Vojne na svetu 4

Jorg

New Member
Reaction score
0
Ja, malo si dajemo duška na vaš račun. Sej sploh ne vem - ti si tudi eden od načelnih prebežnikov?
 

DeletedUser

Guest
prebežnik?....pa sej menda znaš pogledat vso preteklost igralca, vidim da obvladaš vse :)
 

Jorg

New Member
Reaction score
0
A ne, da ni fajn, če si markiran kot prebežnik/izdajalec? In vi takšne jemljete v pleme :D
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
prebežnik?....pa sej menda znaš pogledat vso preteklost igralca, vidim da obvladaš vse :)

Ravno zato bi ti moral biti enden izmed prvih, ki bi bil proti temu, da se jemlje te lahke igralce. Igralce, ki nikoli niso znali in ne znajo nič drugega kot vasi puvat in se skrivat za velikimi. SPQR menda ni zrastel na takih igralcih. In ker vam neke sile za zmago ni, ne razumem, zakaj ne zaključite bojevniško? A vam je treba to grozdje k sebi vlačit in si ugled kvarit? Za take igralce, ki imajo samo točke, se je bilo potrebno potegovati takrat, ko so bile moči večih plemen približno enakomerno razporejene, ne pa zdaj. In sploh, po ugledu kot so si ga priborili ti igralci v zadnjih dneh, ni niti bojazni, da bi jih eow sprejel nazaj med svoje vrste, inkoh pravtako ne, če bi jih enostavno pometali ven. Zanimivo bi bilo videti, kam bi ti igralci lezli potem? Glede na to, da so nas izdali, po vas pa še pred tednom dni pljuvali, bi bilo kratkomalo pošteno, da ostanejo nekje na mrzlem. Vi in vaše vodstvo, pa kot želite. Zaradi mene pokupite vse kar leze in gre in tako zmagajte.
 

DeletedUser

Guest
Grega ti pa mi lohk pises karkoli zame si najvecji izdajalc in hinavc, o tebi si kaj takega nebi mislil in ne mi pis, da si prestopil zarad dostojanstva. To je zate dostojanstvo ??? bejž nekam. Zame je dostojanstvo to, da končam igro s dvignjeno glavo in svoje ally nebi nikol izdal, nikol.

PS: čestitke spqr-ju za zmago, saj je server že itak končan

lažeš, kot pes teče! isti izdajalec si nekoč bil, kot so zdaj le ti!

če čevlje sodi naj Kopitar!
 

CriticalMass

Member
Reaction score
0
Lukezio, to pa ne bo držalo. Tukaj se pa postavim v bran Pow3r-ju. Takrat je na k45 in k46 prevladovalo TMP pleme v katerem je bil pow3r in SPQR si je želel pridobiti njihovo podporo. Tako so začeli novačiti in čeprav je bila na mizi združitev TMP-Inkoh ali pa TMP-SPQR so se odločili za SPQR. Čeprav se je kasneje to izkazalo za napako (za nekatere), pa te odločitve ne gre obsojati. To so ravno eni izmed logičnih prestopov, ko te pleme novači v pat položaju. To pomeni, da ni šlo za prestope zardi sile, ki nastopi ko si pod napadi, ampak za prestope zaradi skupne vizije, ki pa se je sfižila... Zato nikakor ne enači teh prestopov s temi ki so se odvijali nedavno. Kontekst je takrat in danes je bil povsem drugačen.
 

DeletedUser

Guest
Res je in nažalost lohk povem da je bla to najvecja moja (namreč sem bil v TMP-ju tud v vodstu) in nasploh greška za vse vodilne v TMP-ju ( namreč tesi je ze tud priznal da je bla to napaka ampak j... ga). iz napak se učimo in kaj takega se nebo ponovilo.

Glede tega da sem izdajalc pa sploh nemorš tolerirat, ker je to sedaj čist druga situacija. Če povem po resnici, tistih 2 mesca a kolk sem bil v spqr-ju je blo zame trpeljenje in takoj nam je postal žal,da smo se tako odločil, pomislil smo celo na ponovno združitev TMP-ja vendar to ni blo več možno. Kakorkoli, ko sem bil v spqr-ju nisem namreč skoraj z nikomer nikoli niti spregovoril besede, v SPQR-ju sem bil le številka oziroma ime pow3r in ko so moji prijatelji tesi itd. zacel izstopat iz utemeljenih razlogov (med tem sem seveda še zvedel marsikaj zanimivega o namenih spqr-ja) je bla to zame odrešitev in niti malo mi ni žal za to. Spoznal sem fani, za katero lohk rečem, da se neoben igralec sploh nemore primerjat z njo. Nikjer nebi mogel bit bolj srečen kot sedaj v inkoh in lohk rečem da je bla to moja best poteza na tem svetu.

Glede spqr-ja pa sem že večkrat napisal, da proti nekaterim igralcem nimam nič in jih spoštujem in pravim da zaradi njih spqr stoji. Edino par oseb v spqr-ju je takih do katerih enostavno nemors met spoštovaja in pika (mislim da ni treba govorit kdo je to). Glede teh prišlekov eow nebom govoril, saj je blo ze vse povedano. Sicer pa sem na tem svetu doživel tolk izdajstev in vsega da groza in vse to me dela le še močnejšega, saj so to izkušnje in vem da moras bit zlo previden komu zaupas.

Da se napišem nekaj glede najbolj osovraženega acc-ja calimero. Moram povedat da je tip na acc-ju, dual, pravo nasprotje od tapravega bossa in se d az njim cist normalno in razumno pogovorit. Respect. Ce bi tak igralec igral acc od začetka bi lahko bilo marsikaj drugače in lepše :D

Lp
 

vuki

Member
Reaction score
0
Nikoli nisem nikogar tu gor žalil in tudi ne med igro ,pa tudi veliko nisem na tem forumu bil aktiven vsaj ne da bi sodeloval v direktni diskusiji, tisto kaj sem pa pred 15-imi minutami prebral po ZS pa mi je dalo na znanje da nekateri člani plemena SPQR nevejo kaj je prava igra še manj pa znajo kaj je to čast in ponos, sedaj sem pa tudi 100% siguren kdo je kršitelj dogovora med EoW in SPQR, po polletni odsotnosti v igri to ni bilo teško ugotovit. Mogoče bo še gdo iz EoW zbežal k njim ter z tem pokazal svojo nezrelost, nekateri bodo verjetno brisali račune in bo verjetno samo nekaj članov tega plemena vstrajalo do konca (vsaj vem kateri so to). Tako da bo SPQR res na koncu zmagovalec v igri, bo pa EoW moralni zmagovalec kar pa tisti v nasprotnem taboru nebodo mogli nikoli povedat za ta svet. Moram pa povedat da je tam tudi nekaj pravih igralcev ki nimajo veze z tem cirkusom in dejanji svojih soborcev. Nekje sem prebral da ni dovoljeno objavljat zasebna sporočila, škoda ker če bi vsaj eno lahko objavil bi sigurno pred celim igralnim svetom nekaterim močno padel ugled,..... dalje raje nebi pisal ker me je sram z kakimi sem skupaj igral čeprav mislim da bi bolj kot mene moralo bit njih sram,....
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Haj vuki spet si me presenetil z otrocjimi izjavami,vec kot polovica eow-a se zaveda,da je za vojno kriv ghostface.Nobenemu nisem drzal pistole na glavi ko sem se dogovarjal za prestope k nam.Gdo je kriv,da sem politicno unicil drugorazredno pleme TMP.Razlog je bil.ker jim nisem dal zaveznistva in po pogovorih so doloceni prestopli ostali so bili zbrisani.Temu jaz pravim pametno rekrutiranje v tistem casu je bila to the best poteza SPQR je brez boja dobil cez 500 vasi,kar je pomenilo,da sem uničil TMP in dobil veliko prednost pred SHOPOM takrat se se sploh nisem zavedal,da je to bil ključni moment,za koncno zmago.Karpa se tiče EOWA bili so zavedeni od posameznikov,ki so jim vlivali,da lahko premagajo mogocni SPQR.Kar pa se tice prestopov iz EOW-a k nam.Z vsakim posameznikom sem se pomenil kaj mi pricakujemo od njega kaj oni od nas.Tako,da ne klobasajte vec neumnosti o nekih izdajah,povem le,da so ti igralci bili izdani od svojih plemen.Ko enkrat nekdo prestopi k nam ugotovi kaksen je calimero.Naj poudarim,da vsak clan iz mojga plemena je dvigjen v nebesa dokler igra kot sem si zamislil in spostuje nacela plemena.Vse kar pa ni v plemenu SPQR je za nas sovrazno in te po svojih močeh unicimo vsako pleme je imelo sanso nas unicit, zakaj nas niso premeljite vi ki tako radi komentirate in pljuvate boljs bi bilo,da kaj vec pokazete v igri ne da vas noblamo za salo.To enkrat razresite v svoji plitki politiki in znanju strategije in bojevanja lp calimero
 

DeletedUser

Guest
calimero ne se razburjat :D

in kako svet 4 v kratki zgodbi :) ?



pozdravv :)
 

lev11

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni :
- prestopniki
- vohuni
- ritolizniki
- da ne pozabim na "kvazi vodko" calimerota
- navidezni vodje ki ste izdajali svoja plemena

Brez zgoraj naštetih spqr nebi več obstajal
Sposobnost calimerota se pokaže takoj ko veš koliko jih igra ta račun

Sram vas je lahko sa niste prevzeli že vseh mojih vasi ( 3 mesece že ne igram )
Enkrat na 14 dni pogledam in poklikam vojsko - gradim ne nič - nekaj vasi sem zavzel ( za štos )
Toliko spletk kakor jih je bilo na 4 - jih ni nikjer več

Uživajte v pirovi zmagi

P.S. lahko prijavite - saj ne mislim več komentirat - mogoče bodo komentar celo brisali
 

DeletedUser

Guest
calimero
Banned


Datum pridružitve: Aug 2010 #654 24.09.11 Na vrh
Haj vuki spet si me presenetil z otrocjimi izjavami,vec kot polovica eow-a se zaveda,da je za vojno kriv ghostface.Nobenemu nisem drzal pistole na glavi ko sem se dogovarjal za prestope k nam.Gdo je kriv,da sem politicno unicil drugorazredno pleme TMP.Razlog je bil.ker jim nisem dal zaveznistva in po pogovorih so doloceni prestopli ostali so bili zbrisani.Temu jaz pravim pametno rekrutiranje v tistem casu je bila to the best poteza SPQR je brez boja dobil cez 500 vasi,kar je pomenilo,da sem uničil TMP in dobil veliko prednost pred SHOPOM takrat se se sploh nisem zavedal,da je to bil ključni moment,za koncno zmago.Karpa se tiče EOWA bili so zavedeni od posameznikov,ki so jim vlivali,da lahko premagajo mogocni SPQR.Kar pa se tice prestopov iz EOW-a k nam.Z vsakim posameznikom sem se pomenil kaj mi pricakujemo od njega kaj oni od nas.Tako,da ne klobasajte vec neumnosti o nekih izdajah,povem le,da so ti igralci bili izdani od svojih plemen.Ko enkrat nekdo prestopi k nam ugotovi kaksen je calimero.Naj poudarim,da vsak clan iz mojga plemena je dvigjen v nebesa dokler igra kot sem si zamislil in spostuje nacela plemena.Vse kar pa ni v plemenu SPQR je za nas sovrazno in te po svojih močeh unicimo vsako pleme je imelo sanso nas unicit, zakaj nas niso premeljite vi ki tako radi komentirate in pljuvate boljs bi bilo,da kaj vec pokazete v igri ne da vas noblamo za salo.To enkrat razresite v svoji plitki politiki in znanju strategije in bojevanja lp calimero
calimero,tuki bi se oglasil jaz,takšnega vodjo kot je bil gostface ga ni in ga ne bo,bil sem v njegovem plemenu in bi povdaril ---znal je vodit in bili smo uspešni in zelo,če so pa vohuni bili noter nastavljeni z tvoje strani ,je pa tvoja umazana igra,saj noben ne zna igrat vojne plemen ,da neb jemu dva ali več računov.Kar se tiče pa Vukija--se pa tudi lahka skriješ pred njim ,kapo dol,Vuki ziher boš to prebral---hvala ti znal si tudi bit vodja,vodil si pleme do združitve v E0W,samo tako naprej ne oziraj se kr pišejo,so pač ....... Tolk od moje strani---pa lep večer naprej želim vsem ki berejo ta forum in velk uspeha naprej v igri--prihaja svet 8,se vidmo tam.
 

lev11

Member
Reaction score
0
Itak ima probleme z vodenjem
Samo nima jajc da pomeče tiste člane ven
če pa jih - se takoj pokesa in jih vabi nazaj
saj ve da imajo vsi drugi zasluge za zmagovalni pohod
Predvsem brez prestopnikov in dualov , ki so prišli na pomoč nebi bilo nič

P.S. no pa sem besedo pojedel in še komentiral


Točke
Premagani nasprotniki
Kot napadalec Kot branilec Skupno
Uvrstitev Ime Premagani
1 lev11 [EoW] 132,38 Mio.
 

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav po dolgem času!

Pobi ne se kregat. Bi hepi, dont vori :D
S4 je zgodba zase.

[SPOIL]See ya on 8.[/SPOIL]


Vem, da z vodenjem nikoli ni bilo problemov...sploh pa tole o zaslugah je malo za las prvlečeno. Pa dobro, naj bo po vaše. Ubistvu si lev sam videl, kako sem te presenetil. Mislim, da je razlog za vaš poraz nesodelovanje. Pleme ni držalo skupaj.

Lp
 
Last edited by a moderator:

lev11

Member
Reaction score
0
Administratorji - skrajni čas je da se vsi izločite - kateri igrate po svetovih - ne da uveljavljate svoja pravila in se mešate v igro
N 4 že od samega začetka onemogočete pošteno igro ( blokada SHOPa nato Blokada našega plemena )
sedaj pa blokada posameznih igralcev ( lukezia,mali miki,..) - da bi si obogočili sebi in kolegom zmago na svetu 4
Ja - ja niste pod istim imenom
Dokaz - dokler ne boste uvedli poleg profila igralca - da se pokaže ID povezave - igralci ne bomo imeli dokaza
Vi pa boste do takrat delovali - kakor do sedaj - nepošteno,netransparentno - branili pa se boste tako kakor do sedaj - z grožnjami in blokadami
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Dragi lev11,
id igralca lahko brez večjih naporov najdeš tudi sam.

1. Greš na lestvico
2. Z desno tipko na miški pritisneš nad uporabniškim imenom
3. Izbereš "Kopiraj mesto povezave"
4. Prilepiš v beležnico in prepišeš zadnje številke

Ker pa to ni tema v kateri bi lahko debatirala o pritožbah nad moderatorjem, mi lahko za dodatna pojasnila pošlješ zasebno sporočilo.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Top