Vojne na svetu 5

DeletedUser

Guest
Prava statistika je tole!

Side 1:
Tribes: FVA, OG, Legion
Side 2:
Tribes: BZJV

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 47
Side 2: 59
Difference: 12

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 303,151
Side 2: 414,373
Difference: 111,222

chart

ja seveda tako resnična kot so palčki -.-. A nebi še kakšnega random plemena not vrgel? BZJV69 in FF pa je megla vzela?
 

DeletedUser

Guest
Oziroma sej ni važno kdo koga nobla! Važno je da je nasprotnik dostojen! In vreden spoštovanja! FVA to je in mi smo tudi!
 

DeletedUser

Guest
Ni mi jasno zakaj ste OG vkljucili v statistiko? z njimi nismo imeli nikoli nobeng pakta
 

DeletedUser

Guest
Ni mi jasno zakaj ste OG vkljucili v statistiko? z njimi nismo imeli nikoli nobeng pakta


Kdo ga je ustanovil? Krjavelj in je bil do včeraj v vašem plemenu! In sem 100 posto prepričan, da sodelujete z njimi;) Tako, da ne bučke prodavat! Aja ne zdej ga bote ponoblali! ane?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pa kaj me briga gdo ga je ustanovil, jaz ti prvim da nikol nic nismo imeli z njimi, ce pogledas plemensko kartoteko bos vidu da smo jim celo neke vasi noblali.....konc koncev mi pa dol visi v kaj si ti stoposto preprican oziroma kaj si ti mislis
 

leteči bik

New Member
Reaction score
0
Kdo ga je ustanovil? Krjavelj in je bil do včeraj v vašem plemenu! In sem 100 posto prepričan, da sodelujete z njimi;) Tako, da ne bučke prodavat! Aja ne zdej ga bote ponoblali! ane?


Govori se, da bo krjavel lahek plen, saj imam minimalno število obrambnih vasi in večinoma napadalne vasi, če bi vasi z 5000 lahkimi konjeniki lahko sploh rekli napadalna vas.
 

DeletedUser

Guest
Govori se, da bo krjavel lahek plen, saj imam minimalno število obrambnih vasi in večinoma napadalne vasi, če bi vasi z 5000 lahkimi konjeniki lahko sploh rekli napadalna vas.


I zakaj to objavljas na forumu?

Se pocutis obvezanega porocat koliko ima gdo obrambnih pa koliko napadalnih vasi?
 

DeletedUser

Guest
Prepovedano ni, je pa debilno pisat teke info na javnem forumu
 

gx15

Member
Reaction score
1
Govori se, da bo krjavel lahek plen, saj imam minimalno število obrambnih vasi in večinoma napadalne vasi, če bi vasi z 5000 lahkimi konjeniki lahko sploh rekli napadalna vas.

Če je pa tako lahek plen pa se spravi njega ane? namesto da upaš da bo kdo to videl in ga napadel... ampak ne skrbi krvavelj ima dobro založene vasi, tako da ni nič za skrbet...
raje pa se obremenjuj s tem kako boš varoval svoje vasi... ker mogoče lahko noblate druge plemene in si s tem držite točke... ampak treba bo začeli malo po FVA tolčti drugače nimate šans ;)
 

leteči bik

New Member
Reaction score
0
Kaj je to FVA ?

Prepovedano ni, je pa debilno pisat teke info na javnem forumu

Debilno je tudi okoli govorit da imate namen krjavla ponoblat ;)

[mod=Flako]Prispevka sem združil v enega. Na forumu je prepovedano pisanje zaporednih prispevkov. Za rešitev tega problema, uporabljamo tipko uredi(
edit.gif
). [/mod]
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
Verjetno si predeleč! 40+ur stran

ti timsko delo kaj pomeni :confused: verjetno ne :rolleyes:
Kaj misliš da samo yoshi dela v plemenu... veš obstajajo tudi drugi igralci...
seveda pa ti vidiš samo njega in tiste TOP igralce...
tako da raje skrbi sam zase ;)
 

DeletedUser

Guest
kašno timsko delo? Mi smo sami simcity igralci!! Kaj to pomeni teamsko delo? Da 4 eno pivo pijejo?
 

DeletedUser

Guest
FVA ima novo pod pleme! LL! Hahahaha! Jst sm pa noob! Vi noblate naše igralce na severu in imate veliko večje izgube za vsako vas kot smo imeli pa mi pri noblanju vaših igralcev! Pa se zgovarjate na čas potovanja obrambe! Sam imam tud daleč do prve bojne linije tudi do 50ur z katicami pa vseeno pridejo pravočasno!

mah ti si butl, ne noob
 

gx15

Member
Reaction score
1
kašno timsko delo? Mi smo sami simcity igralci!! Kaj to pomeni teamsko delo? Da 4 eno pivo pijejo?

Tvoj (slab) sarkazem na stran... zaenkrat se še niste kaj veliko izkazali, tako da se tukaj na forumu ni treba tako šopiriti saj je FVA zaenkrat 5x boljši nasprotnik
 

leteči bik

New Member
Reaction score
0
ti timsko delo kaj pomeni :confused: verjetno ne :rolleyes:
Kaj misliš da samo yoshi dela v plemenu... veš obstajajo tudi drugi igralci...
seveda pa ti vidiš samo njega in tiste TOP igralce...
tako da raje skrbi sam zase ;)


Mi smo timski igralci, kot steee, vaš soigralec.
 
Top