Zaključek sveta !

DeletedUser

Guest
Na potezi ste

Zgleda, da je bilo to (lev11 Banned), kar si že dolgo časa iskal in si našel - šah mat v dveh potezah :D f3 e5 2. g4 Qh4

Svet 3 je v zaključku, igra je zaspala, vsi (razen leva in mogoče še treh, štirih) čakamo na zaključek sveta. Ni problem špilat, vendar premoč Slovanov je očitna, ni več adrenalina, ni več niti volje, da bi se resno lotili kakšne akcije. Lev11 je eden od primerov, kako se nobenemu od Slovanov nič več ne da - namesto, da bi ga znoblal v dnevu ali dveh, mu puščamo užitke, da se lahko hvali tu na zunanjem forumu, koliko vojske nam je pobil. Eh, res je, sami smo si krivi.
 

lev11

Member
Reaction score
0
Zgleda, da je bilo to (lev11 Banned), kar si že dolgo časa iskal in si našel - šah mat v dveh potezah :D f3 e5 2. g4 Qh4

Svet 3 je v zaključku, igra je zaspala, vsi (razen leva in mogoče še treh, štirih) čakamo na zaključek sveta. Ni problem špilat, vendar premoč Slovanov je očitna, ni več adrenalina, ni več niti volje, da bi se resno lotili kakšne akcije. Lev11 je eden od primerov, kako se nobenemu od Slovanov nič več ne da - namesto, da bi ga znoblal v dnevu ali dveh, mu puščamo užitke, da se lahko hvali tu na zunanjem forumu, koliko vojske nam je pobil. Eh, res je, sami smo si krivi.


Slabo si me razumel
Kje pa sem napisal da sem proti zaprtju sveta ?
to so pogruntali nekateri na tem forumu
Zaradi mene bi se lahko svet zapl takoj ko nas je vodja izdl in prepustil trem plemenom da so tolkli
Ponovno sem se prijavil samo toliko da sem videl razvoj sveta - izgleda da tudi konec

tudi iz vaše bližine sem se odselil

in ostal nevtralen - čeprav so me vabili ko so bile še možnosti da bi se vam uprli - jasno z združitvami

Na tem forumu pa po nekaterih komentarjih sem vas namenoma spravociral
ne razumem pa kako si tako "veliko" pleme ki "obvladuje" svet sploh komentira na to in se spušča na tako raven da napove vojno plemenu ki ima enega člana
z 17 vasmi
Izgovori da hočejo met vasi neki člani ne neumnost
17 vasi je samo - kakšna delitev
Te bi morale izginit "južnibratje" bi rekli "uzela ga magla"

namesto bi slavili zmago ......


P.S. uporaba besed poleg imena lev11 pa mora bit obravnavana ne glede na zaprtje sveta
in prav bi bilo da nekateri od teh končajo kot blokirani -
V vojni si lahko privoščiš napade,uničenje - Na forumu pa veljajo menda drugačna pravila

Veliko užitka še naprej
 

PIAAA999

New Member
Reaction score
0
Slabo si me razumel
Kje pa sem napisal da sem proti zaprtju sveta ?
to so pogruntali nekateri na tem forumu
Zaradi mene bi se lahko svet zapl takoj ko nas je vodja izdl in prepustil trem plemenom da so tolkli
Ponovno sem se prijavil samo toliko da sem videl razvoj sveta - izgleda da tudi konec

tudi iz vaše bližine sem se odselil

in ostal nevtralen - čeprav so me vabili ko so bile še možnosti da bi se vam uprli - jasno z združitvami

Na tem forumu pa po nekaterih komentarjih sem vas namenoma spravociral
ne razumem pa kako si tako "veliko" pleme ki "obvladuje" svet sploh komentira na to in se spušča na tako raven da napove vojno plemenu ki ima enega člana
z 17 vasmi
Izgovori da hočejo met vasi neki člani ne neumnost
17 vasi je samo - kakšna delitev
Te bi morale izginit "južnibratje" bi rekli "uzela ga magla"

namesto bi slavili zmago ......


P.S. uporaba besed poleg imena lev11 pa mora bit obravnavana ne glede na zaprtje sveta
in prav bi bilo da nekateri od teh končajo kot blokirani -
V vojni si lahko privoščiš napade,uničenje - Na forumu pa veljajo menda drugačna pravila

Veliko užitka še naprej

Lev11,

Imam občutek, da se ponavljaš, zamenjaj CD, al pa preklopi na drugi program.
Ti igre "Vojna plemen" še vedno nisi dojel :eek: :confused:
 

DeletedUser

Guest
kdaj pa bo konec S3? Ker očitno še samo -- "zavzemajo"


Če bi se vrnil na začetek te teme bi videl.

Je pa res, da se bo te 3 tedne še vleklo. Upam, da ne mislite še potem čez kakšen mesec dat datuma. :mad:
 

DeletedUser

Guest
Če bi se vrnil na začetek te teme bi videl.

Je pa res, da se bo te 3 tedne še vleklo. Upam, da ne mislite še potem čez kakšen mesec dat datuma. :mad:

lahk bi že bilo.... ker tako stanje kot je zdaj....je res bedarija čakat še 3 tedne...
 

DeletedUser

Guest
Mn tut teče sam ko izteče ne mislim kupovat novga za tisti tedn...
Razn če bo za kak drug svet prav prišlo :)
 

DeletedUser

Guest
Premium
-
Unovči
-
samodejno podaljšaj: deaktiviraj


Vsa umetnost. :D
 

DeletedUser

Guest
Koga pa špilaš plešnička? Še vedno podarjen račun? Al ti je kdo drugi spet podaril kak račun? :D

Pol se pa ti oglašaš...

Sramota!

Oprosti če ti nemorm geek-at kaj pa pričakuješ od 14 letnega pubeca?
Jst mam RL če ga ti nimaš tvoj problem tako da na začetkih nism kej preveč dobr kr sm premal gor...;)


Ampak da se ti oglašaš je res sramota zate:p
 

DeletedUser

Guest
:D ... 14 letnik pa res nima cajta geekat :D... faca si mali ;)

glavno, da ti mama da za premium :D
 

DeletedUser

Guest
N00B


če nimaš RLja nism jst kriv:D

hehe ... :D ... kaj sem rekel kaj, kar ni res? Glej ... dajma tu zaključit, ker sma si v igri dokazala, da znama oba dosledno klikat ta špil ... ni potrebe, da se žalimo na tak način ...
 

Flako

Member
Reaction score
0
Fanta , dajta se držat teme, ker drugače bom kaznoval, pol pa boste spet grobiju mail spammali... (to ima najraje ;) )
 
Top