Debata o s5

aljaz9999

Member
Reaction score
0
okey najdi mi 1 dobro pleme na .si ki je blo mass rekrut in preživelo prvih nekaj mesecov in postalo uspešno.

Preprosto ni možno krotiti 100 igralcev na hmal.. Še posebej če so iz istega kontinenta (piše da rekrutajo samo jugovzhod) kar pomeni da
bodo pametni hmalu pogruntal da to pleme ni za njih saj potrebujejo več placa. Trenutno res mogoče owanjo plemena z mass rekrut stilom vendar
vrjemi da bodo plemena ki so podobna g33ksom zagotovo porazila plemena ki se igrajo na mass rekrut.
 

gx15

Member
Reaction score
1
okey najdi mi 1 dobro pleme na .si ki je blo mass rekrut in preživelo prvih nekaj mesecov in postalo uspešno.

Preprosto ni možno krotiti 100 igralcev na hmal.. Še posebej če so iz istega kontinenta (piše da rekrutajo samo jugovzhod) kar pomeni da
bodo pametni hmalu pogruntal da to pleme ni za njih saj potrebujejo več placa. Trenutno res mogoče owanjo plemena z mass rekrut stilom vendar
vrjemi da bodo plemena ki so podobna g33ksom zagotovo porazila plemena ki se igrajo na mass rekrut.

Še enkrat v začetni fazi lahko mass- recrut z lahkoto ownajo te plemena ki bi drugače uspela kasneje... več pa mi ni treba povedati ;)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Uredu vrjem kar čš vendar ti že sedaj povem rezultat...
kopiraj si to nekam BZJV v 1 mescu nebo več nekaterih plemen (SLOK,SLOK akademije )
medtem ko bodo plemena kot so g33ksi uspeli.



Kako bom vedel?
Članov tako pogosto zopet ne zamenjujemo, kot ti pošeš, in dejstvo je , da iz geeksov jih je "pobegnilo" že ogromno, ko mo še vedno stojimo.
Glede noblanja, saj itak še igra ni v tej fazi, bolj gledam kdo komu več skode naredi/blokira razvoj itd.

Zakaj tako sovražis?
[COLOR="SandyBrown""]kaj je povezano s tem, da imaš v podpisu grb interja, pa vas je vaš preljubi mourinho zapustil??? [/COLOR]
js nič ne sovražim samo poznam situacijo na .si serverjih in je bila vedno ista... Nekaj pametnga folka na forumu poveličuje svoje pleme in njihova zavezništva npr (HERO killer&co). Vendar ko se sitacija malce umiri plemena razpadejo.


drugače pa Js navijam za inter ne za moutinhota in seveda nebom zdj za nek klub k ma keša več kuker ga rabi navijov če je ''the special one'' odšel ke.
 
Last edited:

gx15

Member
Reaction score
1
Okej lej... ni še veliko plemičev oz. jih večinoma ni in torej če BZJV začne lepo enega po enega odstranjevati g33ks tukaj nima veliko možnosti pa reči kar hočeš to pomeni da g3ks nebi obstajali kasneje ker jih nebi več bilo -.-

Drugače pa inter, brez murinha je kot mlin brez vode tako da... :D
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Okej lej... ni še veliko plemičev oz. jih večinoma ni in torej če BZJV začne lepo enega po enega odstranjevati g33ks tukaj nima veliko možnosti pa reči kar hočeš to pomeni da g3ks nebi obstajali kasneje ker jih nebi več bilo -.-

Drugače pa inter, brez murinha je kot mlin brez vode tako da... :D


jap točno to se bo zgodilo kot si napovedal , mass rekrut pleme bo postalo sistematično in organizirano :)

Če se pa to zgodi prekličem vse kar sm zdj napisov.

Inter bo zmogel tudi brez morunhija še naprej hvala za skrb:)
 

gx15

Member
Reaction score
1
Verjemi da se čudeži dogajajo ;)

in nihče ni rekel da morajo biti organizirani... le rečejo napadimo tega in lahko napadi pridejo po 9 ur narazen pa igralca lepo spucajo...

Inter... Se vidi kako dobro igra ;) kot da bi gledal Liverpool
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
jap se dogajajo, no lej če se to zgodi vsaka čast,prekličem kar sm napisov ... :) Možnost pa je realno majhna :p

Če bi se rad o Interju tle kregov...no ja grema se raje kje drugje menit ker vrjamem da se zelo spoznaš na nogomet vse lige ,italijansko igro nasploh , in bi mi lahko kak nasvet za stave dal :)
 

DeletedUser

Guest
:) ... čas rani cele :) ... Glavno je, da ni 5 plemen z 12 podplemeni ... že to je napredek :)

...drugače pa ni glih neki death-match ta s5 server ...
 

DeletedUser

Guest
V naslednjih dneh se bom obrnila na vse vodje plemen sveta 5 z malo prošnjo....(da vas že prej malo obvestim :) )

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka
 

gx15

Member
Reaction score
1
bosko tit eden tistih,ki gre v eno pleme,čez 1 minuto v drugo.........

Tribalwars Player Profile: bosko28 (tribe changes)

Old tribe New tribe Date/Time Points
None SMS 15th December 2010 - 01:12:53 48


Hja statistika kaže drugače... veš.. se da tudi drugače poslati sporočilo... ;)
 

d00men

Member
Reaction score
0


Tribalwars Player Profile: bosko28 (tribe changes)

Old tribe New tribe Date/Time Points
None SMS 15th December 2010 - 01:12:53 48


Hja statistika kaže drugače... veš.. se da tudi drugače poslati sporočilo... ;)

admin lahko spreminja statistiko
 

gx15

Member
Reaction score
1
admin lahko spreminja statistiko

Seveda d00men pa ti si ja genij... le kako sme lahko to spregledal -.-
1. Adminstrator ni isto kot Moderator
2. Nihče ne more spreminjati statistiko le mogoče... ingame.team v nemčiji ki pa tega nebi naredila..
3. v Sloveniji ni nihče tako visoko da bi imel zvezo s twstats.. razen motorke...
 

DeletedUser

Guest
bosko tit eden tistih,ki gre v eno pleme,čez 1 minuto v drugo.........

...d00men, na svetu 5 sem ustanoviteljica lastnega plemena SMS, ki premore zgolj enega samcatega igralca,....in to sem jaz. Ustvarjeno je zgolj zaradi spremljanja situacije na svetu 5, za katerega moderiram forum.
V kolikor so ti še kakšne zadeve nejasne me lahko z veseljem kontaktiraš na ZS.

Lep pozdrav,

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka
 

Flako

Member
Reaction score
0
bosko tit eden tistih,ki gre v eno pleme,čez 1 minuto v drugo.........

D00men,
Takšni "izpadi" niso normalni, in če že nekoga nekaj obtožuješ, prosim da tudi svoje besede utemeljiš.
Kajti v nasprotnem primeru se lahko takšna dejanja označi kot "provukacija" in "poskušanje zanetiti prepira", kar pa ni ravno lepo, in tudi menim, da je že samo po sebi na forumu dovolj nesoglasij, tako da... Bom resno razlislim, da bi te prijavil, če se bo takšno tvoje vedenje nadaljevalo

lp
 
Top