Vojne na svetu 4

Jorg

New Member
Reaction score
0
EOW je že od vsega začetka farsa in pleme, ki so si ga od vsega začetka podajali vsi kot so si zaželeli - verjetno je njihovo vodstvo nesposobno. SPQR pa ne zna zmagati kljub očitni prevladi in se bo blamiral s prebežniki iz EOW in tako morda končno zaključil ta svet. Tudi če bodo vsi iz EOW prebežali, bodo v SPQR razmišljali o tem, da morda povabijo še koga od inkoh v t.i. elito, da ja ne bi bilo treba pokazati tega njihovega silovitega znanja na bojišču. Seveda, so izjeme v SPQR ki vedo kako se igra, ampak ti očitno nimajo besede pri tej blamaži sprejemanja prebežnikov, da ne rečem strahopetcev, v SPQR. Miki, grega, matic, vili in vaši duali, če jih imaste - same ritke in nesposobneži...:D
 

DeletedUser

Guest
Elita je v Inkohu. V spqr-ju pa ste večinoma ponoblane in prodane duše.

Oz. odvisno kako se interpretira elito. Če so elita igralci, ki so se ob prvih napadih prestrašli in prešli k vam ali če so elita igralci, ki se od štarta ne upajo predstaviti s pravo identiteto, ampak čakajo da vidijo, ali bo pleme zrastlo ali ne in če ne zraste hop na drug server, če pa zraste se pa prične samooklicevanje vsemogočnih. Če je tako, potem ste mogoče res elita. Zame pa so elita igralci, ki jih ni pleme naredilo velike ampak so igralci pleme naredili veliko. To je velika razlika. Elita so zame igralci, ki so od prvega dne na svojih nogah, se bojujejo iz dneva v dan, ki se ne in se niso šlepali, ki pomagajo drug drugemu in zaradi katerih pleme dobiva svoj sijaj in človeški obraz. In to, ponavljam, je InKoH, spqr pa je vse nasprtotje tega.


Predlagam, da se ob koncu s4 prav tako kot ob koncu s3 (Hall of Fame) objavi Hall of Shame za vse igralce SPQR, tako, da mi zvesti svojim plemenom ne bomo naredili kake usodne napake in na kakem novem serverju povabili kakega nooba iz SPQR. To bi bila res katastrofa :eek:

SPQR. elita??? Pa kaj še, potem bi bila pravzaprav vsa plemena na slo serverjih "elitna", ker amaterjev je ogromno.
Skratka precej umazano igro igrate.. Mene bi bilo sram, da bi bil del tega plemena. Verjetno bi raje zapustil pleme in končal svet kot bil v SPQR.
 
Last edited by a moderator:

Jorg

New Member
Reaction score
0
ja res, takšen sloves se je že prijel SPQR, ampak nekako bi lahko vseeno to omilili, nekaj igralcev imajo dobrih, to je potrebno priznati, vodstvo pa ne vem - to kar zdaj delajo, je čisto mimo in če je to edina pot do njihove zmage, potem večina res ne igra ampak se igra :D
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Jaz sem že davnega februarja, ko smo še sneg kidali, zapravljal premium točke, ker sem bil prepričan, da se svet končuje. Če bi znali, bi lahko takrat zaključili. Ker pa zgleda ne znajo oz. so se ušteli ko so ocenjevali nasprotnika, je pa potrebno točke nabirati drugače in sicer z novačenjem vsega kar na drevo ali pa v vodo ne pobegne. In ker 90% igralcev nima poguma in dostojanstva, je novačenje pretirano lahko in spqr raste v točkah kot mozolji pri pubertetnikih. Na koncu pa bodo ti igralci zmagali in se oklicali za elito, čeprav še sekire na znajo dobro za štil prijeti. Seveda ima spqr peščico dobrih igralcev, temu ne oporekam in če bi imeli še jajca kot se spodobi, bi pometali vso to nesnago iz plemena, ker ti igralci si resnično ne zaslužijo zmage. Ampak očitno bo na sv4 zmagala manipulativna "elita" z čredo ovac, ki jim nosijo točke in ne igralci, ki bi si zmago priborili, kot se zagre.
 

DeletedUser

Guest
pa bi jih ven pometali iz plemena, a ne? Lahko pa bi šel kam drugam kot ravno k tvojemu dosedanjemu najhujšemu nasprotniku in se še naprej boril...Koliko slišim, si se ravno ti najbolj šlepal, seveda ne edini, ampak vsi amaterji, ki se bojite izgubiti kakšno vasico ali dve :D in zbežite...pravi tribe mate, ni kaj...


Hehe, jaz da bi se kdaj slepal?
Tega pac nebos nkoli dozivel iz moje strani.
 

DeletedUser

Guest
Eh brezveze je. Preprican sem, da se mnogi igralci iz spqr-ja ne strinjajo s temi prestopi ampak kaj, calimerotu ze nebo nihce oporekal. Glede tega da mi igralci eowa pisejo (grega), da jaz ne razumem zakaj se gre, da se tu gre za dostojanstvo (najvecji fail) in da jim pleme ni sledilo pa tako dalje in naprej je sama bedarija. (grega mogoče sem pa res preneumen da bi razumel, pač vsi nismo pametni tko. )Jaz osebno ce mi pleme nebi sledilo in ce bi res pac moral iz plemena, bi sel ven, toda nikakor ne v sovražno pleme, magari bi ostal cisto sam in bi pac končal.

Toda mislim, da vse kar pisemo je brezveze, SPQR ima pac "special" politiko in ce jim je vsec naj jim je. Zame so edine osebe, ki jih spoštujem v spqr, harli, mago, sm0ki, dedeky pa se bi se mogoce nasel kateri, ostali pa niso omembe vredni.

Lp
 

Jorg

New Member
Reaction score
0
Hehe, jaz da bi se kdaj slepal?
Tega pac nebos nkoli dozivel iz moje strani.

da ne? Sej v bistvu ni nič narobe s tem, da se šlepaš. Ne kršiš nobenih pravil, tako da tehnično si skladen s pravili. "EOW forever", bravo gregec. Pravzaprav ti ni kaj očitati, si pač igralec brez svojega pravega jaza in si pač pokazal iz kakšnega testa si - po domače bi človek temu rekel "velike lape so te in to je vse", pa ne samo tebe, tudi matiček iz veleja se je hudo hudo pametno oglašal na forumu, sem ga vzel kot pravega profija :D Zdaj pa ta blamaža...

In za vse vas prebežnike sem že dolgo časa nazaj napovedal, da ste strahopetci, in tudi to je drža - sicer sramotna, ampak otrokom se odpusti.... Ni pa razumeti vodstva SPQR, ki svojo morebitno končno zmago ogrozijo na tako blesav način. SPQR -vržite jih ven in znoblajte, da dobite vsaj malo verodostojnosti v tej igri. Morda pa se še vedno preveč bojite za svoje vasi in ne upate?!?
 

DeletedUser

Guest
Kakorkoli že odločitve o sprejemu igralcev je sprejelo vodstvo. Kakšno je bilo moje stališče pred sprejemom ve tudi grega ampak mi ni žal, da smo ga sprejeli medse. Kakorkoli že o tem ni odločal calimero, pač pa malo več igralcev. Kogarkoli bomo sprejeli v pleme je naša stvar. Ti boš govoril o verodostojnosti, kekec. Da smo ogrozili zmago pa je še ena smešna izjava pri tvojih komentarjih. Vse preveč je hinavščine predvsem pa jezičke sučejo tisti, ki niso imeli na s4 nobenega vpliva oz. ga na Vp sploh nikoli ne bodo imeli.

Po forumu piše tudi igralec, ki brani Inkoh dobil pa sem njegovo prošnjo za prestop. Sramota.


...
 

DeletedUser

Guest
da ne? Sej v bistvu ni nič narobe s tem, da se šlepaš. Ne kršiš nobenih pravil, tako da tehnično si skladen s pravili. "EOW forever", bravo gregec. Pravzaprav ti ni kaj očitati, si pač igralec brez svojega pravega jaza in si pač pokazal iz kakšnega testa si - po domače bi človek temu rekel "velike lape so te in to je vse", pa ne samo tebe, tudi matiček iz veleja se je hudo hudo pametno oglašal na forumu, sem ga vzel kot pravega profija :D Zdaj pa ta blamaža...

In za vse vas prebežnike sem že dolgo časa nazaj napovedal, da ste strahopetci, in tudi to je drža - sicer sramotna, ampak otrokom se odpusti.... Ni pa razumeti vodstva SPQR, ki svojo morebitno končno zmago ogrozijo na tako blesav način. SPQR -vržite jih ven in znoblajte, da dobite vsaj malo verodostojnosti v tej igri. Morda pa se še vedno preveč bojite za svoje vasi in ne upate?!?


Ajde nobek povej nik na s4, ce si tak glasn predvidevam, da ga igras?
Ce poves nik bos vido kak se nobla.
 

DeletedUser

Guest
Potem ga pa imenuj. sicer pa je men vseen, okrog 6 - 7 igralcev obstaja v inkohu, ki jim popolnoma zaupam in vem da ne bodo prestopili, za ostale mi je vseen

Lp

Grega prosim te, da nebodi sedaj glasen, glasen bi bil pred 1 tednom
 
Last edited by a moderator:

Jorg

New Member
Reaction score
0
Kakorkoli že odločitve o sprejemu igralcev je sprejelo vodstvo. Kakšno je bilo moje stališče pred sprejemom ve tudi grega ampak mi ni žal, da smo ga sprejeli medse. Kakorkoli že o tem ni odločal calimero, pač pa malo več igralcev. Kogarkoli bomo sprejeli v pleme je naša stvar. Ti boš govoril o verodostojnosti, kekec. Da smo ogrozili zmago pa je še ena smešna izjava pri tvojih komentarjih. Vse preveč je hinavščine predvsem pa jezičke sučejo tisti, ki niso imeli na s4 nobenega vpliva oz. ga na Vp sploh nikoli ne bodo imeli.

Po forumu piše tudi igralec, ki brani Inkoh dobil pa sem njegovo prošnjo za prestop. Sramota.


...

Kot sem predvideval, same "legende" v vodstvu. Zate pa tudi, gliha, verjamem da si zelo "načelen" človek. Še en igralec za "Hall of shame". Seveda je vaša stvar koga boste sprejeli, če boš naslednjič pazljivo bral, ne boš nikjer našel tega očitka. Tvoj vpliv?!? Sej res, "načelno" igranje je tvoja vrlina...:D Romantična duša, zelo sem vesel, da sta se z gregijem našla...

Glede inkoha - edina sramota ste vi, ti očitno še posebej izstopaš, ko na zelo neroden način zlorabljaš private maile za svojo nesposobnost argumetiranja tu na forumu. Ali samo temo spreminjaš, gliha?

Tisto glede zmage in ogroženosti - sem vseeno upal, da boš razumel. Ni vsaka zmaga zmaga. Morda naslednjič premisliš, preden komentiraš, da ne boš čisto padel...
 
Last edited:

Jorg

New Member
Reaction score
0
Ajde nobek povej nik na s4, ce si tak glasn predvidevam, da ga igras?
Ce poves nik bos vido kak se nobla.

In zdaj k tebi, junak naš...Ta tvoj post je tipičen komentar nekoga, ki se mora braniti pred očitki z neumnostmi. Še dobro, da mi ne groziš, kot si hotel že obračunavati s calimerotom, tvojim novih sugar dadyem :D. A rita že kaj peče??

Sicer pa, kako kaj vojne na S4? Kdo zmaguje? :D

ps: sorry za double post....
 

DeletedUser

Guest
Romantična duša, zelo sem vesel, da sta se z gregijem našla...

Nama zavidas a? ;)
Tebe tudi lahko sprejmeva med sebe, z nobli. ;)

Drugace pa nikoli ne grozim, tisto kar sem mel z calimerom, je blo nekaj drugega.
 

Jorg

New Member
Reaction score
0
Nama zavidas a? ;)
Tebe tudi lahko sprejmeva med sebe, z nobli. ;)

Drugace pa nikoli ne grozim, tisto kar sem mel z calimerom, je blo nekaj drugega.

Gregec, nisem jaz ti. A zavidal si SPQR? No sej se mi je zdelo, da bo zraven strahu pred noblanje še kaj takšnega, da zapustiš svoje dosedanje prepričanje - eow forever - in še katero tvojo globoko izjavo bi našel -in šibneš drugam...

Ti pa verjamem glede groženj - jih nisi niti sposoben napisati, kaj šele, da bi jih uresničil...In seveda je bilo tisto s calimerotom nekaj drugega, in da, s temi komentarji delaš odličen vtis....Le tako naprej Gregi :D

ps: morda se tej debati pridružijo še ostali strahopetci iz tvojega - EOW forever - sam ne boš zmogel teh komentarjev...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ce ne igras si4, se rjae ne glasi... Ce pa igras pa mi samo nik povej, da te vidim kak si dober te ko si tezka elita.
In sem Grega ne noben gregi kot ti navajas. Tak, da se drzi mojega orginalnega imena!
 

Jorg

New Member
Reaction score
0
Ce ne igras si4, se rjae ne glasi... Ce pa igras pa mi samo nik povej, da te vidim kak si dober te ko si tezka elita.
In sem Grega ne noben gregi kot ti navajas. Tak, da se drzi mojega orginalnega imena!

ufff, same grožnje so te. Daj probaj napisati kak argument glede mojih očitkov. Da vidim če znaš :confused:..

Morda pa je zadeva vseeno globlja in boš svojemu - EOW forever - pomagal na drug način?? Tudi to bi bila opcija, samo vas je malo preveč pobegnilo, tako da ta teza verjetno pade...
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Zdi se mi, da prestopniki pozabljajo najpomebnejšo stvar in sicer to, da po zmagi tudi pleme spqr več ne bo obstojalo. Namreč, če bi se tega zavedali bi hitro ugotovili, da je vseeno kje si, ni pa vseeno kako do tja prideš. Zdaj pa se dogaja ravno obratno. Kot da je najpomembneje da si v plemenu spqr, ker kaj? Kaj bo tam? Boste doživeli nekakšen grupni klimaks? Vam bo zmaga prinesla kakšne sadove? Boste si delili zemljo ali kaj? Nič od tega ne bo, samo rdeči gumbek "Register" in vse jovo na novo. To bo ta pričakovani orgazem, ki ga si ga vneto želite doživeti pod okriljem plemena spqr. Mislim, da bo glavno razočaranje za vas šele prišlo. Nekateri že pol leta vemo, kakšen bo konec, pa se kljub temu nismo, se ne, in se ne bomo dali. Ker ravno to je bistvo igre, ki se ji reče VOJNA plemen, ne pa monopoli z igralci. Kaj če zdaj vsi razpustimo vsa plemena in ostane samo spqr? Kaj bo potem? Drkanje na roko, ko boste videli, da se po kliku na prijava več ne pokaže gumbek "Svet 4"? No, pa veselo masturbiranje na njega dan.
 

Jorg

New Member
Reaction score
0
CM, prestopniki ne pozabljajo. Zakaj?
1.) Ker ne razmišljajo ali/in
2.) Ker je njiihva načelnost/drža enaka nič, oziroma gre v minus

Je pa res, da ne bodo nikoli pozabljeni :D

Ta "Hall of shame" res ni slaba ideja, zamisli da ga imaš v plemenu, malega izdajalca, pa sploh ne veš, da je to miki, gregec, matic, vili ipd "bojevniki"...
 
Top