko je vojna pa ga itk nebo.lol:D:D

tudi nikoli ne bo nobenega neaktivnega.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
da bo jasno, z NR smo imeli NNP, ki pa ga je prekršil njihov član z napadom na našega, torej smo jih , dali z NNP, vojne ni bilo napovedane, imamo pa vojno z Ano., ker je njihov član znoblal našega in to je pa že stvar za katero se napove vojno, NR se pa je potem vmešala, vrjetno zato, ker mislijo da je potrebno ubijalca rešit :eek:,

Veš črtomir nisem jaz ti, da bi me morali drugi reševat. Način rekrutiranja ~JA~ je da te prvo skavtajo, potem pa ti pošljejo povabilo (brez da bi se prej pozanimali če te sploh zanima ali ne) kajne črtomir? A se prepoznaš?

zkj pa?
sej ma prov

ker je hujši od nooba.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kaj se sploh tebe tiče kako oni rekrutirajo?

če bi bil boljši igralec bi mogoče še se celo čudil ob taki izjavi:rolleyes:

Torej da ti razložim:
A: Način rekrutiranja pove zelo veliko o tem kakšni igralci so v plemenu
B: Način rekrutiranja pove veliko o vodstvu plemena in pa
C: Pove ti če je oseba ki te vabi dober igralec ali navaden noob(kot je črtomirjev primer)
 

LiverpoolM

Member
Reaction score
0
Ja in kaj se tebe to tiče? Pač nisem mel več volje do igranja ker mi je ratalo dolgočasno. Sploh ne vem kaj imajo moje točke veze z rekrutiranjem? Nimaš nč druzga za rečt pol pa kr neki tretga vn vržeš...
 

LiverpoolM

Member
Reaction score
0
Ja in kaj se tebe to tiče? Pač nisem mel več volje do igranja ker mi je ratalo dolgočasno. Sploh ne vem kaj imajo moje točke veze z rekrutiranjem? Nimaš nč druzga za rečt pol pa kr neki tretga vn vržeš...

Kaj se potem tebe tiče svet 4 kamor stalno vtikaš svoj nos pa sploh ne igraš na njemu. Pa s3?
 

DeletedUser

Guest
a mors to usako minuto ponavlat? :)
a nemors to napisat v ENEM postu
 
Top