Vojne na svetu 4

DeletedUser

Guest
Ma kak tribal hugz. Calimero za moje pojme potrebuje strokovno psihološko pomoč. Enostavno obseden je s to igro in potreboval bi psihološko svetovanje, da bi mu izbrisali to igro iz možganov. Da si bom jaz njega zapomlil za vse življenje tako me bo nooblal omg. Tip neve, da mnogi igrajo to igro, kot pač nek hobi v prostem času.

To bo zvenelo čudno, ampak calimerota ne poznam, toda prepričan sem da ma v RL težave, saj to je občutno (morda pomanjkanje pozornosti).

To ni zdravo, torej čimprej v takem primeru poiščite strokovno pomoč.

Lp

PS: to sem napisal skrajno resno
 

DeletedUser

Guest
Žalostno.. Zelo žalostno..

Pa še modrost dneva: Norcu ne dopoveduj, da je nor, ker je izgubljanje časa :D
 

lev11

Member
Reaction score
0
Samo malo - izbrisano je bilo calimerotovo nakladanje - čeprav ni bilo osebno meni poslano niti nisem osebno sodeloval
je pa omenjal mene - sporočilo je bilo posredovano /// po pravilih je lahko objavljeno

To pravilo je narejeno parav za take da lahko klobasajo neumnosti - pa še zaščiteni so - če imajo pa še znanca , da takoj odaregira je toliko lažje
pa ne bom kopiral ampak samo napisal

1 jaz blokiran ( nekaj ura ) pa še vedno ne vem zakaj
2 Jaz blokiran ( nekaj dni ) na osnovi predvidevanja ( zavzemanja lastnega člana ) kaj imam jaz z njim calimero ne ve ( na TW je takih toliko da lahko zaprete svet takoj ( zadevo pa še vedno rešujem z nadzornikom - samo blokada je bila takoj - rešitev pa traja že en teden )
(izvedel pa sem da je bil tudi napadeni iz moje strani - blokiran in celo izbrisan račun ) ( krasno delo )
3 že nekajkrat ko sem omenil calimerota sem dobil opozorilo
pa hudiča naredite en svet samo za prijatelje pa naj se vohunijo in zmirjajo

Groženj ne sme bit v sporočilih - pa da vidim koliko časa bo blokiran pisatel grozlivk

( ali je vse to slučaj
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Samo malo - izbrisano je bilo calimerotovo nakladanje - čeprav ni bilo osebno meni poslano niti nisem osebno sodeloval
je pa omenjal mene - sporočilo je bilo posredovano /// po pravilih je lahko objavljeno

To pravilo je narejeno parav za take da lahko klobasajo neumnosti - pa še zaščiteni so - če imajo pa še znanca , da takoj odaregira je toliko lažje
pa ne bom kopiral ampak samo napisal

1 jaz blokiran ( nekaj ura ) pa še vedno ne vem zakaj
2 Jaz blokiran ( nekaj dni ) na osnovi predvidevanja ( zavzemanja lastnega člana ) kaj imam jaz z njim calimero ne ve ( na TW je takih toliko da lahko zaprete svet takoj ( zadevo pa še vedno rešujem z nadzornikom - samo blokada je bila takoj - rešitev pa traja že en teden )
(izvedel pa sem da je bil tudi napadeni iz moje strani - blokiran in celo izbrisan račun ) ( krasno delo )
3 že nekajkrat ko sem omenil calimerota sem dobil opozorilo
pa hudiča naredite en svet samo za prijatelje pa naj se vohunijo in zmirjajo

Groženj ne sme bit v sporočilih - pa da vidim koliko časa bo blokiran pisatel grozlivk

( ali je vse to slučaj
Lev11 objava zasebnih sporočil je prepovedana. Vsa sporočila poslana preko sistema zasebnih sporočil so zasebna sporočila.

Nisi v položaju, da bi odločal kaj je grožnja oz. prekršek in kaj ne. To je izključen privilegij moderatorjev in administratorjev.
Kazni se nahajajo v različnih oblikah, kar ne pomeni samo v navadni blokadi.

Obtožbe glede pristranskosti in-game moderatorjev so pa že smešne in neumne.

Lep pozdrav,
Grobi
 

lev11

Member
Reaction score
0
Lev11 objava zasebnih sporočil je prepovedana. Vsa sporočila poslana preko sistema zasebnih sporočil so zasebna sporočila.

Nisi v položaju, da bi odločal kaj je grožnja oz. prekršek in kaj ne. To je izključen privilegij moderatorjev in administratorjev.
Kazni se nahajajo v različnih oblikah, kar ne pomeni samo v navadni blokadi.

Obtožbe glede pristranskosti in-game moderatorjev so pa že smešne in neumne.

Lep pozdrav,
Grobi

Pa kaj še - hako - smo leta 2011
Tako je pravil tudi Gadafi - pa ima folk vse v svojih rokah

Ok - bom pa osebno vsem pisal - malo več dela

Me pa zanima za koliko dni ste ga blokirali ker je grozil osebno - saj veste kateri člen prepoveduje taka dejanje
 

DeletedUser

Guest
Dejte že tega [NICK]lev11[/NICK] v banovce poslat.

Zna samo dve stvari:
- šinfat in-game mode
- noblat barbare :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Jaz se žal strinjam s lev11. Ne rabiš biti genij oz. "Moderator", da prepoznaš grožnjo. Poznamo pravila in vemo katere grožnje so dopuščene in katere ne.
 

DeletedUser

Guest
Kaj se vse dogaja na tem serverju, jaz enostavno nemorm verjet. Prvo kot prvo čestitke spqr-ju za tak vpliv da celo nekateri igralci eow-a za katere bi dal skoraj roko v ogenj in kateri so bli dobesedno največji sovražniki spqr-ja, prestopijo tja.

Res enostavno si želim da se vse že enkrat konča in če tko gledam sploh nevem kaj še delam na tem pof.... serverju.

Trenutno na tem svetu lohk se popolnoma sam zaupam 3-4 osebam, ki me niso nikol nikol pustil na cedilu.

Grega ti pa mi lohk pises karkoli zame si najvecji izdajalc in hinavc, o tebi si kaj takega nebi mislil in ne mi pis, da si prestopil zarad dostojanstva. To je zate dostojanstvo ??? bejž nekam. Zame je dostojanstvo to, da končam igro s dvignjeno glavo in svoje ally nebi nikol izdal, nikol. Razočaral si me pač in nisem mel tako mnenje o tebi. Upam da se mata s calimerotom fajn.

ajd, sedaj itak kot vidite eow vec ne igra in propada, dajte ze enkrat navalite na inkoh, da končam to igro.

Lp

PS: čestitke spqr-ju za zmago, saj je server že itak končan
 

vuki

Member
Reaction score
0
Kaj se vse dogaja na tem serverju, jaz enostavno nemorm verjet. Prvo kot prvo čestitke spqr-ju za tak vpliv da celo nekateri igralci eow-a za katere bi dal skoraj roko v ogenj in kateri so bli dobesedno največji sovražniki spqr-ja, prestopijo tja.

Res enostavno si želim da se vse že enkrat konča in če tko gledam sploh nevem kaj še delam na tem pof.... serverju.

Trenutno na tem svetu lohk se popolnoma sam zaupam 3-4 osebam, ki me niso nikol nikol pustil na cedilu.

Grega ti pa mi lohk pises karkoli zame si najvecji izdajalc in hinavc, o tebi si kaj takega nebi mislil in ne mi pis, da si prestopil zarad dostojanstva. To je zate dostojanstvo ??? bejž nekam. Zame je dostojanstvo to, da končam igro s dvignjeno glavo in svoje ally nebi nikol izdal, nikol. Razočaral si me pač in nisem mel tako mnenje o tebi. Upam da se mata s calimerotom fajn.

ajd, sedaj itak kot vidite eow vec ne igra in propada, dajte ze enkrat navalite na inkoh, da končam to igro.

Lp

PS: čestitke spqr-ju za zmago, saj je server že itak končan

Igra še ni končana in mislim da še nekaj časa nebo morali bodo porabit še kar lepo število nukov predno nas premagajo ,..... če jim bo sploh uspelo namreč vedno sem bil optimist in to bom tudi ostal, zato se vračam v igro po šest mesečnem počitku, me prav zanima koliko je njihovo znanje v vsem tem kaj so zakuhali v zadnjih dneh,.... :)
(mislim da je še prezgodaj za čestitke)
 

DeletedUser

Guest
Grega ti pa mi lohk pises karkoli zame si najvecji izdajalc in hinavc, o tebi si kaj takega nebi mislil in ne mi pis, da si prestopil zarad dostojanstva. To je zate dostojanstvo ??? bejž nekam. Zame je dostojanstvo to, da končam igro s dvignjeno glavo in svoje ally nebi nikol izdal, nikol. Razočaral si me pač in nisem mel tako mnenje o tebi. Upam da se mata s calimerotom fajn.


Hmmmm... PoW3R, ce ti neves kaj pomeni, da ti pleme sledi raje bodi tiho.
Nikoli nisem izdal nobenega plemena, vedelo se je kaj bom naredil, samo zato, ker nisem prenesel, da so se eni slepali v plemenu.
Raje imam 10 malih clanov plemena, ki sodelujejo, kot pa 40 velikih, ki ni nic od njih.

In se enkrat povem, plemena EoW, nisem nikoli izdal, oni so izdali mene, ko mi niso sledili.

Drugace, z calimerotom sodelujema... ammmm... Ma ja Infra je fajn pobic, se lahko tricetrt igralcev na s4 skrije pred njim. ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
EoW že lep čas propada. Igralci, ki bi dali vse za pleme pa so prišli k nam, ker vidijo, da pleme ne drži skupaj in niso kot eno. Zagotovo kakšne info. uhajajo drugače pa povprašaj kaj menijo igralci o našem plemenu. Prav lepo je bilo prebrat, kaj meni o meni Miloš in igralci, ki so sedaj ja naši strani. Premalo ste pokazali, veliko premalo, kar sem od vas pričakoval. Pomilovanja vredno.
jao.gif


Javno povem, da prošenj o uresničitvi ciljev, ki so bili začrtani ne bomo sprejemali. Kar ste želeli, to ste dobili. Prevročo juho ste si skuhali, pa jo ne morete požret? Pleme je polno in na sporočila za povabljanje ne bo odgovora ali pa bo le ta zelo lepo napisan.
8.gif



...
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
EoW že lep čas propada. Igralci, ki bi dali vse za pleme pa so prišli k nam, ker vidijo, da pleme ne drži skupaj in niso kot eno. Zagotovo kakšne info. uhajajo drugače pa povprašaj kaj menijo igralci o našem plemenu. Prav lepo je bilo prebrat, kaj meni o meni Miloš in igralci, ki so sedaj ja naši strani. Premalo ste pokazali, veliko premalo, kar sem od vas pričakoval. Pomilovanja vredno.
jao.gif


Javno povem, da prošenj o uresničitvi ciljev, ki so bili začrtani ne bomo sprejemali. Kar ste želeli, to ste dobili. Prevročo juho ste si skuhali, pa jo ne morete požret? Pleme je polno in na sporočila za povabljanje ne bo odgovora ali pa bo le ta zelo lepo napisan.
8.gif



...

Povest z naslovom "Ovčetina iz popove šapke"

Kako lepo povedano, infra! Igralci, ki bi dali vse za pleme so prišli k vam, ker vidijo, da pleme ne drži skupaj kot eno, a hkrati se je to stanje plemena vzpostavilo ravno zaradi prestopov k vam.

Kolo se vrti, ker se avto pelje in avto se pelje ker se kolo vrti.

Kakorkoli, moj komentar na vseskupaj je, da je vsak izgovor dober, pa če ga pijanec čez plot zbruha, resnica pa je, da ste vsi po spisku, ki ste prestopili iz "dostojanstva", en kup navadne ovčetine oz. ovce. Ne vi v spqr, ne mislim vas, vi ste samo dobri manipulatorji, seznam ovčetine pa je dolg do popove šapke. In kot si omenil, infra, da prošnje za prestop dežujejo, verjamem da dežujejo, ker to samo potrjuje dolžino seznama, s čemer si lahko predstavljamo, kje popova šapka dejansko je :D In vse te ovce, ki se sedaj pasejo pri "sosedu", kamor nedavno še pogledale niso, saj so verjele v zelenost domače trave, za povrh še moralizirajo da so preskočile ograjo iz dojstojanstva. Zdaj pa ne vem, če ste tudi v glavi volneni ali dejansko verjamete, da ste plemeniti s tem, ko ste razbili in porušili skrbno grajeni imperij imenovan eow? Če imate v glavi volno, poliester, stiropor ali karkoli drugega naj presodijo drugi, jaz ne bom o tem sodil, vedite pa, da nikoli več, ampak res nikoli več, si ne boste mogli priigradi naziva časten/pogumen/plemeniti borec. Temveč boste v očeh vseh na tem serverju, verjetno vključno s sosedom, ki vam moli bolj zeleno travo, drugorazredni nepomembneži. In prav je tako. Zagonili ste svojo slavo in porušili lasten imperij v zameno za nekaj tednov daljše bivanje onkraj ograde domačega. Sveta bo konec in ko ga bo, ga bo konec za vse. Ostala bodo samo še imena. In to, drage ovčke, ne bodo vaša imena. Če je bil pri sosedu prostor, da se malo popasete, pa v srcih igralcev ne bo prostora za vaše spomenike. In vse, kar lahko in bo od nas ostalo je ravno to - spomin.
 

vuki

Member
Reaction score
0
EoW že lep čas propada. Igralci, ki bi dali vse za pleme pa so prišli k nam, ker vidijo, da pleme ne drži skupaj in niso kot eno. Zagotovo kakšne info. uhajajo drugače pa povprašaj kaj menijo igralci o našem plemenu. Prav lepo je bilo prebrat, kaj meni o meni Miloš in igralci, ki so sedaj ja naši strani. Premalo ste pokazali, veliko premalo, kar sem od vas pričakoval. Pomilovanja vredno.
jao.gif


Javno povem, da prošenj o uresničitvi ciljev, ki so bili začrtani ne bomo sprejemali. Kar ste želeli, to ste dobili. Prevročo juho ste si skuhali, pa jo ne morete požret? Pleme je polno in na sporočila za povabljanje ne bo odgovora ali pa bo le ta zelo lepo napisan.
8.gif



...

EoW propada v tvojih očeh prijatelj, vsi tisti ki pa bi dali vse za pleme pa niso prestopili k vam ampak so ostali v njem in se bodo borili do konca, predlagam pa vam da nardite še eno krilo in sprejmete še tiste ostale ki se prosijo k vam ker takih res ne rabim v vrstah EoW, to vejo vsi tisti ki so od mene zbežali k SHOP-u že pred časom in ravno zaradi tega vas čaka mogoče ista usoda kot bivše skupne sovražnike, zato vam želim prijetno igro in veliko uspeha,.... :D
( včasih se zgodovina ponavlja, res me zanima če to drži )
 

tedx

New Member
Reaction score
0
Čist zelen je v faco ko je pogledal kako je igral na tem svetu.sam sebi gre na bruhanje
 

Jorg

New Member
Reaction score
0
Hmmmm... PoW3R, ce ti neves kaj pomeni, da ti pleme sledi raje bodi tiho.
Nikoli nisem izdal nobenega plemena, vedelo se je kaj bom naredil, samo zato, ker nisem prenesel, da so se eni slepali v plemenu.
Raje imam 10 malih clanov plemena, ki sodelujejo, kot pa 40 velikih, ki ni nic od njih.

In se enkrat povem, plemena EoW, nisem nikoli izdal, oni so izdali mene, ko mi niso sledili.

Drugace, z calimerotom sodelujema... ammmm... Ma ja Infra je fajn pobic, se lahko tricetrt igralcev na s4 skrije pred njim. ;)

pa bi jih ven pometali iz plemena, a ne? Lahko pa bi šel kam drugam kot ravno k tvojemu dosedanjemu najhujšemu nasprotniku in se še naprej boril...Koliko slišim, si se ravno ti najbolj šlepal, seveda ne edini, ampak vsi amaterji, ki se bojite izgubiti kakšno vasico ali dve :D in zbežite...pravi tribe mate, ni kaj...
 

DeletedUser

Guest
Gliha vkup štriha. Elita, katero naj bi skupaj naredilo pleme SPQR in EOW je že narejena. Ostalih smeti se ne pobera. Smo zelo ekološko usmerjeni in radi ločujemo odpadke. S tem smo pokazali, da se ne bomo pustili drugim, da bi govorili kaj moramo delat in nam postavljali pogojev.

Naš cilj je vsem jasen. Čeprav to kar se je zgodilo ni bilo pričakovano pa smo le pokazali, da so nekateri preveč visoko letali in kot veste; kdor visoko leta nizko pade. Critical tebi pa svetujem, če že misliš kaj napisat napiši svojim letom primerno.

Gremo noblat naprej.
type.gif




...
 
Last edited by a moderator:

Jorg

New Member
Reaction score
0
Ej Gliha, prebežniki in elita nekako ne gre skupaj. Tisti, ki prebežnike sprejemajo in elita tudi ne gre skupaj. Vaš cilj je pa seveda kristalno jasen, drža morda malo manj, ampak to je stvar vašega vodstva, ki očitno prehitro požira svoje besede. Skratka, spet bo "strašna" vojna na tem svetu....:D
 
Last edited:

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Gliha vkup štriha. Elita, katero naj bi skupaj naredilo pleme SPQR in EOW je že narejena. Ostalih smeti se ne pobera.

Elita je v Inkohu. V spqr-ju pa ste večinoma ponoblane in prodane duše.

Oz. odvisno kako se interpretira elito. Če so elita igralci, ki so se ob prvih napadih prestrašli in prešli k vam ali če so elita igralci, ki se od štarta ne upajo predstaviti s pravo identiteto, ampak čakajo da vidijo, ali bo pleme zrastlo ali ne in če ne zraste hop na drug server, če pa zraste se pa prične samooklicevanje vsemogočnih. Če je tako, potem ste mogoče res elita. Zame pa so elita igralci, ki jih ni pleme naredilo velike ampak so igralci pleme naredili veliko. To je velika razlika. Elita so zame igralci, ki so od prvega dne na svojih nogah, se bojujejo iz dneva v dan, ki se ne in se niso šlepali, ki pomagajo drug drugemu in zaradi katerih pleme dobiva svoj sijaj in človeški obraz. In to, ponavljam, je InKoH, spqr pa je vse nasprtotje tega.
 
Last edited:
Top