Vojne na svetu 5

DeletedUser

Guest
FVA imajo neke posebne taktike sem opazil danes :)

Igralce mečejo ko bi jih bilo treba braniti ;) Dokler jih nihče ne napada so vredu da držijo malo večjo razdaljo do vodilnih ko jih kdo napade pa se naj sami znajdejo :)

Ni čudno da so najboljši :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Verjamem, da so vodilni v plemenu imeli povsem upravičene razloge za odpustitev nekaterih. Ker pa jaz in tudi ti ne poznaš situacije ni treba nekaj v prazno govoriti. Če nekdo ne sodeluje se ga jasno vrže. Vsaj to je moja domneva, da je/so zaradi tega letel/-i.
 

DeletedUser

Guest
FVA imajo neke posebne taktike sem opazil danes :)

Igralce mečejo ko bi jih bilo treba braniti ;) Dokler jih nihče ne napada so vredu da držijo malo večjo razdaljo do vodilnih ko jih kdo napade pa se naj sami znajdejo :)

Ni čudno da so najboljši :rolleyes:

Kje si pa dobil te podatke?
 

Jernej Mikuz

Member
Reaction score
0
to res nisem pričakoval ampak sem zelo prepričan,da bo zmagalo pleme FVA (nisem pa prav natančno prepričan)
 

DeletedUser

Guest
wow! kate češ pa to pa take

hh vojne pa to patkae
 
Last edited by a moderator:

bosko1

Member
Reaction score
0
Salah ad-Din-pa kje ti spis?
da ne ne ukradejo,ko si tak pameten,enostavno mi gres tak na zivce,ti in tvoje prenapihnjene izjave
 

DeletedUser

Guest
[mod=Tribuno]Prosim držite se teme, in ne delajte spama, v tej temi nas ne zanima, kdo koga ne prenese take težave rešujte preko ZS!

Vsak naslednji komentar, ki ne bo v skladu s temo in pravili bo kaznovan![/mod]

Lp, Tribuno
Forum Moderator

§3.1 Smiselni komentarji
Zaželeni so komentarji, ki se nanašajo na določeno temo. Če nimate o določeni temi svojega mnenja ali niste v stanju, da bi napisali primeren komentar, se tega vzdržite. Posebej neprimerni so komentarji, ki vsebujejo samo kratico ali nimajo posebnega sporočila. Ti komentarji so označeni kot »spam« in so avtorji lahko tudi kaznovani.

§12 Medsebojni odnosi
Odnosi med udeleženci foruma naj bi bili po možnosti vljudni in spoštljivi. Zavedati se morate, da se tega foruma udeležujejo uporabniki različnih starosti in z različnim znanjem igranja. Zato bodite strpni do »neumnih« vprašanj, predvsem v temi »Vprašanja«.
Izzivanje in smešenje nasprotnikov je dovoljeno samo v temi Politika in propaganda, vendar samo z ozirom na igro in razmere v njej.
 

DeletedUser

Guest
Salah ad-Din-pa kje ti spis?
da ne ne ukradejo,ko si tak pameten,enostavno mi gres tak na zivce,ti in tvoje prenapihnjene izjave

In zakaj že? Ker mi gre na živce, ker se nekateri nočejo oz. ne želijo potruditi pisati malo bolj slovnično? Pravila zahtevajo preveč? Nekateri niste sposobni uporabiti vsaj malo teh svojih možganov? Take bi jaz bannal, ker zame so pa to prenapihnjene izjave in popolnoma brez smisla. Vključno s tabo, ki jih podpihuješ ;) (sploh pa daj bodiva razumna, če bi bil jaz v BZJV bi bil sedaj narodni heroj). Pač taki eni ste..

Kle3mzy o tebi mi pa sploh ni treba pisati itak je vsak tvoj post nesmiselen ;)
 
Last edited by a moderator:

johnyyy

Member
Reaction score
0
In zakaj že? Ker mi gre na živce, ker se nekateri nočejo oz. ne želijo potruditi pisati malo bolj slovnično? Pravila zahtevajo preveč? Nekateri niste sposobni uporabiti vsaj malo teh svojih možganov? Take bi jaz bannal, ker zame so pa to prenapihnjene izjave in popolnoma brez smisla. Vključno s tabo, ki jih podpihuješ ;) (sploh pa daj bodiva razumna, če bi bil jaz v BZJV bi bil sedaj narodni heroj). Pač taki eni ste..

Kle3mzy o tebi mi pa sploh ni treba pisati itak je vsak tvoj post nesmiselen ;)

samo jamraš
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Niti ne ampak ob bednih komentarjih BZJV-ja ni druge alternative ;)
 

DeletedUser

Guest
jaz sem zelo blizu BZJV in FVA sem izgubo vas ker so me napadli in tud vem da imajo vojske ko malo morje noter pret kako 2 ali 3 urami sen imel sped napad od BZJV vendar sem tud lepo prosil za uslugo je tko da so kar zelo in zelo močno pleme tu bo res velika vojna met FVA in BZVJ pa bo nekaj časa trajala ker obe plemeni sta zelo močni 1 pleme bo ziher zgublo
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
FVA imajo neke posebne taktike sem opazil danes :)

Igralce mečejo ko bi jih bilo treba braniti ;) Dokler jih nihče ne napada so vredu da držijo malo večjo razdaljo do vodilnih ko jih kdo napade pa se naj sami znajdejo :)

Ni čudno da so najboljši :rolleyes:

V FVA je dost kvalitetnih igralcev tko da neverjamem da bi tko delal sej jim niti ne korist bit prvi na svetu če ne bi mel vojske;)


Da si ga pa ti zavzel pa res dokazuje da je bil neaktiven če te sam pogledam po s3-ju ko si farmu barbare po 1.5k:D
 
Top