Zaključek sveta !

DeletedUser

Guest
prvo te prosim da me ne žališ ker nism noben svitko sploh pa ne za tebe... Kot drugič če kdo naklada v tem primiru so to lahk sam ti jaz povem tak kot mislim...Ti si mislu kak se bomo skup boril??? kerga leta... če te neb blo pr nam bi ze zdavnaj brisal račun...


zadnjič odgovarjam na tvoje klobasanje
vabili ste me v vaše pleme ker me niste mogli premagat razmerje v prevzetih vaseh je bilo takrat 8-1 seveda v mojo korist
tisto 1 vas mi je prevzel pakistanc ob eni vaši skupni akciji-brez tebe seveda
v EW pa sem bil samo 25 dni -kot sem ugotovil kasneje 25 dni preveč
potrebovali ste nekoga z čarobno palčko te pa jaz nimam
lp
PS:lepo da si me napadel prav pogrešal sem že prekrižane meče.škodaker si poslal samo 1napad,upam vsaj da je notri kaj več kot le skavti:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
prvo te prosim da me ne žališ ker nism noben svitko sploh pa ne za tebe... Kot drugič če kdo naklada v tem primiru so to lahk sam ti jaz povem tak kot mislim...Ti si mislu kak se bomo skup boril??? kerga leta... če te neb blo pr nam bi ze zdavnaj brisal račun...


zadnjič odgovarjam na tvoje klobasanje
vabili ste me v vaše pleme ker me niste mogli premagat razmerje v prevzetih vaseh je bilo takrat 8-1 seveda v mojo korist
tisto 1 vas mi je prevzel pakistanc ob eni vaši skupni akciji-brez tebe seveda
v EW pa sem bil samo 25 dni -kot sem ugotovil kasneje 25 dni preveč
potrebovali ste nekoga z čarobno palčko te pa jaz nimam
lp
PS:lepo da si me napadel prav pogrešal sem že prekrižane meče.škodaker si poslal samo 1napad,upam vsaj da je notri kaj več kot le skavti:D:D:D:D

hahahahahahaha mislite si kar si želite ....
 

DeletedUser

Guest
in ka se zdej ti neki "šopiriš" ?

Če še nisi opazil se (ne) poskušam spravit v ospredje kot ti :D
Sej maš še čas da pridejo nuki od leva nazaj potem začnem s tebi :)
Aja pa reporte morm pogledat kaj lepea imaš v vaseh ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Če še nisi opazil se (ne) poskušam spravit v ospredje kot ti :D
Sej maš še čas da pridejo nuki od leva nazaj potem začnem s tebi :)
Aja pa reporte morm pogledat kaj lepea imaš v vaseh ;)

haha... ti kar pridi "bom za kavico pristavil"...
 

DeletedUser

Guest
Ok računaj enkrat 24 al 25 se oglasim :)
Ti prinesem še kaj za otrokce da bojo mal bol vesele :)
 

DeletedUser

Guest
hmmm... "sam vas sm ti pripravu na prevzem... da ti kera ne uide iz seznama..." Zdej te pa vprasšam a je to ze tebe igra al samo način da se neki dokazuješ...kak si "dober"

Igra je zdajle da slovani znoblamo še večino sveta kar ni v naši lasti da končamo svet 3 saj se nič pametnega ne dogaja:)
 

DeletedUser

Guest
Svety res sem bil vesel tvojih napadov ker že kar nekaj mescev se ni nič dogajalo za zahvalo ti bom vrnil tam nekje 20-40x več tako da ne bom skromen :)
Pač lepo enkrat za spremembo samo škoda da so upalili na novi vasi :( Sej ni kaj se bo hitro nazaj nardilo :D Sej za drugič mam pa dobrodošlico organizirano ker to krat nisem računal veš drugače se nobeden ne oglasi... :)
 

lev11

Member
Reaction score
0
kaj pa sedaj
Nukov sem vam uničil 3 X več kakor ste si želeji
oziroma napovedali ste "mogoče" 10
 

DeletedUser

Guest
kaj pa sedaj
Nukov sem vam uničil 3 X več kakor ste si želeji
oziroma napovedali ste "mogoče" 10

z vso vojsko z vseh svojih računov si jim uspel samo 30nukov uničit? lol Mislim da se zdaj ravno vsi pri slovanih smejijo ti. Še enkrat si dokazal da si eden največjih noobov, kmalu boš calimerota dohitel. Bosta lahko noob party naredila, samo za vaju 2največja noob na .si.
 

DeletedUser

Guest
sj bo za vse dost... nič bat....

Nevem če, js te noblam kot zmešan. Povratnega efekta od teba pa ni.

:eek: A zdaj sem skapiral. Tvoja kavica je tvoja vas? 16 kavic sem že spil. :D:D
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Tema je namenjena razpravi o zaprtju sveta. Svoje mišice lako merite v drugih (zato namenjenih) temah.

Lep pozdrav,
Grobi
 

lev11

Member
Reaction score
0
z vso vojsko z vseh svojih računov si jim uspel samo 30nukov uničit? lol Mislim da se zdaj ravno vsi pri slovanih smejijo ti. Še enkrat si dokazal da si eden največjih noobov, kmalu boš calimerota dohitel. Bosta lahko noob party naredila, samo za vaju 2največja noob na .si.


1 - če imaš več računov je tvoja stvar - jih pa slabo obvladiješ
2 - :):):):):):):):):):):):)
 
Top