Začetniške napake.

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni,
Jaz se sprašujem, kakšne začetniške napake ste delali, ko ste začeli igrati VP(ali bilokatero različico te igre).

Ta tema ni namenjena govorjenju, kakšni noobi so ostali, ampak o tem, da poveste svoje izkušnje, kaj ste delali narobe in kaj vam je povzročalo največ problemov.

Naprimer jaz sem ugotovil, da lahko farmaš šele ko sem že imel 2 vasi.
Plus na začetku sem delal vasi z mešano vojsko, problem je tudi bil naprimer napad. Sem poslal 2/3k lahkih konjev, in se čudil, zakaj ne naredijo več škode. itd.

Tako da to so bile moje napake, kaj pa so bile vaše?:D
 
Last edited:

na obisku

Member
Reaction score
0
predvsem mešana vojska, nisem vedel osnovnih pojmov (nuke,...) niti nisem znal sestavit nuka..., nisem vedel kaj so to skripte ipd.
 
Last edited:

Flako

Member
Reaction score
0
Zanimivo, to imam občutek, da smo vsi začetniki, ki nismo prebrali vodičev imeli problem. Me prav zanima, če to drži...
 

na obisku

Member
Reaction score
0
očitno je res tako.... ampak hvala bogu, sem imel dobre učitelje in zdaj že kar lepo "vozim" zadevo... pa čeprav z 500 vasmi...
 

DeletedUser

Guest
seveda piše psenicka:
mel mešana vojska
zavzemal barbare:(
nism vedu kaj so skripte lih da ne:D

ampak vse se je drastično spremenil ko sem prišel v TMP tm so me vlik naučil....:)
 

DeletedUser

Guest
jst nism vedel veliko stvari npr. nisem vedel da so sulice, meči itd obrambna vojska sikirci, lahki, loki na konju napadalne enote
 

hilary

Member
Reaction score
0
jah js pa enako kot je imel na obisku
zahvalim se lahko pa da zdaj to vem igralcu harli99 malo tudi Alan the Great-u amm.. neki sm že pozabu drugi tako sami vedo kaj so mi pomagali kaj pa ne...
aja pa kot začetnik(noob) sploh vedel nisem kje dobit plemiča :D
za kaj sem pa malo pogledal forum :D
aja pa še to če nebi izvedel kje se naredi plemič bi zdaj mev enih 10.000 točk :D
drugače pa igram že 3 lete al mal manj (OMG)
vmes sm nehu igrat :(
 
Last edited:

Negro123

Banned
Reaction score
0
Sami NOOBi :D
Jz sm vse vedu ;)

Npr. Ko je tejkolar napisu, da ni vedu obr. Pa nap. Enot?(jz sm to vedu takoj, ko sm zacel igrat;))


Sej zato me pa klicejo LEGEND
 

Flako

Member
Reaction score
0
Sami NOOBi :D
Jz sm vse vedu ;)

Npr. Ko je tejkolar napisu, da ni vedu obr. Pa nap. Enot?(jz sm to vedu takoj, ko sm zacel igrat;))


Sej zato me pa klicejo LEGEND

Pa pravijo, da je Chuck Norris edini, ki se je rodil vseveden. Zgleda, da ima konkurenco.

Me veseli, da ste eni tako podučeni. Ko bi le bilo še več takih. ;)
 

DeletedUser

Guest
napake....vsi smo bli noobi:D

moje najpogostejše napake so bile: zavzemanje barbarov, delal sem samo na točkah in sploh nisem vedel da lahko farmaš, mešana vojska, nsem vedel nekaterih pojmov, nisem znal pošiljati trainov(noble sem pošiljal kar 4 v enem napadu:D)lol
zahvalim se lahko bratrancu, ki me je naučil osnov igre:)
 

Flako

Member
Reaction score
0
napake....vsi smo bli noobi:D

Me veseli, da se tega zavedate. Ker potem je tudi normalno, da boste do nevednih članov in novincev dosti bolj strpni.

Uf, me prav zanima, če ko kakšen stari maček, kaj napisal v tej temi. In povedal, kje ga je on "failal". Hehe, Imam prav nekoga v mislih, vendar bom pustil, če se bo odločil sam kaj odgovoriti...
 

DeletedUser

Guest
že od začetka sem imel dobrega učitla, tako da ni bilo kakih večjih napak razen mešane vojske pa malo farmanja
 

DeletedUser

Guest
Sami NOOBi :D
Jz sm vse vedu ;)

Npr. Ko je tejkolar napisu, da ni vedu obr. Pa nap. Enot?(jz sm to vedu takoj, ko sm zacel igrat;))


Sej zato me pa klicejo LEGEND

eni smo bli noob-i in so pa zdej noobi:D
več sm dosegu kt ti v VPju tko da....:)
pa še vem ne kko ti je ime na VPju:)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
začel sm na w22 se mi zdi , in do 10 000 točk nisem sploh naredu akademije, potem sm pa so mi povedal da naj jo nardim, sm lepo nobla rekrutov pa napadu soseda z nukom 20 000 sulic in 1noblom... :D

vojsko mi je poklal ko zajce ^^
 

Flako

Member
Reaction score
0
Hehe, prav smešno je, ko to berem.
Ja, vsi smo delali napake.
Me pa tudi veseli, da smo se vsi iz teh napak nekaj naučili ;) .
 

DeletedUser

Guest
hja res je smešno ko to bereš. :D Me pa res zanima kje so tisti "stari mački" iz si1 failali. Drugače se pa o igri učimo neprestano saj se neprestano spreminja in dopolnjuje.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Glede tistih iz si5, se moram strinjati, da me res prav zanima , kaj so bile njihove napake. Vendar menim, da enake, kot naše. Tudi oni so "krvavi pod kožo".
 

gx15

Member
Reaction score
1
Ko sem prvič začel.... hja... :blush: ko sem dobil izvidnike sem jih delal da bom z njimi napadal in pobijal vojsko :blush: :D
seveda mešana vojska... farmal nisem...

No seveda pa so še zdaj napake, kot so npr. da ne razločim tipke za okrepitve in napad :p (recimo ko sem poslal train okrepitev :D ter poslal napad na bunker :( )
Če se bom pa še kaj spomnil bom pa povedal :p
 

na obisku

Member
Reaction score
0


No seveda pa so še zdaj napake, kot so npr. da ne razločim tipke za okrepitve in napad :p (recimo ko sem poslal train okrepitev :D ter poslal napad na bunker :( )
Če se bom pa še kaj spomnil bom pa povedal :p

pošteno, vsaj eden ki prizna :p
 
Top