Top 20 plemen na svetu 7

jonke

Member
Reaction score
0
no ja.. če pogledam statistiko vojne..

112 13 (dobljene/izgubljene) vasi..

in če zaokrožim na 8:1 ... lahko že zagotovo rečem da je bla kkšna sovzica v joku potočena, samo stran je vrjetno druga (se pravi vaša)

:D
 

DeletedUser

Guest
To ste neaktivne prevzemali, to tut jast znam, pa tut aktivnhe xD, kar ene par vaših vasi sem pobral na tak lahek način ;)
 

kinna92

Member
Reaction score
0
Hehe, mislim, da že veš, da se šalim ;)

In ja, upam, da me ne prepričate samo z nebrisanjem računov, ampak tudi s čim drugim :D
 

DeletedUser

Guest
Resnico govorim, večino njihovih prevzetih vasi je od:
tistih ki imajo rumene pike
tisti ki so nehali igrat in so gor samo še za lepše oz. za slabšanje statistike
aktivnim igralcem so komaj kakšno vzeli.
drugače pa AIE-je do zdaj še vsako vas na mojem ozemlju izgubil, razen zdaj nazadnje ko sta me rukala miki pa profich sem 3 izpustil,drugače jim pa vse gre kot po maslu stran.
Dajte AIE no že eno akcijo nardit pa me že končno ponoblajte, takrat ko sta se miki pa profich nekaj matrala je blo bol tko kilavo vse skupaj ;)
 

jonke

Member
Reaction score
0
teli pomižiki in xD-ji mi dajejo dvom, da je tole kar napišeš vse kar maš za povedat. nekak se mi dozdeva da hočeš s temi smejkoti še nekej povedat, samo nemorem pa nemorem ugotovit kaj :p
 

kinna92

Member
Reaction score
0
Počakaj, da pridemo do tebe. Boš lahko potem brisal račun :D :D :D

Ne resno... Ja bomo naredili, počasi. Se nam nikamor ne mudi, ker tako ali tako 3/4 igralcev s strani ni resnih. In jaz komaj čakam, da bo spet kaka akcija na nas... Da bi bilo malo panike zopet.
 

DeletedUser

Guest
Saj statistika vse pove, smejkoti gor al pa dol ;)

ps: Zmerja piše smejkote, pač moj način pisanja, lahko kogarkoli vprašaš.
 

jonke

Member
Reaction score
0
Saj statistika vse pove, smejkoti gor al pa dol ;)

ps: Zmerja piše smejkote, pač moj način pisanja, lahko kogarkoli vprašaš.

no sej.. in statistika, tud pri napadu kaže daleč v našo stran ^^

ps: mogoče pa zmeraj hočeš nekej povedat? just saying hehehe :D
 

DeletedUser

Guest
Resnico govorim, večino njihovih prevzetih vasi je od:
tistih ki imajo rumene pike
tisti ki so nehali igrat in so gor samo še za lepše oz. za slabšanje statistike
aktivnim igralcem so komaj kakšno vzeli.
drugače pa AIE-je do zdaj še vsako vas na mojem ozemlju izgubil, razen zdaj nazadnje ko sta me rukala miki pa profich sem 3 izpustil,drugače jim pa vse gre kot po maslu stran.
Dajte AIE no že eno akcijo nardit pa me že končno ponoblajte, takrat ko sta se miki pa profich nekaj matrala je blo bol tko kilavo vse skupaj ;)

Saj sem rekel Profichu, naj počaka, da bodo polni nuki, potem bi se te lotila. Tako, si pa dobil le ostanke :(

No še par dni pa bodo vsi nuki naret.. Pa se boš lahko pohvalil, ti ali tvoj sosed :)

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
no sej.. in statistika, tud pri napadu kaže daleč v našo stran ^^

ps: mogoče pa zmeraj hočeš nekej povedat? just saying hehehe :D

Tudi po točkah in igralcih ste daleč pred nami .. ;)


Povedati? Mogoče maš pa prav. ;)


Saj sem rekel Profichu, naj počaka, da bodo polni nuki, potem bi se te lotila. Tako, si pa dobil le ostanke :(

No še par dni pa bodo vsi nuki naret.. Pa se boš lahko pohvalil, ti ali tvoj sosed :)

LP MIKI


Se že veselim ;)
 

DeletedUser

Guest
Ajde AIE ... končajte kar ste začeli in me udarite dokončno z vso silo! :ram:


:napad:​
 

DeletedUser

Guest
Kej, kaj prauš?? ti se kr pogovor sam s seboj:D

Dobr veš da edini ki se lahko uspešno še bran prot AIE je onix, ki je zelo dober igralec...
 

DeletedUser

Guest
whyyounoob:
nwm saj nisme načrtoval pogovora?
Samo pravim da naj dokončajo, ker bi rad do poletja nehal špilat, ampak še prej hočem bitp oražen od igralca oz. pleme, kakor koli že.

uspešno brani se lahko še kdo drug razen onixa.

Jonke:
Tega smejkota si pozabil :eek: :pP
 

DeletedUser

Guest
phoeniik ... lahko zvem tvoje velecenjeno ime v igri :p
Da vem kdo bo tisti srečneš, ki bo prevzel moje velecenjene vasice ;) haha
 

DeletedUser

Guest
Aha .. no saj jast pa atomsko zdaj trenutno gradim, pa bom cel svet 7 u luft vrgu ... :eek: ;)

joj no ko tak vem da si nakoncu en z 100 pikam pa sploh neveš kaj pišeš tu. Če bi bil res v AIE pa bi mi ti kakšnega vojaka ubil, bi mirne volje povedal ime v igri. ;)
 
Top