Top 20 plemen na svetu 7

DeletedUser

Guest
ja ne hvalim se rad tko da...sm ti jih pa ze neki ubu tko da......ti se pa hvalis da si neki dobr pa da te ne bomo unicli. se sam ti bom neki vasi zauzeu
 

jonke

Member
Reaction score
0
neeee.. nism ga pozabu.. takoj ko sm tega ovna zagledu je bla asociacija da te oven zadane v glavo, samo ni nobenega smejkota z buškami al pa zvezdicami nad glavo. tko da nej bi biv ta vojak "glava" naslednji smejko nej bi mu biv prijeten občutek ker neve kaj se je glihkar zgodil, pol se zave in je brezmiselen na koncu pa v jok... (drevesa pa tud ni :p )
 

DeletedUser

Guest
phoenix:
hahaha me zanima ja koliko vasi mi boš pobral .. drugače se pa ne hvalim da me neboste prevzeli, je pa res da ves čas poudarjam da bi mogu bit po besedah nekaterih že pred meseci prevzet oz. mikimuki je napisal njegov zadnji post da bom v parih dneh dobil pošiljko nukov, pa nič ni blo, tko da mam za kaj govort. Za razloiko od tebe ki še imena neupaš povedat, nikar da bi me napadu.


jonke:
Dobro si ti tole pregruntal ;) hehehe
 

DeletedUser

Guest
phoenix:
hahaha me zanima ja koliko vasi mi boš pobral .. drugače se pa ne hvalim da me neboste prevzeli, je pa res da ves čas poudarjam da bi mogu bit po besedah nekaterih že pred meseci prevzet oz. mikimuki je napisal njegov zadnji post da bom v parih dneh dobil pošiljko nukov, pa nič ni blo, tko da mam za kaj govort. Za razloiko od tebe ki še imena neupaš povedat, nikar da bi me napadu.


jonke:
Dobro si ti tole pregruntal ;) hehehe

Kaj bomo tebe zdaj pucali, če te bomo pustili za konec... Boš lepo pokoncno koncal sedmico.. :) Kot zadnji se boš lahko pohvalil :D

Lp MIKI
 

DeletedUser

Guest
haha miki vas bom že podkuril tolko da bsote prej me napadli, sicer bom pa jast vas ;)
Tko dan i problema, si bom pa vzel malo dlje časa pa bom napad delal haha ;)
 

DeletedUser

Guest
haha miki vas bom že podkuril tolko da bsote prej me napadli, sicer bom pa jast vas ;)
Tko dan i problema, si bom pa vzel malo dlje časa pa bom napad delal haha ;)

Ti, kar napadi me boš vsaj po ODD dvignil :) :D

ODA bo kmalu preveč :D

Lp MIKI
 

DeletedUser

Guest
haha ena od forej e tut v tem da neboste dobili nič ODD vasi pa izgubljali, je pa res da jast tudi nebom dobival ODA.
Amapk bom pa dobival vasi.

Zdajle ti verjetno še ni jasno kako oz. da mogoče kaj blefiram, ampak ti bo kmalu vse jasno oz. mogoče ti je že :)
 

DeletedUser

Guest
Renoblat vasice ni tezko od vašega člana, ki je izgubil vasico :) Po tem si značilen da iščeš linke, kjer smo mi kaj ponoblali .. :D Samo mi ni jasno, ko sem onixu vzel 20 vasic, dokaj blizu tebe te ni bilo za videt :)

Lp MIKI
 

DeletedUser

Guest
ja saj te vais ki ste jih vi nam vzeli so bli tut praktično po načinu renoblinga, vasi so bile ravno tako prazne, pa tudi nihče se ni rpeveč trudil da bi jih branil, tako da ne se preveč hvalit z tem da ste jih prevzeli našim članom. Po tem ste znani da so vasi vzete na lahek način.

Saj bom prišel tudi do tebe, verjetno nisem ieml plemičev v bližini oz. kaj podobnega.
 

DeletedUser

Guest
ja saj te vais ki ste jih vi nam vzeli so bli tut praktično po načinu renoblinga, vasi so bile ravno tako prazne, pa tudi nihče se ni rpeveč trudil da bi jih branil, tako da ne se preveč hvalit z tem da ste jih prevzeli našim članom. Po tem ste znani da so vasi vzete na lahek način.

Saj bom prišel tudi do tebe, verjetno nisem ieml plemičev v bližini oz. kaj podobnega.

Na lahek način sem jih vzel :) Umrl bom od smeha :) Pa dobro to je tvoje mnenje ga spoštujem, samo ODA na lestvici pa se z tem ne strinja.. Onixev ODD in arcrobertov se tudi ne strinjata :) :eek:

Lp MIKI
 

DeletedUser

Guest
Z izjemo onix,arcrober in še nekaterih, Priznaj pa da večina je bilo lahko prevzetih, hudbca, od pie vasi in večino KOHA.

Je pa res da to ni vaša krivda, smao vseeno povem ..
 

DeletedUser

Guest
Hudobca je bil prav tako nukan z moje strani, ti dam še kontakt od njega.. Sam ne bi mogel uspeti, glede piaaa999, žalostno da je brisala... Glede večino KOHA pa ne rabiš nam metat pod nos, so si sami krivi.. Če bi hoteli noblat neaktivce bi ponoblali UROŠ GROZNI, krnegdo ,ktlh ,NEXIS, tako pa raje še polovično aktivne noblamo :) Arcrobert, lozano, puris, onix tudi tebe - Mr fear nobla - si ga pogrešal :)

V večini se samo branite.. :D

Lp MIKI
 

DeletedUser

Guest
Saj sem napisal, niste vi krivi, vendar je žal kruta resnica in pod takimi pogoji lahko vsak nobla.

Mr fear, lepo da je prišel na obisk, mu ga vrnem, me lahko držite za besedo ;)

V večini se niti ne branimo ;) ..
 

DeletedUser

Guest
rus ti si pa res smesn

Ma pusti ga, jaz imam dosti vasic, da mi ni treba farmat.. Ampak glih tako farmam vsak dan.., treba obnovit vojsko + naredit veliko cekinov... Mogoče pa ponovim dosezek JOKIr-ja... Svaka čast temu človeku, ki je prevzel 110 vasic v 1 dnevu, res da v večini barbarske vasice, ampak tudi to je znanje!!

Spoštovanje SIR JOKIr

Lp MIKI
 

DeletedUser

Guest
Ti si tudi ... samo ti si drugače smešen .. smešen si zato ker so ti smešne stvari ki ponavadi niso nobenemu smešne.
Saj veš ko nekdo pove foro ki je bedna pa se sam začne smejat pa se ostali režijo zato ker jim je smešen on ker se temu smeje oz. ker je fora že tolk bedna da je kar dobra ;) haha
 

DeletedUser

Guest
Pa s tem ni nič narobe, samo s tem ko si rekel da sem smešen, mi je nekako pomenilo da se delaš norca iz tega kar napišem ..

Bi mogoče lahko dobil tvoj ime v igri?
 

DeletedUser

Guest
V večini se niti ne branimo

ko si tole napisou sm reku da si zarad tega smesn, lahk pa ves da se iz nobenga nebi delou norca.
 
Top