Vse najboljše TMP!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Bilo je na datum 05.08.2009, ko je zaživela Slovenska različica Tribalwars. Rodila se je
vojna-plemen.png


Na ta datum se je pridružilo dosti igralcev. Med njimi sem bil tudi jaz, ki sem se kot dolgoletni igralec TW želel preizkusiti tudi na slovenskem serverju, kjer sem želel ustanoviti uspešno pleme. Da bi prišlo do realizacije sem naslednji dan za rokav pocukal atasmrka.
papasmurf.jpg


Naslednji dan, na datum 06.08.2009 se je začela zgodba TMPja ali drugače rečeno zgodba Templarjev.
for-ivo-not-sure-i-like-.jpg


Z veliko truda se je pleme kmalu povzpelo v prvo deseterico plemen, nakar se nama je v vodstvu pridružil Paradox oziroma fluxde.
Pleme je dobilo dodaten zagon in tako postalo eno najboljših plemen na s1.

giantdwarfw350.jpg


Pleme se je skozi zgodovino prebijalo skozi veliko vojn, nihalo v svoji moči, a vselej izšlo iz vojn in kriz kot zmagovalec.

slika.jpg



V čast mi je, da vam danes lahko oznanim, da TMP praznuje svoj prvi rojstni dan!
happy-first.jpg


Vse najboljše TMP!



Ob tej priložnosti bi se rad zahvalil vsem članom TMPja, še posebej pa našemu councilu (posameznikov ne bom našteval, saj smo vsi zaslužni za naše uspehe), da smo skupaj ustvarili tako močno pleme!
Zahvaljujemo se tudi plemenu KOH, ki nam je kot pravi in edini resni zaveznik v vsem tem času vedno stal ob strani, kakor tudi mi njim.

Vse najboljše tudi vojniplemen, ki pa je svoj rojstni dan praznovala včeraj!
 

DeletedUser

Guest
Me zelo veseli, da sem tudi sam del tega plemena! :);)

Rad pa bi se zahvalil, da ste me sprejeli med svoje vrste in iz začetnega nooba naučili veliko, veliko novega o samem igranju te igre. Posameznih igralcev pa tudi ne morem izpostaviti, saj ste mi vsi pomagali pri "šolanju".

Želim nam še veliko zmag na tem svetu!


Še enkrat hvala in vse najboljše dragi TMP!

Ponosni TMP-jevec in vaš spamer :p,
-makkam-
 

DeletedUser

Guest
nisem iz tega plemena ampak vseeno čestitam in vse naj... in uspešno v vojnah :)
 

DeletedUser

Guest
Čestitke. Ja KOH-u pa verjamem da se morate zahvalit. Mogoče edino pozabljate EOW kateri člani zdaj pomagajo držati vaše 2. mesto na strežniku :)
Važno da so točke :)

Katere vojne?
 

DeletedUser

Guest
Mogoče edino pozabljate EOW kateri člani zdaj pomagajo držati vaše 2. mesto na strežniku :)

V našem plemenu članov ne delimo v različne podskupine, tako da EoW članov ni, saj smo vsi TMP. TMP članom pa sem se zahvalil tukaj:
Ob tej priložnosti bi se rad zahvalil vsem članom TMPja
.

Važno da so točke :)

Pri nas ne šteje kvantiteta ampak kvaliteta.

Katere vojne?
OMG, 300, Polish, VILIN, KaraK
Vseh se niti ne spomnim več.
 

DeletedUser

Guest
OK če to šteje potem nekaj ne gre skupaj.
S KOH skupaj napadete Krumpa. KOH porablja nuke, v zahvalao ga vi potem sprejmete
ŠB napada EOW. EOW razpade. Del članov se seli najprej v ŠB nato v TMP?

Karak še obstaja :)
VILIN, Karak, Polish - je napadel tudi KOH
OMG,300 začetniška plemena ki jih mislim da noben ne šteje med večje in enako smo jih imeli mi v svojem sektorju. Jaz celo liderja OMG(tk24) :)

Če bi štela kvaliteta ne bi sprejeli v pleme največjih sovražnikov oz tistih za katere ste v prihodnosti govorili da nimajo pojma. Primer: No Fear in Krump.
Ne vem če sem kje že zasledil da se to lahko zgodi. Tudi nas je No Fear prosil za vstop in verjetno tudi KOH ampak verjetno imamo ostala plemena malo drugačno gledanje na vso situacijo.

Hehe če bi gledali na izvor članov se strinjam bi situacija izgledala slabo glede na to da so razen enega vsi drugi bivši EOW ki so top člani plemena.

Sicer pa da tema ne zaide čisto. Vsak ima svoje mnenje in verjetno bo na tem svetu še zanimivo.

Žalim vam veliko sreče.
 

DeletedUser

Guest
Vsenajbolše! :).


žžž
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
OK če to šteje potem nekaj ne gre skupaj.
S KOH skupaj napadete Krumpa. KOH porablja nuke, v zahvalao ga vi potem sprejmete
ŠB napada EOW. EOW razpade. Del članov se seli najprej v ŠB nato v TMP?

Mi nismo napadali mihem,azyx,soony .. itd?Nekateri so celi bivši člani karak, onix je bil celo naš.Komu mar? (Razen tebi)

Za razliko od vas se z KOH lahko pogovarjamo na meji normale, pri vas bi za dogovor normalne stvari potrebovali teden mogoče več.


Če bi štela kvaliteta ne bi sprejeli v pleme največjih sovražnikov oz tistih za katere ste v prihodnosti govorili da nimajo pojma. Primer: No Fear in Krump.

Nikoli, rekel da nimata pojma, od kod jemaš to?Normalno pa je da se nismo ravno štekali saj smo bili sovražniki. (z krumpom sma marsikatero rekla na skype tudi med vojno in ni bilo hude krvi)

Hehe če bi gledali na izvor članov se strinjam bi situacija izgledala slabo glede na to da so razen enega vsi drugi bivši EOW ki so top člani plemena.

Situacija bi zgledala dovolj dobro, da premagamo vas.Zdaj ko potrebujete ob sebi še DFL,SD in celo naredite nnp z M+E pa potrebujemo kako svežo okrepitev."Mogoče" pa si še kakšnega sposodimo iz JB.

Sicer pa da tema ne zaide čisto. Vsak ima svoje mnenje in verjetno bo na tem svetu še zanimivo.

Se strinjam.


Ps : upam da si dobil vse odgovore in ti ni potrebno več smetit na strani katera je namenjena za nekaj druga.

Hvala.
Flux
 

DeletedUser

Guest
čestitke tudi z moje strani

za vse ostalo pa nimam komentarja..razen hahaha
 

DeletedUser

Guest
Mi nismo napadali mihem,azyx,soony .. itd?Nekateri so celi bivši člani karak, onix je bil celo naš.Komu mar? (Razen tebi)

Za razliko od vas se z KOH lahko pogovarjamo na meji normale, pri vas bi za dogovor normalne stvari potrebovali teden mogoče več.




Nikoli, rekel da nimata pojma, od kod jemaš to?Normalno pa je da se nismo ravno štekali saj smo bili sovražniki. (z krumpom sma marsikatero rekla na skype tudi med vojno in ni bilo hude krvi)



Situacija bi zgledala dovolj dobro, da premagamo vas.Zdaj ko potrebujete ob sebi še DFL,SD in celo naredite nnp z M+E pa potrebujemo kako svežo okrepitev."Mogoče" pa si še kakšnega sposodimo iz JB.



Se strinjam.


Ps : upam da si dobil vse odgovore in ti ni potrebno več smetit na strani katera je namenjena za nekaj druga.

Hvala.
Flux

sam si si odgovoril kar sem mislil. Sposojanje igralcev je postala vaša lastnost :) Napovedovati koga boste premagali pa mislim da nimaš niti podlage. Če mislite da ste sposobni premagati ne razumem kaj čakate :)
BDW. Kakšna je razlika med tem da povabimo igralce v pleme kot vi ali če z njim sodelujemo. Dejstvo je da brez novih okrepitev verjetno niste sposobni premagati kogarkoli zakaj bi drugače vabili tudi prej najhujše sovražnike.
Sam sem mnenja da je ok pač če nekdo spletkari in igra na tak način super ampak nimam pa rad da tega nekdo ne prizna in sam sebi laže.
Za dogovarjanje se normalno rabi nekaj časa vsaj če je zadeva resna in vpliva na pleme. Čeprav dogovori z vami so bili vedno enostranski pa če priznaš ali ne.
Sicer pa bo čas vse pokazal :)
 

DeletedUser

Guest
Vse Najbolše TMP.

Za vse druga pa se nemislim spuščat v debate, ker je brzw.
 

DeletedUser

Guest
jep ...VSE NAJBOLJŠE ŠE ENKRAT..najboljše pa še prihaja..hehe..saj iz mojga konca..
X brez veze kej dopovedovat..bomo zdej vidli kaj pa kako bo naprej..pač z elito se ni hecat,,heeh..
mi smo pa itak pobral vsa plemena ki so še ostala..za pomoč..sicer ne vem za kakšno..
sej TMP itak vztraja na svoji poti že od začetka..je krasen zaveznik..hehe..sprejema poražene nasprotnike,sej ni slabo..
sam kaj ko so jih drugo porazli...
sej bo fantje..lepo praznujte..ognjemet pa še sledi..

P.S. najbolj mi je pa všeč ko se je oglasu moj prijatu nofear..ups se opravičujem sej več ne igra..no razen iz 5 računov..pač zna ..vidim da se stara banda spet zbira na kupu..ups no + tmp zraven..sej nofear = paradox ..oba sta enako pokvarjena..jupi..spet bo eno pleme razpadlo

aja pa še neki..ko ste že od 5 avgusta skupaj..pozabu si dodat da je v tem času..no zadnji mesec še pol EOW zraven..tak da le niste staro društvo..no sej elita mora zraven elite..bravo..super zavezniki..skupaj bomo zavzeli ta svet..ja skupaj..skupaj..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
mi smo pa itak pobral vsa plemena ki so še ostala..za pomoč..sicer ne vem za kakšno..
m come again? To nima smisla nobenega, vsaj zame.

sej TMP itak vztraja na svoji poti že od začetka..je krasen zaveznik..hehe..sprejema poražene nasprotnike,sej ni slabo..
-.- to je vseposod tako, zakaj pa nebi smeli vzet dobrih igralcev not? V ŠB smo tudi Ex EOW not vzel če se nespomniš.
sam kaj ko so jih drugo porazli....
Kaj?
sej bo fantje..lepo praznujte..ognjemet pa še sledi..

torej uradno napovedujete vojno?

vidim da se stara banda spet zbira na kupu..ups no + tmp zraven..sej nofear = paradox ..oba sta enako pokvarjena..jupi..spet bo eno pleme razpadlo
lepo te prosim, o noferju res da nimam najboljšega mnenja a z takimi izjavami presegaš vse meje, in prosim da Fluxa in NFja ne primerjaš ker je 100let razlike med njima. Glede razpada pa res da bo samo katero bomo pa še videli.

PS:Nisem se imel namena vtikat v to temo in debato, a kar je preveč je preveč.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
BRAVO ubijalec
si me rešu jutrišnega mačka..sem misli na par pivc ..pa sem dons lih dobre volje pa se bom zadržal pa rajši tukaj še kej tipkal
vidim da nimate pojma..kar pišem je moje mnenje ..
par hitrih odgovorov
s tabo osebno ne mislim nekaj razčiščevat..sam veš kako si bil nastrojen v našem plemenu..če bi tebe poslušal bi bil zdej že na 100 mil obrambnih točk..pa nima veze
vidim da končno nimate informacij kar se tiče zaveznikov in NNp..tak da samo ugibate...sami ste rekli da iščemo malo morje zaveznikov in pomoč...d.f.l. s. d. itd.itd..zato ne vem zakaj zate nima smisla..mal beri poste od paradoxa..hehe
kaj pa kdo je bil v ŠB ..sploh nima veze..kaj je imel s tem TMP..Niti enga nuka ..kaj šele fejka.mislim napade na Eow...se ve kdo ga je porazu..če se strinjaš al pa ne je to bil ŠB..ZATO NE VEM ZAKAJ BI ZDEJ NAŠI ZAVEZNUIKI TMP POBIRAL SMETANO
kar je zdej v TMP mal poglej ob obletnici ..kdo pa kaj je v vašem plemenu med top 10..še pred enim mesecom se jim ni sanjalo o teh igralcih kaj šele pred pol leta..mislim da je velik igralcev iz začetka med top 10..haha..umetno zbiranje točk..
nič uradno ne napovedujemo vojno..še enkrat to je moje osebno mišlenje..če me ne bi krotil bi bla vojna že pred 1 mesecom..pač jaz upoštevam mneneje vodstva..ne igram solo..pa tud vodjo spoštujem..ne pa kar neki ..se sprašujem zakaj ni pri vas uradno vodja paradox..razen če smrku to paše
kar se pa nofera tiče pa itak vse veš..zdej si pa celo z njemu..pač tak hinavc pa jaz ne morem biti..
no pa brez veze vi kar praznujte..
mi mogoče pa bomo še..nikol se ne ve kje koga sreča čaka..škoda da moram določene stvari na javnem forumu pisat..drugače ne gre..ker na ZS so vsi nekaj pametni..zdej je pa res šlo vse čez meje dobrega okusa..poberte še tistega iz plemena ki misli priti k vam ..pa bo..tak kot je včeraj napisal smrk,,kako lepa barva je na k55..še lepša bo..saj kar se mene tiče
lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
s tabo osebno ne mislim nekaj razčiščevat..sam veš kako si bil nastrojen v našem plemenu..če bi tebe poslušal bi bil zdej že na 100 mil obrambnih točk..pa nima veze
O tem sploh nemislim na veliko razglabljat saj je dejstvo pa če hočeš ali nočeš da smo vojno z EOW dobili samo zarad njihovih notranjih nesoglasij, če tega nebi bilo, bi se končalo točno tako kot sem jaz ob napovedi vojne napovedal.

vidim da končno nimate informacij kar se tiče zaveznikov in NNp..tak da samo ugibate...sami ste rekli da iščemo malo morje zaveznikov in pomoč...d.f.l. s. d. itd.itd..zato ne vem zakaj zate nima smisla..mal beri poste od paradoxa..hehe
-.- Bomo videli.

kaj pa kdo je bil v ŠB ..sploh nima veze..kaj je imel s tem TMP..Niti enga nuka ..kaj šele fejka.mislim napade na Eow...se ve kdo ga je porazu..če se strinjaš al pa ne je to bil ŠB..ZATO NE VEM ZAKAJ BI ZDEJ NAŠI ZAVEZNUIKI TMP POBIRAL SMETANO
EOW so porazila notranja nesoglasja tak bdw.

kar je zdej v TMP mal poglej ob obletnici ..kdo pa kaj je v vašem plemenu med top 10..še pred enim mesecom se jim ni sanjalo o teh igralcih kaj šele pred pol leta..mislim da je velik igralcev iz začetka med top 10..haha..umetno zbiranje točk..
Brezveze komentirat -.-

nič uradno ne napovedujemo vojno..še enkrat to je moje osebno mišlenje..če me ne bi krotil bi bla vojna že pred 1 mesecom..pač jaz upoštevam mneneje vodstva..ne igram solo..pa tud vodjo spoštujem..ne pa kar neki ..
potem pa svojo izjavo naslednjič drugače napiš.

se sprašujem zakaj ni pri vas uradno vodja paradox..razen če smrku to paše
To maste spet nekateri prebliske pač -.-

kar se pa nofera tiče pa itak vse veš..zdej si pa celo z njemu..pač tak hinavc pa jaz ne morem biti..
no pa brez veze vi kar praznujte.
Sem že velikokrat rekel, da dokler dela v korist plemena in ni v vodstvu nimam proti njemu nič slabega za povedat

mi mogoče pa bomo še..nikol se ne ve kje koga sreča čaka..škoda da moram določene vasi na javnem forumu pisat..drugače ne gre..ker na ZS so vsi nekaj pametni..zdej je pa res šlo vse čez meje dobrega okusa..pobert še tistega iz plemena ki misli priti k vam ..pa bo..tak kot je včeraj napisal smrk,,kako lepa barva je na k55..še lepša bo..saj kar se mene tiče
lp

oprosti ampak čez mejo dobrega okusa si ti šel. Tako da nebi o tem.

aja pa še neki..ko ste že od 5 avgusta skupaj..pozabu si dodat da je v tem času..no zadnji mesec še pol EOW zraven..tak da le niste staro društvo..no sej elita mora zraven elite..bravo..super zavezniki..skupaj bomo zavzeli ta svet..ja skupaj..skupaj..
vidim da nimaš pojma o čem ga sploh bluziš tu, ampak samo nekaj tja v tri dni pišeš.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Zanimivo kako je človek prilagodljiv.

No lepo praznujte naj ne bo razlog za pokvarjeno slavje najino mnenje z mungom če je vest čista.
 

DeletedUser

Guest
jep .TMP...prav imaš VSE KAR REČEŠ
amen
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top