Začetniške napake.

Flako

Member
Reaction score
0
Ja, drži da vodičev res zelo dolgo nisem prebral. Vendar glede pravil, pa sem jih začel brati zelo hitro, kajti ne vem zakaj, vendar sem človek, ki vedno išče luknje v sistemu.
Saj ne rečem, se da dosti napak ugotoviti, vendar to pravilo;
§5 Moderatorji
Moderatorji lahko določene uporabnike blokirajo, četudi niso kršili zgoraj naštetih pravil.
Mi je vzelo vso veselje :( .
Ampak ok, saj je igra kar vredu zastavljena.
 

DeletedUser

Guest
hja.. moj začetek je bil pred 1-2 let, nevem točno.. prej sm skoz igral travian travian, in so me zmeraj napadal, potem sem videl reklamo vojne plemen, sem se registriral, in nisem čisto nič razumel, ni mi blo jasno kako nadgraditi in zgraditi stavbe... kako poslati vojsko za napadat, kako sploh začeti, edino ka sem znal, sem znal gledati karto, napisati sporočilo.. in čakati da me kdo napade... potem sem nehal igrat za ene 2 mesca, in sem videl da jih v šoli, veliko igra,sem začel tudi jst, nato mi je pomagal osebni prijatelj, ki zdej ne igra več (pizda17) je imel ime....potem mi je pa začel razlagati, kako se kej dela.. prijatelj, mi je dal njegov račun, in od 50.000 točk sem prišel do 100.000 točk.. potem pa nisem vedel da so stroga pravila v plemenu, (EoW) in sem zapustil pleme, imel sem 14 vasi, in zjutraj sem se prijavil, in sem imel samo še 3 vasi :/.. sedaj ko sem se naučil igrat, pa zmeraj ko me uničijo, si izmislim svojo novo ''taktiko''.. in z to taktiko ki sem si jo izmislil, sem 3x padel(so me uničli, zavzeli)in zmeraj so sm se pobral na noge..tko da sem imel zmeraj eno vas, in nikol, nisem odnehal, ko so me uničel, sem si nekaj novega izmislil.. ampak potem sem še kr napake delal.. prvo vas sem imel razvito čisto do konca, polna kmetija, in mešane vojske, in sem na neko malo barbarsko vas, pošiljal vso vojsko, sem sm se čudil, zakaj tko malo surovin dobivam, , potem sem naredil svoje pleme N-S ( Night-Skies), in so mi potem ostali igralci povedali kako in kaj..

in če sem iskren, še kr nevem kako poslati train, itd.. vem da pošleš 4 napade v eni sekundi.. in mi nikakor ne uspe..

no, to je zdj za enkrat :) ko sem bom še kej spomnu, bom še napisal..
 

gx15

Member
Reaction score
1
kom14.. preberi si vodiče za train, men tud ni blo jasn pol sm pa sam slikce gledu kva morš nardit in mi je ratal :D aja pa matjaž ja train pošlem včasih še več kot v sekundi :D
 

DeletedUser

Guest
ok hvala, a to rabim met opera brskalnik, al mam lohk tud firefox??
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
napake....vsi smo bli noobi:D

moje najpogostejše napake so bile: zavzemanje barbarov, delal sem samo na točkah in sploh nisem vedel da lahko farmaš, mešana vojska, nsem vedel nekaterih pojmov, nisem znal pošiljati trainov(noble sem pošiljal kar 4 v enem napadu:D)lol
zahvalim se lahko bratrancu, ki me je naučil osnov igre:)

ti si še dober. Jst sm delov vojsko samo za zavzemanjebarbarov, tistih 100 sulic
 

DeletedUser

Guest
Ma nikol več ne naredim te napake k se registreram nebom isko prijatelje popuco bom okrok vasi 12x12 da bojo sami barbari pol pa začo vasi delat tko sem pa mirno spal sta si 2 igralca iz bzjv naredla full vojske me napadla in bum 1 vas bo vrjeten danes padla na žalost prej sta mi pa pravla kaki prijatelji smo lahko ne nasesti!Drugič bom vse popuco!
 

DeletedUser

Guest
ti si še dober. Jst sm delov vojsko samo za zavzemanjebarbarov, tistih 100 sulic
to samo zato ker sem imel dobrega učitelja.:) bratranec je igral igro že kar nekaj časa in prijavil sem se na isti svet kjer je tudi on igral in tako mi je pomagal tudi z surovinami tako da sem imel lahki začetek:)
 

janci89

Member
Reaction score
0
Jaz sem začel to igro igrat približno pred dvemi leti....moje največje napake pri začetku so ble da
sem sam vojsko delo v vseh in to večinoma mešano, ampak nisem mel vasi lepo nagrajene....ko so mi pa spucal skor celo vojsko...sem rabu po 2-3 tedne da si jo obnovim....
en cajt sem rabu da sem ugotovo kak je treba igrat da boš bolj uspešen....pač nikol nesmeš obupat :)
 
Top