Debata o s5

gx15

Member
Reaction score
1
Hmm FVA se je trdno uveljavila na prvem mestu kot tudi po ODA in OD.
Vse bolj se razkriva, katera plemena so dejasnko vredna, da se jim sploh reče pleme.

Meni se poleg FVA, zdijo dobri še Spam in FF baje zelo dobro sodelujejo kar je pomemben faktor v VP.

Drugače pa FVA all the way, sever bo naš :)!!

LP, Salah

Kolikor vem ti nisi v FVA ampak v Barabe... IN izgubljaš po 1000 Lc s farmanjem... ;)
[SPOIL]http://si5.vojnaplemen.si/public_report/2fb67e06af9454289f04a747abd4138d
[/SPOIL]
 

gx15

Member
Reaction score
1
Ko ti bo dal kick iz plemena pa boš videl. Pusti ti stat šefa, kar pri nas igra.

Ahm... torej to ni isti igralec ki igra na si5... sem mislil ker imata isti nick in se mi je zdelo malo verjetno da sta to dve različni osebi... My bad :eek:

P.s. Ne se jezit name :D
 

kai mah nah

New Member
Reaction score
0
Ahm... torej to ni isti igralec ki igra na si5... sem mislil ker imata isti nick in se mi je zdelo malo verjetno da sta to dve različni osebi... My bad :eek:

P.s. Ne se jezit name :D

Če pa tvojega šefa kritiziraš. :p
Am on je salah ad-din un drugi pa je salah-ad din :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Pa zdaj mi gre na živce v vsaki temi so neke krajšave FVA ,OD ,ODA , LC:mad: KAJ TO POMENI A MI LAHKO KDO RAZLOŽI!!

Hehe,
Ponovno, za takšna vprašanja sem dosegljiv na ZS, da ni potrebno tukaj "smetiti" teme.

Torej te krajšave so določene kratice plemen, npr. FVA,
določene so krajšave za število premaganih nasprotnikov, OD, ODA,
določene so krajšave za vojaške enote , npr. LC - light cavalry - lahek konjenik.

Če ti kakšne stvari niso jasne, te prosim, se pregledaš vse vodiče, razlage, in če še vedno ni jasno, se lahko po zs obrneš na bilokaterega moderatorja, npr. mene.
Ne smeti tem, kajti v nasprotnem primeru boš kaznovan!
 

gx15

Member
Reaction score
1
Če pa tvojega šefa kritiziraš. :p
Am on je salah ad-din un drugi pa je salah-ad din :)

Vem sem takoj še enkrat preveril :)
Thats double facepalm for me :D [SPOIL]
DoubleFacePalm.jpg
[/SPOIL]
Oprosti šef :D

[SPOIL]
04.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Hehe, kaj pa čem, če mam oboževalce pa me radi fejkajo :p

po 1000 LC s Farmanjem izgublja tisti Salah? Kako je pa to možno? :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Skratka, malo poživitve foruma
Top 20 igralcev po premaganih nasprotnikih.

[SPOIL]
top20-igralcev-od.png

[/SPOIL]

Top 20 igralcev po točkah

[SPOIL]
top20-igralcev-tocke.png

[/SPOIL]

Top 20 plemen po točkah

[SPOIL]
top20-plemen.png

[/SPOIL]

Sedaj, pa ste na vrsti vi, da malo poveste kakšna je situacija na si5.
 

DeletedUser

Guest
Kaj pa vem bomo videli kaj bo čas prinesel zaenkrat se še ne odvijajo vojne, ki jim lahko rečeš vojna... Vsaj iz mojega vidika in vidika mojega plemena gledano :) O situaciji Geeks vs. BZJV pa nisem informiran, tako da lahko nekdo ki je pripadnik enega izmed plemen odgovori še s svojega vidika.

Lp,
Tribuno
 

DeletedUser

Guest
Js nism glih nihov član sm pa zaveznik...bil :( in jih kar fajn premagujejo BZJV in so zelo tesni in sodelujejo.

In če se to vidi že kot zaveznik kako mora biti šele član zato mislim da je zmaga na strani BZJV
 

DeletedUser

Guest
Lahko povem,da geeksi kar močno zgubljajo vojno in da dobivamo v senat bjvz-ja veliko prošenj za prestop k nam,tako da obstaja samo vprašanje časa,kdaj bodo geeksi razpadli...
 

steee

Member
Reaction score
0
Upam da se javi še kak član plemena Geeks, in pokomentira situacijo še z druge plati.

Lp, steee
 

Flako

Member
Reaction score
0
Sem danes pisal vsem top 5 plemenom na si5, poslal sem jim kratek vprašalnik, o situaciji, zgodovini in prihodnosti... Čakam odgovore(če bodo) in ko bodo(če bodo) bom le te tukaj objavil...
In ko že govorim o tem, prosim vse vodje top5 plemen da odgovorijo.
Hvala že vnaprej,
lp
 

DeletedUser

Guest
Najbrž se bosta Geeks in BZJV s kom združila...

[mod=Flako]Poznamo možnost UREDI. Tokrat le opozorilo.[/mod]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
dragon js se ne strinjam s tem ker BZJV se nebi nikoli združili za Geeks pa no verjetno ne bodo imeli izbire
 

DeletedUser

Guest
Ja!!!No če je izgubljanje da vas oni bolj tolčejo in več zavzamejo pol ZMAGUJEJO oni
 
Top