Vojne na svetu 5

leteči bik

New Member
Reaction score
0
Tvoj (slab) sarkazem na stran... zaenkrat se še niste kaj veliko izkazali, tako da se tukaj na forumu ni treba tako šopiriti saj je FVA zaenkrat 5x boljši nasprotnik

Ja 5x boljši, sploh v zadnjem tednu. BZJV vs FVA zadnji teden .


neimenovana.jpg
 

DeletedUser

Guest
Kaj pa je bilo s steee-jem? Kaj sem zamudil... Jaz še imam z njim tudi nedokončane posle... Včeraj mi je FB profil zaspamal...
 

DeletedUser

Guest
mah ti si butl, ne noob

http://razvezanijezik.org/?page=butl - prav pogledat sem šel, kaj naj bi beseda "butl" pomenila v dobesednem prevodu - in če pogledate prevod, se z Gospodom Marburgom popolnoma strinjam - in ker verjamem, da je tudi on tako mislil, v čemu je spet problem. Dajte razložit, zakaj je dobil ban, če je prevod tako nedolžen? Glede na prevod, ki sem ga dodal, je Lopov Jack resnično butl.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Ban sem mu dal jaz. Razlog je bil žaljenje ostalih članov, kajti jaz si besedo "butl" definiram kot žalitev. V kolikor dvomiš v mojo odločitev, se lahko pritožiš mojemu nadrejenemu, torej Grobiju.
O tem ne mislim debatirati na forumu. Vsak naslednji prispevek, ki se bo navezoval na to vprašanje bo sankcioniran.
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem človek, ki težko kaj razume! Ja jaz sem butl! Daj mu odstrani ban
 

leteči bik

New Member
Reaction score
0
http://razvezanijezik.org/?page=butl - prav pogledat sem šel, kaj naj bi beseda "butl" pomenila v dobesednem prevodu - in če pogledate prevod, se z Gospodom Marburgom popolnoma strinjam - in ker verjamem, da je tudi on tako mislil, v čemu je spet problem. Dajte razložit, zakaj je dobil ban, če je prevod tako nedolžen? Glede na prevod, ki sem ga dodal, je Lopov Jack resnično butl.


Lahko bi tudi dodali, drugo ime za butel. Butel = Flako

Mogoče bi bilo bolje, da se ne bi za vsako figo vmešaval in brisal teme, banal člane in ne vem še kaj. Pa kaj si ti ??? Zajeban si ko policija !!!!!!!! Daj se malo vmiri. PIZDEC!
 

Flako

Member
Reaction score
0
Zaradi neprimernih komentarjev je tema dokončno zaklenjena. Če bo bilokdo hotel narediti podobno ali enako novo temo , se mora prej posvetovati z menoj. V nasprotnem primeru bodo vsi poizkusi kaznovani.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Na vašo pobudo, bom temo ponovno odprl. Prosim , da se sedaj držite pravil foruma. Če imate pritožbo čez moje moderiranje, lahko v zato primerni sekciji foruma odprete temo o tem.
Tukaj lahko debatirate samo o vojnah na si5.
 

DeletedUser

Guest
Čudna so pota Gospodova

A smo zaprli usta tistim, ki so nas imeli za massrecrut pleme od samega začetka?

Side 1:
Tribes: BZJV
Side 2:
Tribes: FVA

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 917
Side 2: 1,008
Difference: 91

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 52
Side 2: 45
Difference: 7

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 3,671,918
Side 2: 4,489,399
Difference: 817,481

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 355,880
Side 2: 285,098
Difference: 70,782

chart
 

DeletedUser

Guest
Čudna so pota Gospodova

A smo zaprli usta tistim, ki so nas imeli za massrecrut pleme od samega začetka?

Side 1:
Tribes: BZJV
Side 2:
Tribes: FVA

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 917
Side 2: 1,008
Difference: 91

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 52
Side 2: 45
Difference: 7

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 3,671,918
Side 2: 4,489,399
Difference: 817,481

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 355,880
Side 2: 285,098
Difference: 70,782

chart



Čestitke ane:) Samo to ne izpodbije dejstva, da zato da prikažeš lepšo statistiko nisi dal vaše akademije...
 

DeletedUser

Guest
Vou ta je pa veliko grša!

Side 1:
Tribes: FVA
Side 2:
Tribes: BZJV, BZJV69

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 1,012
Side 2: 1,265
Difference: 253

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 54
Side 2: 54
Difference: 0

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 4,510,546
Side 2: 4,853,516
Difference: 342,970

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 340,981
Side 2: 368,514
Difference: 27,533

chart
 

DeletedUser

Guest
Lopov daj ne važi se s statistiko, ker nobenega to ne zanima. Vojno je treba zmagat in igrati do konca. Ne pa, da se z vsako vasjo važiš. Ki poleg tega nisi za nobeno zaslužen ti ;)
 

DeletedUser

Guest
zdaj so bili kar nekaj časa tiho, ko pa se je statistika malo zboljšala pa so postali glasni. poleg tega pa so vsa 3 plemena zavzela enako število vasic tako da je rezultat približno izenačen...:)
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: FVA, Legion
Side 2:
Tribes: BZJV, BZJV69, FF

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 122
Side 2: 101
Difference: 21

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 715,579
Side 2: 640,943
Difference: 74,636

chart


js gledam tole vojno tako, edino če sem kaj zamudil v zadnih 4 urah?
 

DeletedUser

Guest
Čas bo pokazal, niti ni važno koliko igralcev vodi pleme, moj point je bil samo, da so nesposobni kotrolirat svoje člane. Se pravi so kot vodstvo nesložni in brez organizacije

Zdite se mi zelo podobni .Q. na s1, njihova politika: Nooblaj, najlažje možne tarče (barbare in ostale rjave pike) - sovražnik lahko počaka, lahko nas tudi noobla.
In seveda rekrutiraj vse možno, da vas bo ja več na kupu
Salah in njegovi globokoumni komentarji...kot zvezda stalnica, ki komentira-beri podcenjuje vse kar ne diši po KOH...
 

DeletedUser

Guest
Napisal sem kar je res, oz. je bilo vsaj takrat ko sem to napisal. Sploh igraš s5? Na s1 vem, da nisi nič pokazal..

Resnica boli, kajne?? ;)

Sploh pa dajbog, ko boš vsaj enkrat pri zmagovalnem plemenu oz. boš vsaj enkrat dokončal server uspešno brez, da bi bil ponoblan. Potem, lahko pridigaš ;).
 
Last edited by a moderator:
Top