Vse najboljše TMP!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Če,Če,Če čebula nebi mela če bi bla tut bula ;).

Na. net je vedno bil ubežnik in vedno bo igralec kateri je pod napadi.Solim ni imel napadov ne tedaj, niti prej ko je bil povabljen.



Ben1 jih je pa imel ane?
 

DeletedUser

Guest
vse najbolse TMP

vsem ostalim, ki ste sli izven teme se zahvaljujem, lepo ste me nasmejal :>
2081994.jpg
 

DeletedUser

Guest
On je bil povabljen, po tem ko ste nam vi z nami že končali diplomacijo. (Zaradi solima)

Oprosti ampak sedaj ne vem al nakladaš al se motiš.

solim Joined 19th July 2010 - 23:36 1,244,463
psenicka Left 14th July 2010 - 13:57 256,461
ben1 Joined 05th July 2010 - 19:57 1,998,823


Ben1 je prišel 14 dni pred solimom v pleme. Ben1 je bil prvi ubežnik?, ki ste ga sprejeli, saj smo ga tudi napadali.
 

DeletedUser

Guest
Oprosti ampak sedaj ne vem al nakladaš al se motiš.

solim Joined 19th July 2010 - 23:36 1,244,463
psenicka Left 14th July 2010 - 13:57 256,461
ben1 Joined 05th July 2010 - 19:57 1,998,823


Ben1 je prišel 14 dni pred solimom v pleme. Ben1 je bil prvi ubežnik?, ki ste ga sprejeli, saj smo ga tudi napadali.

Prav maš, zamenjal sem ga z mehotom.Potem ste vi napadali jb :O?

Drugače pa mislim da nikoli nismo dobil nobenega sporočila glede bena, panika je bila le zaradi solima.Drugače pa po vaši logiki je tudi motoristek ubežnik, ki ste ga sprejeli med svoje vrste iz karak (k65) .Nihče vam ni tega očital.Še kak dan pred tem ko se vam je pridružil sem se pogovarjal z njim in se je odločal med TMP in JB.Sem mu tut rekel da ne vidim problema če gre v jb.

Vi ste pa delali paniko za solima, ki je točno med nami :).
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest


In jb, dokler smo nepremagani in 30mio pred vami, smo za vas na tem svetu elita.



Glede tega pa tudi mi če povabimo igralce iz s.d in d.f-l bomo potem elita ali kaj? Očitno so vam točke nekam udarile.
Kar se tiče ben1 smo se pa pritoževali žal nisem jaz tisti, ki je komu od vas pisal, da bi prilepil pogovor..

Vidim pa mal mešaš pojme, če se nekoga napada pomeni, da ga imamo namen zavzeti, če pa vi ne napadate motoristeka in ga vabite samo v vaše pleme je malček različno. Želite, da igra z vami ne pa, da ga imate namen prevzeti.

Meho88 je bil naš igralec, spet ne vidim kaj ima tukaj veze z tem, da smo napadali ben1?

No saj niti ni pomembno, očitno treba verjeti nekaterim ko pravijo o nekemu prilagajanju pravil.

Nima smisla niti jaz, da več nadaljujem tole temo saj odgovori so čisto mimo, pa brez zamere, ampak na to, da je ben1 bil naša tarča nisi odgovoril.

Happy B. day še enkrat tmp.
 

DeletedUser

Guest
Glede tega pa tudi mi če povabimo igralce iz s.d in d.f-l bomo potem elita ali kaj?

Nevem, če vam je kaj dosti ostalo od DFLa?Nisem pa vedel da želi SD k vam :).
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
flux, ne mešaj iztrebke ker samo še bolj smrdi... vsak vidi svojo resnico.
 

TCold

Member
Reaction score
0
Vse najboljše TMP. Odkar se je določena oseba vrnala pa tak ni več šans za vse nasprotnike. (bemti, mel bi skype smajlije tu :( )
 
Status
Not open for further replies.
Top