Začetniške napake.

DeletedUser

Guest
jaz sem bolj tak k takoj ne pošteka igrice. tkoda sm kr velik napak delal. sam se ne spomnem kakšne sm delal.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Res je dejstvo, da smo vsi nekoč bili začetniki, itd. Tako da me veseli, da smo se vsi že nekaj naučili.
Še vedno pa čakam veterane iz si1. ???
Ali vas bom moral vse osebno prositi da pridete?

Ali pa naj začnem tako. "Slišal sem, da ubijalec train pošlje tako, da da 4 plemiče v 1 napad" - Joke, mogoče se bo sedaj tukaj oglasil, ker vem da prebere vse, samo ne vem zakaj se je sedaj odmaknil tako iz foruma...
 

*Buldozer*

Member
Reaction score
0
mene je frend upelov v igrico in mi tudi mal pomagal z vsem barbarske sm napadal od malega da sem hitreje rastel drugace sem pa delal napadalno vojsko ker mi je prijatelj tako predlagal da sem hitreje farmal in vse.
 

lukasasa

Member
Reaction score
0
jz, ko sem bil ster cca. 9 let sm igral igrce na igre123
pa ko se je igrca loudala se je pojavil oglas vojne plemen
sm bil radoveden pa sem kliknu
sm začel igrt pa sploh nisem "ujel" smisel igre
tako sem ene parkrat začel in končal igrati si1
pol sm pa nehal in sem se vrnil pred pol leta
moja največja napaka pa je bil da sploh nisem znal pošiljat napadov! :D
 

DeletedUser

Guest
Jaz včasih sploh traina nisem znal pošlat, nisem farmo,...
 

DeletedUser

Guest
jah sej jest tut takšne stvari nism vedu. nevem sm pogledu stolnco pa nism vedu kva to pomen. jest takrat sploh nism vedu pomena ''Stolnica''
 

lukasasa

Member
Reaction score
0
aja
pa jz sm do 500 točk igrl brez paladina pa tut ko sm ga dubu nisem vedu čemu sploh služijo predmeti
 

DeletedUser

Guest
jaa hehe jest pa nism vedu kako dobiš predmet. sprva sm mislu da se skriva v kkšni vasi XD
 

na obisku

Member
Reaction score
0
Res je dejstvo, da smo vsi nekoč bili začetniki, itd. Tako da me veseli, da smo se vsi že nekaj naučili.
Še vedno pa čakam veterane iz si1. ???
Ali vas bom moral vse osebno prositi da pridete?

Ali pa naj začnem tako. "Slišal sem, da ubijalec train pošlje tako, da da 4 plemiče v 1 napad" - Joke, mogoče se bo sedaj tukaj oglasil, ker vem da prebere vse, samo ne vem zakaj se je sedaj odmaknil tako iz foruma...

verjetno je bolje da jih osebno prosiš... sicer bi jih lahko jaz, ampak moje usluge so plačane :p
sem že povedal da se ukvarjajo z napadi in nimajo časa foruma spremljat;)
 

DeletedUser

Guest
pč bil sm nub ^^

nisem vedel pač katere enote so napadalne in katere obrambne(na pomoč še pomislu nism)...potlej noblal sem barbare, razložili so mi pa da ni to dobro :D

pa take pa to :p
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
O tem kakšne napake si delal kot začetnik, naprimer Mešana vojska, zamenjeval obrambne in napadalne enote, itd.
 

DeletedUser

Guest
Delal sem mešano vojsko, zavzemal barbarske, farmal nisem nič..
 

DeletedUser

Guest
Moj začetek? No vsekakor pomoči nisem prebral in ker je bila to moja prva strateška igra na katero sem se logiral enkrat na 5 dni sem vsakič z začudenjem gledal kje je moja vojašnica itd.. Enostavno ni je bilo... Pa tudi suličarji so pobegnili vedno.. No kasneje sem spoznal enega dobrega igralca (Majdarja), ki me je marsikaj naučil skozi igro...
 

DeletedUser

Guest
jap jst pa nism mel pomoči sošolci k so dl časa to igral pa so me hotl napadt
 

Flako

Member
Reaction score
0
Hehe, moram priznati, da edini razlog, da sem jaz začel igrati to igro je bil, da je igral 1 prijatelj in sem ga hotel napasti. Hehe, potem pa s časoma mi je postala igra všeč.
Zanimivo, kakšni začetki...
 

gx15

Member
Reaction score
1
Hehe, moram priznati, da edini razlog, da sem jaz začel igrati to igro je bil, da je igral 1 prijatelj in sem ga hotel napasti.

I told u all he is EVIL :rolleyes:

Najbolj me čudi to da skoraj nihče ni prebral vodičev... zgleda da smo vsi res tako trmasti oziroma, mislimo da nam ni treba brati stvari ( pod to spadajo tudi navodil in seveda terms&conditions :D ) ko pa jim igra rata ušeč, ter jih nekdo ponobla pa se le spravijo h stvari....
 
Top