Vse najboljše TMP!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
jaz nimam nič..
jaz imam od začetka čisto vest..za druge pa nisem tolk siguren
bomo vidli..
kdor se zadnji smeje se najslajše smeje
 

DeletedUser

Guest
jaz nimam nič..
jaz imam od začetka čisto vest..za druge pa nisem tolk siguren
bomo vidli..

Ti imaš čisto vest?
Če imaš čisto vest si najbrž pa škodoželjno naravnan. Tvojo iskanje pozornosti v mojem dobronamernem PnPju presega vse meje dobrega okusa!

kdor se zadnji smeje se najslajše smeje

Si se že sploh kdaj smejal?
 

bumble-bee

New Member
Reaction score
0
A si sigurno še pri pravi pameti? Če bi bil jaz na tvojem mestu se nebi tako veselo šalil! Aja glede nečesa se pa ne strinjam, ta tvoj pregovor, ki si ga omenil. Jaz se že od vsega začetka smejem, ti pa samo solze liješ? Imam prav?
 

DeletedUser

Guest
sem ti povedal da bi kje druje pisal..pa je marx hitr zaklenu temo..sicer na željo xmigx..ampak pač pol pa tukaj mal smetim..
smejem se jaz skoz...nič bat..pa še se bom..še bolj ..mal na poskok..hehe..sm pač kekec

pa ne vem zakaj se ne bi šalil...pač nisem zagrenjen kot večin v TMP-..ja na mojem mestu bi ti bil tiho kot miška..verjamem..pač nisi na mojem mestu..

bom še nekaj reku..
ča mački stopiš na rep zacvili

Dejan ti res ne razumeš.Zadnji ko bo konec sveta 1 :cool:

e tukaj si pa v zmoti..pa nisem tolk elita..pač sm sam navaden kekec ki igra za zabavo..in na pošten način..
 

DeletedUser

Guest
sem ti povedal da bi kje druje pisal..pa je marx hitr zaklenu temo..sicer na željo xmigx..ampak pač pol pa tukaj mal smetim..
smejem se jaz skoz...nič bat..pa še se bom..še bolj ..mal na poskok..hehe..sm pač kekec

pa ne vem zakaj se ne bi šalil...pač nisem zagrenjen kot večin v TMP-..ja na mojem mestu bi ti bil tiho kot miška..verjamem..pač nisi na mojem mestu..

bom še nekaj reku..
ča mački stopiš na rep zacvili

a res, jaz sem se pa spraševal kaj sta z Mitjem nekam glasna postala. To more bit razlog, ja pač maknita rep naslednjič.

e tukaj si pa v zmoti..pa nisem tolk elita..pač sm sam navaden kekec ki igra za zabavo..in na pošten način..

če si ti kdaj igral za zabavo sem jaz predsednik slovenije.
 

DeletedUser

Guest
jaz nimam nič..
jaz imam od začetka čisto vest..za druge pa nisem tolk siguren
bomo vidli..
kdor se zadnji smeje se najslajše smeje

Če imate tako čisto vest, pa povej še to da se je JB odcepil od ŠB zato da bi napadal TMP.Razlog je pa bil, ker vas je motla meja, katero je vaš tedanji vodja (bumbar) sam postavil in smo jo sprejeli na konferenci.
 

DeletedUser

Guest
hehe..stari dobri ubijalc..ko zmanjka argumentov pol pa mal na splošno...
ne vem kdo je začel mijavkat..hehe..
mi je ful zanimiv ..je bil tukaj že preveč mir..pa nič se ni dogajal že nekaj časa,,
zdej na enkrat pa kar piasnaj za cel mesec nazaj..hehe

no vidiš zato pa nisi ti predsednik Slovenije..verjetno sem igral za denar tako kot večina..
a ne veš da mi stric Skopušnik premium plačuje..jaka racman mi dela obrambo..miki miška pa napade pošilja..haha



no mal provokacije zmeraj prav pride..pač eni to zastopjo drugi pač ne..lepo je blo spet mal tipkat z vami..hehe


dejan90 --tebi se pa iskreno opravičujem iz srca (in to resno mislim)..da sem zašel v to temo..pač tako je naneslo..
moram reč da si se res potrudu in naredu lep PnP
 

DeletedUser

Guest
Če imate tako čisto vest, pa povej še to da se je JB odcepil od ŠB zato da bi napadal TMP.Razlog je pa bil, ker vas je motla meja, katero je vaš tedanji vodja (bumbar) sam postavil in smo jo sprejeli na konferenci.

tebe je pa za tole lahko krepko sram...ne bi reku,da to napiše eden ki nima pojma kaj se je dogajal..zakaj smo se odcepil je vsem jasno..ja zarad meje..pa ni blo prvotno nobenga namena napadat bilo koga..pač se jaz osebno s tem nisem strinjal..in še nekateri..pa smo šli na svoje..kaj je pa naprej sledil pa ti bolj veš kot jaz..nisem jaz paradox da nardi svoje pleme za prevzem drugih..no takrat iz karak..pa me ni to niti malo motilo..samo si mimogrede vzel še par vasi na k54..na mojem dvorišču..čeprav smo vsi vedeli, da gre samo za začasno pleme..tak da ne mi zdej buče prodajat..pol pa pride še znamenito učenje malega Munga ..kaj je gravitiranje na nekem ozemlju..itd.td...
edini, ki ga spoštujem izven plemena je ninja...(no ne poznam drugih svetovalcev in pomočnikov v KOH..tak da ne bi rad delal komu krivico..pač je ninja vodja)...kar je reku in to od prvega dne to drži kot pribito..mal si mejo poglej med našim K5 in K4..je skoraj ravna črta..on ni imel nikol gravitiranja na naše ozmelje..če smo že pri tem..tak da bi lahko še marsikaj na to temo..pa spet ni za ta kotiček--
 

nofear

Member
Reaction score
0
tebe je pa za tole lahko krepko sram...ne bi reku,da to napiše eden ki nima pojma kaj se je dogajal..zakaj smo se odcepil je vsem jasno..ja zarad meje..pa ni blo prvotno nobenga namena napadat bilo koga..pač se jaz osebno s tem nisem strinjal..in še nekateri..pa smo šli na svoje..kaj je pa naprej sledil pa ti bolj veš kot jaz..nisem jaz paradox da nardi svoje pleme za prevzem drugih..no takrat iz karak..pa me ni to niti malo motilo..samo si mimogrede vzel še par vasi na k54..na mojem dvorišču..čeprav smo vsi vedeli, da gre samo za začasno pleme..tak da ne mi zdej buče prodajat..pol pa pride še znamenito učenje malega Munga ..kaj je gravitiranje na nekem ozemlju..itd.td...
edini, ki ga spoštujem izven plemena je ninja...(no ne poznam drugih svetovalcev in pomočnikov v KOH..tak da ne bi rad delal komu krivico..pač je ninja vodja)...kar je reku in to od prvega dne to drži kot pribito..mal si mejo poglej med našim K5 in K4..je skoraj ravna črta..on ni imel nikol gravitiranja na naše ozmelje..če smo že pri tem..tak da bi lahko še marsikaj na to temo..pa spet ni za ta kotiček--

Za kaj je pa bumbar končal z igro??
 

DeletedUser

Guest
ne vem zakaj sprašuješ neumnosti..si dobil prej njegovo obkrožnico kot jaz..hahahahaha
 

DeletedUser

Guest
dejan90 --tebi se pa iskreno opravičujem iz srca (in to resno mislim)..da sem zašel v to temo..pač tako je naneslo..
moram reč da si se res potrudu in naredu lep PnP

Hvala mungo ;)
 

DeletedUser

Guest
Krump kot vem si se ti nekako drugače menil...kot veter piha verjetno.
Sram te bodi za te besede. Zakaj, bom pa spodaj napisal.

Po letu bojevanja poznaš sovražnika prav tako dobro, če ne še bolje, kot prijatelja. Drugače sem pa tudi mnenja da nima nihče ubistvu kaj komentirat več. So imela vsa plemena več priložnosti to ustavit in razen takratnih VILIN in KaraKa (katerega je na koncu 5 članov držalo pokonci tako da se tisti ki mi pišete da smo se prodali malo zamislite če bi bili vi sposobni par mesecov tako zavlačevat preden streljate neumnosti)
Čeprav se ne strinjam z mnogimi prejšnjimi njegovimi ciničnimi posti, se podpišem pod Krumpove besede. KaraK pleme in njegovega vodjo preziram zaradi načina vodenja. Posamezne igralce pa zelo spoštujem in sicer do te mere, da smo si že vsaj pol leta prizadevali (bolj ali manj) pridobiti najboljše karakovce - krumpa, cusca, skrbija...

Dejstvo je, da recimo jaz osebno bolje poznam Krumpove in cuscove kvalitete kot od marsikaterega mojega TMP-jevca, predvsem zato ker smo imeli direktne bitke mesec za mesecem. To, da so ti fantje ostali do konca v KaraKu samo kaže na lojalnost plemenu in sedaj ko je Krump pri nas ne dvomim, da bo enako lojalen tudi tu.

Moram povdariti, da sem tudi sam osebno na .net doživel podobno usodo kot jo je doživljal Krump - praktično sam samcat proti mnogo močnejšemu plemenu. Na koncu se pristal pri svojih najhujših sovražnikih, predvsem zato ker so mi priznali moje kvalitete in obljubili, da me bodo tretirali kot sebi enakega. Sedaj sem 2x večji kot takrat ko so me nehali napadati.

Na koncu pa ne pozabite - to je Vojna plemen in ne sam-proti-vsem. Če te napada 10 TMP-jevcev in si sam to ne pomeni da si ti tak car ampak da te napada složna ekipa, ki ve kaj hoče.

Carpe diem.
 

bumble-bee

New Member
Reaction score
0
ne vem zakaj sprašuješ neumnosti..si dobil prej njegovo obkrožnico kot jaz..hahahahaha


Mungo kot veš življenje ni pravlica, čeprav se mi zdi da ti živiš v njem, zdi se mi celo da malo pretiravaš s tratenjem besed, kajti tu so odveč. Nihče ne potrebuje "važiča", kot si ti, ki samo zapravlja svoje besede z nakladanjem. Ta tema je namenjena praznovanja TMP-ju ne pa blefiranja in nakladanja tvoje malenkosti! Naredi si svojo temo in tam nakladaj. Tu ne potrebujemo takih kot si ti, ki ne znajo z besedami! Zato ti ni treba na vse odpisati, v kakšnem primeru bi bilo bolje da si tiho!
 

DeletedUser

Guest
Kaj zdaj Xmig? Muca jezik popapcala? Ali bolj to da ti je Highlander povedal kdo je komu pisal? Mogoče si pa tudi malo bolje pomislil pa se vprašal zakaj zaboga bi šel v D.F-L, če so KaraKu račune kradli (moj točen odgovor svojima soigralcema, ko sta mi posredovala njihove komentarje je bil "s tem si lahko rit obrišejo"). KOH bi ti verjetno potrdil, da jih nisem vprašal za vstop, z ostalimi plemeni na si1 pa še niti komuniciral nisem nikoli tako da zgleda moje besede o detektivu kar držijo :)
 

DeletedUser

Guest
Mungo kot veš življenje ni pravlica, čeprav se mi zdi da ti živiš v njem, zdi se mi celo da malo pretiravaš s tratenjem besed, kajti tu so odveč. Nihče ne potrebuje "važiča", kot si ti, ki samo zapravlja svoje besede z nakladanjem. Ta tema je namenjena praznovanja TMP-ju ne pa blefiranja in nakladanja tvoje malenkosti! Naredi si svojo temo in tam nakladaj. Tu ne potrebujemo takih kot si ti, ki ne znajo z besedami! Zato ti ni treba na vse odpisati, v kakšnem primeru bi bilo bolje da si tiho!

hahaahaahaha..ti pa si veseljak..
zame je živlenje pravljica..če pa zate ni pa ne morem pomagat..men je lepo..če si pa ti zagrenjen pa je to tvoj problem...
se pa globoko klanjam tebi o veliki guru..hvala da si me razsvetlil s svojimi globokimi mislimi...škoda da že prej nisi napisal,,ker jaz sem preveč važen da bi lahko se sam spomnil pa svojo temo naredu..vidim da si sigurno že slaven pesnik..ko tako lepo znaš z besedami..no še enkrat hvala da si me spomnil da lahko odprem svojo temo..o hvala veliki svobodomislec..klanjam se ti

vidim da se pojavlja še en cenzurist..pa se nerad ponavljam..ampak naj bo ..tole še enkrat samo zate

jep .TMP...prav imaš VSE KAR REČEŠ
amen


kar se pisanja tiče se pa še enkrat globoko opravičujem, da sem tukaj slploh kej napisal..pa ne tebi..ampak dejanu ki se je potrudu nardit tale PnP

ne bom več pisal ..obljubim
 

DeletedUser

Guest
tmpsiglarge.jpg
 

Highlander

Member
Reaction score
0
vse najboljše TMP :)
ste ziher, da je datum pravi al ste si ga malo priredili, ker vam tak bolj odgovarja, šala...... čaki malo...... sam vi tak to delate, pa me je mogoče malo zavedlo...
no vse naj
 
Status
Not open for further replies.
Top