Igralci na svetu 7

DeletedUser

Guest
calimero je tudi na 7

a res, dolgo neboš ker te bo prej ko slej eden piknil in te nebo več.

@razdiralec nisem rekel nič da bi morali kogar banat, ampak sem rekel da če je to res, da se kršijo pravila. No zgleda da sem pozabil napisat da če je to res.

ja tam ko je ninja tam sem jaz,kaco moras v staru unicit

če boš ti ninji eno vas spucal lahko sploh, sem jaz pecikl.

@razdiralec glede brisanja računov v TMP, veš nekaterim je več mar za rl kot pa za igro in če jim zmanjkuje tam časa se raje posvetiju tu manj da se lahko rlfu zadost. V vojni še je to toliko bolj kritično in se pač zbriše račun namesto da se igra half arsed. No calimero je tu izjema, on briše vedno ko mu postane vroče, ali pa si navabi v novejšem primeru duala.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
na4 sem ga pral ko turbo pralni stroj ga je hiter minilo

seveda, še moj pes bi te znoblal pa neve niti tipkat, ne da bi ti ninjo pral, potem ko je nehal je možno ja, v takih primerih si ti tako vedno prvi.
 

DeletedUser

Guest
a res, dolgo neboš ker te bo prej ko slej eden piknil in te nebo več.

@razdiralec glede brisanja računov v TMP, veš nekaterim je več mar za rl kot pa za igro in če jim zmanjkuje tam časa se raje posvetiju tu manj da se lahko rlfu zadost. V vojni še je to toliko bolj kritično in se pač zbriše račun namesto da se igra half arsed. No calimero je tu izjema, on briše vedno ko mu postane vroče, ali pa si navabi v novejšem primeru duala.

ja lej to si že 100x napisal.Kaj misliš, da v koh pa 60 igralcev sedi 24 ur za compom..verjemi mi, da na vrhuncu vojne smo bili na pivu po par ur, ne da bi kdo šel na vp..hehe..sicer pa to je s7..če pa kdo hoče pogrevat s1..so pa še vedno oprte teme za ta svet..k
 
Last edited by a moderator:

johnyyy

Member
Reaction score
0
dajte že nehati z temi neumnimi komentarji kaj vam je res tako žal TMP-ja?
dejstvo je da vas je KOH premagal mogoče ste bili vi TMP-jevci po kvaliteti boljši a jih je številčnost ter večja aktivnost rešila tako pač je

vas tako močno žre to da je calimero premagal "vsemogočni" SHOP pa čeprav z nevemkokimi akademijami
calimero ti se pa tudi važiš kjer koli se lahko da si premagal SHOP ki je bil roko na srce 3x boljši od vas...

tole je pa za vse: pa dajte pisati na forumu ki je namenjen vašemu svetu kjer igrate ter ne pogrevajte stvari na drugih forumih ali pa pojdite ven kaj bi bilo če bi se vsi tako sekirali za VP kot se vi kot da je če zmagaš server to kakšo priznanje v rl. življenje se nebo čisto nič spremenilo pa če 10x zmagaš server
ni važno ali zgubiš ali zmagaš life goes on
 
Last edited:

ninja

Member
Reaction score
0
Zanimivo je izvedeti kakšno skrivnost o tem kako zelo si rad oblasten, da morajo vsa čuvanja računov iti preko tebe, da zahtevaš od svojih članov gesla... Ninja o tebi je bilo povedanih toliko svinjarij, da niti sam nisem mogel verjet.
Vse več je tistih, ki so te spregledali in še več jih bo, ko boš na svet 7 izigral in jim potem zabijal nože v hrbet.

Kje je zdaj vaša gentlemanska drža pa ponos, ako lahko vi sploh kdaj govorite o ponosu!!

gremo po vrsti: rad sem oblasten, seveda, saj nisem in nikoli ne bom kot naš predsednik vlade, niti kot Cezar, ki je bil premil in premalo strog ... :D

čuvanja računov: logično in nikoli v dveh letih nisem nikogar izigral ali mu naredil kakšno škodo (če sem komu jo, naj to prosim napiše). Gesel pa nisem nikoli zahteval, a ste bolani al kaj?

spregledanje: seveda so, ampak KOH na s1 je še vedno v kondiciji, kljub vsem svinjarijam, kajne? le zakaj je bilo na s7 v prvih dneh toliko prošenj za v KOH, če sem pa tako negativna oseba (v vojni sem pa res največja mora, kolikor sem pač lahko). Če je kdo utesnjen, ni potrebno da je z nami, nikogar ne silimo, vendar ne igram zase, igram za pleme, pa če je to komu všeč ali ne...ker pa časa ni dovolj, sem seveda tudi prenehal na s4 in s6, tako kot na s2 in s3 (samo hec je bil) Nož v hrbet pa ne vem kdo je dobil, le tisti, ki so spletkarili in so hoteli delat po svoje, zato so imeli pot odprto ... sicer pa je to s7 in dajmo o tem debatirat.

ps: sam odprem star dežnik in dež kritike steče mimo, me ne ganejo ne svinjarije, ne obtožbe, prav nič, samodisciplina in meditacija delata čudeže, verjemi

lol overkill

ninja a nisi rekel da vi v KOHu ne kršite pravil?, v pravilih je jasno zapisano da se nesme dajat okoli gesel, tako da s tem kršiš pravila. Jaz bi te na njihovem mestu poslal v rodni kraj, ne da bi ti geslo povedal. Moje geslo je samo moje geslo in ni varjante da ga kdo drug ve.

Amen:D

nikoli nisem od nikogar zahteval gesla, čuvanje pa logično, pred nekaj dnevi je bila zadnja okrožnica na to temo, naj jo nofear nalepi sem gor, nimam nič proti, gre za s1, da ne bo preveč iskal po oknih. Drugače pa se s tvojimi komentarji /na splošno/ v veliki meri strinjam.
 
Last edited:

calimero

Banned
Reaction score
0
lol kaj mislis,da sem tvoj hlapec poglej si mojo statisko na4 potem pa se vprasaj ali si ti za akademijo ali jaz

Uvrstitev Ime Premagani
1 lisjak67 [SPQR] 69,28 Mio.
2 calimero [SPQR] 67,73 Mio.
3 lev11 [EoW] 46,10 Mio.
4 lokavcanka [SPQR] 39,77 Mio.
5 gox063 [SPQR] 39,43 Mio.
6 harli99 [SPQR] 39,21 Mio.
7 PoW3R [InKoH] 35,76 Mio.
8 xman [SPQR] 34,93 Mio.
9 Mago [SPQR] 33,41 Mio.
10 mali miki [EoW] 33,05 Mio.
11 medvedka [InKoH] 31,96 Mio.

pa da te vec nisem slisal,da kvasis bedarije
 

ninja

Member
Reaction score
0
calimero, javi se bogrof, pleme LIVED, njega poznaš iz s4 :D .... mogoče še tukaj poveš ostalim, kako si mu čuval račun
 

calimero

Banned
Reaction score
0
sem ti ze povedal da sem ga namerno dal noblat,zakar sem bil tudi banan.To je bil tvoj osebni prijatelj,ki je imel vasi v sredini k55 in bi prestopil v shop.tega nisem mogel dopustit in koliko tebe poznam bi ravnal isto,zato se ne sprenevedaj sem isti diktator kot ti ninja red in disciplina osnova za dobro pleme a ne in navsezadnje igramo,da je pleme uspesno posameznik tle nic ne pomeni,svoje dejanje ne obzalujem,ker to nisem naredil za sebe.ampak za sebe v svojem plemenu nikdar ne zahtevam od nikogar vec,kot sam nudim to je to ninja
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
lol kaj mislis,da sem tvoj hlapec poglej si mojo statisko na4 potem pa se vprasaj ali si ti za akademijo ali jaz

Uvrstitev Ime Premagani
1 lisjak67 [SPQR] 69,28 Mio.
2 calimero [SPQR] 67,73 Mio.
3 lev11 [EoW] 46,10 Mio.
4 lokavcanka [SPQR] 39,77 Mio.
5 gox063 [SPQR] 39,43 Mio.
6 harli99 [SPQR] 39,21 Mio.
7 PoW3R [InKoH] 35,76 Mio.
8 xman [SPQR] 34,93 Mio.
9 Mago [SPQR] 33,41 Mio.
10 mali miki [EoW] 33,05 Mio.
11 medvedka [InKoH] 31,96 Mio.

pa da te vec nisem slisal,da kvasis bedarije

Misliš to statistiko: http://si.twstats.com/si4/index.php?page=player&mode=conquers&id=75747&type=gain&pn=-1

sem ti ze povedal da sem ga namerno dal noblat,zakar sem bil tudi banan.To je bil tvoj osebni prijatelj,ki je imel v sredini k55 in bi prestopil v shop.tega nisem mogel dopustit in koliko tebe poznam bi ravnal isto,zato se ne sprenevedaj sem isti diktator kot ti ninja red in disciplina osnova za dobro pleme a ne in navsezadnje igramo,da je pleme uspesno posameznik tle nic ne pomeni


tu si pa spet krepko mimo pihnil, sem ti že povedal da se ne primerjaj z ninjo, ker je veliko boljši igralec in vodja kot ti. To kar ti delaš in kar on je razlika kot noč in dan.

Žal se mi zdi da tukaj ni več pomoči. :D

bi rekel, da je nikoli ni bilo.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
lol kaj mislis,da sem tvoj hlapec poglej si mojo statisko na4 potem pa se vprasaj ali si ti za akademijo ali jaz

Uvrstitev Ime Premagani
1 lisjak67 [SPQR] 69,28 Mio.
2 calimero [SPQR] 67,73 Mio.
3 lev11 [EoW] 46,10 Mio.
4 lokavcanka [SPQR] 39,77 Mio.
5 gox063 [SPQR] 39,43 Mio.
6 harli99 [SPQR] 39,21 Mio.
7 PoW3R [InKoH] 35,76 Mio.
8 xman [SPQR] 34,93 Mio.
9 Mago [SPQR] 33,41 Mio.
10 mali miki [EoW] 33,05 Mio.
11 medvedka [InKoH] 31,96 Mio.

pa da te vec nisem slisal,da kvasis bedarije


tvoja statistika je znana noblanje barbarskih..pa radirka..aja ..sej to je nekako podobno..hehe
 

calimero

Banned
Reaction score
0
pa ti ubijalec neki pokazi,kaj si ti naredil vsaj neki vec od tega,da tu usta odpiras,napisi nekaj kaj si v igri naredil
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
lol kaj mislis,da sem tvoj hlapec poglej si mojo statisko na4 potem pa se vprasaj ali si ti za akademijo ali jaz

Uvrstitev Ime Premagani
1 lisjak67 [SPQR] 69,28 Mio.
2 calimero [SPQR] 67,73 Mio.
3 lev11 [EoW] 46,10 Mio.
4 lokavcanka [SPQR] 39,77 Mio.
5 gox063 [SPQR] 39,43 Mio.
6 harli99 [SPQR] 39,21 Mio.
7 PoW3R [InKoH] 35,76 Mio.
8 xman [SPQR] 34,93 Mio.
9 Mago [SPQR] 33,41 Mio.
10 mali miki [EoW] 33,05 Mio.
11 medvedka [InKoH] 31,96 Mio.

pa da te vec nisem slisal,da kvasis bedarije


Haha pa ti me vedno znova nasmeješ. Lepo je ko te pleme zalaga ja. Paradox je daleč prvi po premaganih na s1 (igralec zipo) pa še zdaleč ni dober igralec. ODD nič ne pove. Ampak koga ti nooblaš in koliko uspešno. Seveda pa ti moram priznati, da zelo uspešno nooblaš barbare :)
 

nofear

Member
Reaction score
0
gremo po vrsti: rad sem oblasten, seveda, saj nisem in nikoli ne bom kot naš predsednik vlade, niti kot Cezar, ki je bil premil in premalo strog ... :D

čuvanja računov: logično in nikoli v dveh letih nisem nikogar izigral ali mu naredil kakšno škodo (če sem komu jo, naj to prosim napiše). Gesel pa nisem nikoli zahteval, a ste bolani al kaj?

spregledanje: seveda so, ampak KOH na s1 je še vedno v kondiciji, kljub vsem svinjarijam, kajne? le zakaj je bilo na s7 v prvih dneh toliko prošenj za v KOH, če sem pa tako negativna oseba (v vojni sem pa res največja mora, kolikor sem pač lahko). Če je kdo utesnjen, ni potrebno da je z nami, nikogar ne silimo, vendar ne igram zase, igram za pleme, pa če je to komu všeč ali ne...ker pa časa ni dovolj, sem seveda tudi prenehal na s4 in s6, tako kot na s2 in s3 (samo hec je bil) Nož v hrbet pa ne vem kdo je dobil, le tisti, ki so spletkarili in so hoteli delat po svoje, zato so imeli pot odprto ... sicer pa je to s7 in dajmo o tem debatirat.

ps: sam odprem star dežnik in dež kritike steče mimo, me ne ganejo ne svinjarije, ne obtožbe, prav nič, samodisciplina in meditacija delata čudeže, verjemi



nikoli nisem od nikogar zahteval gesla, čuvanje pa logično, pred nekaj dnevi je bila zadnja okrožnica na to temo, naj jo nofear nalepi sem gor, nimam nič proti, gre za s1, da ne bo preveč iskal po oknih. Drugače pa se s tvojimi komentarji /na splošno/ v veliki meri strinjam.

Ja oblastnost ti je stopila v glavo in to konkretno. Kakšen je bil tvoj način dela. Od začetka si se skrival za Templarji in počasi gradil svoj imperij. Še vsakdo, ki je bil s tabo v zavezništvu si ga izkoristil. So mi dovolj povedali xmigx, bumbar12, doc33, črtomir, paradox, atasmrk... Dokler si jih rabil so bili ok potem pa si začel izvajato svojo bolno tiranijo, ki preseda vse.

Kot čuvaj računov si se menil v imenu drugih ljudi se šel dvojno igro. Pošiljal si okrepitve sovražnikom zavezniškega plemena.
Zate kekec mi povsem dol visi, ampak žal mi je vseh tistih poštenih ljudi, ki jih izkoriščaš zase in za svoje prisklednike.

Drugače pa se ne delaj finega, da nisi imel gesel od večine računov, ki so bili v KOH.

DoC mislim da nima razloga, da mi tvezil neresnico.
 

nofear

Member
Reaction score
0
sem ti ze povedal da sem ga namerno dal noblat,zakar sem bil tudi banan.To je bil tvoj osebni prijatelj,ki je imel vasi v sredini k55 in bi prestopil v shop.tega nisem mogel dopustit in koliko tebe poznam bi ravnal isto,zato se ne sprenevedaj sem isti diktator kot ti ninja red in disciplina osnova za dobro pleme a ne in navsezadnje igramo,da je pleme uspesno posameznik tle nic ne pomeni,svoje dejanje ne obzalujem,ker to nisem naredil za sebe.ampak za sebe v svojem plemenu nikdar ne zahtevam od nikogar vec,kot sam nudim to je to ninja

rabiš vazelin?
 
Top