Vse najboljše TMP!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
lepo te prosim, o noferju res da nimam najboljšega mnenja a z takimi izjavami presegaš vse meje, in prosim da Fluxa in NFja ne primerjaš ker je 100let razlike med njima. Glede razpada pa res da bo samo katero bomo pa še videli.

PS:Nisem se imel namena vtikat v to temo in debato, a kar je preveč je preveč.




Proti tebi osebno nimam nič. Ampak, če se spomnem si še en mesec nazaj drugače govoril o njem. Ne obsojam te ampak tako ne moreš spreminjati mnenja. Če si vedno pravil, da je k... to tudi ostane. :) Sej lahko najdemo kak post ko si napisal mnenje o njem. :)))


P.s: Vojna se začne ko bom imel dovolj plemičev za Atosmrka. Sedaj jih imam 0. Torej zračunajte kdaj bo to. No sej bo še hawbix pomagal. :))))


Čene pa čestitke za doseženo eno leto. (morda drugega ne bo) :p
 

DeletedUser

Guest
Proti tebi osebno nimam nič. Ampak, če se spomnem si še en mesec nazaj drugače govoril o njem. Ne obsojam te ampak tako ne moreš spreminjati mnenja. Če si vedno pravil, da je k... to tudi ostane. :) Sej lahko najdemo kak post ko si napisal mnenje o njem. :)))


P.s: Vojna se začne ko bom imel dovolj plemičev za Atosmrka. Sedaj jih imam 0. Torej zračunajte kdaj bo to. No sej bo še hawbix pomagal. :))))


Čene pa čestitke za doseženo eno leto. (morda drugega ne bo) :p

sem rekel da o NFju nimam ravno dobrega mnenja nasploh. Tako da nevem, kje ti vidiš napako.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm, le zakaj vsi hočjo Ata noblat, mene pa nben ;(
Pa kdaj je ubijalec rekel da brani ter ima dobro mnenje o NFju :O
MUNGO, prašaj se raje, zakaj niso odšli k vam, če ste pa tako oh in sploh...
Glede K55, boš uredil pri nickjer-u, da nam bo zamenjal barvo? Ali imaš namen "rekrutirat" še ene par plemen proti nam. Ob takem govorjenju bi pričakoval, da nas boste pa ja z levo roko zbil. Profiji pa taki...
Ah ja, sj bo MUNGO, sj bo
 

DeletedUser

Guest
P.s: Vojna se začne ko bom imel dovolj plemičev za Atosmrka. Sedaj jih imam 0. Torej zračunajte kdaj bo to. No sej bo še hawbix pomagal. :))))

To je zavajanje javnosti :mad:

hawbix pa rabi 100+ ur do mene tko da... ne sanjajte :p

Pi es: jst se ne znam bojevat, jst znam zgolj neumnosti po forumih in skypu flancat, to pa ja že vsi vedo...

/me is scared :(
 

DeletedUser

Guest
Pi es: jst se ne znam bojevat, jst znam zgolj neumnosti po forumih in skypu flancat, to pa ja že vsi vedo...

/me is scared :(

Ata, pa saj veš, da imaš nas (nove igralce) za takoimenovan "ŠČIT", ki ga nujno potrebujeta s fluxom. :)
 

DeletedUser

Guest
Hmmm, le zakaj vsi hočjo Ata noblat, mene pa nben ;(
Pa kdaj je ubijalec rekel da brani ter ima dobro mnenje o NFju :O
MUNGO, prašaj se raje, zakaj niso odšli k vam, če ste pa tako oh in sploh...
Glede K55, boš uredil pri nickjer-u, da nam bo zamenjal barvo? Ali imaš namen "rekrutirat" še ene par plemen proti nam. Ob takem govorjenju bi pričakoval, da nas boste pa ja z levo roko zbil. Profiji pa taki...
Ah ja, sj bo MUNGO, sj bo

Flaniger brez zamere ampak v tem primeru premalo poznaš situacijo. Če bi dobro poznal bi vedel da je razlog odhoda igralcev čisto drugje.
Mislim da ni potrebno posebej razlagat. Vprašaj jances in koga bivšega EOW ki je zdaj v TMP če že meni ne boš verjel. Če pa tudi to ne bo pomagalo pa lahko tudi pripnem kako pismo od kakega člana da ne bo izgledal kot da v tri dni pišem. Sicer pa večina je pred tem bila pri nas razen NoFear ki je sicer želel v pleme vendar nismo želeli razdreti plemena saj nekateri ne bi bili "kompatibilni" vsaj ne na dolgi rok :D

Ata pa itak da bomo noblal nekoč kot je tudi on napovedal da bo proti koncu vojna TMP proti KOH lahko tudi jaz na tak način povem. Kdaj je pa vse še vprašanje :)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
da bo proti koncu vojna TMP proti KOH lahko tudi jaz na tak način povem. Kdaj je pa vse še vprašanje :)

Narobe.Kmalu se bomo preimenovali v Eow, krump,amor in fly bodo odšli v našo akademijo Eowa, jances(nf ) pa tako ze vodi pleme.;)
 

nofear

Member
Reaction score
0
Moje ime se na veliko omenja in kot kaže se vsi zopet na veliko ukvarjate z tem kaj bo naredil NoFear, kaj bo ukazal NoFear...
Žal mi je bilo, da ste v preteklosti tako razmišljali in se mi odpovedali na podlagi nekaterih govoric, ki so bile osnovane na lažeh. Koliko EoW-jevcev je šlo v Šalabajske ne vem, verjetno skoraj vsi, ampak vprašati bi se morali koliko zadovoljnih EoW-jevcev ste dobili in vaša številka se krepko zmanjša.

Račun Jancesa ne uporabljam dolgo in sem tudi vodstvo TMP-ja obvestil o prevzemu računa, ko je do tega prišlo. Ali so ostali prestopili v TMP zaradi mene?? Mogoče že kdo in ne bojte se nisem jaz Treublemaker znotraj plemena in pri nas se ne delimo na bivše EoW ; KaraK itd, ampak preprosto držimo vsi skupaj kot TMP.

Vodstvo plemena spoštujem in jaz se zavedam, da nekdo mora biti v plemenu glavni, čeprav se vodilni veliko pogovarjajo je zadnja beseda njihova in tako je prav in tega nekateri v preteklosti niso razumeli zato so se dogajale anomalije.

Ali bo prišlo do vojne me JB in TMP ne vem in me tudi ne zanima, čeprav se držim reka, da se je potrebno v času miru pripravljati na vojno.
Z vsemi v plemenu imam korektne odnose. DFL že čuti šibo na njihovi riti in samo "herojstvo" te še ne pripelje do končnega uspeha, ampak so za to potrebni tudi možgani.

Lahko bi napisal v stilu: "Jaz sem najboljši jaz sem KING in JEBEŠ BUDALE ki nimajo za burek ."

To je bil samo primer in vsem skupaj želim prijetno igro na si1 in v četrtek se vidimo na si4.

Lep pozdrav iz NF kotička.
PS: Happy Birthday TMP & Carpe Diem

NF
 

DeletedUser

Guest
xexexexexexexexexexexe

happy birthday Samooklicana Elita ;)

elite_logo_full.jpg
 

DeletedUser

Guest
Čestitke tudi z moje stani

In lepo prosim, nehajte se prepirati
saj je samo igra

Lp
 

DeletedUser

Guest
Dejstvo je da brez novih okrepitev verjetno niste sposobni premagati kogarkoli zakaj bi drugače vabili tudi prej najhujše sovražnike.

Po letu bojevanja poznaš sovražnika prav tako dobro, če ne še bolje, kot prijatelja. Drugače sem pa tudi mnenja da nima nihče ubistvu kaj komentirat več. So imela vsa plemena več priložnosti to ustavit in razen takratnih VILIN in KaraKa (katerega je na koncu 5 članov držalo pokonci tako da se tisti ki mi pišete da smo se prodali malo zamislite če bi bili vi sposobni par mesecov tako zavlačevat preden streljate neumnosti) so se pač odločili, da se bodo skrivali za NNP pa pristavljali lončke. Lažje je lajat kot grist ja :)

also, happy bday TMP, na začetku je bilo bolj smeh za nas kot ne, na koncu ste si pa zaslužili, priznam
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
NoFear kot vem naj bi ti končal.hmm
Krump kot vem si se ti nekako drugače menil...kot veter piha verjetno.
 

DeletedUser

Guest
NoFear kot vem naj bi ti končal.hmm
Krump kot vem si se ti nekako drugače menil...kot veter piha verjetno.

Imam samo en nasvet zate. Ne preizkušaj se kot detektiv, ker ti očitno ne leži :/
 

nofear

Member
Reaction score
0
NoFear kot vem naj bi ti končal.hmm
Krump kot vem si se ti nekako drugače menil...kot veter piha verjetno.

NoFear je končal in sem po spletu okoliščin spet na netu.....
Ne igraj sedaj žrtve kot, da so za vse drugi krivi, ko pa si sam večkrat govoril eno delal pa drugo...

Ne bom razglabljal, kako to da smo se našli vsi skupaj, a očitno nas je usoda povezala in ne se bat glede mojega ega in uničevanja TMP.

Očitno imata ATA in flux boljše živce in več jajc ( flux baje bolj prazne ), kot ste jih imeli vi v ŠB!!

over & out
 

DeletedUser

Guest
Vse najbolše TMP in še na eno leto, oziroma tolko časa kolikor se boste še držali tistih , ki se jih vsi bojijo - skor vsi.
 

DeletedUser

Guest
vse najboljše..vidim da TMP nekaj nervozen ratuje...pa tud nekaj nizke udarce je začel dajat..
ja ja sem reku paradox=nofear..jebat ga če ne gre drugače pa na podli način..jupi..
sam brez nervoze fantje,,se vam je začel svet podirat al kaj..lepo počas se daleč pride..haha

sej bi drugje napisal pa mi je marx prehitr zaklenu temo.
 

DeletedUser

Guest
vse najboljše..vidim da TMP nekaj nervozen ratuje...pa tud nekaj nizke udarce je začel dajat..
ja ja sem reku paradox=nofear..jebat ga če ne gre drugače pa na podli način..jupi..
sam brez nervoze fantje,,se vam je začel svet podirat al kaj..lepo počas se daleč pride..haha

sej bi drugje napisal pa mi je marx prehitr zaklenu temo.

kaj boste nehali že sanjat tam v JB nekateri ali kaj. Zbudite se....
 

DeletedUser

Guest
hehe..lepo..sej brez tebe itak ne gre..zgleda da si tiskovni predstavnik plemena..
nič bat tud mi ga imamo..
smo čist zbujen
sam naš bo mal pisal tam v daljno Nemčijo..pa da vidmo kdo se bo pol zbudu..
dost je blo zajebacije
 
Status
Not open for further replies.
Top