Vse najboljše TMP!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Izdajalec ostane izdajalec in krump to je ko bo mu,bo nekoč zagustlo,bo prestopil,v koh.on je prodana duša kakor vsi ostali člani karak,razen kunca.sam sem pral voooo18 dušo sem ,mu spusto,me je prosil naj neham,da bi rad prestopo k meni,sem se ga usmilil in kaj je naredil sel je v koh,taki so igralci,ki so prestopli ali v koh oz.tmp.dobrota je sirota.in da končam z istim stavkom,izdajalec ostane izdajalec.
 

DeletedUser

Guest
Izdajalec ostane izdajalec in krump to je ko bo mu,bo nekoč zagustlo,bo prestopil,v koh.on je prodana duša kakor vsi ostali člani karak,razen kunca.sam sem pral voooo18 dušo sem ,mu spusto,me je prosil naj neham,da bi rad prestopo k meni,sem se ga usmilil in kaj je naredil sel je v koh,taki so igralci,ki so prestopli ali v koh oz.tmp.dobrota je sirota.in da končam z istim stavkom,izdajalec ostane izdajalec.


Mislim da si temo falil! :D
 

bumble-bee

New Member
Reaction score
0
Izdajalec ostane izdajalec in krump to je ko bo mu,bo nekoč zagustlo,bo prestopil,v koh.on je prodana duša kakor vsi ostali člani karak,razen kunca.sam sem pral voooo18 dušo sem ,mu spusto,me je prosil naj neham,da bi rad prestopo k meni,sem se ga usmilil in kaj je naredil sel je v koh,taki so igralci,ki so prestopli ali v koh oz.tmp.dobrota je sirota.in da končam z istim stavkom,izdajalec ostane izdajalec.

seveda gumica, ti ka vse veš.
 

DeletedUser

Guest
Izdajalec ostane izdajalec in krump to je ko bo mu,bo nekoč zagustlo,bo prestopil,v koh.on je prodana duša kakor vsi ostali člani karak,razen kunca.sam sem pral voooo18 dušo sem ,mu spusto,me je prosil naj neham,da bi rad prestopo k meni,sem se ga usmilil in kaj je naredil sel je v koh,taki so igralci,ki so prestopli ali v koh oz.tmp.dobrota je sirota.in da končam z istim stavkom,izdajalec ostane izdajalec.

Reče vodja plemena katerega je pol revčkov, ki so bežali pred TMP, ko smo mi še mesece po tem vojno nadaljevali.. res ni čudno da ste se odločili za skupno brisanje računov :)

Govori kar hočeš res, z vsakim postom je bolj očitno da ti ni ravno jasno kaj govoriš. Od vseh igralcev na si1 sem se najdalj bojeval proti TMP in edino Paradox (lol) ma boljše statse od mene proti njim, kar si spet lahko greš tudi sam pogledat. Ko boš ti pol toliko dosegel za svoje pleme (pa jaz sploh nisem bil vodja), mi boš mirne duše lahko kaj komentiral, do takrat pa prosim da ne omenjaš ne KaraKa ne njegovih posameznih članov, ker brezveze uničuješ spomin na majhno pleme, ki je z srcem in dušo vam dolge mesece reševalo vasi, v zameno pa ste nam kradli člane in vasi na drugi strani pa nas vabili v svoje vrste brez da bi zgleda enkrat samkrat pomislili, da mogoče pa nam taka zahrbtnost ni niti malo všeč.

(Grobi kaj se je zgodilo s tem da morajo ljudje za obtoževanje dokazovat, če ne jih čakajo kazenske pike? Kolikor jaz računam tu si je gumica prislužil že zdavnaj kak ban, kar lahko jaz za razliko od njega celo dokažem :)
 

DeletedUser

Guest
Čestitke TMPju! :)


Izdajalec ostane izdajalec in krump to je ko bo mu,bo nekoč zagustlo,bo prestopil,v koh.on je prodana duša kakor vsi ostali člani karak,razen kunca.sam sem pral voooo18 dušo sem ,mu spusto,me je prosil naj neham,da bi rad prestopo k meni,sem se ga usmilil in kaj je naredil sel je v koh,taki so igralci,ki so prestopli ali v koh oz.tmp.dobrota je sirota.in da končam z istim stavkom,izdajalec ostane izdajalec.

Spoštovani g. gumica, nič nimam proti vam osebno, ampak mislim, da bi vam tole lahko prav prišlo.
 

DeletedUser

Guest
Počakaj Krump, pa boš videl...
Če ne bo dokazov, potem bo ziher kak ban...
Vendar se do takrat raje ne ukvarjajte z ničemer, če se boste še naprej tak, si boste še sami kak ban prislužil ali pa kazensko piko...:(
 

DeletedUser

Guest
vse najboljše TMP :)
ste ziher, da je datum pravi al ste si ga malo priredili, ker vam tak bolj odgovarja, šala...... čaki malo...... sam vi tak to delate, pa me je mogoče malo zavedlo...
Na twstats res piše da sem se jaz pridružil TMP-ju 1-ga avgusta lani vendar to ni res. Marsikdaj se twstats pofaula in pol potezajo stare statistike iz backupov. Sicer si pa poglej moj profil pa boš videl kdaj sem začel igrati - in tisti dan sva z dejanom tudi ustanovila TMP. Žal, streljaš s slepimi naboji.


Spoštovani g. gumica, nič nimam proti vam osebno, ampak mislim, da bi vam tole lahko prav prišlo.

Brutesk, dobra opazka. Jaz sem se trudil že zdavnaj:

[SPOIL]gumica68 dne 17.06. ob 11:03
hy vceraj sem imel od vaal2co 38 napadov in je na meni vso vojsko zgubo na meni in mi smo mu vso vojsko unicli v njegovih vaseh vceraj sem govoril z mathazinjom ste v vojni z njimi ob tem pa jih vabite v pleme imam te za castnega moza mi smo jb dali jasno vedet da z njimi nebomo sodelovali vidim pa da tle se ne igra posteno in jaz tega zal nisem navajen ker sem tudi v privatnem zivljenju postenjak zgleda da tem hinaskim igricam nisem dorasel in tudi nebom sodeloval upam da me razumes moje pleme in vodstvo je posteno

AtaSmrk dne 17.06. ob 11:12
Kot prvo, prosim nauči se uporabljati ločila! Pri tvoji starosti bi to že moral vedeti, razen če si Rom in nimaš niti osnovne šole narejene.

Kot drugo, ponovna laž - mi nismo v vojni z [ally]JB[/ally]! Imamo jih resda rdeče označeno, a ni nikakršnih napetosti med nami.

{cenzura}

Tako da neko sklicevanje na poštenost in hinavščino je popolnoma odveč. Vse kar si do sedaj povedal, ni resnično in če se greš nekega vodjo resnega plemena, v mojih očeh hitro izgubljaš verodostojnost.
gumica68 dne 17.06. ob 11:15
tudi prav lp
gumica68 dne 17.06. ob 11:17
hvala za žaljivke lp
[/SPOIL]
 

Highlander

Member
Reaction score
0
eh Smrk ti jih strelaš.......
nisem sploh pogledal kdaj imaste rojstni dan, hotel sem samo čestitat in vas malo piknit s tem, da radi prilagajate stvari kot vam paše, pa očitno niste dojeli bistva kar sem hotel povedat

bom v bodoče bolj direkten in upam da tudi bolj razumljiv :)
 

DeletedUser

Guest
eh Smrk ti jih strelaš.......
nisem sploh pogledal kdaj imaste rojstni dan, hotel sem samo čestitat in vas malo piknit s tem, da radi prilagajate stvari kot vam paše, pa očitno niste dojeli bistva kar sem hotel povedat

bom v bodoče bolj direkten in upam da tudi bolj razumljiv :)

A vi v JB pa nena radi prilagajate stvari kot vam pašejo? Ne me J****, ne delajate se svetnikov uroš.

hy,vsaj,stem,si dokazal,da sem pošten,hvala ati

Dvomim da veš, kaj beseda pošten pomeni. Tako da poštenost pa ti sta si oddaljeni kot amerika in slovenija.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
A vi v JB pa nena radi prilagajate stvari kot vam pašejo? Ne be J****, ne delajate se svetnikov uroš.

Tukaj pa te moram popravit...
Nevem kje smo in kdaj smo prilagajal stvari, kot nam pašejo...?
V primerjavi z TMP, raje ne sprašuj, ker, če bi vsa plemena skupaj dal bi TMP še vedno več imel prilagoditev po svojem okusu...
 

bumble-bee

New Member
Reaction score
0
Tukaj pa te moram popravit...
Nevem kje smo in kdaj smo prilagajal stvari, kot nam pašejo...?
V primerjavi z TMP, raje ne sprašuj, ker, če bi vsa plemena skupaj dal bi TMP še vedno več imel prilagoditev po svojem okusu...

Ha, še en Beserviser na tem svetu! Raje ne kometiraj, ker tu je TEMA PRAZNOVANJA ROJSTNEGA DNEVA TMP, ne pa NAPIŠI ČIMVEČ SLABIH STVARI O TMP KI NISO RESNIČNE!
 

DeletedUser

Guest
Ups...
Nisem videl, da je ta tema...
No nisem še čestitke poslal...
Vse naj naj TMP, da ste zdržal 1 leto in lepo praznujte! :D
Mah nevem, če so te trditve neresnične...
Raje ne primerjajmo plemen, ker že itak vemo odgovor! :D
Še enkrat čestitke, samo ne NoFearu... :D
 

DeletedUser

Guest
Ups...
Nisem videl, da je ta tema...
No nisem še čestitke poslal...
Vse naj naj TMP, da ste zdržal 1 leto in lepo praznujte! :D
Mah nevem, če so te trditve neresnične...
Raje ne primerjajmo plemen, ker že itak vemo odgovor! :D
Še enkrat čestitke, samo ne NoFearu... :D

Toliko težkih besed, zakaj? ( Obe strani )

Highlander dne 21.07. ob 20:59
torej smo zakljucili diplomacijo.....
solim bomo v vsakem primeru napadli, pa tud ce to sprozi vojno :)

21.7 je bilo izrečenih veliko besed, ki so v bistvu razlog za vso to kreganje, dajte jih uresničit in se bomo kasneje pogovarjali z statistiko in ne z toliko brezpredmetnih besed.. če vam grem v nos jaz, sem blizu, če vam gre v nos jances, je prav tako blizu, če vam gre v nos TMP, napadite.. kdo je bolši,kdo je to, kdo je ono..koga briga?

In jb, dokler smo nepremagani in 30mio pred vami, smo za vas na tem svetu elita.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
se strinjam haha

TMP vam ki ste se oklicali za elito pa sporočam, da če bi kdo lahko govoril o eliti je to KaraK ampak oni preprosto rečejo da so Igralci.

Hvala vsem.

LP

NoFear bo vedno blizu...
 

Highlander

Member
Reaction score
0
Naslednjič še napiši zakaj sem prekinil diplomacijo, mogoče dodaš kak tvoj odgovor, da bodo vsi vedeli kak ste delovali, da ste rekrutali naše tarče, ubežnike vsaj tak se taki igralci tretitrajo na svetovnih serverjih in vi kot takozvana elita bi to morali vedet. To da ste pa nepremagani pa ni ravno vaša zasluga, ker če vam ne bi KOH pomagal, bi vas vrjetno karak ponoblal in bi tale rojstni dan praznovali malo drugače :)

Tukaj jaz zaključujem debato z člani vodstva TMP, ker se mi ni treba ukvarjat z ljudmi vašega tipa, ne v igrci in ne v RL.


Vsem obilo užitkov in uspeha.
 

DeletedUser

Guest
Če,Če,Če čebula nebi mela če bi bla tut bula ;).

Na. net je vedno bil ubežnik in vedno bo igralec kateri je pod napadi.Solim ni imel napadov ne tedaj, niti prej ko je bil povabljen.
 
Status
Not open for further replies.
Top