Vojne na svetu 5

DeletedUser

Guest
To sploh ni pomembno! Saj jih sploh ne napadamo... Treba si prvo bok zaščitit!
 

DeletedUser

Guest
To da nas ne napadate ni glih res, napadate nas ampak brez ucinka
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Treba je BZJV prvo razložit, da sulice in mečevalci niso napadalna enota :), potem se bomo pa naprej pogovarjali hehe
 

DeletedUser

Guest
Pa glih zdej je nekaj narobe z servejem k sm hotu napast good range 42! Jej jej jej!
 

DeletedUser

Guest
Fantje, malo zrelosti, prosim :)

Tebi matej64 pa hvala za kompliment.
 

DeletedUser

Guest
Fantje, malo zrelosti, prosim :)

Tebi matej64 pa hvala za kompliment.

1.Ni billo mišljeno kot kompliment (vsaj zate ne), daleč stran od tega - ti že veš zakaj - če ne veš, vprašaj svojega brata.
2.Nisem matej64 in nikoli nisem bil.
3.Kdo ni zrel?
 

DeletedUser

Guest
1.Ni billo mišljeno kot kompliment (vsaj zate ne), daleč stran od tega - ti že veš zakaj - če ne veš, vprašaj svojega brata.
2.Nisem matej64 in nikoli nisem bil.
3.Kdo ni zrel?

Se opravičujem, ker sem te preimenovala - trenutek nepazljivosti. Drugače pa znam tudi jaz bit sarkastična, pa raje stvari sprejemam z dobro voljo. V tem duhu sem tudi odgovarjala. Prepirala se pa ne bom - niti tu, niti kje drugje. Tvoji komentarji - so zreli, ne morem pa to trditi za vse komentarje.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ne razumem, kaj želiš povedati, glede tistega kar sem napisal?
Glede razumevanje igre - jo razumem, če si pa mislil glede razumevanja igralcev - sem že dolgo nazaj obupal ;) .

[mod=Flako]In zadnje opozorilo. Ta tema je za debatiranje o vojnah na svetu 5 in ne za vaša osebna obračunavanja. [/mod]
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Flako - igra besed, nič drugega. Misevo je omenjal temo (kot prispodobo za nedelovanje strežnikov) - ti si omenjal temo (da se jo naj držimo, čeprav smo vsi skupaj malce zašli od nje) - vse v stilu "gori na gori gori".
KAVAL, me veseli, da veš, o čem pišem.
 

DeletedUser

Guest
Priporočam ti da prebereš kak vodič in še 1x začneš znova..
 

Flako

Member
Reaction score
0
Vi si prav želite, da vam temo zaklenem?
Sem že zadnjič rekel da je bilo tisto zadnje opozorilo. Ne bi se rad ponavljal. Ampak vedite, da vas opazujem!
 

DeletedUser

Guest
Vi si prav želite, da vam temo zaklenem?
Sem že zadnjič rekel da je bilo tisto zadnje opozorilo. Ne bi se rad ponavljal. Ampak vedite, da vas opazujem!

Kot sem že enkrat napisal, spoštujem delo vseh moderatorjev, vendar s temi grožnjami o zaklepanju foruma - zakaj toliko tega? Seveda nas gledaš in bereš, kar napišemo - pa saj to je namen foruma in tudi če se striktno ne držimo teme, v čem je problem? Nismo škodljivi, nismo arogantni, ne žalimo, ne kolnemo,le pogovarjamo se. In če nekdo napiše, da ga kar naprej nekdo napada in na ta račun zgublja vojsko, je to popestritev in oživitev pogovora, pa kakršen koli to že je - posebej sedaj, ko imamo težave z igranjem nam priljubljene igre. Pustite nas, da se vsaj neobremenjujoče pogovarjamo, in to kjer koli na teh forumih - ne nam grozit... Če nebi bilo nas igralcev, tudi ta forum tule nebi obstajal.
 
Top