Vojne na s7

DeletedUser

Guest
a mors to usako minuto ponavlat? :)
a nemors to napisat v ENEM postu

če neve kam bi drugam vtikoval nos. Oz. je kot pokvarjena gramofonska plošča, druga očitno neve povedat.

Kaj se potem tebe tiče svet 4 kamor stalno vtikaš svoj nos pa sploh ne igraš na njemu. Pa s3?

Kam jaz vtikam svoj nos se tebe nič ne tiče, sicer pa glede na to da sem na obeh svetovih dosegel veliko več od tebe preden sem pustil, bi rekel da se me tiče več kot pa tebe.
 

LiverpoolM

Member
Reaction score
0
če neve kam bi drugam vtikoval nos. Oz. je kot pokvarjena gramofonska plošča, druga očitno neve povedat.



Kam jaz vtikam svoj nos se tebe nič ne tiče, sicer pa glede na to da sem na obeh svetovih dosegel veliko več od tebe preden sem pustil, bi rekel da se me tiče več kot pa tebe.

Potem se tudi tebe ne tiče kam ga vtikam jaz. Boli me kurac kaj si ti dosegel v preteklosti.Mene zanima sedanjost...
 

DeletedUser

Guest
Potem se tudi tebe ne tiče kam ga vtikam jaz. Boli me kurac kaj si ti dosegel v preteklosti.Mene zanima sedanjost...

če še nisi opazil, si tvoje izjave nasprotujejo. Bdw: primejaj preteklost in sedanjost koliko hočeš, še vedno sem dosegel veliko več od tebe, tako v preteklosti, kot sedanjosti.
PS: Drugače pa se nemislim s tabo ukvarjat več, saj se mi ne zdi vredno časa.
 
Last edited by a moderator:

LiverpoolM

Member
Reaction score
0
V sedanjosti se žal nemoreva primerjati ker ne igrava na istih svetovih...
Drugače pa že sam vem da v svoji vp zgodovini nisem dosegel nič..
 

DeletedUser

Guest
če neve kam bi drugam vtikoval nos. Oz. je kot pokvarjena gramofonska plošča, druga očitno neve povedat.



Kam jaz vtikam svoj nos se tebe nič ne tiče, sicer pa glede na to da sem na obeh svetovih dosegel veliko več od tebe preden sem pustil, bi rekel da se me tiče več kot pa tebe.

Torej ti lahko komentiras kako drugi vtikavajo nosove in kam, o tem kam ti vtikas svoj nos pa se njega nic ne tice?


pa ze eno leto si na forumu
:rolleyes:

a ni tko da kletvice niso dovoljene?

A ti ves kako se zbrise post?

če še nisi opazil, si tvoje izjave nasprotujejo. Bdw: primejaj preteklost in sedanjost koliko hočeš, še vedno sem dosegel veliko več od tebe, tako v preteklosti, kot sedanjosti.
PS: Drugače pa se nemislim s tabo ukvarjat več, saj se mi ne zdi vredno časa.

Pod prvim quotom imas dovolj o nasprotovanju izjav.


Torej teme nisem kliknil zato da pac komentiram nek pateticen offtopic ampak me dejansko zanima stanje vojn na svetu 7.

Zanima me kako jih kaj komentirate in sedaj ko sem se vrnil na VP me kot prvo zanima kdo jih sploh ima kaj. Nekaj stvari mi je sicer ze jasnih.
 

DeletedUser

Guest
Torej ti lahko komentiras kako drugi vtikavajo nosove in kam, o tem kam ti vtikas svoj nos pa se njega nic ne tice?




A ti ves kako se zbrise post?



Pod prvim quotom imas dovolj o nasprotovanju izjav.


Torej teme nisem kliknil zato da pac komentiram nek pateticen offtopic ampak me dejansko zanima stanje vojn na svetu 7.

Zanima me kako jih kaj komentirate in sedaj ko sem se vrnil na VP me kot prvo zanima kdo jih sploh ima kaj. Nekaj stvari mi je sicer ze jasnih.


Ja vem kako se zbrise
 

DeletedUser

Guest
Potem pa veckrat uporabljaj to funkcijo ker tvoji komentarji (skozi opazovanje) najveckrat ne doprinesejo nic uporabnega oziroma vprasajo po ocitnem veckrat.

Tako kot zdajle recimo dokazovanje necesa kar je v tej temi irelevantno, kot par postov ze poprej, namesto da bi morda se potrudil in ob svojih potrebah poiskusil se malo napeljati na topic ali kaj podobnega, saj ves, koristnega.

Nekaj takega kot bom seda jaz:

Kar se mojega prejsnjega posta tice, bom konkretnejsi: Zanima me ce je kaj vojn med top 5 plemeni? (za svoje sicer vem)
 

DeletedUser

Guest
Potem pa veckrat uporabljaj to funkcijo ker tvoji komentarji (skozi opazovanje) najveckrat ne doprinesejo nic uporabnega oziroma vprasajo po ocitnem veckrat.

Tako kot zdajle recimo dokazovanje necesa kar je v tej temi irelevantno, kot par postov ze poprej, namesto da bi morda se potrudil in ob svojih potrebah poiskusil se malo napeljati na topic ali kaj podobnega, saj ves, koristnega.

Nekaj takega kot bom seda jaz:

Kar se mojega prejsnjega posta tice, bom konkretnejsi: Zanima me ce je kaj vojn med top 5 plemeni? (za svoje sicer vem)

Ja ena vojna za katero jst vem je vojne med NR in JA
 

DeletedUser

Guest
Potem pa veckrat uporabljaj to funkcijo ker tvoji komentarji (skozi opazovanje) najveckrat ne doprinesejo nic uporabnega oziroma vprasajo po ocitnem veckrat.

Tako kot zdajle recimo dokazovanje necesa kar je v tej temi irelevantno, kot par postov ze poprej, namesto da bi morda se potrudil in ob svojih potrebah poiskusil se malo napeljati na topic ali kaj podobnega, saj ves, koristnega.

Nekaj takega kot bom seda jaz:

Kar se mojega prejsnjega posta tice, bom konkretnejsi: Zanima me ce je kaj vojn med top 5 plemeni? (za svoje sicer vem)

a tvoji pa gospod noob ki se hvali po forumu da je #1, medtem ko je multi. Ti pa koristnost je enako kot če bi to rekel calimero. Glede vojn pa če bi pogledal malo po forumu od si7 bi vedel. Glede tega kam jaz vtikavam nos pa se nikogar razen modov ne tiče, še najmanj pa tebe ali katerega drugega nooba.
 

DeletedUser

Guest
...gospod...

Prav imas, zate sem verjetno gospod, kar se tice manir in verjetno se kaksne stvari. Sem kar izvzel iz konteksta, tako kot to rad pocnes ti. ;)

In ne, na forumu nisem zasledil prav veliko vojn. Tiste, ki sem jih zasledil, obstajajo ze dolgo, ali pa ze dolgo ne. In verjetno je ze kaksna nova, kolikor poznam razmere , bi morala bit.

In se o multijih: Nobenega od domnevnih racunov ne igram vec. Povem pa vam komot da igram drug racun in garantiram da bo zadnji, ki ga bom igral na si7. Je pa zanimivo koliko igralcev so zamenjali ti domnevni "moji" racuni.
 

DeletedUser

Guest
sevede so vojne vojn je dost sam ne vem več ketare in koliko sem se bolj posvetil igranju na angleškem serverju
 

DeletedUser

Guest
AIE / GK


Lastno pleme (AIE)
Osvojene vasi 15 ,
Porast točk 39.263 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu 214.996 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v obrambi 119.899

Nasprotnik (GK)
Osvojene vasi 1 ,
Porast točk 2.912 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu 108.875 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v obrambi 224.991


Razlika
Osvojene vasi 14
Porast točk 36.351
Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu 106.121
Lestvica premaganih nasprotnikov v obrambi -105.092​
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
AIE / GK


Lastno pleme (AIE)
Osvojene vasi 15 ,
Porast točk 39.263 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu 214.996 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v obrambi 119.899

Nasprotnik (GK)
Osvojene vasi 1 ,
Porast točk 2.912 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu 108.875 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v obrambi 224.991


Razlika
Osvojene vasi 14
Porast točk 36.351
Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu 106.121
Lestvica premaganih nasprotnikov v obrambi -105.092​




Sam lepo statistiko kažeš kaj?:D

Pejt na Tw stats in daj War stats in KOH vs AIE:)

:p
 

DeletedUser

Guest
AIE / GK


Lastno pleme (AIE)
Osvojene vasi 15 ,
Porast točk 39.263 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu 214.996 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v obrambi 119.899

Nasprotnik (GK)
Osvojene vasi 1 ,
Porast točk 2.912 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu 108.875 ,
Lestvica premaganih nasprotnikov v obrambi 224.991


Razlika
Osvojene vasi 14
Porast točk 36.351
Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu 106.121
Lestvica premaganih nasprotnikov v obrambi -105.092​

Sam AIE je ZMAGALO
 
Top